Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

bende içine kimyon atıyorum (lütfen bunu evde denemeyin):)2 misli fena ah biz nelere katlanıyoruz böyle adamlar bal ile poleni yutamıyo biz ne yapalım ama dimi

evet aynen bende keçiboynuzu kürünü içirememiştim zorlada olsa bal çörekotu ceviz karışımını yemişti :)

Pegasum, çok sağol. Rabbim hayırlısıyla tamamına erdirir inşallah. Darısı da inşallahhhhhh sizlerin başına canım. Hala inanamıyorum, o kadar garip ki.
Kesinlikle hiç beklemediğim bir anda oldu. Daha çarşamba dr. da idik, daha öncesinde başka dr. aşılama dedi. Canım kürler kesinlikle işe yarıyormuş, ben şaştım kaldım.Canım sen de hiç moralini bozma, dualarım hep sizinle.

Canim allah hayirlisiyla ve saglikla kucagina almayi nasip etsin . Cok sevindim . Dualarin icin cok tesekkurler bebegimm

Kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaar... 3 gündür o kadar halsizdim, yatak döşek yatıyordum, reglim 2 gün gecikti ama hafif sancılarım vardı. Üşüttüm diye düşündüm. Aman bir test yapayım dedim, çift çizgiyi gördüm, inanamıyorum. Kalp atışlarını duyana kadar da inanamayacağım. Eşim de inanamadı. Gözlerimiz doldu ama ağlayamadık, inanamıyoruz.
ayyyy inanmıyorum çok sevindim canım allah kucagına almayı nasip eder inşallah.bende salı günü rahim filmini 2. kez çektirecegim bu arada hormon sonuçlarım normal değerlerde çıktı..
bakalım hayırlısı...muayene olmadan kana bakabilirsin sadece fazla ücret almak için bahane yaratmışlar....haberlerini bekliyoruz...

Evrimcim coookk sevindim.tebrikederim canimm. Cok sukur yol arkadaslarimdan biri daha hamile su moralsiz bicare halime nasil moral oldun anlatamam arkadasim. Uzun zamandir moralim bozulmasin diye girmiyordum k.k ne az once bi bakayim kizlar ne alemde dedim baktimki sen cift cizgi gordum diye yazmissin cok.mutlu ettin cok moral verdin bize gercekten bu kure inancimi yitirmistim inancimi tazeledin canim Allah saglikli olarak kucagina almayi nasip etsin neolur bizlerede dua et

pegasucum az kaldı bak ne güzel bir haber aldık darısı başımıza...

Canım eşimin sperm sayısı 16.1 milyon/mL, morfolojisi % 7(Kruger'e göre) ve hızlı sperme konsantrasyonu %7.5. Dr. Trental ve evicap diye iki ilaç verdi. İki ay kullan, gel dedi ama inşallah gitmeye gerek kalmaz; yaklaşık 40 gün oldu. Bebiş gelir o testlerden kurtuluruz diyoruz ama kısmet. Keçiboynuzunu da yaklaşık 1 aydır falan uyguluyoruz, etkisi var mı henüz test yapılmadığı için bilmiyoruz ama çok kişi şifa bulmuş. Eğer bulabilirsen orda sen de uygula istersen eşine canımcım.[/QUOTE]

canım benim eşimin sonuçlarıda biraz düşüş oldu.doktor daha önce gebelik geçirdiğim için dikkate almayalım dedi ama eşim fena takmış durumda...salı ben film çekerken ondan tekrar tahlil istedi.bakalım ne olacak...eşinin ilaç sonunda ileri hareketli konsantrasyonu kaça yükselmişti.bizimkinde düşüş yaşanmış.keçiboynuzuna başlayacagız yeniden...

ayyyy inanmıyorum çok sevindim canım allah kucagına almayı nasip eder inşallah.bende salı günü rahim filmini 2. kez çektirecegim bu arada hormon sonuçlarım normal değerlerde çıktı..
bakalım hayırlısı...muayene olmadan kana bakabilirsin sadece fazla ücret almak için bahane yaratmışlar....haberlerini bekliyoruz...

