Sokakta Yaşayan Sevilesi Şeyler :)

kıslarr sadece kedi köpek kuş yok dimi bide bunlar var yerimseniben

bu kaplumbağacazı yol ortasından inatla geçmeye çalışırken aldım kenara koydum

fotoraf0672.jpg

]

Hayatımda 3-4 kez gördüm sanırım olmadık yerlerde ninja kaydirigubbakcemile3 Nasıl, nereden yola çıkıp geldiklerine akıl sır erdiremeden...:uhm: en olmadık yerlerde rastladım kendilerine... Özgür ninjalar olsa gerek bunlar yerimseniben

Bu iki fotoda da ümitsiz aşık gibi geldi uzakta kalanlar kaydirigubbakcemile3

He he galiba öyle yorgunum... Ben hiç dikkat etmemiştim.... Benimki yanımda diye herhalde :eek:kaydirigubbakcemile3

Hayatımda 3-4 kez gördüm sanırım olmadık yerlerde ninja kaydirigubbakcemile3 Nasıl, nereden yola çıkıp geldiklerine akıl sır erdiremeden...:uhm: en olmadık yerlerde rastladım kendilerine... Özgür ninjalar olsa gerek bunlar yerimseniben

Ben de anlamıyorum bunları yawhuu ... benneyaptımki Ya kardeşim zaten saatte ancak bir metre yol alabiliyonus neyinize güvenir de yola atlarsınız anlamam ki ....-tatlicadiarzu-

Bu sabah komik değil aslında trajikomik bir olay yaşadık 1 saat onunla uğraştım.

Duman ismini verdiğim apartmanın önünde büyüttüğüm kedimi çoğunuz bilirsiniz ayaklarımıza dolanır evcimendir kaçmaz vs. Neyseeee....

Bu sabah uyandım bizim 4 pati ailesi düğün konvoyu gibi arka balkon kapısı önüne dizilmiş cin gibi bakıyor. Var bişey belli. Ay dedim bunlar sinek gördü kapıyı açmamı istiyolar.

Kapıyı açtım önümden bir karartı geçti. Bu arada arka balkonumuz tamamen penle kapalı bir balkon. Bir baktım DUMAN:1shok: Bana bakıyor. Arka mı bir döndüm annem şok içinde bakıyor bir de baktım badem cama yapışmış dumanda ona bakıyor:1shok: Hiç açık yer yok. Yani kesinlikle dün akşamdan girmiş olmalı yalnız nasıl o kadar yüksek bir yere nasıl girdi anlamış değiliz hala. En az 20 saattir balkonumuzda kalmış bundan eminiz. Hemen mama verdim tabi doyurdum bir güzel. Hadi deim yolculuk vakti yoksa sana da bakmayı çok isterim ama:çok üzgünüm:

Kafese aldım onu. Plastik bir kabada tepeleme mama doldurdum apartmanın önüne indim saldım onu başladı bacaklarıma dolanmaya mamasını verdim afiyetle yiyordu. Bu arada bizim düğün konvoyu arka bölümden bu sefer ön camlara koştu olanı seyretmek için:roflol:

Sanıyorum duman dişi ve Bademe aşık oldu:1no2:Çünkü geçen günlerde komşumuz telefon açtı çabuk dedi arka odanızın camına bakın badem sinekliği ittirip açmış patiler kafa dışarda. Bir de koştum giderim ki Duman alt katın pencere demirliklerinden tırmanmış bizim pencereye çok yakın, Bademde kafayı uzatmış aşağı bakışıyorlar, kaptım tabi Badem'i. Bu olaydan bir kaç gün sonrada hanemize tecavüz oldu:roflol:

Hem üzüldüm çok:1no2:İmkanım olsa bırakmazdım ki duman çok ufaktı ben bakmaya başladım o zaman bile alamamıştım of ki ne of ya bir daha eve girerse bademin ırzına geçer miCADIARZU

:1shok: :1shok: :1shok:
badem' e bakınız. cindy min üstüne gül mül koklamasın. ne o öyle, başka kedilerle bakışmak :kızgın:

şaka bir yana, iyi ki dikkat etmişsin. geç olmadan fark etmişsin nevim.

:1shok: :1shok: :1shok:
badem' e bakınız. cindy min üstüne gül mül koklamasın. ne o öyle, başka kedilerle bakışmak :kızgın:

şaka bir yana, iyi ki dikkat etmişsin. geç olmadan fark etmişsin nevim.

