Gebeliğe Hazırlık Soğan Kürüne Başlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah canım bakalım 2 günüm bugün başlayalı .Gelecek ay eşimin doğum günü , ona çok büyük bir sürpriz olur dünyalar onun olur herhalde . Çok istiyoruz
İnşallah müjdeli haberi alırsınız Canım. Allah isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın.

Kızlar bende dün başladım soğan kurune. Çok şükür bende bı sıkıntı yok . Eşimde hareketsizlik var %18 hareketli sadece . İlaç tedavisi görüyor evicap ve l -arginin . Birde ben havuç suyu sıkıyorum keçiboynuzu filan. Ben 1 kere gebe kaldım çok şükür doktorlar tüp bebek tedavisi olmadan doğal yollarla kalamazsin hamile demelerine rağmen rabbim verdi bana mucizemi ama tabi kısa süreliğine de olsun tattım anneliği . 9 aylıkken ağır bir enfeksiyon geçirdi bebeğim ve melek oldu cennete uçtu ,2 ay önce . Çok zor günlerden geçtim ama imtihan Rabbimden geldi bunada şükür . İnşallah bu ay hamile kalmayı çok istiyorum. Rabbim isteyen herkese tattirsın inşallah anneliği . Dua edin kızlar lütfen benim şuanda tek ilacım tekrar anne olabilmek tekrar bir bebeğim olsun çok istiyorum tabi hayırlı ve sağlıklı rabbim evlat acısını hiç kimseye yaşatmasın.

Allah sabır versin canım veren de o alanda o hepimizin baska imtihanı var . Rabbim sanada banada burdakı tum ısteyenlere de hayırlı sağlıklı evlat versin amin.
Eşine ilaçlar fayda ediyor mu tekrar test yaptınız mı

Allah sabır versin canım veren de o alanda o hepimizin baska imtihanı var . Rabbim sanada banada burdakı tum ısteyenlere de hayırlı sağlıklı evlat versin amin.
Eşine ilaçlar fayda ediyor mu tekrar test yaptınız mı
Amin canım benim çok sagol ,öyle tabi herkesin imtihanı farklı. Henüz 1 aydır kullaniyor eşim ilaçları . 2-3 hafta sonra gidip tekrar test vermeyi düşünüyoruz . İlkinde fayda etmişti bu ilaçlar bize inşallah bu seferde eder.

Amin canım benim çok sagol ,öyle tabi herkesin imtihanı farklı. Henüz 1 aydır kullaniyor eşim ilaçları . 2-3 hafta sonra gidip tekrar test vermeyi düşünüyoruz . İlkinde fayda etmişti bu ilaçlar bize inşallah bu seferde eder.
İnşallah canım benım Rabbim gönlüne göre versin bizimde morfolojimiz cok dusuk %1 sperm sayımızda düşük çarş ürolojiye gidicez bakalım bize ne ilaç vericek

Bende bu ay sogan kürü yaptım hiç akıntım falan olmadı etkisi olmadımı acaba çikolata kistim vardı onun için yapmıştım faydası olmadı sanırsam adetimde 2 gün geçti beklemedeyim ne adet belirtileri nede hamilelik belirtileri var bende de gecikme yaptı sogan kürü normalde düzenli adet olurdum

Bende bir hafta gecikme yaptı kızlar. Bugün doktora gittim iltihap varmış. Soğan kürü iltihabı gideriomus oysaki. Ama tabi ben kürü bitireli ,15 günden fazla oldu. Belkide iltihap yeni oluştu bilmiyorum. Neyse ilac verdi iltihap icin. eve geldim adet oldum. İnofolic başlattı. Adetin 3. Günü yine gidicem. Benim bir sorunum yoktu zaten kür yapmadan önce. Bu ara başka bişey yapmicam. Dengemi bozucak diye korkuyorum

Bende bir hafta gecikme yaptı kızlar. Bugün doktora gittim iltihap varmış. Soğan kürü iltihabı gideriomus oysaki. Ama tabi ben kürü bitireli ,15 günden fazla oldu. Belkide iltihap yeni oluştu bilmiyorum. Neyse ilac verdi iltihap icin. eve geldim adet oldum. İnofolic başlattı. Adetin 3. Günü yine gidicem. Benim bir sorunum yoktu zaten kür yapmadan önce. Bu ara başka bişey yapmicam. Dengemi bozucak diye korkuyorum

Canım inofolic hamile kalmaya yardımcı oluyor kaliteli yumurta üretmeni sağlıyor ben 3 ay kadar kullandım pcostan dolayı verdi bana pcosluların folik asidi diye geçiyor ama pcos olmayanlar da da faydası cok inofolic kullananlarda 3 ay ıcınde gebelık beklenıyor hadi inşallah .
Lh hormonum yuksekti benım ilacı kullandıktan sonra bıdaha hormon testi yaptırmadım gerçi doktorumla konustum eşinin skkıntısını halledin sonra gel dedi inşallah bebegıne vesile olur ilac. Gunde 2 kere aç tuketıyodum ben

Canım inofolic hamile kalmaya yardımcı oluyor kaliteli yumurta üretmeni sağlıyor ben 3 ay kadar kullandım pcostan dolayı verdi bana pcosluların folik asidi diye geçiyor ama pcos olmayanlar da da faydası cok inofolic kullananlarda 3 ay ıcınde gebelık beklenıyor hadi inşallah .
Lh hormonum yuksekti benım ilacı kullandıktan sonra bıdaha hormon testi yaptırmadım gerçi doktorumla konustum eşinin skkıntısını halledin sonra gel dedi inşallah bebegıne vesile olur ilac. Gunde 2 kere aç tuketıyodum ben
Ay hadi inşallah fayda eder canım. Ben günde bir kez. Toz şeklinde. Şimdi neden kullnmiosun canim

