Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürüne Başlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ayın 17 dinde yapmıştım negatif çıkmıştı en son bir daha yapmadım adet oldum sandım ama bir gün sürdü onu da anlamadım karnım da aşırı şişkinlik var tam sökülebilsem iyi olacak
İnş gebesindir ya ne zaman öğrenilirki

imsallah hamileliktendir cnm
2 gun oncesine kadar iyiydi cnm folik asit kullanmaya basladigimdanmidir nedir mide bulantim basladi birden 2 gundur halsizim her yerim agriyo gibi ama degil sanki hasta olcakmisim gibi tuhaf bi seyler kasiklarim agriyo bazem bacagima vuruyo kaciyo
insallah sen de bi an once hayirli haberler alirsin cnm
Amin çok sağol canım artık her belirtide hamilemiyim acaba diyorum ama sonuç yok artık test yapmaya da doktora gitmeye de çok korkar oldum ALLAH şifa versin sana da bebeğini sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah bulantıların artması normal bu haftalar da 12. Haftandan sonra geçer ALLAH ın izniyle

Amin çok sağol canım artık her belirtide hamilemiyim acaba diyorum ama sonuç yok artık test yapmaya da doktora gitmeye de çok korkar oldum ALLAH şifa versin sana da bebeğini sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah bulantıların artması normal bu haftalar da 12. Haftandan sonra geçer ALLAH ın izniyle
insallah cnm sagolasjn insallah sende yasarsin bu duygulari tez zamanda
ama cidden o cift cizgiyi goruyosunya hasil hersey o zmn basliyomus..
kimyasal gebelik mi dis gebelik mi simdi de kese gorunsu bebek gorunmedi doktor nirmal dedi ama yine de aklinda bi soru isaresi acaba boş gebelik mi bebegi gordun kalp atisi iyi mi bebegin gelisimi nasil vs...hic bu telas bitmiyomus
iki haftadir cok dusundum uzdum kendimi simdi saldım zamana biraktim :))
sen de zmna birak cnm ve dualarla jnsallah tez zmnda guzel haberler alacaksin emin ol...

insallah cnm sagolasjn insallah sende yasarsin bu duygulari tez zamanda
ama cidden o cift cizgiyi goruyosunya hasil hersey o zmn basliyomus..
kimyasal gebelik mi dis gebelik mi simdi de kese gorunsu bebek gorunmedi doktor nirmal dedi ama yine de aklinda bi soru isaresi acaba boş gebelik mi bebegi gordun kalp atisi iyi mi bebegin gelisimi nasil vs...hic bu telas bitmiyomus
iki haftadir cok dusundum uzdum kendimi simdi saldım zamana biraktim :))
sen de zmna birak cnm ve dualarla jnsallah tez zmnda guzel haberler alacaksin emin ol...
İnşallah canım o kadar düşünme bebeğe yansır hep onu düşün kucağına alacağın o güzel anı düşün ALLAHım isteyen herkese yaşatsın inşallah ve kalp atışını da duyarsın sağ Salim kucağına da alırsın ALLAH ın izniyle hep dua ediyorum burda olan herkes için de senin için de dua ediyorum hep

Ben soğan kürünü adet söksün diye adetten 6 gün önce içtim adette içtim ve adetten sonra 4-5gün falan içtim. Acaba yine içsem mi adetim biteli 1 hafta olmuştur.???? Ayrıca Eşime bu ay keçiboynuzu kürü veriyorum.Olabildiğince kalkmamaya çalışıyorm ama o tavana dikme yapamıyorum ya
Canim k bakma yeni gordum bilemedim simdi ust uste fazla gelmesin? Sen en iyisi bu ay yumurtlama gununu takip et iliski sonrasi da dizlerini karnina dogru cek yan yat ayaklarini dikemiyorsan...ben dizlerimi cekip cenin pozisyonunda yan yatmistim

Kızlarr yardım edin bana :dua: Ben 15 gün soğan kürünü yaptım bitti 1 hafta oldu biteli.Ama sanki idrar yolu enfeksiyonu geçiriyorum sürekli çişe çıkıyorum ve vajinamın içi kaşınmaya başladı. Sorum şu,yeniden soğan kürü yapsam mı napsam antibiyotiksiz atlatmak istiyorum çünkü gebelik istiyorum :bicak::63::63:
Yapma tekrar sakin !!! Saracoglu 6 ayda bir diyor belki de hamilesin benm de vajinamda kasinti olmustu hala da devam ediyor, idara cikma da gebelik belirtisi