Ya bambim bende ondan korktum ya sabah alelacele çıkıp işe gitseydim açlıktan bişey olsaydı kediciğe. Nasıl yedi varya sonra sokaktada bir koca kuru mamayı hüpletti şimdi akşamda ziyafet verecem ona ama işe giderken baktım ortalıkta yok umarım gene arkada değildir. Valla bacadan girer gene eve girer sanırım taktı Bademi kafaya:roflol:

Ya bambim bende ondan korktum ya sabah alelacele çıkıp işe gitseydim açlıktan bişey olsaydı kediciğe. Nasıl yedi varya sonra sokaktada bir koca kuru mamayı hüpletti şimdi akşamda ziyafet verecem ona ama işe giderken baktım ortalıkta yok umarım gene arkada değildir. Valla bacadan girer gene eve girer sanırım taktı Bademi kafaya:roflol:

en iyisi, girdiği yeri biraz araştırın canım. duman yine tehlikeye atmasın kendini.
badem de ne bakış atmış ki, uğrunda kendini tehlikeye atan duman' ı tavlamış
:asigim: ey aşk, sen nelere kadirsin -tatlicadiarzu-

diğerleri (cindy) ne tepki verdi? farklı bir kediyi kıskanmadı mı?

Bu sabah komik değil aslında trajikomik bir olay yaşadık 1 saat onunla uğraştım.

Duman ismini verdiğim apartmanın önünde büyüttüğüm kedimi çoğunuz bilirsiniz ayaklarımıza dolanır evcimendir kaçmaz vs. Neyseeee....

Bu sabah uyandım bizim 4 pati ailesi düğün konvoyu gibi arka balkon kapısı önüne dizilmiş cin gibi bakıyor. Var bişey belli. Ay dedim bunlar sinek gördü kapıyı açmamı istiyolar.

Kapıyı açtım önümden bir karartı geçti. Bu arada arka balkonumuz tamamen penle kapalı bir balkon. Bir baktım DUMAN:1shok: Bana bakıyor. Arka mı bir döndüm annem şok içinde bakıyor bir de baktım badem cama yapışmış dumanda ona bakıyor:1shok: Hiç açık yer yok. Yani kesinlikle dün akşamdan girmiş olmalı yalnız nasıl o kadar yüksek bir yere nasıl girdi anlamış değiliz hala. En az 20 saattir balkonumuzda kalmış bundan eminiz. Hemen mama verdim tabi doyurdum bir güzel. Hadi deim yolculuk vakti yoksa sana da bakmayı çok isterim ama:çok üzgünüm:

Kafese aldım onu. Plastik bir kabada tepeleme mama doldurdum apartmanın önüne indim saldım onu başladı bacaklarıma dolanmaya mamasını verdim afiyetle yiyordu. Bu arada bizim düğün konvoyu arka bölümden bu sefer ön camlara koştu olanı seyretmek için:roflol:

Sanıyorum duman dişi ve Bademe aşık oldu:1no2:Çünkü geçen günlerde komşumuz telefon açtı çabuk dedi arka odanızın camına bakın badem sinekliği ittirip açmış patiler kafa dışarda. Bir de koştum giderim ki Duman alt katın pencere demirliklerinden tırmanmış bizim pencereye çok yakın, Bademde kafayı uzatmış aşağı bakışıyorlar, kaptım tabi Badem'i. Bu olaydan bir kaç gün sonrada hanemize tecavüz oldu:roflol:

Hem üzüldüm çok:1no2:ımkanım olsa bırakmazdım ki duman çok ufaktı ben bakmaya başladım o zaman bile alamamıştım of ki ne of ya bir daha eve girerse bademin ırzına geçer miCADIARZU

Badeeeeeeem :jeyyar:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Aşk bu aşk tıksanda saklasan da sınır tanımaz..... :asigim:

Son düzenleme:
en iyisi, girdiği yeri biraz araştırın canım. duman yine tehlikeye atmasın kendini.

Duman kafesteyken ben ayakkabımı giyerken badem ve cindy kafesin yanında ve devamlı kokladılar dumanda onlara miyav miyav edip durdu.:asigim:

Evet aşk bu aşk tıksanda saklasanda kestirsende sınır tanımaz-tatlicadiarzu-delikafadulden:roflol:

Duman kafesteyken ben ayakkabımı giyerken badem ve cindy kafesin yanında ve devamlı kokladılar dumanda onlara miyav miyav edip durdu.:asigim:

Evet aşk bu aşk tıksanda saklasanda kestirsende sınır tanımaz-tatlicadiarzu-delikafadulden:roflol:

Kestirmek mi :1shok::1shok::1shok:

:roflol::roflol::roflol:

