Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

içine birkaç damla limon sıkabilirsiniz kızlar o zaman daha iyi oluyor. çok soğutmayın bi de soğuyunca hoş olmuyor

tatlım ya ben limonu biraz abartıp yarıma yakın limon sıkıp içtim tadı süper oldu ben hep böyle içerim artık bide iki saat soğumuyordu zamandan tasarruf için buzdolabına koyup ılıttım harika oldu inş. etkisinde bi azalma olmaz. tadı yada kokusundan dolayı içmekte zorlananlara tavsiye ederim limonla tam içmelik oluyor :KK1:

öncelike sabırla cevap verdiğin için çok teşekkür ederim seyzen :)) tamam.. artık bismillah deyip adetimin 7. günü başlıyorum. bir sonraki ayda inşallah klomene başlayacağımdan inşallahhh faydalı olur!!! Rabbim en kısa zamanda hepimizin bebeklerini nasip eder inşallah sağlıkla, hayırlısıyla..

bende 7. günü başladım. çünkü çoğunluk öyle yapmış canım..

arkadaslar ben soğan suyunu adetimin gecikmesi üzerine 14gün boyunca yaptım sonra bir ay ara verdim ve düzenli olmaya basladim ara verdiğim için üzüldüm tekrar basladım adetim 12sindeydi 3eylülde tekrar basladim ve 1 haftalık yaptım bu kürüde sitede 10gün yapın diyende olmus ben bir hafta diye okumustum ilk yaptıgım kürdede yumurtalıklarım ağrımıstı gene o ağrılar oldu fakat 2 gün geciktim adetime, normalmi bilmiyorum ama küre ara verdiğim için pişman oldum bundan sonrakileri ara vermeden yapmayı düşünüyorum adet düzensizliği için yapıyorum ve yumurtalıkların temizliği için başarılı sonuc alanlar yazmıslar çok sevindim bir seneye sonrada çocuk istiyoruz inşallah düzene girmesi çok önemli o yüzden bide bende acayip ödem ve stres yaratıyo bu geç olan adetler civan perçemi almıstım cayını yapsammı acaba adeti söktürürmü oda geciktirirmi bilemedim

arkadaslar ben soğan suyunu adetimin gecikmesi üzerine 14gün boyunca yaptım sonra bir ay ara verdim ve düzenli olmaya basladim ara verdiğim için üzüldüm tekrar basladım adetim 12sindeydi 3eylülde tekrar basladim ve 1 haftalık yaptım bu kürüde sitede 10gün yapın diyende olmus ben bir hafta diye okumustum ilk yaptıgım kürdede yumurtalıklarım ağrımıstı gene o ağrılar oldu fakat 2 gün geciktim adetime, normalmi bilmiyorum ama küre ara verdiğim için pişman oldum bundan sonrakileri ara vermeden yapmayı düşünüyorum adet düzensizliği için yapıyorum ve yumurtalıkların temizliği için başarılı sonuc alanlar yazmıslar çok sevindim bir seneye sonrada çocuk istiyoruz inşallah düzene girmesi çok önemli o yüzden bide bende acayip ödem ve stres yaratıyo bu geç olan adetler civan perçemi almıstım cayını yapsammı acaba adeti söktürürmü oda geciktirirmi bilemedim

tatlım ya ben limonu biraz abartıp yarıma yakın limon sıkıp içtim tadı süper oldu ben hep böyle içerim artık bide iki saat soğumuyordu zamandan tasarruf için buzdolabına koyup ılıttım harika oldu inş. etkisinde bi azalma olmaz. tadı yada kokusundan dolayı içmekte zorlananlara tavsiye ederim limonla tam içmelik oluyor :KK1:

soğan kurunun ıcıne herhangı bırsey koymak etkısını azaltıyormus ben 15 gun cok zorda olsa ıctım sımdı ıncır yapıyorum 3.gunum:) sogutmak ıcınde suzmeden tencerenın altına baska bır kabasoguk suyu doldurup uzerıne kuru koydum oylede cok daha cabuk soguyor .rabbım hayırlısını nasıp etsın :)

arkadaşlar hepimiz benzer sıkıntılar yaşıyoruz. bebek istiyoruz olmuyor ya da adet düzensizliklerimiz kistlerimiz .. v.s var.

topikteki genel sorun ise yaptığımız kürlerle ilgili hep bir şüphe içindeyiz.
7. gün mü 10. gün mü az mı içtim çok mu aç karına mı tok mu içine bişey karışınca etkisi azalır mı...... sorularımız bitmiyor.
bırakalım bunları düşünmeyi artık. içinizde şüpeyle kür uygularsanız olmaz
önce inanmak lazım işe yarayacağına.