Yapma tekrar sakin !!! Saracoglu 6 ayda bir diyor belki de hamilesin benm de vajinamda kasinti olmustu hala da devam ediyor, idara cikma da gebelik belirtisi
Ama daha erken değil mi bu belirtiler için çübkü adetim 20-25 nisan arasındaydı

Canim k bakma yeni gordum bilemedim simdi ust uste fazla gelmesin? Sen en iyisi bu ay yumurtlama gununu takip et iliski sonrasi da dizlerini karnina dogru cek yan yat ayaklarini dikemiyorsan...ben dizlerimi cekip cenin pozisyonunda yan yatmistim
Yok canım ne kusuru önemli değil :) insan gebelik isteyince gene olan herkesin tevrübelerini dinlemek istiyor :)

Pa
Ama daha erken değil mi bu belirtiler için çübkü adetim 20-25 nisan arasındaydı
pardon sen adetten once baslamistin di mi ? Simdi tekrar sogan kuru yapma idrar yolu enfeksiyonu varsa bol.su ic , ic camasrlarini utule , dikkat et oyle atlatmaya calis

sen sogan kurune ne zaman basladin adeti bittikten 2 gun sonra mi
Hayır adetim gecen ay gecikince başladım 6 gün kullandım adet oldum 5 gün adetliyken kullandom 4-5 gün de adet bitince ve inofolic kullandım bu ay

Pa

pardon sen adetten once baslamistin di mi ? Simdi tekrar sogan kuru yapma idrar yolu enfeksiyonu varsa bol.su ic , ic camasrlarini utule , dikkat et oyle atlatmaya calis
Aynen bol su içtim şimdi kaşıntı azaldı baya ana tuvalete yine sık çıkıyorum

Aynen bol su içtim şimdi kaşıntı azaldı baya ana tuvalete yine sık çıkıyorum
anladim canm istersen bir tahlil ver yumurtlama gunun gelmeden enfeksiyon varsa temizlensin, bu ay yumurtlama gununu takip et degerlendir insallah olur, olmazsa da uzulme diger ay yine yumurtlama gununu degerlendr ve iliskiden sonra ayaga kalkma cenin pozisyonunda yat, benm de sogan kurunden sonraki ay oldu hamilelik ve cogunda da ilk ay degil de diger ay oluyor zate

anladim canm istersen bir tahlil ver yumurtlama gunun gelmeden enfeksiyon varsa temizlensin, bu ay yumurtlama gununu takip et degerlendir insallah olur, olmazsa da uzulme diger ay yine yumurtlama gununu degerlendr ve iliskiden sonra ayaga kalkma cenin pozisyonunda yat, benm de sogan kurunden sonraki ay oldu hamilelik ve cogunda da ilk ay degil de diger ay oluyor zate
Evet doğru bakalım canım inş :) teşekkür ediyorum

bende soğan kürü yaptım bu ay dün regl oldum inanamadım yaa simsiyah temizlendigi nasıl da belli iyiki yapmışm inşallah bende bu ay hamile kalırım incir suyunu da içmeye başladım. Sizde de böyle mi oldu kanama?

bende soğan kürü yaptım bu ay dün regl oldum inanamadım yaa simsiyah temizlendigi nasıl da belli iyiki yapmışm inşallah bende bu ay hamile kalırım incir suyunu da içmeye başladım. Sizde de böyle mi oldu kanama?
Ben adetliyken de içiyordum ya adetimi uzattı benim 1 gün falan ve koyu idi rengi

Canm bende adetin 2 ve 3 gunu oyle bir kanama oldu ki isteydim surekli lavaboya gidip geldim yani cok net hatrliyorum normalden fazlaydi kanamam...peki sizde erken adet gorme falan oldu mu

Canm bende adetin 2 ve 3 gunu oyle bir kanama oldu ki isteydim surekli lavaboya gidip geldim yani cok net hatrliyorum normalden fazlaydi kanamam...peki sizde erken adet gorme falan oldu mu
Ben de ilk defa böyle çok kanama hatırlıyorum doğrusu ve bu ay mayıs 25 te adet bekliyorum ama ilk haftadan sonra ara ara ama sık kasık be bel ağrısı hissettim sanki hemen adet olcam gibi

benimki ilaç kullanmaktan değilti hep ya klomen falan yani 38di 34e düşmüştü 2 aydr 30 günde oluyorm inşallah hep 30da kalır. Bu ay bekledgm zamanda oldm yani

X