Onların düğün konvoyu hallerini yerim ben cokacimcoook Duman'a da geçmiş olsun. Aşkı için yemeden içmeden kesildi demek bu olsa gerek :roflol:

yerimseniben :asigim:

kaydirigubbakcemile3 :roflol: :roflol: Alem kızsın yaa Şeniz

Hem üzüldüm çok:1no2:İmkanım olsa bırakmazdım ki duman çok ufaktı ben bakmaya başladım o zaman bile alamamıştım of ki ne of ya bir daha eve girerse bademin ırzına geçer miCADIARZU

Yorgunumun deyimiyle 4pati ailesinin düğün konvoyu halini çok ama çok görmek isterdim.. Gözümde canlandırdığım sahne bile kahkaha atmama yetti.. Birebir görsem ne yapardım bilemiyorum.. Ha-a çantadaki yedek çamaşıra başvururduk.. lülülülülülü

Allah Allah yaa.. Duman nasıl girmiş oraya.. Kıyamam ya.. 20 saat orada tek başına..

Aşkı uğruna özgürlüğünden vazgeçmiş bakar mısınız.. :asigim:

Yalnız.. Badem konusunda da isabetli gördüm Duman Hanım'ı.. Ağzının tadını biliyor.. Hem yakışıklı, hem aseksüel.. Bundan güzeli var mı? :roflol: :roflol: :roflol:

Buluuutttt! Oğlum çantamı kap getir..

Yorgunumun deyimiyle 4pati ailesinin düğün konvoyu halini çok ama çok görmek isterdim.. Gözümde canlandırdığım sahne bile kahkaha atmama yetti.. Birebir görsem ne yapardım bilemiyorum.. Ha-a çantadaki yedek çamaşıra başvururduk.. lülülülülülü

Allah Allah yaa.. Duman nasıl girmiş oraya.. Kıyamam ya.. 20 saat orada tek başına..

Yalnız.. Badem konusunda da isabetli gördüm Duman Hanım'ı.. Ağzının tadını biliyor.. Hem yakışıklı, hem aseksüel.. Bundan güzeli var mı? :roflol: :roflol: :roflol:

Yine çok doğru bir tespit alkisalkisalkis :roflol: Badem'in bu sayfalara uğramamasını dileyerek :eek: tekrar :roflol:

Bulut'um acele et, acele kaydirigubbakcemile3

Eğer bir daha gelirse diyecem kısmeti bizim evde anne salmayalım beee:asigim:

Eve döndüğümde, girişte iki arkadaşla karşılaştım.. Gri renkli olan komşunun pencere pervazında beslediği kedisi..
Sarı olan da yeni gelmiş mahallemize.. Neyse...
Bi'koşu makinemi kaptım geldim..

Sarı olanı gözüme kestirdim.. Deney için hazırım.. hihoyyyt

Bütün cesaretimi topladım ve elimi uzattım.. :lepi:

Bu da, mevcut elin bana ait olduğunun kanıtıdır.. yerimseniben

Diyeceksiniz ki neden diğer kediyi sevmedin? Oldukça masum görünüyor oysa ki..

Biraz yakınlaşın bakalım.. :1shok:

Not: nevkuşumun Badem'i ve sonrasında da diğer kedileriyle başlayan kedilere ısınma turlarımı böylece kendime de kanıtlamış oldum..
Ama ne hoşuma gitti biliyor musunuz? Ertesi gün sarıyla yeniden karşılaştık.. Pencere pervazındaki minderde uyuyordu.. "N'aber?" dedim.. öyle bir kalkıp yanıma geldi ki.. Başladı sürtünmeye. ben de poşetleri fırlatıp yine sevdim.. Bu işi kıvırdım sayılır mı? zemuszemus

Vayyy benim püskütüm kediyi sevmişalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

İkinciyi sevmemeni anlayabiliyorum:roflol:

Helal olsun püskütüme be kedileride seviyor okşuyorsırnaşık şeyalkisalkisalkisalkisalkisalkis:asigim:

Vayyy benim püskütüm kediyi sevmişalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

İkinciyi sevmemeni anlayabiliyorum:roflol:

Helal olsun püskütüme be kedileride seviyor okşuyorsırnaşık şeyalkisalkisalkisalkisalkisalkis:asigim:

Bu konuda, beni en iyi sen anlarsın nevkuşum..
Nasıl sevindim yahu! :lepi: :teytey: :sm_cool:

Soru : Püsküüt kedi fobisini nasıl yendi?
Cevap : Badem'le canım Badem'leeee :nazar:
Soru : Püsküüt kediye dokunmaya nasıl karar verdi?
Cevap : Mercan'la canım Mercan'laaaa :nazar:
Soru : İyi de Püsküüt neden hayvanların erkişileriyle bu kadar yakından ilgili..
Cevap : Mintaxla canım Mintaaaaxllaaaaa :nazar:

X