şoktayım..

• Konu Sahibi B!TT€R
kendisinin diğer konuya yaptığı yorumlar burada paylaşıldıktan sonra sesi çıkmıyo nedense..bana pek inandırıcı gelmedi..çok saçmaa..

• Konu Sahibi B!TT€R
ailende bulamadığın şefkati belki kocanda bulursun,en iyisi evlen kurtul,eğer herşey anlattığın gibiyse tabi..

• Konu Sahibi B!TT€R
walla bu anlatılanlar ne kadar doğru bilemiyorum bana sanki bitter arkadaşımız kusurabakmasın ama yalan söylüyor gibi geldi ama eger bu anlattıkları gerçekten doğruysa onun adına çok üzüldüm hakkında hayırlısı neyse o olsun...

• Konu Sahibi B!TT€R
inanmıyorum , ciddi misin?? hangi devirde yaşıyoruz.. ben de 92 doğumluyum ve lise 3 teyim.. ayrıca doktor olmak istiyorum.. bir yıl kalsan bile ne farkeder??? bence okulunu bitir önce, üniversite falan.. aileni ikna et, evlilik çok sonra gelir

• Konu Sahibi B!TT€R

sevmediğin tanımadığın biriryle evlenmektense ben olsam sevdiğime kaçardım...
seni cidden seviyorsa okulunu okutur,hatta üniye bile yollar...
yerimseniben

• Konu Sahibi B!TT€R
çoluk çocuk kendine eğlence çıkartıyor işte şakkıdı başka bişey deil

• Konu Sahibi B!TT€R
ya bu konu hiç inandırı gelmiyor bana.bence başka bişey var.

• Konu Sahibi B!TT€R
bole bi ailen warsa kendine güzel bi aile kur düşünme mutlu ol şaşırt herkesı yasın cok kucuk ama umarım olgunlasmıssındır yenılme hayata mutlu ol

• Konu Sahibi B!TT€R
bune yahu pembe dizi senaryosumu?
bence ortada açıklanmayan başka şeylerde var.bu kızın daha nikah için yaşı bile tutmuyo ayrıca.
nikah tarihi nezamandan beri tanıdık aracılığıyla alınıyo ,biz evlenirken sağlık taramalarını ,resmi belgeleri falan öylesine mi yaptırdık.

diyelimki herşey doğru evleneceğin çocuk zaten sözlünmüş.bu da olayı daha katlanılabilir yapıyo.
Bitter cim hakkında hayırlısı olsun canım

• Konu Sahibi B!TT€R

arkadaşım boşa yorma kendini hakkaten pembe dizi gibii ama dikkat etmeden salladığı şeylerde varr ben gerçekten inanmıyorumm...ama tekrar söylüyorumm anlattıkları doğruysaa sevdiği kişide olsa daha çok küçükk vee üzüldüm yane

• Konu Sahibi B!TT€R
Konu sahıbı yıne uçtu

• Konu Sahibi B!TT€R
ben hiç inanmadım pekte inandırıcı deyil bu arkadaş muhabbet olsun diye acmış konuyu

• Konu Sahibi B!TT€R
bana kalırsa sen aılenı zor durumda bırakmışsın.hiç aile içi şeyler sevgiliye,kocaya anlatılırmı (ilerde sana döner bütün hersey başına kakılır)
e bıde senin sevgılın hem küçük hemde kendınden büyük laflar edince (kaçırırım ) fılan aılenın zoruna gıder cnm ya.senınde ısteklı olman zaten ellerını baglamış durumda.daha fazla olaylar olmasın dıe senı evlendırıolar işte.belkıde aklını başına toplaman için bi fırsat.al babanı karsına otur konuş
ben şuan evlenmek ıstemıorum sızın rızanızla olsun ıstıyorum.eger izin verırsenız 1 sene nişanlı kalalım sizden hemn ayrılmak istemıorum de.bak düzelır hersey birazda sen yanaş aılene ki onlardan kurtulmak kaçmak ıstedıgını düşünesınler.eger evlenırsen belkı 2 sene mutlu olursunuz.basınızda buyuk olmadan alılerler olmadan neyı nası yapıcaksınız.ikinizinde yaşı küçük.aılene sırt cevırırsen senın için iyi olmas.cunkı ilerde eşin sana kötüde davranır döverde bıyere gıdemessın,kımse eşine nıe yaptın demez.ayrıcada evde cokmu mutluydun seni kurtardım fılan gıbı laflar edrse o zamn pişman olursun.
cnm coooooook iyi düşünn

• Konu Sahibi B!TT€R
yalaaannn inanmayın arkadaşlar ya kişinin kendi olmadan nasıl nikah işlemleri yapılıo. sağlık testi var elli tane imzası var. canı sıkılmış herhalde arkadaşın lafı atıo kayboluo boşverin yormayın kafanızı...

• Konu Sahibi B!TT€R
arkadaşlar bi çok bölümde bu arkadaş aynı konuyu açmış ve sanırım bizimle dalga geçiyor.

• Konu Sahibi B!TT€R
[B]Sevgili bitter.,
Öncelikle şunu belirtmeliyim ki,kanunen resmi nikah yapamazsınız,ailenin rızasıyla bile olamaz,ancak gerçekten yaşın büyükse kemik testi denilen birşeyv var,bununda bu kadar kısa bir sürede üstüne üstlük sen muayene olmadan aletlere girmeden sonuçlanması imkansızzzzzzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!

Şimdi canım kardeşim,sanıyorum ki senin erkek arkadaşına kaçma eyilimin var.Öğreniminide devam ettirmek istemiyorsun.AMAAAAAAAAAA ŞARTLAR NE OLURSA OLSUN BU OKULU BıTıRMEK ZORUNDASIN,YARIN BıRGÜN KEŞKE DEMEMEK ıÇıN!
KALDI Kı ERKEK ARKADAŞINDA SENıN GıBı BıR ÇOCUK,GELECEĞE DÖNÜK KALICI PLANLAR YAPMASI ıMKANSIZ.YAPTIĞI ıŞLEDE NASIL GEÇıNECEĞıZ MEÇHUL!

SONUÇ;BIRAK BU PLANLARI,HAYALPERESTLıĞı ÖNÜNE BAK.HAYATIN GERÇEKLERıNE BAK KARDEŞıM LÜTFEN.

NEDEN BU KADARNET KONUŞUYORUM ÇÜNKÜ SENıN YAŞLARINDAKı SORUNLU ÇOCUKLARLA ıLGıLENıYORUM.
[/B]

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…