Saç Uzatma Yöntemleri Soğan suyuyla saç uzatıyorum RESİMLİ

Kızlar selam ya ben özel hayatımdaki sorunlar sebebiyle uzak kaldım buralardan. Küre de devam edemedim haliyle. 2 hafta falan uygulamıştım soğanı. sonra bıraktığım için etkisini göremedim. dax'ı da uygulayamadım. haftaya ikisine de tekrar başlıyorum bende yazarım başladığımda

haftada kaç kez uyguluyorsunuz ?

merhaba kızlar bir sarı saç uğruna saçlarımdan oldum resmen. kıvırcığa yakın dalgalı saçlarım vardı ve göğüs hizasındaydı saçlarım. açma boyama derken saçlarım aptal kuaför yüzünden yandı. yanacaksa saçlarımı boyamayın istemiyorum dedim ama bir şey olmaz saçın çok dirençli dedi. ve sonuç olarak yandı. kendi koyu kestane rengine boyatıp bir daha haziran ayından beri boya sürmüyorum . dax super gro yu kullandım ama düzenli olarak değil. bu aralar duyduğum restorex şampuana başladım. etkisini az da olsa görüyorum henüz 2 hafta oldu başlayayı .saçlarımın uçları püskül gibi dolanıyor sürekli açıcıdan dolayı. biraz kestirmiştim omuzlarımdan yukarı boyu vardı şimdi tektat omuzlarıma gelmeye başladı.ama soğan suyu çok aklıma yattı haftaya başlayacağım.

Geçmiş olsun canım :/

Bu saçlarının kısa hali mi :)
benim uzun halinden çok daha uzun :)

Canım Nasıl gidi yo soğan kürü

Nasıl yapıyorsn bilgi verir misin biraz

Kızlar bende soğan kürü uyguluyorum haftada 2 kez temiz saça masaj yaparak uyguluyorum. Bu 3.uygulamam suan kafamda bekliyor bu ay sonuna kadar inş. Bi 5cm uzadigini görürüm hergün yapmak sacimi yorar diye düşündüm saçın 1 gün dahi olsa dinlenmeye yikanmamaya ihtiyacı var .gelişmeleri yazicam fotografli bir şekilde

Nasıl yapıyorsn bilgi verir misin biraz
Canım özel hayatımdaki sorunlar nedeniyle bu aralar saçlarıma hiç bi şey yapamıyorum kafam yerinde değil inan. Ama en azından saçlarımı düzleştirmiyorum yıpranmamış oluyor. Soğan kürüne devam edemediğim için sonucu da gözlemleyemedim malesef. Ama bende uygulamak istiyorum çünkü saçlarımı bi karış uzatsam istediğime ulaşmış olcam. Daha önceki sayfalarda var tarifi yazmıştım ama yine de yazayım sana da. Soğanı soyup dörde bölüyorum ve onları bir cezvenin içine koyuyorum. Soğanların hizzasını geçecek kadar su koyuyorum. Biraz daha fazla da koyabilirsin suyu çok önemli değil. İyice kaynatıyorum. Sonra altını kapatıyorum bi iki dakika bekletip içinden soğanları alıyorum. Suyu ılıyınca önce diplere masajla iyice yedirip sonra da uçları falan komple soğan suyuyla ıslanmış hale getiriyorum saçlarımı. Streçle sarıp bi saat bekletiyorum. Sonra streçi açıyorum o ıslak haliyle kalıyo saçımda. Zaten kuruduğunda koku falan kalmadığı için ben yıkamıyorum saçlarımı öyle kuruyo yani saçım. Zahmetsiz bi yöntem. keşke bi karış uzasa saçlarım...

Ne kadar zamanda uzama oluyor ne kaç cm ?
Yapım aşaması kokulu oluyor mu ?
Ben 2ay olmadi daha bir buçuk ay falan herhalde başlayalı saçımda hakimlik falan lar2cm uzama var daha da uzuyor yani benim saç çok yavaş uzar normalde bu arada çok yavaş yani benim için ideal şu anda uzama si

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…