Ay hadi inşallah fayda eder canım. Ben günde bir kez. Toz şeklinde. Şimdi neden kullnmiosun canim

Önce esimin sıkıntısını halledelim sonra tekrar doktorumla gorustugumde kullan derse kullanıcam cunku oncesınde 3 ay dıye konusmustuk simdi kullansam da bosuna olucak esimin değerleri düzelmedigi icin onunkıler düzelsin sonra tekrar baslarım ucuz bısey de degıl 45 tl ben tabletini kullanıyodum 10 gun dayanıyodu bi kutu :)

Önce esimin sıkıntısını halledelim sonra tekrar doktorumla gorustugumde kullan derse kullanıcam cunku oncesınde 3 ay dıye konusmustuk simdi kullansam da bosuna olucak esimin değerleri düzelmedigi icin onunkıler düzelsin sonra tekrar baslarım ucuz bısey de degıl 45 tl ben tabletini kullanıyodum 10 gun dayanıyodu bi kutu :)
Evet canım doğru söylüyorsun öyle yap. Allah'tan ben günde bir kere kullanicamda 20 gün gidicek :)) insaalaah eslerimizin değerleride düzelir kuzum

Olmadı bu ayda 2 çıktı betaHCG maalesef. 5 gün var adetime olsaydı çıkardı hayırlısı böyleymiş demek düşüyor bana :KK43:

Olmadı bu ayda 2 çıktı betaHCG maalesef. 5 gün var adetime olsaydı çıkardı hayırlısı böyleymiş demek düşüyor bana :KK43:

Hayırlısı canım napalım vardır bi hayır elimizden gelen bisey yok Rabbimin takdiri .
Kızlar bu arada benım esimin ilk testte morfolojisi %1 cıkmıstı ve sayısı 12 mil du 20 gun sonra tekrar yapılan testte morfolojı %9 sayı 30 kusurmilyon nasıl bu kadar fark cıktı anlayamadım

Merhaba arkadaşlar bu konuya ilk defa yazıyorum bana yardımcı olabilirmisiniz ben 14 aydır bebek istiyorum ama ALLAH nasip etmedi pko olduğum için olmuyor progestan kullanıyordum beş aydır adetim ilaçla düzene girdi bende bu ay soğan kürü deneyim dedim biteli üç gün oldu adetim de iki gün geçikti soğan küründen sonra ne zaman adet olunuyor yada geçiktiriyor mu kullananlar bilgi verebilir mi

Merhaba arkadaşlar bu konuya ilk defa yazıyorum bana yardımcı olabilirmisiniz ben 14 aydır bebek istiyorum ama ALLAH nasip etmedi pko olduğum için olmuyor progestan kullanıyordum beş aydır adetim ilaçla düzene girdi bende bu ay soğan kürü deneyim dedim biteli üç gün oldu adetim de iki gün geçikti soğan küründen sonra ne zaman adet olunuyor yada geçiktiriyor mu kullananlar bilgi verebilir mi
canım ben kullandım 15 gün adetime 3 gün var henüz bilmiyorum ama aksine adeti düzene sokuyor diye biliyorum . Ben 2 gün önce kan verdim betaHCG adetime 5 gün varken 2 çıktı sonucum yanı negatif. eğer senin adetinde geçiktiyse belki hamilesndir elinde test varsa bir yap istersen .

Canım bende geçen ay yaptım benimkini bir hafta geciktirdi. Bende bir problem yok öylesine yapmıştım.ama benimkini geciktirdi. İnşaallah seninkisi bebektendir. Pkolulara daha çok yarar sağlıyor diye duymuştum

Canım bende geçen ay yaptım benimkini bir hafta geciktirdi. Bende bir problem yok öylesine yapmıştım.ama benimkini geciktirdi. İnşaallah seninkisi bebektendir. Pkolulara daha çok yarar sağlıyor diye duymuştum
Anladım canım çok teşekkür ederim. Bende bir hafta bekleyim o zaman geciktirme gibi bir özelliği var demek ki

canım ben kullandım 15 gün adetime 3 gün var henüz bilmiyorum ama aksine adeti düzene sokuyor diye biliyorum . Ben 2 gün önce kan verdim betaHCG adetime 5 gün varken 2 çıktı sonucum yanı negatif. eğer senin adetinde geçiktiyse belki hamilesndir elinde test varsa bir yap istersen .
Bende adeti düzene sokuyor diye yaptım bu ay içimi temizler bir daha ki ayda incir kürü yaparım diye düşünmüştüm ama adet olamadım ay inşallah hamileyimdir ama 14 aydır olmayınca hiç olmayacakmış gibi geliyor evde test var ama korkuyorum tek çizgiyi görmeye bir iki gün daha bekleyim olmazsam öyle yapayım sen de inşallah hamilesindir ALLAH isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

8 ay denedik olmadı sogann kürü yaptım iki ay üst üste ikinci ay hamile kaldım bu gebeligimdede iki ay üst üste soğan kürü içtim
ilk sogun kurunuz bitince direk 2.ye mi basladiniz yoksa bi ara verdiniz mi acaba
bende yeni basladim da sogam kurune ardindan havuc arti incir kurune baslicam ama kararsizim bende mi 2.kez sogan kuru yaosam acaba ditorum

X