Sokakta Yaşayan Sevilesi Şeyler :)

His'cim maalesef bu tür insancıklar, insan parçacıkları oldukça evcillerimizin başına kimbilir daha neler gelir. Neyse ki sen varmışsın da beslemişsiniz:KK43:

17072009078.jpg

17072009080.jpg

Sahilde devamlı sahipli ve sahipsiz köpekler görebilirsiniz.

Denize girer ferahlar sonra gelip şezlongların gölgelerine yatarlar. :asigim: Bu köpüşüde çağardım yanıma geldi bir sevdim onu bir sevdimmm Sonra yanıma yattı ama güneşti, kalkıp karşıma yattı hemen fotoladım tabi :asigim:

6015_99789918815_652033815_1944297_4855944_n.jpg

6015_99789923815_652033815_1944298_7781938_n.jpg

Kaynarpınar'da masa altından gizlice gözleme yedirdiğim kedicik :asigim:

6015_99790008815_652033815_1944313_3205322_n.jpg

Tekrar Kaynarpınar'da ikici gördüğüm harika manzara :asigim:

6015_101296833815_652033815_1962966_4163672_n.jpg

6015_101296823815_652033815_1962964_7119513_n.jpg

Çatalkaya'da gördüğüm, gördüğüm an yanaşıp hatur hutur sevdiğim köpecik :asigim:

6015_101320003815_652033815_1963397_1993930_n.jpg

6015_101320008815_652033815_1963398_7518121_n.jpg

Gece yarısında plaja gelip önümüzde durunca dedik sevdircek galina kendisini. Ama bir hışım koştu ve denize girdi :roflol: Meğer sıcaklamış paşam :asigim: Sonra o silkelendi bizde sayesinde serinledik tabi:roflol:

6015_104024403815_652033815_2001937_1984430_n.jpg

Son olarakta hep anlattığım Samet ve Uğur :)

Allahım lütfen şu nevkuşum kuluna, yüreği gibi maddi imkan ver.. Kocaman bir barınak açsın bir an önce.. Bütün hayvanlar kurtulsun.. opuyorumnanaktan

:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Kedi-köpek birlikteliği fotoğrafları beni çok etkiliyor.. Oğlumu bir gün kedilerle arkadaş olurken görebilecek miyim acaba?
Bir kaç gün önce sokakta iki kediyle karşılaştık.. Ay dedim tam karesi alacak pozdalar.. Sonra bir kedilere bir Buluta baktım.. Gerekli mesafeye yaklaşmam ne yazık ki mümkün değildi.. Anladın sen.. yerimseniben

:

CADIARZU Benim aklıma gelen sadece lulutumun kendine verilen sevgiye ortak çıkmasından korkması kaydirigubbakcemile3 opuyorumnanaktan

bu arada sanırım bulutun kedileri sevmesi için biraz geç kalınmış

ama hiç bellide olmaz bizim gizmo ve cicoş bahçeye gelen kedileri parçalamaya kalkarken

nazlıya bayılıyorlar
alkisalkisalkis

Bak Barçmanım bir ışık yakmış, demek ki o elektriği alamamış henüz lulutçum bir kediden zemuszemus

Denize girer ferahlar sonra gelip şezlongların gölgelerine yatarlar. :asigim: Bu köpüşüde çağardım yanıma geldi bir sevdim onu bir sevdimmm Sonra yanıma yattı ama güneşti, kalkıp karşıma yattı hemen fotoladım tabi :asigim:

Akıllı hayvan ne etcek bu sıcakta güneşin altında, örnek al azıcık :mymeka: :dilcikar:

[

Kaynarpınar'da masa altından gizlice gözleme yedirdiğim kedicik :asigim:

Sen ve gözlemeni paylaşmak CADIARZU Haa, doğru ya 4 patigillerden bu da yerimseniben

[

Çatalkaya'da gördüğüm, gördüğüm an yanaşıp hatur hutur sevdiğim köpecik :asigim:

Allahım yqrabbim, biri anırır (Sn. Madaraeder'e a.s.), biri köpeciklere hatır hutur dalar :roflol: Haşin hatunlar arasında kaldık :jeyyar:

[

Son olarakta hep anlattığım Samet ve Uğur :)

:eek:lmaz: Hiç yakıştıramadım Uğur'a hiiççç :umursamaz:

Akıllı hayvan ne etcek bu sıcakta güneşin altında, örnek al azıcık :mymeka: :dilcikar:

Sen ve gözlemeni paylaşmak CADIARZU Haa, doğru ya 4 patigillerden bu da yerimseniben

Allahım yqrabbim, biri anırır (Sn. Madaraeder'e a.s.), biri köpeciklere hatır hutur dalar :roflol: Haşin hatunlar arasında kaldık :jeyyar:

