Sohbet edelim kizçeler

O zaman ben basliyorum :)) 22 si adet gunum ama bikac gundur karnima kramplar giriyor bide akintim var.umutlanmayim diyorum ama elimde degil beklemek cok zor.

O zaman ben basliyorum :)) 22 si adet gunum ama bikac gundur karnima kramplar giriyor bide akintim var.umutlanmayim diyorum ama elimde degil beklemek cok zor.
Beta yaptirabilirsin sorun olmaz. Gebelik varsa zaten 25 n üstünde çıkar :KK15:

Ay dur bende hemen sorucammm benim bat dündü adet oluyorum sandım ama olmadım bugün okulun ilk günü aşırı yoruldum öğrencilerden farketmedim eve bi geldim pembe akıntı geldi şimdi yine kesildi dün gece 11de test yaptım negatifti idrarda çıkmayan gebelik olurmu ki umut var mı hala :/

Bu arada 1 aydır ateş takibi yapıyorum geçen ay adet günümde 36.2 idi şuan 37.1 buda isaretmidir boşamı umutlaniyorum

Bu sefer adeti bekleyim diyorum gidersem negatif cikarsa uzulurum cok. Peki hamilelikte sicak basmasi diye bisey oluyomu ben terleyerek kalkiyorum ve ates gibi yaniyorum

Ay dur bende hemen sorucammm benim bat dündü adet oluyorum sandım ama olmadım bugün okulun ilk günü aşırı yoruldum öğrencilerden farketme dimi eve geldim pembe akıntı geldi şimdi yine kesildi dün gece 11de test yaptım negatifti idrarda çıkmayan gebelik olurmu ki umut var mı hala :/
Bat nedir bilmiyorim ki açıklar misiniz ? Var tabi olmaz olur mu. Her gebelik farklıdır. Su gibi akıntınız var mi

Ay dur bende hemen sorucammm benim bat dündü adet oluyorum sandım ama olmadım bugün okulun ilk günü aşırı yoruldum öğrencilerden farketme dimi eve geldim pembe akıntı geldi şimdi yine kesildi dün gece 11de test yaptım negatifti idrarda çıkmayan gebelik olurmu ki umut var mı hala :/
Aa yerlesme kanamasi dediklerimi acaba o pembe kan. Idrarda cikmayan gebelik olur tabi hem daha bigun gecmis

Benim bugün adetimden geçen 3.gündü dayanamayıp test yapanlardanim maalesef sonuç negatif ve hiç bir belirtim yok adet belirtisi nolacak acaba ya

Merhaba bende bebek düşünen arkadaslardanim bu ay adetim 5 gun geciktikten sonra oldu suan bitmesine 1 gun var ama bel agrim ve kasiklarimda agri var normalde bu şikayetleri yasmazdim acaba üstüne görmüş olabilirmiyim

Ya okudugum kadariyla ustune gorme adetten cok farkliymis lekelenme seklinde ve kahverengi oluyomus. Geneldede anlasiliyomus adetten farki

Ya okudugum kadariyla ustune gorme adetten cok farkliymis lekelenme seklinde ve kahverengi oluyomus. Geneldede anlasiliyomus adetten farki

Ya bende araştırdım baya bu şekilde pembe ya da kahverengi devam ederse üstüne gormeymis ama akıntı kana dönüştüğü anda adet oluyormuş

Teşekkür arkadaşlar bnde araştırdım o yüzden pek untlanmadm ama 2 ay bu şekilde adet gorenlerde varmis o yuzden kafam karışti

X