Sohbetli Erken Gebelik Belirtileri

karbonat testi filan kanmayın bende denedim ama şuanda şu dakikialarda umutlarımın ertelendiği dakikalar..

Selam!!! Hepinizin bayramı kutlu olsun..Ne iyi düşünmüşsünüz bu sayfayı ama umarım yönetim konu benzerliği nedeniyle kilitlemez.Umarım hepimiz hamiş olur sağlıklı evlatlar dünyaya getiririz.2 sene 4 aydır bekliyorum bebişimin gelmesini umarım artık beni daha çok bekletmez.Adetime 1 hafta var belirtim de yok ama umudum var her zaman olduğu gibi..Ama şunu kesin olarak biliyorum en büyük belirti adet gecikmesidir diğer belirtilere çok da takılmamak lazım..Önceleri belirtileri çok dinler,gözlemlerdim ama hep adet olurdum bu nedenle de çok ağlamışımdır..Yani hayal kırıklığı yaşamamak için belirtilerden çok umutlanmamalıyız..

Arkadaşlar ben adet oldum... önümüzdeki aya bakacaz... Kardelen çiçeği anne adayımız :)))

kızlar bende kırmızı kart gördüm baya üzüldüm hakkımıza hayırlısı

kızlar bende kırmızı kart gördüm baya üzüldüm hakkımıza hayırlısı

Valla artık kafama takmıycam... Allah nezaman nasip ederse diycem... 1 ayda denemediğim yöntem kalmadı... Ovolasyonmuş ... Movolasyonmuş günleri takip etmiycem.... Olucak oldumu başında da oluyo sonunda da oluyo... Arkadaşım tek 1 seferde hamile kalmıştı... Bende bekliycem yavrucuğumu o nezaman gelmek istiyorsa.. relaks olalım .... hihoyyyt:dance::teytey::1rolleyes:a.s

Kızlar adeti geçenler ve sonrasında hayallerini bir ay sonraya erteleyenler Üzülmeyin 2008 bitmeden inşallah Kalacağız Yeter ki umutlar Tükenmesi
Yeni bir şey öğrendim Adet biterbitmez tek tarihlerde ilişkiye girip ilk 2 hafta sıkı çalışmalara devam etmek

Kızlar adeti geçenler ve sonrasında hayallerini bir ay sonraya erteleyenler Üzülmeyin 2008 bitmeden inşallah Kalacağız Yeter ki umutlar Tükenmesi
Yeni bir şey öğrendim Adet biterbitmez tek tarihlerde ilişkiye girip ilk 2 hafta sıkı çalışmalara devam etmek

kızlar merhaba ceylancığım aslında en güzeli adet olana kadar düzenli devam etmek ama son 10 gün kala başlıyoruz kendimizi dinlemeye adetine yakın hamile kalanlar çok var onun için en iyisi düzenli çalışmaları sürdürmek ve allahtan hayırlısını dilemek bende kırmızı kart gördüm önümüzde koskocaman bir ay var haydi çalışmaya kızlar :)))))) unutmayın çalışmayana ekmek yok :))))

derya002 Üzüldüm kırmızı kart görmene ama inşallah başaracağız Üzülmek yok ama şimdi bir sıkıntım daha başladı acaba adet düzensizliği yaşamaya mı başladım

Arkadaslar merhaba..
Bu hamilelikte vucut ısısı kaç olmalıdır? Yani bir kadın hamile iken vucut ısısı ne oluyor. Bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

:çok üzgünüm::çok üzgünüm:kızlar acayip karnım ağrıyo.herhalde regli olucam offfffffffffffff

aslında bu ay acayipde mide bulantım oluyo ama benimki saçmalık 3 ay önce dış gebelik geçirmiş biri olarak hemen hamile kalabilirmiş gibi hemen ümitlendim

slm kızlar
ben daha hasta olmadım. daha doğrusu ne zaman olacağım onuda bilmiyorum artık. çünkü 3 aydır çok düzensiz.en son 8 kasımdı. 3 aydır 5-6 gün ya erken ya geç oluyorum. bu yüzden hamilemiyim diyemiyorum. heran hasta olacakmışım gibi hissediyorum. test yaptım sabah çıkmadı. hiç bir belirtide yok zaten. :1no2:

selam arkadaşlar ben yeni üye oldum siteye ve hemen teşrif edeyim dedimmm.benimde adetime 2 gün kaldııı ama o kadar çok ağrım varkiii kesinlikle eminim bebiş falan yok yaniiii ama merak ediyorumm çok dayanılmaz ağrısı olupta hamile olan varmııı yavvv çünkü çevreden duyuyorum ama sanki biraz uydurmasyon gibi geliooo hani ümit vermek için bana

X