Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Geçmiş olsun ve herkes inşallah en kısa zamanda beklediği güzel haberi alsın inşallah diyorum. Ben bu kürler hakkında bilgi sahibi olmadığım için özellikle bu konuda yorum veya fikir belirtmeyi doğru bulmuyorum kendi adıma. Ancak midenizle ilgili olarak propolis kullanabilirsiniz. Ayrıca kadın veya erkek farketmez özellikle arı sütü kullanmanızı tavsiye etmek istediğim için yazma gereği hissettim. Tabii ki arı sütü gerçekten çocuklar yaşlılar halsiz güçsüz kimseler, ameliyat sonrası nekahat dönemi, alzaimer, unutkanlık, çocuklarda ve erişkinlerde odaklanmayı ve dikkati arttırıcı etkileri hücre yenilemedeki etkileri ve burada saymakla bitiremeyeceğim kadar çok fonksiyonları olan muhteşem bir kaynak biz insanlar için. Normal arılar polenle beslenirken, kraliçe arı sürekli arıların yutaklarında oluşturdukları arı sütüyle besleniyormuş. Ve normal işçi arılar dört ila altı hafta yaşarken kraliçe arı beş veya altı yıl yaşıyormuş. Vee yaşadığı süre boyunca kesintisiz ve sürekli yumurta yapıyor ve dünyada bir günde en çok yumurta yapan canlı ünvanına sahip. Ve normal arılardan yaklaşık beş altı kat daha büyük ve öldüğü zaman bile üzerinde hiçbir yaşlılık belirtisi görünmüyormuş. Bu nedenle sizler için de kullanıldığında çok faydalı olabileceğine inandığım için paylaşmak istedim. Ancak her arı sütünü hemen almayın lütfen. Çünkü uzun zaman kullanmanız gerekebilir. Ayrıca onları küçük küçük şişelerde satıyorlar ya, içtiğinizde zaten midedeki diğer besinlerle mide asidiyle vb. karışıyor, bağırsaktan kana emilinceye kadar büyük ölçüde etkinliğini yitiriyor ve o kadarcık şeyin ne kadarı sizin karaciğeriniz ve kanınız ve hücrelerinize ulaşabilir ki? Yani bu benim için de böyle diğer insanlar için de böyle. Fazlasını da içemiyorsunuz zaten miktar olarak. Ben dilaltı tableti şeklinde olanı kullanıyorum. Çünkü yaşım 46 ve hem sağlığımı korumak hem de enerji vermesi ve zihinsel olarak da destek almak açısından oldukça faydalı. Hepinize sağlıklar ve herşeyin gönlünüzce olmasını diliyorum. Sevgilerimle

yazdıkların gerçekten çok mantıklı hani derlerya arı soyu tükenirse insanlıkta biter diye her derde deva ama tabi kullanıp fayda görenler için ben hem arı sütü bal polen karışımı yedim içtim malesef bi sonuç alamadım belki de bana iyi gelmedi zaten 1 ay kullandım ya da daha uzun kullanmam gerekiyodu allah herkezin şifasını versin inşallah...

canım umarım hamile olduğun için gelmemiştir reglin.bende bu ay ilk defa yaptım soğan kürünü.benimde 8 gün geçmişti umutlandım ama kırmızılar geldi sonunuda.ama umarım senin gelmez canım.iyi haberlerini ver bize inşallah.