Samatcim insallah en kisa zamanda rabbim bizede nasip eder. Benim 8 yildir olmuyor. Ama inancim zaman zaman sekteye ugrasada inaniyorum rabbim birgun banada nasip edicek. Canim buarada ben corekotu kurunede basladim 4 gun oldu simdilik cok severek yiyiyorum.burada bi topikte okudum 7yildir cocugu olmayan bi bayan yazmis bu kuru uyguladigi ay hamile kalmis bunun gibi bir suru hamile kalan kadinlar yazmislar oraya bende umut dunyasi iste birde bu.u deniyeyim dedim :-) mesela bitanesinin 2 yildir cocugu olmuyormus gebelik olussa bile pihtilasip adetle atiliyormus corekotu kurunu yapmis 2. ay hamile kalmis. Bu ay bende yapiyorum bakalim hayirlisi artik

onasıl hastaneymiş öyle başka bir hastane bulsan
muayne ücreti için yapıyorlar ben gittim bir özel hastaneye 30 liraya testimi yaptırdum çıktım
bence başka bir hastaneye git

Canım eşim dur sabret birkaç gün daha bekleyelim, doktorumuza gidelim diyor. Yarından sonra dr.a gideceğiz bakalım, kötü bir sonuç almaktan korkuyor heralde. Bugün hastanenin önüne geldik, sonra yine vaz geçti, ben de üstüne varmıyorum:-)2-3 güne dr.a gideceğiz bakalım.

Canim allah hayirlisiyla ve saglikla kucagina almayi nasip etsin . Cok sevindim . Dualarin icin cok tesekkurler bebegimm

Amin, Allah razı olsun canım!!!
Pegasum dualarım sizinle. Biraz kendime geleyim, geceleri kalkıp dua edeceğim, başka sıkıntılı işlerim var onun için. Sizleri de dualarımda unutmayacağım. Sizin güzel haberlerinizi duyunca mutluluğum katmerlenecek gerçekten.
Bu arada eşim için gittiğimiz ürolog dedi ki, tedaviler sonuç vermiyor diye sakın ümitsizliğe kapılmayın, kimi insanda birkaç ayda kimisinde 1-1.5 yılda sonuç verir dedi. Sakın ümidini yitirme...

evet bende olduu gecikme gayet normalmis bir haftaya kdr gecikebiliyormus bende de oyle oldu bir hafta gecikti ama devam et 2 - 3 ay Rabbimin iznile sonuc alirsin insallah :)

evet benim yenigecikti aslında hiç bi hamilelik beliritm de yok,akıntımdan başka hani şu hamilelikte bahsedilen akıntıya benziyo ama.senin soğan küründen geciktiğihafta varmıydıa kıntın ya da kuru bi dönemindemiydin adet öncesi gibi.

Amin canım, inşallah!!! Darısı söylediğin gibi Pegasumun, senin ve forumda isteyen yüm canım arkadaşlarımın orkidemin, selbumun, hepinizin başına kızlar!!
Canım hormon değerlerinin normal çıkmasına çok sevindin, inşallah tüplerde de sorun yoktur. Stres yapma yeter, ben bu ay hiç ummuyordum, dedim ya dr.un birisi aşılama dedi. Doktor aşılama dediğinde bizim ufaklığın yerleşme günüymüş meğer.
Benim mucizem geldi, söylediğiniz gibi tamamına hayırlısıyla erer inşallah, darısı sizlere inşallah canlarım...Ben ne kadar ümitsizdim geçen ay, olmadı, sakın ümitsiz olmayın. Bu ay eşime destek için güçlü olmam lazım dedim, gerçekten işe yaradı.

arkadaşlar adetinizin geciktiği günlerde akıntınız varmıydı benim gecikti hiç bi hamileik belirtim yok sadeceakıntım var,sizlerin nasıldı.

Amin, Allah razı olsun canım!!!
Pegasum dualarım sizinle. Biraz kendime geleyim, geceleri kalkıp dua edeceğim, başka sıkıntılı işlerim var onun için. Sizleri de dualarımda unutmayacağım. Sizin güzel haberlerinizi duyunca mutluluğum katmerlenecek gerçekten.
Bu arada eşim için gittiğimiz ürolog dedi ki, tedaviler sonuç vermiyor diye sakın ümitsizliğe kapılmayın, kimi insanda birkaç ayda kimisinde 1-1.5 yılda sonuç verir dedi. Sakın ümidini yitirme...

Canim allah hic sikinti yasatmasin insallah o sikintilarindada kurtu lursun. Bana cok.moral oldun. Allah tamamina erdirsin insallah

Canım eşimin sperm sayısı 16.1 milyon/mL, morfolojisi % 7(Kruger'e göre) ve hızlı sperme konsantrasyonu %7.5. Dr. Trental ve evicap diye iki ilaç verdi. İki ay kullan, gel dedi ama inşallah gitmeye gerek kalmaz; yaklaşık 40 gün oldu. Bebiş gelir o testlerden kurtuluruz diyoruz ama kısmet. Keçiboynuzunu da yaklaşık 1 aydır falan uyguluyoruz, etkisi var mı henüz test yapılmadığı için bilmiyoruz ama çok kişi şifa bulmuş. Eğer bulabilirsen orda sen de uygula istersen eşine canımcım.

