“Sokakta mini etek giyersen taciz ederler” diyen Nihat Doğan: Gayet net ifade etmişim!

çok meraklıysan sen açsaydın şekerim. biz uğraşıyoruz buluyoruz açıyoruz. emek veriyoruz. tweetırları takip ediyoruz. sende aç madem.

anladım yalnız sözleriniz kalitenizi belirliyor emin olun hiçbir şekilde hiçbir diyoloğa girmem sizinle kolay kolay artık
belliki yazdıklarım çok fena içinize oturmuş

bu konu benim için burada kapanmıştır cevap dahi yazsanız devam etmeyeceğim haddimi aldım gidiyorum

Taciz ve tecavüzün müslüman ülkelerde neden daha çok olduğunu bir açıkla istersen .
Ondan sonra insanların düşüncesine dandik de.
Komik.

Günlerdir bu kadar çok konuşunca tacizciyi çektim üzerime. Alın size fırından yeni çıkmış, taze taze bir taciz hikayesi.

Öğleden sonra annemi sağlık ocağına götürdüm. O doktoru görürken ben de eczacı arkadaşımın yanına uğradım iki laflarız beklerken diye. Arkadaşımın işi varmış ben de oturdum annemi bekliyorum, bir yandan da küçük küçük sohbet ediyoruz. Yanda da takım elbiseli bir yüce erkek şahsiyet oturuyor. Tıbbi mümessilmiş kendisi. Hastalıktan girdi, ilaçlardan çıktı muhabbet etmeye çalışıyor. Araya da şirket arabasından memnun olmadığını ama hafta içleri mecburen kullandığını aslında juke kullandığını ama değiştirmek istediğini falan anlatıyor. İki arabaya sitede (sitenin önemini anlamışsınızdır) park yeri bulmak sıkıntı oluyormuş, o yüzden kendisininkini kapalıda tutuyormuş. Kapalı evine uzakmış. Ama evin manzarası muhteşemmiş. Terasta şarap içmek çok romantikmiş. Motor sevdası da varmış ama bu sevdayı paylaşacak bir kadın olursa anlamlı olurmuş. Birlikte dünyanın dört bir yanına gitmek en büyük hayaliymiş. Geçen ay çek cumhuriyetine gitmiş ama tek başına tadı çıkmıyormuş. Ne iş yapıyormuşum. Çalışmıyorsam yardımcı olabilirmiş, maddi manevi her türlü desteğe açıkmış. Telefon numaramı verirsem iyi olurmuş.

Ne kibar ne hoşsohbet bir beyefendi dimi. Ama ben inanılmaz rahatsız oldum. Çünkü adamın söylediği her şey benimle ilgiliydi. Beş dakika önce arkadaşımla ev muhabbeti yaptık yeni taşınacaklar şarap alır geliriz dedim, yanımda çantam olmadığı için araba anahtarı ve cüzdanım elimdeydi, yaza hırvatistana mı gitsek muhabbeti geçti ve ayağımda harley botlar vardı. Adam her ayrıntıyı ince ince işledi resmen. Bu kadar ayrıntıya odaklanabilen adam elimdeki eşek kadar alyansa dikkat etmedi ne hikmetse. Ya da etmek istemedi.

Bu arada üzerimdeki leopar desenli mini etekten etkilenmiş olabilir, otururken biraz yukarı sıyrılmıştı çünküm. Şaka len şaka kot üstü sweat ve sıfır makyaj işte. Kokumdan etkilenmiş olabilir tabi yine de.

Adama kuyruk salladın di mi sep?

Kaş göz yaptın, şimdi geldin elin masum er kişi mümessilini aşağılıyorsun.

O adamdan dinlesek hikayeyi neler dicek kimbilir.

Ben tüm erliğimle eczanede oturuyordum, içeri bir kadın girdi. Girer girmez beni bakışlarıyla soydu. Hiç böyle utanmamıştım, çırılçıplak savunmasız kalmıştım iki dişi arasında. Ayağındaki harleyler gel beraber motosiklet fantezisi yapalım mesajı veriyordu. Arkadaşına şarap götürcekmiş, ben takozladım tabi kadın bana şömine başında şarap en büyük hayalim hele hırvatistandaysak dadından yenmez ama bi er yok sinyali veriyordu.

