Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Geçmiş olsun ve herkes inşallah en kısa zamanda beklediği güzel haberi alsın inşallah diyorum. Ben bu kürler hakkında bilgi sahibi olmadığım için özellikle bu konuda yorum veya fikir belirtmeyi doğru bulmuyorum kendi adıma. Ancak midenizle ilgili olarak propolis kullanabilirsiniz. Ayrıca kadın veya erkek farketmez özellikle arı sütü kullanmanızı tavsiye etmek istediğim için yazma gereği hissettim. Tabii ki arı sütü gerçekten çocuklar yaşlılar halsiz güçsüz kimseler, ameliyat sonrası nekahat dönemi, alzaimer, unutkanlık, çocuklarda ve erişkinlerde odaklanmayı ve dikkati arttırıcı etkileri hücre yenilemedeki etkileri ve burada saymakla bitiremeyeceğim kadar çok fonksiyonları olan muhteşem bir kaynak biz insanlar için. Normal arılar polenle beslenirken, kraliçe arı sürekli arıların yutaklarında oluşturdukları arı sütüyle besleniyormuş. Ve normal işçi arılar dört ila altı hafta yaşarken kraliçe arı beş veya altı yıl yaşıyormuş. Vee yaşadığı süre boyunca kesintisiz ve sürekli yumurta yapıyor ve dünyada bir günde en çok yumurta yapan canlı ünvanına sahip. Ve normal arılardan yaklaşık beş altı kat daha büyük ve öldüğü zaman bile üzerinde hiçbir yaşlılık belirtisi görünmüyormuş. Bu nedenle sizler için de kullanıldığında çok faydalı olabileceğine inandığım için paylaşmak istedim. Ancak her arı sütünü hemen almayın lütfen. Çünkü uzun zaman kullanmanız gerekebilir. Ayrıca onları küçük küçük şişelerde satıyorlar ya, içtiğinizde zaten midedeki diğer besinlerle mide asidiyle vb. karışıyor, bağırsaktan kana emilinceye kadar büyük ölçüde etkinliğini yitiriyor ve o kadarcık şeyin ne kadarı sizin karaciğeriniz ve kanınız ve hücrelerinize ulaşabilir ki? Yani bu benim için de böyle diğer insanlar için de böyle. Fazlasını da içemiyorsunuz zaten miktar olarak. Ben dilaltı tableti şeklinde olanı kullanıyorum. Çünkü yaşım 46 ve hem sağlığımı korumak hem de enerji vermesi ve zihinsel olarak da destek almak açısından oldukça faydalı. Hepinize sağlıklar ve herşeyin gönlünüzce olmasını diliyorum. Sevgilerimle
kızıma arı sütü bal polen karışımı kullanıyorum
çok faydasını gördüm saymakla bitmez banada bir arkadaşım tavsiye etmişti
şimdi eşimle kendimede aldım bizde kullanıyoruz

yazdıkların gerçekten çok mantıklı hani derlerya arı soyu tükenirse insanlıkta biter diye her derde deva ama tabi kullanıp fayda görenler için ben hem arı sütü bal polen karışımı yedim içtim malesef bi sonuç alamadım belki de bana iyi gelmedi zaten 1 ay kullandım ya da daha uzun kullanmam gerekiyodu allah herkezin şifasını versin inşallah...
canım bir ay çok kısa bir süre etkisi için baya bir süre kullanman gerekli

kızlar ben yokken bayagı gebe haberi vermiş arkadaşlar....allah sağlıkla kucaklarına almayı nasip eder inşallah...darısı başımıza....incir kürümün bitmesine 4 gün kaldı.artık mide bulantısı yok bende....

evrim ve pegasu nerelerdesiniz kızlar...kürleri bitirdiniz miii....bu arada soğan kürü işe yaramış diyorum artık artık süt kesiği akıntılar sona erdi...akıntılarım artık olması gerektiği gibi yani gerçekten rahmimin temizlendiğine inanıyorum...

Canım 23 nisan ve öncesinde ailelerimizi ziyaret edip gezdik. Ben sadece eşime kür yapıyorum bu ay biliyorsun, kendimi dinlenmeye aldım bir soğan küründen sonra. Kafama çok takmamaya çalışıyorum bu bebek işini, o yüzden buradan da biraz uzak kaldım. Bu ay uzman bir dr.a görüneceğiz bakalım.
Senin iyileşmene ve iyileştiğini hissetmene çok sevindim. Hayırlı haberler verirsin bize en kısa zamanda inşallah...

kızıma arı sütü bal polen karışımı kullanıyorum
çok faydasını gördüm saymakla bitmez banada bir arkadaşım tavsiye etmişti
şimdi eşimle kendimede aldım bizde kullanıyoruz

canım bir ay çok kısa bir süre etkisi için baya bir süre kullanman gerekli

evet canım dediğin gibidir 1 ay etkili olamayabilir ama o zamanlar herşeyden çok fazla yapıp içiyodum ne duysam ne okusam belki de hepsinden sıkıldım ondan bıraktım...