:eek:lmaz: Hiç yakıştıramadım Uğur'a hiiççç :umursamaz:

Gözlememe laf ettirmemmmm insancıklarlan paylaşmam mamamı ben:eek:lmaz: 4 patiler başka :asigim:
Sen bağaa şişkomu demeye çalıştın nan :gitme:

İlk cümle olan güneşli cümleyi görmezden geliyorum:roflol:

İyiki ballı püskütümün mesajını alıntı etmişsin çünkü ben okumamıştım :asigim: Ne güzel bir dilek valla hepsi benim olsun hepsini kurtaralım hepsine gözleme yapim ben :asigim: mafoldumben

diğer cümle için; Hatır hutur dalarım ne var nan :roflol: Ben slip amannnn sert severim :1ninca::roflol::roflol::roflol:

Ve hala lulut o sosisleri mi yedimi bilmiyorum ben yarın eve dönerken slip amannn sosis alim:roflol::roflol::roflol::roflol:

Sen bağaa şişkomu demeye çalıştın nan :gitme:

İlk cümle olan güneşli cümleyi görmezden geliyorum:roflol:

İyiki ballı püskütümün mesajını alıntı etmişsin çünkü ben okumamıştım :asigim: Ne güzel bir dilek valla hepsi benim olsun hepsini kurtaralım hepsine gözleme yapim ben :asigim: mafoldumben

diğer cümle için; Hatır hutur dalarım ne var nan :roflol: Ben slip amannnn sert severim :1ninca::roflol::roflol::roflol:

Ve hala lulut o sosisleri mi yedimi bilmiyorum ben yarın eve dönerken slip amannn sosis alim:roflol::roflol::roflol::roflol:

1. a.s :jeyyar:
2. :eek:lmaz:
3. cokacimcoook
4. :roflol: tüh rezill, öbür türlü bi işe yaramaz ki zaten aplaa :jeyyar::roflol:
5. amanın perakende mi toptan mı satışa çıkmış delikafadulden

:roflol: :roflol:

Bi bu topik aileye uygun kalmıştı bunuda batırdık:roflol:

Hep lulutun sosisi yüzünden amağğnn sahibinin sosisi zemuszemusamaağğnn lulutun sosis jakuzisi diyecağğdım :roflol:

cancu1475.jpg

bu şebekkk yiğitimizin oğlu CESUR önceki sayfalarda koymuştum onunda resmini kaydirigubbakcemile2
Ay bu şaşkın yine mi geldi.. :nazar:

........Demek istediğim bu kadını şikayet edemez miyiz ya... Hayvancık sıcakta açlıktan susuzluktan ölcekmiş biz de olmasak... Nasıl bir vicdandır anlamıyorum... Beslemesin böyleleri hayvan falan sinir oldum gene bak... :kızgın: Haksız mıyım ama :eek:klava:
Harikasınız HİS cim.. Hem köpişi doyurmuş oldunuz hem de eşin fobisini yendi.. Hem de size saldırma riskini bertaraf ettiniz..

Şikayet konusuna gelince.. İşe yarayacağından hiç ama hiç emin değilim.. Sokak köpeği çetesinin saldırısına uğradığımızdan bu yana yaşadıklarımı yazsam a4 boyu metin olur.. Ne mecalim ne de zamanım var uzun uzadıya yazmak için..
Sonuç olarak bütün kanallar tıkandı. Bugün de bir gazetenin (yeni kurulan) şikayet hattını arayacağım..

17072009078.jpg

17072009080.jpg

Oyyyyy şu güzelliğe bak yaaa
Yalnızken onlarla bir arada olmak çok keyifli.. Tek bir şartla.. lulut efendi yanımda olmayacak.. zemuszemus Yoksa yandığımızın günüdür..

CADIARZU Benim aklıma gelen sadece lulutumun kendine verilen sevgiye ortak çıkmasından korkması kaydirigubbakcemile3 opuyorumnanaktan
Yerim senin duygusallığını ben.. opuyorumnanaktan
Ama korkan o değil benim.. :roflol:
Bir tanıdığın köpişinin gözünü bir kedi parçaladığından beri...... kedi görünce geriliyorum istemsizce.. ya atlarsa suratına diye düşünürken artık etrafa nasıl sosisler.. pardon.. nasıl sinyaller saçıyorsam.. lulutum da benim yüzümde geriliyor.. Suçlusu benim bu işlerim..:kedi:
Eve gelen bir arkadaşa izlettim geçenlerde.. Yanımdayken korktu yahu! :roflol: Ses denetimi dersi falan mı alsam ne yapsam artık.. :roflol:

Sen slip al slip..
Kampanya varmış.. Bir slip alana on sosis bedava.. :roflol: :roflol:
Bi bu topik aileye uygun kalmıştı bunuda batırdık:roflol:

Hep lulutun sosisi yüzünden amağğnn sahibinin sosisi zemuszemusamaağğnn lulutun sosis jakuzisi diyecağğdım :roflol:
Yakında evcil hayvan bölümüne de +18 uyarısı koyarlarsa hiç şaşırmayacam..:1ninca:
Allah sosisini versin.. :roflol: Oy anam koptum ben yaaaa
Bu yaşlı kadını yormayın kardeşim.. zaten romatizmam azdı.. :kahve:

insanlar keşke zihniyetlerine bir sınırlama getirseler
önemli olan düşüncede taşınan bekaret ama herkes herseyı tam da başka bir yerinden tutup anlamaya çok müsait.
herneyse
foto atmayı bilmediğim için köpeğimi yazacagım yanlızca size
söylemiştim
ölmek üzereyken bulmustum ya ben bunu
hem uyuzdu hem yaralıydı heryeri
neyse aşılarını yaptırdık
bahçeye ev yaptık ona
zaten 2 tane köpeğimniz vardı
şimdi onlarla beraber çok mutlu
benı görür görmez havlıyor
kurtardı kendini
kocaman oldu,tuyleri çıktı
çoooooooooooooooooooooook mutluyum
hayvanları heryerde korumak ve sevmek gerek!

Sonunda geldim dostlar :asigim: 4 pati dostlarıma diyorum daha doğrusu sadece.

Eve geldim büyük bir özlemle ben eve dalınca tabi kedişlerin hepsi biyere kaçtı, savaş çıktı sandılar galiba:roflol:

Sonra başladık oyuna 1 saat oynadık tabi yorgun düştüler uyudular:roflol: Şimdi bekliyorum kıyamam onlara uyansınlar bidaha dalacam:roflol:

Sırf sizin için(püskütüm, yufkam, hiscimde artık patici:) çektim video bademin sosisleri aman oyunları:roflol:

Eve geldim büyük bir özlemle ben eve dalınca tabi kedişlerin hepsi biyere kaçtı, savaş çıktı sandılar galiba:roflol:

Sonra başladık oyuna 1 saat oynadık tabi yorgun düştüler uyudular:roflol: Şimdi bekliyorum kıyamam onlara uyansınlar bidaha dalacam:roflol:

Sırf sizin için(püskütüm, yufkam, hiscimde artık patici:) çektim video bademin sosisleri aman oyunları:roflol:

Amaniiiin hoşgeldin a.s.Nasıl sevinmiştir yavrucaklar... :1hug: Yaw bunlar hepberaber mi uyuyor dördüzler bile beraber uyumuyor yawhuu alem valla... İyiymiş kaydirigubbakcemile3 Kalktıklarında bir posta daha geç özlemişlerdir ablası... Fidyoları da bekliyoruz dört gözlen opuyorumnanaktan

ipini koparmış boğa gibi nasıl daldıysam artık eve :roflol: Can ahvliyle nereye kaçacaklarını şaşırmışlardır tabii :jeyyar:

Dayanamayacağım Şeniz 2. videoyu da görebilseydik :gitme:

ipini koparmış boğa gibi nasıl daldıysam artık eve :roflol: Can ahvliyle nereye kaçacaklarını şaşırmışlardır tabii :jeyyar:

Dayanamayacağım Şeniz 2. videoyu da görebilseydik :gitme:

ahvliyle:roflol::roflol::roflol::roflol:

2.video da öyle karanlıktı zaten sabah çekerim daha güzel daha aydınlık izlerik hep beraber:lepi:

aaad.jpg

kalp ile işaretlenen yerde 2 yavru daha var. tüm ısrarlarıma rağmen arabanın altından çıkmadılar opuyorumnanaktan

ccccc.jpg

Son düzenleme:
aaad.jpg

kalp ile işaretlenen yerde 2 yavru daha var. tüm ısrarlarıma rağmen arabanın altından çıkmadılar opuyorumnanaktan

ccccc.jpg

Anammm bunları yerim yerim:kedi:cokacimcoook

Bunları paket yap bana yolla benim olsun hepsi hepsimafoldumbenmafoldumben

Yazık arabanın altında yatmasınlar benimle yatsınlarmafoldumbenmafoldumben

Anammm bunları yerim yerim:kedi:cokacimcoook

Bunları paket yap bana yolla benim olsun hepsi hepsimafoldumbenmafoldumben

Yazık arabanın altında yatmasınlar benimle yatsınlarmafoldumbenmafoldumben

yeşilliklerin bol olduğu bir yerde çektim fotoyu.
güneşten kaçıp araba altına geçtiler heralde. :asigim:

Allah gözünü doyursun :dilcikar: kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3
nev ve kedilere doymak mı? :sinifsinif:

X