Sol kasıkta 30 mm lik kist ve aşılma

BirMucizeOlsunb

GebeKalmaPesinde
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2022
2.243
727
27
Geçen ay kist gördüler tedavi yapmadilar. Bu ayda yine tarlusalla adet oldum 30 mm lik kist var nohut kadar ama bizi zora sokar tedavide dedi doktor. 3 hafta sonra yine gel tarlusal başlayalim 2 3 ay tedavi altina alalim dedi
Başına böyle bisey gelen var mi ne yaptinizda kurtuldunuz

Benimde geçen ay 27mm kıstım vardı ama adetle attım kisti

Ben atamadım bi türlü ya gecen ay duphaston kullandim adet oldum ama kist gördüler. Bu ay sogan suyu içtim 3-5 gün, 15 güne devam ettiremedim. Tarlusalla adet oldum yine kist gördüler napcam bilmiyorum
Soğan suyuna devam etseydin keşke kiste falan iyi geliyormuş bazen ilaçlarda kist yapabiliyor

Merhaba son durumunuz nedir. Tüp bebek için mi
Tedaviye başlayacaktınız.

Merhaba son durumunuz nedir. Tüp bebek için mi
Tedaviye başlayacaktınız.
Aşılama icin tedaviye baslayacaktim baslayamadim 2 aydır adetliyken gidiyorum kist görüyorlar. Bende c life macun aldim ramazandan sonra kullanicam insallah. 6 7 cm lik kistleri bile küçültmüş benim ki nohut kadar biseymis insallah erir de asilamaya başlarım. Yada insallah gerek kalmazds kendiliginden gebe kalabilirim . Yoksa 3 4 ay tarlusalla tedavi olursun dedi doktor

Hadi ya. Bende normalde 2. Tüp bebek için başlayacaktım geçen ay bu kisti görünce ertelediler bi hormon var yüksek çıkmaması gereken o hormonda tavan yapmış o yüzden başlayamadık eğer ki kist gitmezse de doğum kontrol ilacı başlarız ama pek istediğimiz bişey değil dediler. Bende bu ay hiç yapmayacağım bişey yapıp çaresizlikten soğan suyu içtim 15 gün kadar. inşallah erimiştir benimde 3 cm kadarmış bu kist.

Artik saldim nolursa olsun stres daha kötü tetikliyo beni, uygulamaya girmeyi bile biraktim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…