solitary'nin ilk çeyizcikleri:)

canım msj atamadım sana burdan görürsün belkiiii

canım selam bu sayfada duygu onur arkadaşın paylaştığı linkten üye olucaksın hesabına 50 tl bişi aldığında 25 tl düşecek

http://www.kadinlarkulubu.com/ceyiz...i-gordugumuz-kampanyalari-paylasalim-342.html

kırmızı kasa ile ilgilide bilgiler burada tık tık

bu linke üye olup açma halkaları ve kapaklardaki kodları biriktirip markafoni çeki alabiliyorsun

ayrıntılar

https://www.coca-colakirmizikasa.com/brandproductlist.jsp?brand=201

biz aynı anda kullandık 75 ttl üzeri ekledim 20 ve 25 tl düştü kırmızı kasa çek kodu verdi r10 da otomatik düştü gayet iyi fiyata aldım 4 tane çekim vardı canım 2r10 2 kırmızı kasa umarım yardımcı olmuşmdur

ablamın aldığı doğum günü hediyem ee çeyiz hazırlığında olan birine çeyiz hediye edilir dimi ama

kare cup cake'li kek fanusu bunun mor olanı

Eklentiler

• $634690800887774219.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 40
canım son aldıkların çok güzel özellikle bornoz takımın çok şıkmış güle güle güzel günlerde kullan inş.

Solitary canımmm hepsi harikalar, çoookk beğendim bunları ben :) Hayırlı ve huzurlu günlerde ağız tadıyla kullanmak nasip olsun inşallah canım benim :)

çok saol cnm bu aralar azalttım çeyiz alma işini çünkü ablamda çeyiz alıyor ve yakın zamanda evlenecek ev çeyizden geçilmiyo artık

sizin evi düşünemiyorum ben tek başımayım annem gene etraf kutu dolu diye kızıyor siz iki kişi annen napıyor acaba bu arada ablan senden önce evlenirse çeyiz eksiklerini senden tamamlamasın sonra

sizin evi düşünemiyorum ben tek başımayım annem gene etraf kutu dolu diye kızıyor siz iki kişi annen napıyor acaba bu arada ablan senden önce evlenirse çeyiz eksiklerini senden tamamlamasın sonra

cnm 3 kız kardeş yaşıyoruz anne baba yok malesef erken yaşta vefat ettiler dediğin gibi heryer kutu dolu her dolap ağzına kadar eşya doldu ama daha çok eksik var aldıklarımı not alıyorum cnm eksilmesinler diye

başınız sağolsun canım kusuruma bakma bende not alıyorum aldıklarımı aldğım şeyleri unutmayayım diye ama şuana kadar aldığım her ayrıntıyı hatırlıyorum

başınız sağolsun canım kusuruma bakma bende not alıyorum aldıklarımı aldğım şeyleri unutmayayım diye ama şuana kadar aldığım her ayrıntıyı hatırlıyorum

amin cnm saol estağfurullah nereden bileceksin ki aynen bende hangisini ne zaman aldım nerden hangi siteden aldım nereye kaldırdım her ayrıntıyı hatırlıyorum ee kız çeyizi çok önemli kıymetli olur derlerdide inanmazdım hakikatten öyleymiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…