sohbet, muhabbet, dedikodu, yeni arkadaşlıklar isteyenler buraya

Puhahah evli adamı boşver anlaşmış peki adam
Unutmaya calisiyom iste

Valla anladi mi anlamadi mi bilmiyom ama o anlamasin diye az daha ben hastalanip olecektim

O bizim oraya gelince ben telefonu bahane edip hastanenin balkonuna telefonla konusmaya cikiyordum neredeyse zature olacaktim oda hasta olacaksin gec iceri diyodu

Ondan kacayim diye hasta olacagima mi yanayim yoksa onum beni dusundugune mi sevineyim hic bilemedim

kız vallah bir alemsin,sesli güldümmm

Adam biliyor muydu hoşlandığını.
en iyi hiç görüşme yoksa uzulursun
Yok kiz zati o kadar samimi degiliz kac aydirda gormuyorum tekrar bi sure daha ayni ortamda bulunma gibi bi ihtimal var ama yine belli etmem sonucta evli barkli adam eyvallah seviyorum ama kotu niyetli biride degilim Allah eşiyle ömürluk mutluluk nasil etsin

size yakın mı kız,nasıl tanıştın nasıl oldu

Ayy kız yanaşma adama kendi kocam gibi sahiplendim şuan yeni evli biri olarak kocaları baştan çıkaranlara taş ataruum Tabi sen bişey yapmıyon galibada

Amin sizide evet ama kime desem ayy kızım bırak çalışsın ses etme para gelcek diyip duruyorlar ben kocamı göremedikten sonra o paranın ne önemi var
sen de haklısın kız,kim ne dese desin,yani yeni evlisin seni ihmal etse,çalışsada faydası olmaz

size yakın mı kız,nasıl tanıştın nasıl oldu

Canım staj yaptigim yerde benim birimimdeki bi abinin arkadasiydi ida isi dolayisiyla o birime çok sık gelip gidiyordu o vesileyle tanistik

Aslinda o donemde gecici gorevle bi dr gelmisti adam çok iyi cok sıcak çok samimiydi ikimizde o zaman yeniydik dr evli aman dikkat edimde aşik falan olurum diye korkarken bi baktim buna vurulmusum

Yagmurdan kacarken doluya vuruldum gibi bisey oldu

Beddua mi aldim neydi bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…