solitary'nin ilk çeyizcikleri:)

kızlar merhaba kahvaltı takımım için runner amerikan servisi ve peçete halkaları yapmaya başladım yapılış asamalarını sizlerle paylaşmak istedim allahım nasip etsin bitmiş halinide sizlerle paylaşıcam inş:KK16:

masa örtüm ve keçeler
$Fotoğraf2258.jpg

runnerımı diktim ama cupcakeler henüz tasarı aşamasında onlaı dikmedim henüz
$Fotoğraf2259.jpg

amerikan servisim tasarım aşamasında
$Fotoğraf2260.jpg

amerikan servisimin bitmiş hali 5 ad daha yapıcam
$Fotoğraf2273.jpg $Fotoğraf2274.jpg

peçete halkalarına daha geçemedim kızlar inş amerikan servislerini bitirip onlarıda el çabukluğuyla bitirecem:KK9:

ne kadar yeteneklisin çok hoş olmuş yaptığın şeyler keşke bende böyle şeylere meraklı olsaydım yapabilseydim özendim sana:KK1:

ne kadar yeteneklisin çok hoş olmuş yaptığın şeyler keşke bende böyle şeylere meraklı olsaydım yapabilseydim özendim sana:KK1:

teşekkür ederim cnm aslında bu işleri hiç bilmem ama hem meraktan hemde çeyizimde kendi emeğim bişiler olsun istediğimden yapmaya başladım sanırım başarılıda oluyorum ablam bile şaşırdı nasıl hesaplayıp ölçüp biçtiğimi görünce kendisi tekstil okudu tasarımcı senin tekstil okuman lazım diyor bana:KK9:

solitory bilmiyorum neden ama bana çok sempatik geliyorsun.:KK16:
çeyizlerinde çok çok güzel mutlulukla kullanmanı diliyorum:nazar:
:KK55:

solitory bilmiyorum neden ama bana çok sempatik geliyorsun.:KK16:
çeyizlerinde çok çok güzel mutlulukla kullanmanı diliyorum:nazar:
:KK55:

aa cnm çok sevindim sanal ortamdan böyle güzel enerjiler hissetmek ne güzel:KK16: bizde gözdecim (loadedgun) ile aynı şeyleri hissettik ve facede arkadaş olduk yüz yüze görüşemedik belki ama olsun böyle bir arkadaşlıkta çok güzel:KK16: bu arada teşekkürler cnm:KK34:

güle güle kullan hepsini canım ağız tadıyla İNŞALLAH
peki bişiyi çok merak ettim
şu alet ne işe yarıyor:26:
Eki Görüntüle 642609

teşekkür ederim cnm pantalon askısı o:KK9: bende ilk defa kısmetse evimde kullanıcam bakalım becerebilecekmiyim pantalonları asmayı:KK1:

Gamzecim maşallah ne yetenekli hatunsun yaa :)) bayıldım yaaaaaaaaa:KK16::nazar::nazar:

teşekkürler gözdecim elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum:KK17:

Son düzenleme:
X