Saç Uzatma Yöntemleri Soğan suyuyla saç uzatıyorum RESİMLİ

ben de yaklaşık 2 gündür bu soğan olayını takip ediyorum. youtube'da gokceslife kanalında gördüm ve ilk defa bir kür kafama yattı. 8 dakika önce saçlarıma uyguladım 2 saat bekleteceğim bakalım... haftada 2 kez yapmayı düşünüyorum. sonuç alan var mı?

Kızlar selam. Ben yaklaşık 1.5 aydır soğan suyu kürünü haftada 2 gün uyguluyorum. Saçlarım uzamaya başladı. Normalde zor uzayan saçlarım var ama soğan suyu kürünün faydasını gördüm. Umarım hızla uzamaya devam eder.

ben de yaklaşık 2 gündür bu soğan olayını takip ediyorum. youtube'da gokceslife kanalında gördüm ve ilk defa bir kür kafama yattı. 8 dakika önce saçlarıma uyguladım 2 saat bekleteceğim bakalım... haftada 2 kez yapmayı düşünüyorum. sonuç alan var mı?

İlk kullanımda saçlarında yumuşaklık oluştu mu ?
Uçlarında falan nasıl bi sonuç oluştu.

Kızlar selam. Ben yaklaşık 1.5 aydır soğan suyu kürünü haftada 2 gün uyguluyorum. Saçlarım uzamaya başladı. Normalde zor uzayan saçlarım var ama soğan suyu kürünün faydasını gördüm. Umarım hızla uzamaya devam eder.

Koku oluyor mu mağlum yaz ayındayız.
Uçlarındaki cansızlığa etkisi nedirr ?

Uçlarında falan nasıl bi sonuç oluştu

Koku oluyor mu mağlum yaz ayındayız.
Uçlarındaki cansızlığa etkisi nedirr ?

Saçlarım yumuşacık oldu. Kokusuna gelince;eğer saçlarınızı yıkadıktan sonra kurutursanız fazla koku kalmıyor. Ben yıkadıktan sonra uçlarına normal bi bakım kremi sürüyorum ve kurutuyorum. Eğer nemli ve sıcak bi ortamdaysanız saç deriniz terlerse biraz kokusunu alabilirsiniz. Ben şu an sıcak ve nemli bir yerde yaşadığım için farkettim. Ama uzaması için katlanıyorum ve rahatsızlık vermiyor.

Saçlarım yumuşacık oldu. Kokusuna gelince;eğer saçlarınızı kurutursanız fazla koku kalmıyor. Ben sonrasında uçlarına normal bi bakım kremi sürüyorum ve kurutuyorum. Eğer nemli ve sıcak bi ortamdaysanız saç deriniz terlerse biraz kokusunu alabilirsiniz. Ben şu an sıcak ve nemli bir yerde yaşadığım için farkettim. Ama uzaması için katlanıyorum ve rahatsızlık vermiyor.

O zaman en iyisi kışın uygulamak.
Benim en büyük derdim saç uçlarımın cansız ve tiftik gibi olması.
Bu sorunu çözebilirsem çok büyük sıkıntım kalmıcak sanırım.

Ama sadece 1 gün kalıyor o koku. Sonrasında fazla hissedilmiyor. Ertesi gün evdrn çıkmadığınız bir tatil günü öncesi uygulayarak deneyebilirsiniz. Çünkü bazı yerlerde hiç kokusu kalmıyor diye yazıyor. Belki kişiden kişiye farklılık gösteriyordur. Yine de siz bilirsiniz.

Zeytinyağı maskesi faydalı olabilir

Denicem:)

Ama sadece 1 gün kalıyor o koku. Sonrasında fazla hissedilmiyor. Ertesi gün evdrn çıkmadığınız bir tatil günü öncesi uygulayarak deneyebilirsiniz. Çünkü bazı yerlerde hiç kokusu kalmıyor diye yazıyor. Belki kişiden kişiye farklılık gösteriyordur. Yine de siz bilirsiniz.

Haftaya başlayabilirim o zaman :)

Valla hep geçici oluyor bunlar.ben anladım.yapilacak şey 2-3 ayda bir kırık aldırmak.çunku illaki saça ısı uygulaniyor veya boya.o zaman son kaçınılmaz oluyor o_O

Off ya :KK43:
Kestirmek istemiyorum.
Konuma gel bak deli gibi uğraşıyorum :KK43:

Uçlarında falan nasıl bi sonuç oluştu.
yumuşacık oldu :) uçlarında henüz bir şey yok yeniden yapıcam elimde soğan yok şu an. koku konusunda endişeniz olmasın kafamdayken bile almadım.

Of ki ne offf:mad:
Ben de istemiyorum kestirmek.ama uçlar kurtulmuyor maalesef.ha belki kuaförde yapılan keratin bakımları olur.yaptırmadığım için bilmiyorum. Link at,geleyim topiğine

O kadar veremem :KK70:

Buyur;
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/sac-uzatma-gunlugum.749807/

yumuşacık oldu :) uçlarında henüz bir şey yok yeniden yapıcam elimde soğan yok şu an. koku konusunda endişeniz olmasın kafamdayken bile almadım.

Hadi ya nasıl yapıyorsunuz

Hadi bakalm kızlar soğan krünün sonuçların in i merak ediyorum canım resimli olarak tekrar paylaş ben banyodan sorma lavanta yapıyorum saçma bir derestorex şampuan aldım içine de çam yağı koydum bir dis sarımsak koydum sonuçları ben de şöylerm bir de yahu bu konular nasıl yazılıyor ben de yapmak istiyorum saç uzatma ile ilgili deneymim çok bir çok saç uzatma hastalığına yakalanmış arkadaşlara yardım etmek istiyorum çünkü ben de aynıym:KK54:

psikolojik olarak mı bilmiyorum saçlarımı bir tık uzamış görüyorum şu an keşke ilk halini çekseydim

X