canım benim eşimin sonuçlarıda biraz düşüş oldu.doktor daha önce gebelik geçirdiğim için dikkate almayalım dedi ama eşim fena takmış durumda...salı ben film çekerken ondan tekrar tahlil istedi.bakalım ne olacak...eşinin ilaç sonunda ileri hareketli konsantrasyonu kaça yükselmişti.bizimkinde düşüş yaşanmış.keçiboynuzuna başlayacagız yeniden...[/QUOTE]

Canım bizim ilk gittiğimiz devlet hastanesindeki dr. dedi ki değerler hiç değişmemiş. Morfoloji aynı kalmıştı gerçekten, sayı 15 milyona düşmüştü ve hız sadece % 5 artmıştı. Bunu testleri kıyaslayınca ben de görüyordum, bunun dışında birşey demedi, aşılama dedi direkt.Ama ikinci gittiğimiz dr. bu değerler o kadar kötü değil, sınır değerler dedi ve de %5 artış bile hızda iyi dedi. 1 gün bile aksatmadan 2 ay yaptık kürü canım. İlk dr. öyle deyince ben dedim ki bu kür hiçbir işe yaramadı, ama ikinci dr.a gidince anladım ki, öyle değil durum. Oldukça işe yaramış. Ayrıca dr. saraçoğlunun sitesinde diyor ki, spermin yumurtayı döllemesi için baş kısmında bir enzimin aktif olması da gerekiyormuş aynı zamanda, bu kür onun aktivitesini de arttırıyormuş. 2. gittiğimiz dr. kürü uygulamamızda bir mahsur olmayacağını söyledi. Ben eğer eşinde FSH falan yüksek değilse kesinlikle başla derim. Burdan Selbu diye bir arkadaş söyledi, FSH yüksekde negatif etkiliyormuş. Eşine eczaneden bir de E vitamini al, Evicap mesela, hiçbir zararı yok, vitamin sonuçta.

Amin canım. Rabbim en kısa zamanda sizlere de nasip etsin inşallah.
Canım adet belirtilerimden hiç farkı yoktu ama biraz halsizdim, yattım baya, üşüttüm diye düşündüm, üşütünce adet ağır geçer ya. Ne baş dönmesi, ne bulantı. Göğüslerim çok hassas, ama bende reglden önce de öyle olur, karnım aynı adet sancısı gibi ağrıdı. Adetim gecikince 1-2 gün, hadi test yapayım dedim, çift çizgiyi gördüm, inanmadım bir daha yaptım:-)Yani değişik bir belirti yaşamadım. Ama afedersin öyle bir gaz oluşuyor ki, normalin çok üstünde ve çok ağrı yapıyor.
Soğan kürünü bir kez kullandım, geçen ay, o kadar. Bende sıkıntı yoktu, eşimde vardı. Ona da keçiboynuzu kürü kullandım ilaçlarının (Trental, Evicap) yanında.

ya ben çok korkuyorum negatif görmekten ama artık salı sabahı yapayım,evrim bende de hiç belirti yok.ama işin ilginç tarafı göğüslerimde de ağrı yok hatta dün oldu bugün geçti ilginç sadece akıntı var işte hiç olmayan sende akıntı varnıydı adetinin geçtiği zaman bi de göğüslerinde ağrıyla beraber renk değişimi vs varmıydı herkes bu haftadan kahverengi koyulaşmadan da bahsediyo ya,ben de hiçbiri yok hamilemiyim soğan kürü adetimi mi geciktiriyo inan hiç anlamıyorum.

Canim allah hic sikinti yasatmasin insallah o sikintilarindada kurtu lursun. Bana cok.moral oldun. Allah tamamina erdirsin insallah

Amin canım, Allah razı olsun. Sen de en kısa zamanda güzel haberini alırsın inşallah. Umut olduysam ne mutlu bana. Haberi aldım zaten, eşimle öğrendik, hemen girip yazdım, çünkü başka insanlar da bana umut olmuştu.

ya ben çok korkuyorum negatif görmekten ama artık salı sabahı yapayım,evrim bende de hiç belirti yok.ama işin ilginç tarafı göğüslerimde de ağrı yok hatta dün oldu bugün geçti ilginç sadece akıntı var işte hiç olmayan sende akıntı varnıydı adetinin geçtiği zaman bi de göğüslerinde ağrıyla beraber renk değişimi vs varmıydı herkes bu haftadan kahverengi koyulaşmadan da bahsediyo ya,ben de hiçbiri yok hamilemiyim soğan kürü adetimi mi geciktiriyo inan hiç anlamıyorum.

