soğan suyundan fayda görmüş olan arkadaşlar

adana1301

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2009
334
2
merhaba arkadaşlar fikirleriize çok ihtiyacım var sebep olmadığı halde hamile kalamıyorum benim gibi olan arkadaşlarıma yol gösterin lütfen şimdi de soğan suyunu denicem şimdiden teşekkürler :1no2:

daha öncede yazmıştım başka bir arkadaşa soğan suyu allahın bir mucizesi saraçoğlunun dediği gibi yalnız sizden ricam tam onbeş gün yapın tiksinerek içmeyin kaynama dakikasına hatta saniyesine dikkat edin ben sadece bir ay kullandım ama rabbime şükür hediyemi aldım şimdiden hayırlı olsun

merhaba arkadaşlar fikirleriize çok ihtiyacım var sebep olmadığı halde hamile kalamıyorum benim gibi olan arkadaşlarıma yol gösterin lütfen şimdi de soğan suyunu denicem şimdiden teşekkürler :1no2:
canım ben de bu ay içtim soğan kürünü ve hala adet olmadım...beklemedeyim şimdilik...bugün 4.gün...ama şu bir gerçek içeriyi tamamen temizlediğine şahit oldum...

kızlar bende eskılerden bıse ogrendım.ıkı kılo ste bır demet maydonoz sapını koyup kaynatıomussnz.sonra onu bı kapa bosaltıp buharına cıplak sekılde egılıosunz.aman degmeyın yanarsınz.işin sırrı buharda o buhar artık napıosa hamıle kalmayı saglıomus.etrafınızı bı battanıyeyle ıyıce sarınkı buhar dısarı ucmasın.dun bana bı tanıdıgmz soledı.yapan ve halıle kalan varmıs.bende denıycem bakalım.

o mucizeyi bizzat ibrahim saraç oğlunun yanında tedavi gördüm o bana soğan yanında bir sürü kürler verdi sözde 4 ay içinde hamile kalacaktım 9 ay oldu artık telefonlarımada cıkmıyo arkadaşlar bunlara inanmayın

ben evleneli ağustosta 2 sene olacak arkadaşlar ama bebek duygusu hep içimde vardı eşimde öyle her ay umutla bekledik yeri geldi duygularımızı gizledik birbirimizden aman canm üzülcek ne var deyip gülmeye çalıştık her şeyin hayırlısını diliyoruz öncelikle ama bizde o minicik kuzuyu kucağımıza almak istiyoruz Allah isteyen herkese nasip etsin

slm duruşah umarım istediğin gibi olur hayırlı haberini burdan paylaş ve sevinelim

süt ve maydanoz buharını bende duydum ve bir kere yaptım sadece ama hamile kalan var biraz zahmetli olsun bebişlerimiz için değer arkadaşım

çok tebrik ederim canm Allah analı babalı büyütsün sadece bir ay kullandın ve sonuca ulaştın darısı hepimize olsun canm:Saruboceq:

bi umut canm bizimki doktor bi şey yok deneyin diyor evet deniyoruz ama soğandan zarar gelmez denemekte fayda var inşallah bizde burdan mucizenin müjdesini veririz a.s

slm duruşah umarım istediğin gibi olur hayırlı haberini burdan paylaş ve sevinelim
öyle birşey olursa hiç merak etme canım bütün topiklere çığlık ata ata yazacağım...hala adet olamadım ben...buda soğanın marifeti olsa gerek...çünkü hiç şaşmayan adetim ilk kez böyle şaştı...bugün 32.gün...bekliyorum bakalım ne olacak

canm bende merak ettim şimdi ne zaman test yapacaksın ayyyyyyyy heyecanlandm umarım sonuç pozitif olur

soğandan mı oldu yakıdan mı oldu yoksa hsg filminden mi oldu hiç bilmiyorum...ne uyduysam denedim valla

arkadaşlar 2 yıldır bebek istiyorduk olmadı adet düzensizliğim yumurtlama problemim vardı klomen kullandım işe yaramadı 2 aydır soğan kürü uyguladım ve bugün hamile olduğumu öğrendim allah kısmet ette. soğan kürü adetimi düzene soktu ardından hamile kaldım .
lütfen deneyin sonuçta tamamen doğal allah ta nasip ederse bebiş geliyor sevgiler...

evet bende bu ay ilk kez içtim ve dün hamile olduğumu öğrendim

canım çok tebrik ediyorum darısı bize olsun dua edin Allah analı babalı büyütsün sağlıkla gelsin bebişin:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…