Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürüne Başlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayy canım benim çok sevindim Rabbim şifa versin inşaallah bize ve herkese genişlerimizi ihsan eylesin inan gerçekten çok sevindim

Kızlar ben bu ay sogan kürü yapmıştm adet oldum 5.günüm bugün kasıklarım da aşırı agrı war normal mi bu normalde ilk iki gün olr bida agrımazdı

Merhaba kızlar üç gündür bu soğan kürü işe ilgili araştırmalar yapıyorum sizlerin 73 sayfa olan tüm yorumlarınızı üşenmeden tek tek okudum ve çok güzel hamilelikle sonuçlanan yazılarınızı gördükçe daha da iştahlandım ve soğan kürünü yapmaya karar verdim inşallah güzel sonuçlarla gelirim aranıza bende

İnşaallah hadi bakalım hayırlısı şifa olsun

inşallahhh isteyen herkesn hayırlı saglıklı bebişleri olsunn...

Insallah canim rabbim hepimize hayirli bebisler nasip etsin

İnşallah rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı sıhhatli rabbimin yolunda yetiştirebileceğimiz evlatlar nasip etsin dualarımdasınız :)
Kızlar ben bu ay sogan kürü yapmıştm adet oldum 5.günüm bugün kasıklarım da aşırı agrı war normal mi bu normalde ilk iki gün olr bida agrımazdı
Acaba kist falan mı var çünkü benim kistim vardı soğan küründen sonra patladı çok ağrım oldu dr a gittim kistin patlamış dedi şimdi iyiyim çok şukür

Acaba kist falan mı var çünkü benim kistim vardı soğan küründen sonra patladı çok ağrım oldu dr a gittim kistin patlamış dedi şimdi iyiyim çok şukür
pko war bende onun dışında bi kistm yoktu fiziksel olarakda halsizlik oldu baya anlamadm tuhaf bi regl geçiriyorm

pko war bende onun dışında bi kistm yoktu fiziksel olarakda halsizlik oldu baya anlamadm tuhaf bi regl geçiriyorm
Pco var ya adet aralıkların uzunsa belki soğan kürü ile eski kanlar da söküldüğünden bu kadar ağrı oluyordur. Kanama miktarın nasıl

Pco var ya adet aralıkların uzunsa belki soğan kürü ile eski kanlar da söküldüğünden bu kadar ağrı oluyordur. Kanama miktarın nasıl
şuan azaldı kahwerengi leke şeklnde gelmeye başladı adeti 38de oluyodm 34e düştü uzın zamndr 34tü 2 aydırda 30 da oluyorm baya düştü günüm düzene giriyo artık galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…