Saç Uzatma Yöntemleri Soğan suyuyla saç uzatıyorum RESİMLİ

Dax i ben kullanıyorum ve memnunum, dusan girince saça su tutmadan ilk şampuan sürüyorsunuz, sonra sacinizda kopurunce yikiyorsuz, ben hiç arinmama sorunu yaşamadım

cok tesekkur ederim saol kiz iyice bunalima girdi saclari yuzunden

Kozmetik mağazalarında bulabilirsin, watsons gibi ben kozmetik mağazasından aldım, internette ya da metro var mağaza orda da görmüştüm

Koprucuk kemiklerimdeyken sutyeni bagladigimiz yer var ya onun başlangıcına kadar

Anladım canım aslında en iyisi kafaya takmamak düşündükçe uzamıyor sanki

Valla artik bilmiyorum. Bebe şampuanı kullanıyorum oda biter çünkü artik her gün yikicam karar aldim. O bitince tresan kullanicam isirganli olani o benim sacimi bi kere çok net hatirliyorum hem düzleştirip hem de dolgun göstermişti ona baslayabilirim. İçine de cam terebentin eklicem. Araliga kadar uzasa bari ya. Artik sadece bakimla uğraşmak istiyorum uzamasini falan beklemek yerine bakim üzerine gitmek istiyorum yillardir sikildim çünkü. Belinde v bi kesim yaptirip sonrasinin hep şampuan krem 2lisi ve arada bi eklediğimiz yağlarla sacimi yikayip cikmak istiyorum zorunluluk değilde keyfime göre bakim yapmak istiyorum. Yitirrr ya yitirrrrrr

Her gün yıkamak iyice kurutur saçını, uzatmaya çalışırken hırpalayıp yorma, onun yerine 1 gün yıka ertesi günde karanfil suyu ya da maden suyunu tonik olarak uygula diplere. Saçını yıkamadan 15-20 dk önce saç kremini uç ve boyalara iyice uygula sonra her zamanki yıka, eğer sonuç hoşuna giderse bir süre öyle denersin, amaç saç uçlarını koruyup kurumasını engellemek.

Dikkate alicam önerini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…