Hasretim mrh. Haklısın bir anda öyle bir dolu şey olunca insan offf yeter diye sıkılabiliyor. Şu anda çok acil dışarı çıkmam gerekiyor. Ben özel mesaj yazamıyorum henüz gerekli kotayı dolduramamışım. Ama bir iki gün içinde bu konuyu seninle görüşelim isterim. Seni sıkmadan ve çok pratik bir şekilde bu konuyu hallettiğimizde severek kullanabileceğin formullere bayılacaksın ve çok kısa sürede kendini çok iyi hissettiriyor bunlar ayrıca. Ben o bakımdan da çok seviyorum. Şimdilik hoşçakal görüşmek üzere.

Hasretim mrh. Haklısın bir anda öyle bir dolu şey olunca insan offf yeter diye sıkılabiliyor. Şu anda çok acil dışarı çıkmam gerekiyor. Ben özel mesaj yazamıyorum henüz gerekli kotayı dolduramamışım. Ama bir iki gün içinde bu konuyu seninle görüşelim isterim. Seni sıkmadan ve çok pratik bir şekilde bu konuyu hallettiğimizde severek kullanabileceğin formullere bayılacaksın ve çok kısa sürede kendini çok iyi hissettiriyor bunlar ayrıca. Ben o bakımdan da çok seviyorum. Şimdilik hoşçakal görüşmek üzere.

dediğiniz gibi eşim bile artık bana diyodu miden çöp tenekesi gibi oldu yapma diye:)) ama işte hemen düşünüyosun o anda ya bana iyi gelirse ya bunu yaparsam belki tutar diye hep bi umut işte insan ne kadar bişeyi çok ister o kadar olmaz aslında akışın bıraksak ilgilenmesek hiç umursamasak belki o ay olacak :)))
benim de hala özel msj aynı sorunum var :) görüşmek üzere iyi günlerr...

yeniden merhaba ........

ben bu ay adete 10 gün kala tekrar soğan kürünü yapıcam kızlar...bakalım ne olucak :KK31: bu arada bebek fikrini kafamdan uzaklaştırmaya karar verdim ...eşimle bu hafta tenis kursuna başlıyoruz..cumartesi günleri de yüzmeye gidicez ...yoksa saplantı olucak bende olacağı varsa da olmucak kafa dağıtmaya ihtiyacım var :KK6: stres engelliyor bildiğimiz gibi her an aklımda bebek düşüncesi beni kemiriyor içten içe...hepimiz için hayırlısı...

güzel haberlerinizi bekliyorum kızlar şifa olsun hepimize:KK16:

Selamun Aleyküm arkadaşlar....

Uzun zamandır bu konuyu takip ediyorum ,MaşaAllah bu kür ile hamile kalan arkadaşlar oldukça çok bu çok sevindirici Rabbim'e çok şükür ki dermansız dert vermiyor kullarına...
Bizde bebek istiyoruz Rabbim nasip ederse bu kürü bu ay bende yaptım sabırla 30 nisanı bekliyorum..

Benim burda en çok hoşuma giden şey herkesin birbirine sahip çıkması çok güzel ve kurulan sade,duru arkadaşlıklar özellikle evrim82,samat ve pegasu kardeşlerime çok dua ettim bu ay ,Rabbim buradaki ve her nerde olursa olsun evlat isteyen her kuluna anneliği tattırsın inşaAllah...

Canım 23 nisan ve öncesinde ailelerimizi ziyaret edip gezdik. Ben sadece eşime kür yapıyorum bu ay biliyorsun, kendimi dinlenmeye aldım bir soğan küründen sonra. Kafama çok takmamaya çalışıyorum bu bebek işini, o yüzden buradan da biraz uzak kaldım. Bu ay uzman bir dr.a görüneceğiz bakalım.
Senin iyileşmene ve iyileştiğini hissetmene çok sevindim. Hayırlı haberler verirsin bize en kısa zamanda inşallah...

beni hemen unutmuşsunuz :KK14:
2 ay yapmıştım biliyorsunuz soğan kürünü, bu ay hiç bir şey yapmadım ve bekliyorum :KK14:

gelsinler ki doktora gidip görüneceğiz bakalım ne var ne yok bizde ... randevumu da aldım kırmızıları bekliyorum resmen

2 ay yapmıştım biliyorsunuz soğan kürünü, bu ay hiç bir şey yapmadım ve bekliyorum :KK14:

gelsinler ki doktora gidip görüneceğiz bakalım ne var ne yok bizde ... randevumu da aldım kırmızıları bekliyorum resmen

inşallah gittiğinizde küçük bir minişle karşılaşırsınız :KK16::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Selamun Aleyküm arkadaşlar....

Uzun zamandır bu konuyu takip ediyorum ,MaşaAllah bu kür ile hamile kalan arkadaşlar oldukça çok bu çok sevindirici Rabbim'e çok şükür ki dermansız dert vermiyor kullarına...
Bizde bebek istiyoruz Rabbim nasip ederse bu kürü bu ay bende yaptım sabırla 30 nisanı bekliyorum..

