Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

slm kızlar bende aranıza yeni katılanlardanım bugün başladım bende soğan suyuna .... bende bebek istiyorum inş allah bu vesileyle yavrularımızı bize gönderir.... :KK3: biraz önce yapıp ictim soğan suyunu tatı gayet güzel yani ilk iceciğim icin cok tedirgin oldum midem bulanır ya da icemem diye :KK9: ama allaha şükür yudum yudum ictim :KK52: 15 gün kullanağım bakalım inş faydası olur bu ay :KK16:

arkadaşlar dün gece rüyamda hamile olduğumu öğreniyorum ve biran önce size bildirmek istiyorum nasıl uğraşıyorum ama sonra tabiki rüya olduğunu öğreniyorum

şifa olsun arkadaşlar....inşallah güzel haberler alırız.........rüyan gerçek olur inşallah canım seninde:KK16:

kızlar daha yeni hamile olduğumu öğrendim allah tamamına erdirir mi bilmiyorum ama en azından hamile kalabildim ve bu bence tabi önce allahın izni ile soğan kürünün mucizesi bi sene önce bıraktım korunmayı ama bi türlü hamile kalamıyordum troidlerim çalışmıyordu üstüne de polikistik olduğumu öğrendim ümitlerim öyle bir kırılmıştı ki anlatamam sonra soğan kürünü duydum ibrahim saraçoğluna mail attım o da bana 4 kür şeklinde (4 ay yani) adet bitiminden 10 gün sonra başlayarak ilk ay 15 gün sonrakiler 10 gün olmak üzere bu kürü uygulamamı söyledi 4. küre gerek kalmadan hamile kaldım şu an bir mucizeyi yaşıyorum.hatta bebeğin lakabını soğan cücüğü koymayı düşünüyorum:) kızlar demem o ki soğan kürü kesinlikle denemeye dener....

kızlar daha yeni hamile olduğumu öğrendim allah tamamına erdirir mi bilmiyorum ama en azından hamile kalabildim ve bu bence tabi önce allahın izni ile soğan kürünün mucizesi bi sene önce bıraktım korunmayı ama bi türlü hamile kalamıyordum troidlerim çalışmıyordu üstüne de polikistik olduğumu öğrendim ümitlerim öyle bir kırılmıştı ki anlatamam sonra soğan kürünü duydum ibrahim saraçoğluna mail attım o da bana 4 kür şeklinde (4 ay yani) adet bitiminden 10 gün sonra başlayarak ilk ay 15 gün sonrakiler 10 gün olmak üzere bu kürü uygulamamı söyledi 4. küre gerek kalmadan hamile kaldım şu an bir mucizeyi yaşıyorum.hatta bebeğin lakabını soğan cücüğü koymayı düşünüyorum:) kızlar demem o ki soğan kürü kesinlikle denemeye dener....

sağol arkadaşım...Allah bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah:nazar: bende inanıyorum devam edicem küre ...inşallah bizde kavuşuruz mucizemize:KK16:

sağol arkadaşım...Allah bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah:nazar: bende inanıyorum devam edicem küre ...inşallah bizde kavuşuruz mucizemize:KK16:

inşallah arkadaşım inan ve inşallah kavuş mucizene ben o kürün bana iyi geleceğine çok inanmıştım...

arkadaşlar lüften acele cevap verirmisiniz bana
soğan suyu içi,yorum 6 gündür .allahım her isteyene nasip etsin inşallah
ama ben hep soğanları soyup kaynamış suya attım yanlışmıdır kızlar kabuğunlamı atmalıyım

inşallah arkadaşım inan ve inşallah kavuş mucizene ben o kürün bana iyi geleceğine çok inanmıştım...

sebar merhaba kürü nasıl uyguladın bana detaylı yazarmısın lütfen allah kucağına almayı nasip etsin inşallah, gözün aydın olsun.

incir kürümün bugün 13 günü adetin ilk günü başladım bugün hafif kasık ağrım ve akıntım var acaba yumurtluyormuyum :KK52::KK52::KK52:
benim adetim düzensiz 40-45 günü buluyor gelmesi eğer incir işe yarıyorsa bunlar yumurtalama belirtileridir inşallah

sebar merhaba kürü nasıl uyguladın bana detaylı yazarmısın lütfen allah kucağına almayı nasip etsin inşallah, gözün aydın olsun.