Merhaba. Evet kesinlikle güzel bir şeyi hatırlatmışsınız teşekkürler. Öyle diyorlar ama neden insanlığın biteceğini pek duymayız fakat tüm yaşlılardan sizin söylediğinizin aynısını hep duyarız öyle değil mi? Büyüklerin bilgileri bizlerden çok daha iyi. Açıklamasını yapamasalar da çok doğru sonuçları bulabilmişler bir şekilde. Günümüzde bilim adamları tarafından söylenen şekli ne biliyor musunuz? Onu da paylaşmak isterim. Çünkü arıların nesli tükenirse, insan nesli de 4 yıl içinde tükenme durumuna geçiyor. Çünkü hem erkekte hem kadında üreme fonksiyonu bitermiş bu yüzden hayatımızdaki en önemli canlılar. Siz aslında bence zaten en doğru takviye ürünleri bulmuşsunuz. Ben burada çok çok uzun ve zorlu süreçlerle bebek sahibi olmak için çok uzun süreler uğraşan insanların yazılarını okudum. Ve sayıları azımsanacak gibi değil. Çevremde de bir dolu insan, özellikle genç neslin büyük bir kısmı için aynı şeyler geçerli. Artık neredeyse her iki adımda bir tüp bebek vb. merkezlere rastlıyoruz öyle değil mi? Peki sizce bu kullandığınızı söylediğiniz şeylere sadece bir ay devam edip olmuyor diye bırakmak ne kadar mantıklı acaba? Kaldı ki şifasıyla tartışmasız olan balı bal yapan en önemli şeyler arısütü, polen, propolistir (ki doğal antibiyotiktir ve vücut diğer sentetik antibiyotikler gibi antikor üretmediği için çocuk veya erişkinlerde çok yüksek dozlarda kullanılabildiği gibi hiç bir yan etkisi olmayıp aksine doğal bir penisilin işlevi görür Tıbbın babası Hipokrat mide ülserini propolisle iyileştirmiştir.) Ayrıca kullanmış olduklarınızın gerçekten içeriği korunmuş haliyle doğal ve saf olması da çok önemli. Sonuçta bal diye satın aldığımız şeyin içini bile glikozla doldurup hepimizin satın alabileceği yerlerde kavanoz kavanoz satabiliyor insanlar doğru değil mi? Bence özellikle bebek problemi olan çiftlerin hiç olmazsa arısütünü uzun süreyle ve devamlı olarak kullanmasının çok ama çok etkisi olacağına inanıyorum. Söylediğim gibi ben dünyada tek olan yani dilaltı tableti haline getirilmiş olanını kullanıyorum. Ve çevremde bunları kullananlardan iyi sonuçlar alanlar da olduğunu biliyorum. Yine de lütfen en azından araştırın ve kendiniz için en doğrusu neyse onu yapın inşallah diyorum. Herhangi bir sorunuz veya tereddüt yada görüş almak istediğiniz bir husus olursa bilgimin yettiği elimin erdiği ve dilimin döndüğünce kendime layık gördüğüm bu şeyler hakkında sizinle paylaşabileceğim her bilgiyi her zaman severek paylaşabileceğimi de tekrarlıyor ve hayırlı akşamlar diliyorum.

herkese merhabalar ... bende aynı dertten muzdaribim aşılama-hsg-klomen-bel çektirme-çeşitli karışımlar-çatlatma iğnesi...ve 7 doktor yani ne var ne yok denedim nerdeyse ...herşey normal diyolar ama olmadı gitti.topiği açan arkadaş hasankeyfin hamile kalmış olması ben çok umutlandırdı.şimdi soğan kürünü uyguluyorum bugün 7 gün oldu klomen de aldım bugünde çatlatma iğnesi yapıldı. eşimede keçi boynuzu ,proxeedplus içiriyorumm...2 yıl oldu evleneli hiç korunmadık aMA şansmı nasip mi bilemedim...

ümit işte bazen tükeniyorum salıyorum kendimi bazende pes etmek yok devam diyorum..allah isteyen herkese nasip etsinn inşşş

Merhaba. Ben bu forumda yeniyim. Ve dünden beri bir dolu konuyu okumaya çalışıyorum. Sizin sayenizde ben de hasankeyf arkadaşın mutluluğunu paylaşmış olayım. İnşallah sizler için de en kısa sürede güzel haberler almanızı da canı gönülden diliyorum inanın. Hem kaç yaşındasınız bilmiyorum ama daha oldukça gençsiniz ve henüz evleneli daha iki yıl olmuş. Ben yedi yıl dokuz yıl gibi uzun sürelerle her tür şeyi denemiş ve artık vazgeçmiş oldukları halde, hiç beklemedikleri zamanda kendiliğinden bebek sahibi olan insanlar tanıyorum çevremde. Öyle hemencecik olmadı gitti demek olur mu hiç? Tıp, bilim, doğa vb. artık ne çare görüyorsak bunları iyice araştırıp zararsız olanlarını denemekten vazgeçmemek lazım öyle değil mi? Tedbirsiz tevekkül olur mu hiç? Hani afedersiniz meşhur sözlerden biridir ve çok doğrudur "bir hayvanı sağlam kazığa bağlamazsanız Allah"a emanet etmiş olmazsınız" derler. Her konuda hayatın her safhasında arayışlardan ve çözümlerden asla vazgeçmemek lazım olduğunu düşünüyorum. Sorun kaynaklı kalmakla hiç bir şey elde edilebilir mi hiç? Sürekli çözüm odaklı olmalıyız. Sonrasında artık kısmet. Kaderde ne varsa o yaşanıyor. Ama umutsuzluk asla olmasın lütfen. Sevgilerimle ve en iyi dileklerimle.