Canım bende hiç öyle gögüslerde k.rengi renk falan olmadı, ne bulantı, hiçbir şey. Sadece göğüslerim şişti, ama her adette olur bende zaten. Sadece halsizdim çok fazla, yattım biraz, üşüttüm ondan adetim sancılı olacak dedim. 1-2 gün gecikince test yaptım, eşim dışarı çıkınca ondan istedim, almayacaktı hatta, dediki boşuna ümitleniyorsun. Dedim gecikti, zorla ikna ettim. Adet belirtileri ile erken hamilelik belirtileri çok benziyor, bir de bazı insanlar hamilelik belirtilerini direkt yaşıyor; baş dönmesi, kasıkta ağrı, gögüsler k.rengi oluyormuş ama bazısı da hiçbirşey hissetmiyor.
Yalnız ben bundan önceki ay soğan kürü uyguladım, hem adetim gecikti 2 gün kadar hem de çok akıntım oldu adet öncesi.Ben hamileyim sandım ama meğer kürdenmiş.
Bence madem adetin gecikti sen yarın test yap, tüm bu kafandaki sorulardan kurtul.

Son düzenleme:
Amin canım. Rabbim en kısa zamanda sizlere de nasip etsin inşallah.
Canım adet belirtilerimden hiç farkı yoktu ama biraz halsizdim, yattım baya, üşüttüm diye düşündüm, üşütünce adet ağır geçer ya. Ne baş dönmesi, ne bulantı. Göğüslerim çok hassas, ama bende reglden önce de öyle olur, karnım aynı adet sancısı gibi ağrıdı. Adetim gecikince 1-2 gün, hadi test yapayım dedim, çift çizgiyi gördüm, inanmadım bir daha yaptım:-)Yani değişik bir belirti yaşamadım. Ama afedersin öyle bir gaz oluşuyor ki, normalin çok üstünde ve çok ağrı yapıyor.
Soğan kürünü bir kez kullandım, geçen ay, o kadar. Bende sıkıntı yoktu, eşimde vardı. Ona da keçiboynuzu kürü kullandım ilaçlarının (Trental, Evicap) yanında.

Canım bende hiç öyle gögüslerde k.rengi renk falan olmadı, ne bulantı, hiçbir şey. Sadece göğüslerim şişti, ama her adette olur bende zaten. Sadece halsizdim çok fazla, yattım biraz, üşüttüm ondan adetim sancılı olacak dedim. 1-2 gün gecikince test yaptım, eşim dışarı çıkınca ondan istedim, almayacaktı hatta, dediki boşuna ümitleniyorsun. Dedim gecikti, zorla ikna ettim. Adet belirtileri ile erken hamilelik belirtileri çok benziyor, bir de bazı insanlar hamilelik belirtilerini direkt yaşıyor; baş dönmesi, kasıkta ağrı, gögüsler k.rengi oluyormuş ama bazısı da hiçbirşey hissetmiyor.
Yalnız ben bundan önceki ay soğan kürü uyguladım, hem adetim gecikti 2 gün kadar hem de çok akıntım oldu adet öncesi.Ben hamileyim sandım ama meğer kürdenmiş.
Bence madem adetin gecikti sen yarın test yap, tüm bu kafandaki sorulardan kurtul.

yapıcam ama çok ümitlenmiycem bak sende de olmuş akıntı demekki bende de kürden ama ne bileyim çoğu kişi bu akıntıdan da bahsediyorlar ya hamilelikte ama demek sadece hamilelikten değil,yarın ya da salı sabah yapar haber veririm sana da

hepinize hayırlı akşamlar bende bu ay denemek istiyorum ama tadı beni geri cekiyo sizce yapabilirmiyim ha bu arada benim inanılmaz rahim iltabım var ilaçlar iğneler etki etmiyor

yapıcam ama çok ümitlenmiycem bak sende de olmuş akıntı demekki bende de kürden ama ne bileyim çoğu kişi bu akıntıdan da bahsediyorlar ya hamilelikte ama demek sadece hamilelikten değil,yarın ya da salı sabah yapar haber veririm sana da

Hadi idilcim, inşallah hayırlı haber verirsin. Ama olmazsa da üzülme, bende ikinci ayda etki etti kür.

Kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaar... 3 gündür o kadar halsizdim, yatak döşek yatıyordum, reglim 2 gün gecikti ama hafif sancılarım vardı. Üşüttüm diye düşündüm. Aman bir test yapayım dedim, çift çizgiyi gördüm, inanamıyorum. Kalp atışlarını duyana kadar da inanamayacağım. Eşim de inanamadı. Gözlerimiz doldu ama ağlayamadık, inanamıyoruz.

Canım arkadaşım şuan bunu okudum o kadar mutlu oldum kiiiiii
Maşallah sübhanallah:nazar::nazar:
Rabbim devamını getirsin
Hayırlı sağlıklı bir şekilde kucağına almakta nasip olur inşallah:KK49:

X