anlatayım cnm bak şimdi adetin bittikten 10 gün sonra başlıyorsun ilk kür 15 gün diğerleri 10 gün süre ile günde iki kere.bir buçuk su bardağı klorsuz suyu kaynatıyorsun içine kabuksuz dörde bölünmüş soğanı atıyorsun kaynatmıyorsun.az demlenince çay gibi içiyorsun cnm

anlatayım cnm bak şimdi adetin bittikten 10 gün sonra başlıyorsun ilk kür 15 gün diğerleri 10 gün süre ile günde iki kere.bir buçuk su bardağı klorsuz suyu kaynatıyorsun içine kabuksuz dörde bölünmüş soğanı atıyorsun kaynatmıyorsun.az demlenince çay gibi içiyorsun cnm

çok teşekkür ederim canım

kızlar başlığı görünce yazayım dedim benim 2 yıl bebeğim olmadı sonra internetten burdan soğan kürünü uyguladım eşime de keçiboynuzu kürüne başladıydım ama gerek kalmadı o ay hamiş kaldım:) Allah size de nasip etsin evladım büyüdü ikinciyi istiyoruz şimdi.

sağol canım güzel dileklerin için...inşallah sağ salim bebeğine kavuşursun...yemek olayı düzene giriyor diyorlar bir süre sonra inşallah seninde düzelir...içini ferah tut sağlıkla büyür meleğin üzme kendini..haklısın bizimde kimsemiz yok yanımızda.. :KK31: ay yeterki olsun her derdine razıyım kuzumun :KK16: stres engelliyor ben bunu anladım artık oluruna bıraktım ben elimden geleni yapayım gerisi Rabbim'e kalmış ol dedikten sonra olur biliyorum...eşimde çok takıyosun kendini çok hırpaladın ne gerekiyorsa yapıcaz ama olmazsada taktir böyle diycez diyo napsın onun desteği olmasa çok daha zor olurdu heralde...birde sizlerin desteği tabi :21:

moralim bozulmuştu artık bişey yapmıcam ,hani kist gitmişti ,2 kez yumutlamıştım nerde???? diye ağladım ...canım benim bugün bir poşet incir,keçi boynuzu almış gelmiş kıyamam Allah'ım yüzümüze gülsün inşallah hepimizin :KK31:

O kadar içten yazmışsınki kendi yaşadıklarımı hatırladım biz neler düşünmüştük hatta olmazsa evlatlık alırmıydın diye bile sormuştum eşime... hepsi geçicek bak görüceksin. Ummadığın bir anda olacak. Olmazsa da artık tıp o kadar gelişti ki şükürler olsun. Bi çaresi olacak sen canını sıkma canım benim...

Benim ağbimin eşinin 2 sene çocuğu olmadı.Adet düzensizliği vardı yengemin.4 ay falan olmuyordu.Sonra doktora gitti ilaçlar verdi.Ardından başka doktora gitti.Doktor o ilaçların yengemin rahminde kist yaptığını ve bırakması gerektiğini söyledi.Bıraktı ve soğan kürüne başladı.Doktora gitti tekrar.Doktor kistlerin çok az kaldığını söylemişti.Yengem soğan kürüne devam etti ve adeti düzene girdi.Sonra hemen hamile kaldı.Şimdi aslan gibi ve çok şımarık 2 yaşında erkek bir yeğenim var :). Darısı başınıza inşallah.

arkadaşlar lüften acele cevap verirmisiniz bana
soğan suyu içi,yorum 6 gündür .allahım her isteyene nasip etsin inşallah
ama ben hep soğanları soyup kaynamış suya attım yanlışmıdır kızlar kabuğunlamı atmalıyım

cnm ben başka bi forumda okumuştum soğanı kabuğuyla atın yazıyodu.Ben önce yıkayıp sonra kabuğuyla bölüp atıyorum direk suyla beraber koyuyorum kaynamasını beklemeden zaten hemen kaynıyo.

selam arkadaşlar bende soğan suyuyla hamile kalanlardanım soğanın üstündeki kahverengi kabuğu soyuyosunuz 4 e bölüp kaynayan suya atıp 5dk kaynatıyosunuz kabuğuyla olmaz yani...

X