Şok oldum...

eğer aranızda başka problemriniz yoksa sensible ye katılıyorum
ama yok devam eden bi anlaşmazlık varsa eşinizle konuşun

çok ayıp etmiş kayınpederin ya uygun bi dille sen söyle müsait olmayabilirdim falan die eşin sölerse ispiyonlamış şikayet ediyo durumuna düşebilirsn sanki

allahim ya mutlaka esinle bu durumu konus sonucda pyjamala ile de olabilirdin yada banyoda, aman sen esinle bunu mutlaka konus

bende katılıyorum arkadaşa kayınvalide gittim baktım evde yoklar dediyse adamcağız evde olmadığınızı düşünerek gelmiştir. kasıtlı olarak yapacağını sanmıyorum ki kasıtlı yapabilecek biri ise zaten bence o binada durma..

ben yaslı cahıl kısmına katılmıyorum yas ne olursa olsun ınsan dusuncelı olmalı ama ılk once esınıze sakın bı sekılde anlatın durumu ne soyledıgınız degıl nasıl soyledıgınız onemlıdır hayatın her alanıda.sız sıkayetlenırsenız esınız durumu farklı degerlendırıp kusuru sıze bıle bulabılır haklı ıken haksız duruma dusersınız.tatlılıkla soleyın durum ne kadar acı olursa olsun sızı anlıyorum aynı sey basıma gelse sızın gıbı sok olurdum mahremıyet ve saygı denen bısey var BENIM ANNEM BİR MELEK dizisini benım babam bır melek olarak yasamıssınız allah yardımcınız olsun

Muhtemelen evde olmadigni sanmislardir!! Adam bilerek yapmamistir kesinlikle yoksa elin herifini gelinin oldugu eve paldir küldür getirirmi??

Bence esine sikayet amacli söylemek yerine direkt kayinpederine ve Kaynanana soku atlattiktan sonra Anne, Baba lüften bir daha böyle birsey olursa önce arayin kapiyi iyce tiklayin ondan sonra iceri girin, cok korktum ayrica basimda acikti, lüften bir daha olmasin de....a.s

Böyle söylmekle ne saygisizlik yapmis olursun nede kötü gelin olursun he olacaksan zaten oda artik onlarin sorunu olur....

cahillikle alakası yok bence,bu resmen terbiyesizlik,saygısızlık...insan düşünmez mi?
hem 9da çaldık kapınızı yoktunuz gibi bir mazeret olamaz,belki 9 da yoktunuz ama o saatte eve geldiniz?bi zile bassa,ya da telefon etse nolur yani?
burda, kayınpederimde/kayınvalidemde anahtar var zırt pırt giriyolar nasıl elerinden alabilirim diyen arkadaşlara çözüm bulmak için sayfalarca yazı yazdık kaç kez...
eğer söylerim bi daha yapmazlar dersen alma anahtarı..
ama ben artık diken üstünde olurum dersen ya da eğer zaten onlarda anahtar durmasından rahatsız oluyorsan, al anahtarını..
bundan iyi fırsat olmaz bence..

Anahtarını al dünya hali münya hali takma bence, hiç gereği yok bi evin anahtarını almanın ve kapıyı calmadan girmenin..

İnsanın en özel yeri evidir.. Ben bu anahtar verme olayına çok karşıyım. Arkadaşım sen bugünün stresini üzerinden kolay kolay atamazsın sanki her an aynı olay başına gelecekmiş gibi evhamlanabilirsin o yüzden öncelikle bu olayıda bahane et al anahtarını .. Olayıda çok büyültme biz geldik yoktun deyip haklı çıkarlar...

Pazar günü, kahvaltı vakti, çalışan bir insan evde olur büyük ihtimal.Bunu düşünmemeleri ilginç.Hem ben evde olmasam da bana danışılmadan banyoma girilmesi hiç hoşuma gitmez açıkçası.Ters tepki yaratacak bir ifade kullanmadan bu rahatsızlık dile getirilmeli.

Bir kereye mahsus birseyse ve daha önce böyle bi sorun yasanmadiysa
asiri tepki verip kalplerini kirma bence.
Ya esine ya direk kayinvalidene rahatsiz oldugunu söyle...
adam düsünememis bence, bi arkadasin söyledigi gibi cahillikten kaynaklanabilir, yada gercekten evde degilsiniz sandi. yoksa neden pat diye girsin ki elin adamiyla evine...

Kilidi degistirmek, anahtari almak cok abarti geldi bana... bu cok kirici olur ve sen kötü duruma düsersin. Önce tatli dille halletmeye calis bence... ve muhakka esinle paylas.

evet ya ayıp cidden yaptıklarııı....hiç hoş değil en azından haber vermelilerdi ...eşin bence güzel bir diile konuşsun derim ben kendi adıma.....

ne kadar ayip bisey ya hadi ciplak olsaydiniz yada banyodan ciksaydiniz ne bicim birsey..benim babam eve gelirken eger yaninda biri varsa zile basar anahtari oldugu halde,erkek kardesimde 19 yasinda ayni bir arkadasiyla gelsin önce zile basar ki insan hali hersey olabilir yani bilmiyorum kayinvalidenize laf arasinda söyleyin uyuyordum birden korktum baska biriyle geldigi icin de..

Cidden çok ama çok ayıp etmiş kayınpederin. İçerde bir bayan varken yanında yabancı bir erkekle ileri dalması kendini bilmezlikten başka bir şey değil.
Geçmiş olsun sana güzelim.

ya benim anlamadığım normalde kapalıyım içeri girdiklerinde açıktım diyosun bu adam seni öyle görünce hiçmi anlamadı hatasını.

vallahi içeri sokmazdım nasıl bi adam o ya.eşinizle konuşun konuşsun babasıyla. şok oldum vallahi..getirdiği adam yanlış bi adamda olabilir ve yanlış fikirlerede kapılabilir.tööbe töbee

guzelim cok basit cik disari cek kapiyi anahtarin iceride kalsin sonra git onlara anahtarlarini al gitsin birdahada verme olsun bitsin sorarlarsada laf kalabaligi yap evdekini bulamadim vs nde gec

guzelim cok basit cik disari cek kapiyi anahtarin iceride kalsin sonra git onlara anahtarlarini al gitsin birdahada verme olsun bitsin sorarlarsada laf kalabaligi yap evdekini bulamadim vs nde gec

bak bu çok güzel fikir.Şöyle de yapabilirsin,kapına içerden bir sürgü yaptırırsın,anahtarı çevirseler de açamazlar.

cok sınır bozucu ı durum kayınpederını yaptıgı buyuk dusuncesızlık yanıı.bend-ce gıt resmen konus rahatsız oldugunu kayınwalıdene anlat.sonucta sen haklısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…