Benim burda en çok hoşuma giden şey herkesin birbirine sahip çıkması çok güzel ve kurulan sade,duru arkadaşlıklar özellikle evrim82,samat ve pegasu kardeşlerime çok dua ettim bu ay ,Rabbim buradaki ve her nerde olursa olsun evlat isteyen her kuluna anneliği tattırsın inşaAllah...

Süheybem çok iyi niyetlisin, Allah razı olsun. Allah senin, senin gibi güzel düşünenlerin, içlerinde bizlerin en kısa zamanda muratlarını versin inşallah canım.

Canım unutmadık, ben biraz uzak kaldım burdan.Bebek meselesini çok düşünmek istemiyorum, o yüzden buraya da pek giremedim.
İnşallah kırmızılar gelmez, bebek gelir de dr.a onun için gidersin şekerim...

ay kızlar ne yaptınız? bi süredir internete giremiyodum.problem vardı inretnetimizde.her neyse.size haberlerim var.benim sat 6mart. 6nisanda test yaptırmıştım hatırlarsanız ve negatif çıkmıştı.daha sonra 11nisan -da kasıklarımdaki ağrı yüzünden doktora gittim.enfeksiyon var dedi ve neo-penotran ve ornisid verdi.5 gün kullandım.şikayetlerim geçti.ama bugüne kadar hala adet olmamıştım.evdeki idrarla yapılan testlere güvenim kalmadığı halde,dua ederek bi test yaptım ve hemen çok belirgin bi şekilde çift çizgi çıktı.hemen acile gittik.kan testi yaptırdık 5 haftalık hamilesi dediler.benim anlamadığım 2 hafta önceki testte de çıkmadı,doktor da anlamadı.ve ben o ilaçları kullandım.bebeğime zarar verir mi? bir de dış gebelik olabilir mi,çünkü daha keseyi görmedik.daha doğrusu yarın gidicem.siz ne düşünüyosunuz kızlar?çok korkuyorum,lütfen bana yardım edin. böyle bir şey yaşayan var mı?
canım içini ferah tut...inşallah sağlıklı bir bebişin olur.dış gebelik geçirdiğin kanısını unut çünkü ağrıdan ayagı dahi kalkamıyordum ben ve kanamam oluyordu.geç döllenmişsindir belki ....bizi habersiz bırakma tatlım hayırlı olsun....

inşallah tatlım en kısa zamanda müjdeyi verebiliriz.allaha emanet ol....

canım unuturmuyuz seni hiç...inşallah gelmez kırmızıların ve hamileyim diye yazıverirsin bize......öpüyorum allaha emanet olun...

çok sağol Samatcım. özlemişim seni.inş. geç döllenmedir ve bebeğim çok sağlıklıdır. darısı sizin başınıza canım...

ay kızlar ne yaptınız? bi süredir internete giremiyodum.problem vardı inretnetimizde.her neyse.size haberlerim var.benim sat 6mart. 6nisanda test yaptırmıştım hatırlarsanız ve negatif çıkmıştı.daha sonra 11nisan -da kasıklarımdaki ağrı yüzünden doktora gittim.enfeksiyon var dedi ve neo-penotran ve ornisid verdi.5 gün kullandım.şikayetlerim geçti.ama bugüne kadar hala adet olmamıştım.evdeki idrarla yapılan testlere güvenim kalmadığı halde,dua ederek bi test yaptım ve hemen çok belirgin bi şekilde çift çizgi çıktı.hemen acile gittik.kan testi yaptırdık 5 haftalık hamilesi dediler.benim anlamadığım 2 hafta önceki testte de çıkmadı,doktor da anlamadı.ve ben o ilaçları kullandım.bebeğime zarar verir mi? bir de dış gebelik olabilir mi,çünkü daha keseyi görmedik.daha doğrusu yarın gidicem.siz ne düşünüyosunuz kızlar?çok korkuyorum,lütfen bana yardım edin. böyle bir şey yaşayan var mı?

Günaydınn ne oldu gittiniz mi doktora? Yani ben olumsuz düşüncelerden nefret ederim, o yüzden ne kadar endişelensem de pozitif ve inşallah Allah ın da yardımıyla hep her şeyin hayırlısı olacağını düşünmeyi tercih ederim. Ama bir problem olup olmadığını da merak ediyorum gittiniz mi doktora? Sonuçççç?? ne????

dediğiniz gibi eşim bile artık bana diyodu miden çöp tenekesi gibi oldu yapma diye:)) ama işte hemen düşünüyosun o anda ya bana iyi gelirse ya bunu yaparsam belki tutar diye hep bi umut işte insan ne kadar bişeyi çok ister o kadar olmaz aslında akışın bıraksak ilgilenmesek hiç umursamasak belki o ay olacak :)))
benim de hala özel msj aynı sorunum var :) görüşmek üzere iyi günlerr...

Merhaba ve sevgilerle günaydın Hasretcim. Hayırlı bir gün diliyorum. Görüşmek üzere inşallah. Tşkler.:KK16:

günaydın kızlar ben incir +havuç kürü yapıyorum adetin ilk günü başladım bugün 19. gün biraz önce wcde çamaşırımda kahverengimsi bir akıntı gördüm bu ne şimdi
bukadar erken adetmi olucam

X