Sohbetli Erken Gebelik Belirtileri

ateş ölçme nasıl oluyoor merak ettim hem kız çocuklaRI geç döllenir meselesi olmaz benim oğlum adetime 5 gün kala hamile kaldım cünkü evlendim adetime beş gün vardı hemen hamile kalmışım kismet şimdide 10 ay oldu tık yok

Canım her sabah yataktan kalkmadan dilatından adet günü başlayarak ölçmeye başlıyorsun hem yumurtlama gününü tesbit edebiliyorsun hemde hamişliğini konu var biraz incelersen yardımcı olurum..

hı ben onu biliyorum ben hamile olunca ayrı bir şey var zannetim sen kaç aydır bekliyorsun

5.ayım beklemedeyim Allah hepimize nasip eder inşallah.....

amin güzelim insanın piskolojisi ister istemez boozuluyor ben bıraktığımda hamile kalsaydım şimdi doğmuş bir aylık olmuştu kismet işte

bence insan biraz kendinden şüpelene bilir mesala uykun varmı sürekli ağrnında ağırlık hissediyormusun farklı bir ağırlık sonra belin ağrıyormu bunların hepsi bende var o yüzden şüpeleniyorum daha adetime 4 gün var inşallah hepimi gebeyizdir

Şöyle söyliyim hamilelik belirtilerin hepsini yaşadığıma inanıyorum.. başım döndü... mide bulantısı yaşadım... istifra ettim(çok pardon) ... Amaşu kasık ağrısı ne şimdi anlamadım yani... Bence ben çok kafayı taktım bir çok şeyi psikolojik yaşadım. Gerçi hala ümidim var ama ne bileyim adet olacakmışım gibi geliyor... Eşimde kızmaya başladı.. Kafaya çok taktığımı söylüyor. Bırak ALLAH nezaman nasip ederse o zaman diyor... İnşallah hepimiz hamileyizdir... Ama değilsekte ... Günler aylar çuvala girmedi ya Herşeyin bir çözümü var... Zaman zaman zaman..... a.sa.sa.sa.sa.sa.sa.s

idayre bende 1seneyi aşkın korundum bilseydim korunmazdım hiç..İşiçten geçti beklemedeyim Allahım ol dedi mi olacak umutlarım asla tükenmez..

gamzecim tüm eşler aynı biraz daha rahatlar üzülme anma doğru diyorlar ol diyince olacak rabbim....

bak benim oğlumdada kasık ağrım vardı hatta adet olacağım bana pet aldım eşime o zaman köyde çalışıyoduk oda gitmiş 100 lük orkid almıştı ama olmadım benimde eşim aynısını diyor kafayı yiyecen sen diye onun bu rahatlığı beni öldürecek yada ben onu :)) her neyse ben bu ay bekliyorum ama hamile değilsem hakikaten bırakacam artık neolursa olur

ceylan korunmakla bence alakası yok benim arakadaşım hapla korundu bıraktı hemen ay hamile oldu ben kondomla korundum ama yok kismet belki allah hakkımıza böyle hayırlı kılıyordur

arkadaşlar merhaba benim adetim 6 gün geçmesine rağmen 2 kere test yaptım negatif çıktı ne zaman yapmam gerekli bilen varmı ayrıca benimde kasıklarım çok ağrıyo

geç döllenmiştir An.Gel bence kan testi yaptır İnş.hamişsindir

arkadaşlar merhaba benim adetim 6 gün geçmesine rağmen 2 kere test yaptım negatif çıktı ne zaman yapmam gerekli bilen varmı ayrıca benimde kasıklarım çok ağrıyo

adetlerin daha önceden düzensizmiydi yada herhangi bir problem varmıydı bide testi sabah ilk idrarınla yap bence inşallah sende buay gebesindir hepimiz ozaman hamilelik bölümünde kaonuşuruz

normalde 21 veya 22 günde adet görüyodum yani ayın 2 sine olmam lazımdı ama bundan 10 gün önce lekelenme yaşadım bayramdada olmazsam kan tahlili yaptıracam inşallah hepimiz hamişizdir ilk bebeğim olacağım için her belirtiyi yaşadığımı hissediyorum göğüslerim çok ağrıyo ve sürekli akıntım geliyo adet oldum zannediyorum

İnşallah hamileyizdir ki senin epey geçmiş bence hamilesindir..AN.GEL

belki lekelenme dediğin yerleşme kanamasıdır ki inşallah öyledir hepimiz bayramdan sonraya kaldık öyle gözüküyor hadi bakalım

kızlar akşama ne pişiriyorsunuz ben fasulye ayıklıyorum halim çok komik

bendede akşam vardı fasülye.... bu akşama yemek yok kayınvaldeme müracat :)

iyi bakalım ben yarın gidecem ora bizim kurban orda kesilecek şimdiden herkese iyi BAYRAMLAR

X