21 gün uygulanan incir kürü kızlar

of bilmiodum işte

sen canım biraz ara ver zaten gereğinden fazla soğan suyu içmişsin biraz bekle derim ben yalnış bişey olmasın

Evet midemde mahvoldu bi ara veriyim ama iyi oldu öğrendiğim saol :)
evet canım incir havuç kürü o kadar sürüyo ama valla içilcek gibi değil çok tatlı bal gibi off nelere katlanıyoruz olsun diye :)

Gerçekten nelere katlanıyoruz Allah isteyen herkese versin inş :)

çok güzel yazmışsınn..teşekkür ederimm .bende "illede kader yaşanacak" diyorum aslında. allah ne zaman yazdıysa ozaman olacak ...

of bilmiodum işte

Evet midemde mahvoldu bi ara veriyim ama iyi oldu öğrendiğim saol :)

Gerçekten nelere katlanıyoruz Allah isteyen herkese versin inş :)

keşke canım daha en başında iyice araştırıp ondan sonra küre başlasaydın daha iyi oluru ama neyse geçmiş artık :))

:44:.:44:

çok güzel yazmışsınn..teşekkür ederimm .bende "illede kader yaşanacak" diyorum aslında. allah ne zaman yazdıysa ozaman olacak ...

:44:Tabi ki öyle yani aksi bir düşünce mantıksız ve saçma olur. Ama bununla beraber yani hiç bir şey yapmadan oluruna bırakmak lazım mı diyorsunuz? Yanlış mı anladım? Yani niye arısütü kullanmıyorsunuz mesela? Biliyor musunuz yurt dışında yıllardır arı kovan ürünlerinin üçünün bulunduğu özel yerler vardır. Tüm insanlar bunları kullanıyorlar ve APİTERAPİ Merkezleri bir çok konuda tedavi merkezi halinde faaliyet gösteriyor. Ülkemizde niyeyse bu konuda yıllardır çok gecikmiş bir eksiklik olduğunu düşünüyorum. Dilerseniz bunları inceleyebilirsiniz. Yani ben sadece bir ablanız olarak sizni kendi adınıza bir kez daha düşünmeniz için hatırlatmak amacıyla bunları da paylaşmayı doğru buldum kendimce. Teşekkürünüze de asıl ben de teşk ederek karşılık vermiş olayım bu vesileyle

ay kızlar ne yaptınız? bi süredir internete giremiyodum.problem vardı inretnetimizde.her neyse.size haberlerim var.benim sat 6mart. 6nisanda test yaptırmıştım hatırlarsanız ve negatif çıkmıştı.daha sonra 11nisan -da kasıklarımdaki ağrı yüzünden doktora gittim.enfeksiyon var dedi ve neo-penotran ve ornisid verdi.5 gün kullandım.şikayetlerim geçti.ama bugüne kadar hala adet olmamıştım.evdeki idrarla yapılan testlere güvenim kalmadığı halde,dua ederek bi test yaptım ve hemen çok belirgin bi şekilde çift çizgi çıktı.hemen acile gittik.kan testi yaptırdık 5 haftalık hamilesi dediler.benim anlamadığım 2 hafta önceki testte de çıkmadı,doktor da anlamadı.ve ben o ilaçları kullandım.bebeğime zarar verir mi? bir de dış gebelik olabilir mi,çünkü daha keseyi görmedik.daha doğrusu yarın gidicem.siz ne düşünüyosunuz kızlar?çok korkuyorum,lütfen bana yardım edin. böyle bir şey yaşayan var mı?

kızlar cevap verebilecek kimse yok mu? dış gebelikten çok korkuyorum çünkü sağ kasığımda hafif sızı şeklinde ağrı var. sürekli değil ara ara oluyor.

Arkadaşlar ben soğan kürünün 10. günündeyim ilk 1 hafta fazlaca akıntım oldu ama ben 2 gün şehirdışında olduğum için küre ara verdim şimdi 5 bardaklık açıklık var 5 bardak diyorumki 2,5 gün yani 15 günü tamamlayınca içmediğim bardağı günlere bölerekte tamamlasammı ya kürüm yarım kalırsa diye tedirgin oldum .. Cevap verin lütfen

ay ne güzel bence hiç telaş yapma geç döllenme olmuştur büyük ihtimal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…