Oysa oysa ben onun bildiği erkeklerden değilim, çok utanıyorum, bu nasıl başıma geldi, oysa çok edepli giyinmiştim.

Ahaha feriştah hoşgeldin.

Tabi akıllım ne sanıyorsun, adamı eczanenin ortasında tahik ettim, nefsine sulandım.

çok meraklıysan sen açsaydın şekerim. biz uğraşıyoruz buluyoruz açıyoruz. emek veriyoruz. tweetırları takip ediyoruz. sende aç madem.
seferoğulları ile tellioğulları 2 yakında sinemalarda bundan sonra birbirimizin konusuna girmiyoruz gireni görürsek furuyoruz

sevinirik. hatta pek bi mutlu oluuruk. uzak görüşek.
yalnız aydınlat beni sizlerin hepsinin konusunamı yazmayacağız ee hergün bi çok konu açıyorsunuz napıcaz

gıcıklık değil mi her konuna ilgimi çeksede çekmecese de gelip sabote edicem

yalnız aydınlat beni sizlerin hepsinin konusunamı yazmayacağız ee hergün bi çok konu açıyorsunuz napıcaz

gıcıklık değil mi her konuna ilgimi çeksede çekmecese de gelip sabote edicem
valla konuma yazmamdan rahatsız olanlara yazdım ben. böyle yorumlar alıyorum . ima yoluyla. onlaraydı lafım. yani bunun irdelenmesi rahatsız ediyor beni. isteyen yazsın ama benden haz etmeyen neden gelir yazar anlamam oda ayrı..
bir çok konu açıyorum evet. sizde açın neden açmıyorsunuz.. yanii isterseniz onuda yapmayım bumu yani.

konudamı açmayım.
derdinizi bir anlasam.

hşşşşşşşş sus bak haddini bildirir yoksa benim bildirdiler bak çok korkuyorum artık

Senin derdin ne?Açıkça sok lafını. Başka üyeyi kışkırtmaya çalışarak değil. Ben sana ne yazmışım sen bana nasıl cevap vermişsin dönde oku... Akıl yoksunlarına hakaret olur dedim sen bana bir kaç kişiyi birden alıntılayıp cevap verdin. Çete dedin. Dinden çıkacağım imasını yaptın, kimsin ki sen bu imayı yapıyorsun? Evet haddini bilmiyorsun. Senin gibi fetva veren cenneti garantilemiş gibi konuşan ağzından kibir akan tipleri sevmiyorum. Bana laf ederlerse de hadlerini bildiriyorum huyum kurusun.

eee ne kadar anlatırsan anlat analttıkların karşındakinin anladığı kadardır demişler
o beni tasvir etmeye çalıştığın kişiliği ne reel hayatımda ne de burda hiç bir zaman yaşamadım huyu kurumaz senin gibilerin ne derler biliyor musun

laf konuştuğu bal kabağa koy tabağa ye sabaha
kadesadan sonra bi manide sana gelsin

dahada yazamayacağım boşa konuşuyormuşum gibi geliyor çünkü

Bunlar benim yorumumun cevabı değil, mani falan sevmem kıvırma boş yere...

ben senin icin ozelim saniyordum ama butun ceteye mani yaziyorsun

Bunlar benim yorumumun cevabı değil, mani falan sevmem kıvırma boş yere...
tam olarak hangi cevabı bekliyorsun verdimya anlamadın mı?

çete demeyelim tamam elit arkadaş grubu oldu mu ?

diğer sorularının cevabını verdim zaten az çok yorumlarımı biliyor yada okuyorsan kimse için dinsiz iması yapmam anlamak istediğin şekilde anlama
ha birde kimi kışkıttım ben yahu beyazgrinin kışkırtılmaya ihtiyacı yok

nasıl kıvırdım acaba cümlelere bak ne kadar terbiyeli efendi yorumlar bunlar yalnız sizin gibilere dobra demiyorlar bilin istedim

Ben oyle maniyle dolayli laflardan anlamam acikca yazacaksin. Dun gece yaptigin tam olarak kiskirtmaya giriyordu. Bende senin bu kadar cirkinlesebilecegini tahmin etmemistim sende bunu bil. Saracak satasacak yer ariyorsun ama yanlis kisi ben forumda o kadar vakit gecirmiyorum. Baska kapiya.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…