ben saraçoğlu nun sitesinide okudum geçmiş tüm programlarınıda izledim.seda yıda gülben ide derya yıda.... nerede çıkmışsa vidyolarını izledim. her açıklamasında farklı bişeyler var. birinde 7. gün diyor birinde 15 gün uygula diyor bazısında 10 gün ...
bazen günde iki kere diyor bazen bir...

neyse uzatmıyım. bence bal limon tarçın soğan incir fındık fıstık... ne yapıyorsanız ne içiyorsanız önce inanın arkadaşlar
işe yarayacağına derdinize derman olacağına inanın. en önemlisi bu bence. bazı şeyleri kendinize göre değiştirin kolaylaştırın uygulayın.

forumlarda eşine sadece su içirerek hamile kalan arkadaşlar var yaw. demekki inanarak içince sade su da içsen şifa oluyor :KK1:

bence önce şüphe ve tereddütlerimizden arınalım sonra kürlerimizi uygulayalım.

Allah hepimize şifa versin.

hepinizin güzel dilekleri gerçek olsun
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

mrb 15 gunluk soğan kürüm bitti sımdı ıncır havuc kuru yapıyorum( 5. gunum). adetıme 4 gun kaldı.ıkı gundur sol tarafımda hafıf hafıf rahatsız edıcı agrılarım var.bakalım rabbım hayırlısını versın merakla beklıyorum :)))

1.Soğan kürü bitti ama işe yaradı mı bilmem akıntı falan olmadı tam zamanında adet oldum şimdi ikinci küre başlasam mı diye düşünüyrum _?

kizlarrrrr benim yarin SOGAN KURU bitiyorr ....
simdi 2.ay adetime 10 gun kalami basliyorum onudami 15 icecegim?
yardimci olursaniz coook sevinirim.......:44:

Selamlar:) iki sorum var, adetimin 4. günü, ama ben sabırsızlanıyorum, soğan kürüne hemen başlasam olur mu,
İkinci sorum soğan suyunu akşamları da mı aç karnına içiyoruz? Tok karnına içsem sorun olur mu?:nazar:

kızlar yaa az önce soğan kürüme başladım.. ilkini içtim.. çok fena bu yaa.. ağzımın tadı gitti. sabah nasıl içicez kokmaz mıyız yaaa işe giderkenn
nasıl yapcam 15 gün offf

kızlar 1. kür bitti adet oldum geçmiş ola bana....
2.sini daha düzenli yapıcam bakalım.
bu sefer bazı günler içemedim.

Selamlar:) iki sorum var, adetimin 4. günü, ama ben sabırsızlanıyorum, soğan kürüne hemen başlasam olur mu,
İkinci sorum soğan suyunu akşamları da mı aç karnına içiyoruz? Tok karnına içsem sorun olur mu?:nazar:

ıstersen adetının 7.gunu basla ben oyle yaptım.sogan kurunu sabah aksam ac karnına ıcıyoruz.sabah ac karnına ıc ıstersen bırde yatarken ıc ac karnına daha etkılı oluyormus sen bılırsın :)

kızlar yaa az önce soğan kürüme başladım.. ilkini içtim.. çok fena bu yaa.. ağzımın tadı gitti. sabah nasıl içicez kokmaz mıyız yaaa işe giderkenn
nasıl yapcam 15 gün offf

hayırlısı olsun bır kac gun sonra tadına alısıyorsun sabret.içtikten sonra dıslerını fırcalarsan koku kalmıyor :)

Kızlar bugün kürde 6.günüm olacak dünden beri kasıklarımda ağrı var bide bana ateş bazıyo resmen sizede bòyle oluyomu

kızlar saraçoğluna mail attım çikolata kistim var gebe kalamıyorum dedm bunu yolladı buyrun belki yardımcı olur kisti olanlar...

"""Merhaba,

Soğan kürümüzü uygulayabilirsiniz.İlk etapta adet bitiminden 10 gün sonra 15 gün uygulayınız ve ardından heray adet bitiminden 10 gün sonra 10ar gün 4 ay boyunca uygulanmalıdır. Adet göremiyorsanız herayın 1’i ile 10’u arasında 10 gün uygulayabilirsiniz.Eğer sonuç alındıysa ve bebek isteniyorsa 21 gün incir kürü uygulayabilirsiniz.

Not: Bu kürleri doktorunuzun vermiş olduğu ilaçlarla beraber uygulayabilirsiniz yardımcı ve destekleticidir.

Gebe kalmaya yönelik soğan ve incir kürü haricinde yardımcı ve destekleyici kürlerimizde mevcuttur.

Detaylı bilgi almak için internet sitemiz Prof. Dr. brahim Adnan SARAOLU adresimizdeki iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı günler dilerim.

Hekim öneri ve kontrollerini ihmal etmeyiniz. """

X