şoktayım..

• Konu Sahibi B!TT€R
(hani inandirici gelmedi ama oyle oldugunu farzedim)
ilginc babani gecdim annen nasil izin veriyo daha 16 yas ve evlenmek kolayda devam ettirmek sabir etmek yapabilcekmisin evlilik sadece dilde kolay saniliyo cocuk oyuncagina dondu...hayirlisi olsun hakkinda.....

• Konu Sahibi B!TT€R
canımm bu yaşta evlilik çok küçüksün bu yaşlarda merak olur amaseneye fikrin değişir yapma ailene deki o göz korkutmak için demişti falan diye sevdigin kaç yaşında bunası iş şok oldum

• Konu Sahibi B!TT€R
kusura bakma ama gerçekten palavra atıyorsun gibi geldi ve eminimde öyle

• Konu Sahibi B!TT€R
bu seneryo tutmadı bence oscar alamassın kırmızı halıda yürüyemessin cıxx yemedimm...

• Konu Sahibi B!TT€R
bekir seni kaçırmayı biliyosa artık gelinliğinide o alsın :))) çok üzüldüğün gelinliği düşünmenden belli :))
komik yaa

• Konu Sahibi B!TT€R
bu konu neden hala cöp kutusuna filan tasinmadi yada kitlenmedi ?

• Konu Sahibi B!TT€R
kızlar boşa yormayın kendinizi baksa ilgilenen yokk kimse yazmıyoo kaç gündür tam 4 gündür bşy yazmıyoo sallayınn yaa eğlence arıyoo kendineeee

• Konu Sahibi B!TT€R
CADIARZU:1shok:

• Konu Sahibi B!TT€R
hahahahahakaydirigubbakcemile3
yavrucak daha küçük ablası:jeyyar:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
zamanla ilerler takıldıkça alışır mı diyorsun aybik kuzum
alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

• Konu Sahibi B!TT€R
Sonrada başınız göğe erer değil mi ?

Afferim sizleri ayakta alkışlıyorum....

• Konu Sahibi B!TT€R
Sonrada başınız göğe erer değil mi ?

Afferim sizleri ayakta alkışlıyorum....

yok daha başımız göğe ermedi:1no2:
biliyosunki kazen
hala inanılan seneryolar var ortada
kk lıları saf yerine koyan-lar var
sadece şu sıralar duruldu göze batmamak için:1ninca:
bi süre sonra kaldığı yerden devam eder:1closedeyes:

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi B!TT€R

sana katılıyorum canım

• Konu Sahibi B!TT€R
ben anlamıyorum bu kadar tek ayak üstünde 40 yalan atıpta sonra da daha birşey yazmayan kişinin ne konusu kapatılmış ne de kendisine herhangi bir ceza verilmiş. Demekki bu forumda çifte standart var. En ufacık birşeyde bize ceza veren ve ya profilimi devamlı kontrol eden adminler burada hiçbirşey yapmamış. Ha şimdi bunu yazdım diye de ceza alabilirim belki.. ama ceza alırım diye de susacak değilim böyle şeyler beni bu forumdan soğutuyor.

• Konu Sahibi B!TT€R
nasıl ya bu kız sımdı yalan mı soylemıs.sayfa cok dıe hepsını okumadım ama noluyo ya.oyleyse cok sınırlendım ya.ne sanıyolar ınsanları.heyyyy A LLAHIM YA

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…