Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürüne Başlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
KIzlar birde merak ettiğim soğan küründen sonra incir kürüde uygulanmalı diyor siz yapacak mısınız??
Benim adetlerim düzenli cok şükür ama doktor pcos dedi lh hormonum yuksek şekerden tatlıdan baldan pekmezden uzak dur demişti incir sıkıntı olur mu bilemedim uygulayan varsa incir kürüne ne zaman baslamalıyım birde soğan kürü ilk ay 15 gun uygulanıyor diğer sefer dede adetten 10 gun önce 10 gun boyunca uygulayın diyor bilen varsa yardımcı olabılır mıı :))

KIzlar birde merak ettiğim soğan küründen sonra incir kürüde uygulanmalı diyor siz yapacak mısınız??
Benim adetlerim düzenli cok şükür ama doktor pcos dedi lh hormonum yuksek şekerden tatlıdan baldan pekmezden uzak dur demişti incir sıkıntı olur mu bilemedim uygulayan varsa incir kürüne ne zaman baslamalıyım birde soğan kürü ilk ay 15 gun uygulanıyor diğer sefer dede adetten 10 gun önce 10 gun boyunca uygulayın diyor bilen varsa yardımcı olabılır mıı :))
BEN YAPMAYI DUSUNUYORUM

Merhaba kızlar bizde 1 yıla yakındır istiyoruz bebiş. Bende bir problem yok çok şükür ama eşimin sperm hareketliligi biraz düşük çıktı .Doktor ilaç verdi eşime.keciboynuzu ve caksir suyuda kullaniyor.belki bir faydası olur diye bende soğan kürü ne başladım. Bugün 9. Gunum. Bakalım inşaallah Allah nasip eder saglisağ hayırlı evlat. Hepimize nasip etsin inşallah en kısa surede

Bu ay da olmazsa bende başlıycam benim Kayınvalidem adet sanıcısı için iç derdi ağız da kalan soğan tadı olmasa içile bilecek bişey aslında :/

Bu ay da olmazsa bende başlıycam benim Kayınvalidem adet sanıcısı için iç derdi ağız da kalan soğan tadı olmasa içile bilecek bişey aslında :/

Soğan tadı ağzında kalmıyo aslında sadece icerken mideni bulandırıyo burnundan nefes almadgın sürece sıkıntı yok zaten 2 gune de alısıyosun su gibi iciyosun:)

başlamak için özel bir tarihi var mı? mesela benim adet biteli üç gün olacak şimdi başlasam etki eder mi?

başlamak için özel bir tarihi var mı? mesela benim adet biteli üç gün olacak şimdi başlasam etki eder mi?

En etkılı zaman adet bittikten 2 gun sonra diye bılıyorum ama çoğu yerde adet bittikten sonra 7 gun ıcınde baslanabılır dıyor yanı hemen bugun başlasan cok guzel olur:)

Arkadaslar ben de gecen ay sogan kuru yaptim ve suan 4 hafta 5 gunluk gebeyim

Ay ağzın bal yesin ne güzel söyledin :) Rabbim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin bize ve tüm isteyenlere de hayırlı sağlıklı evlat versin aminn :)
Ne zamandır cocuk istiyordun pcos var mıdı sende baska ilac falan kullandın mı nasıl oldu detay verir misin:))

Ay ağzın bal yesin ne güzel söyledin :) Rabbim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin bize ve tüm isteyenlere de hayırlı sağlıklı evlat versin aminn :)
Ne zamandır cocuk istiyordun pcos var mıdı sende baska ilac falan kullandın mı nasıl oldu detay verir misin:))
canim sagol.ben 9 aylik evliyim.araliktan beri istiyorduk.ikinci denememizde ben sogan suyu yaptim ve ocakta gebe kaldim.ama sogan suyunu sicakken ictim.ben beyaz sogan kullandim tadi da cok guzeldi.hatta bu donemde grip oldum 1 gun surdu.dogal antibiyotik sogan.hemen yap sende

Arkadaslar ben de gecen ay sogan kuru yaptim ve suan 4 hafta 5 gunluk gebeyim
Hayırlı uğurlu olsun canım. Maasallah :) bende yapıyorum bu ay. Bugün 13. Günüm. İnşaallah fayda eder:)sende bir problem varmiydi. Bende hiç bişey yok ama ben yinede denemek istediğim için yapiyorum

Hayırlı uğurlu olsun canım. Maasallah :) bende yapıyorum bu ay. Bugün 13. Günüm. İnşaallah fayda eder:)sende bir problem varmiydi. Bende hiç bişey yok ama ben yinede denemek istediğim için yapiyorum
yok canim hic bir sorun yoktu.adetim tam gununde gelirdi ancak ben yapnak istedim.darisi basina olsun insallah

X