Saç Uzatma Yöntemleri Soğan suyuyla saç uzatıyorum RESİMLİ

Ooooo sen yeni tariflere yelken açmışsın.bekliyoruz hocam

Uçları normale dönüyormuş
Anneme dedim uçları nasıl duruyor diye.
Çok iyi dedi
Dokun bakayım dedim
Ooo çok iyi olmuş yumuşacık dedi

Kkızlar ben de zeytin yağı na başlayacağım zeytin lern yağını çıkartalm bir de inşallah doğal doğal böyle içine badem yağı ve behanthol ampul bir de inşallah kırık aldırcm saçım kurudu kuruyan saç kırıldı da neyse önemli değil az zaten

Ya kızlar konuyu ben başlattım ama bi uygulamayan ben kaldım heralde yoğunluktan elim değmiyor bi türlü. Bu arada saçlarım sarı olduğu için hep dibim geldikçe dipten açtırırdım. Meğer öyle yaptıkça yeni çıkan saçlarım bile çekiyormuş. Saçlarım ince telli ondan heralde. Çakmak tutmuş gibi kıvrılıp çekerdi saçlarım. Uçlar da yıpranmış olduğu için saçlarım hiç uzamıyordu. Dipten çıkıyodu ama hiç boyunda değişim yoktu hatta kısalıyo gibiydi. Artık dibimi kumral yaptırıyorum. Dipler kumral altlara indikçe açılyo altlar sarı yani. Bu şekilde saçlarımda uzama gözlemliyorum çok şükür. En azından dipten çıkan saçları yakmamış oluyorum. Arada bir de dax supergro uyguluyorum o çok faydalı tavsiye ederim

Benim saçlarda boyayınca bile yanıyo hep kısa o yüzden uzun görüyüm bi kerede yahu hiç göğüs hizama gelmedi bu soğan kürünü haftada ikikez yapıcam inşallah sonuç verir.

Soğan kürü uygulayrm iyi geliyor ama artık nadir yapıyorum yani uzama şu anlık durdu kızlar sanırım bir de zeytin yağı badem yağı bepanthen ampul e başladım haftada 3defa bu yağ i yapmanın sebebi saçlar çok kurudt çok onun için yapıyorum ve iyi geliyor kırık aldıracm daha aslında hiç aldırmak istemiyorum ama yapacak birşey yok kötü görünüyo . Ben bir kürü aylarca uygulamayi sevmiyorum çünkü alışıyor saç bağışıklik kazanıyor benim düşüncem böyle şampuan da aynı sürekli değiştirim

kızlar bir saat önce soğan suyu yaptım içine zeytin yağı bal koydum:) peki haftada 3 kez mi yapcaz o konuyu bi netleştiremedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…