Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Kızlar sabah kocaman bi negatif gördüm yine.üzülmekten yoruldum :KK14: Artık.allahım nolur bizede ver yarabbim..

canım bende bu ay sogan kürü kullandım ve 2 gün önce bitti ve bu 15 günde hiç akıntım olmadı kürümün bittigi ertesi günü sarı akıntım oldu az ve şuan adetime 6 gün var ve gögüslerim agrıyo normalde hiç agrımaz gögüslerim ve karnım agrıyo ayakta biraz durayım belim kopacak oluyo sanki sende ne gibi degişiklikler var canım normalde adetin gecikirmi hiç ben hep 29 günde bi adet olurum yalnız geçen ay bi 4 gün gecikme oldu ne kadar çok sevinmiştim o zaman:KK9::KK9: ama adet olmuştum bakalım bu ay ne olacak hayırlısıyla Rabbim tüm isteyen herkese evlat verir aminnnnnnnnnnnnnn

Canım benim de soğan küründe 14. güne kadar hiç akıntım olmadı, sonrasında 3-4 gün baya bir akıntım oldu, hatta kaç defa regg oldum sandım. Benim 9-10'u gibi regl olmam gerekiyordu,2-3 gün gecikti, sabah yine test yaptım, negatif. 4 gündür adet sancısı gibi bir sancı gelip gidiyor, ama regl olamadım. Yaklaşık bir haftadır falan da sol kasığım baya ağrıdı.Belki soğan kürünün etkisidir diye düşünmeye başladım, iltihaplar sökülüyordur, reglle atılacaktır diye. Diğer bir ihtimal ki en çok istediğim, şlk ayda böyle adet sancısı gibi kramplar giriyormuş.
Göğüs ağrılarına gelince canım, benim her regl öncesi az çok olur zaten, yine var gögüs ağrılarım. Bel ağrısı falan yok bende. Bekliyorum canım.
Senin geçen ay gecikmiş ya, psikolojik de olabilir diye düşünmeye başladım benimkisi. Çok istediğim için beynim regli erteliyor sanırım.
Hayırlısı yine de hala umudum var. İnşallah hamişizdir canım.

everimmcim birkaç gündür giremiyorum çatladım meraktan bacımm, takip edemediğim sayfaları tek tek okudum tabi kırmızıların gelmemiş canımm çook sevindim inşallah gelmez ve bizi mutlu edicek motive edicek haberi sen verirsin bizlere artık şu topiğin bir cücüğü olsun yaaaa (o cücükleri yerim ben yeriiimmm)

Amin pegasum, inşallah!!! Regl olmadım ama daha çift çizgi de göremedim, gecikme de olabilir. Genelde gecikmez ama psikolojik de olabilir. Haber alır almaz haber vericem sizlere de cnm...:-) Sen de inşallah en kısa zamanda cücüğünü kucağına alırsın da, tüm cücüklerimiz adına onu yersin!!!:-)

Son düzenleme:
samatcım adet olduktan sonra motivasyonum çok düştü bende kendimi vurdum çayıra bayıra :)) yağmur çamur demedim gezdim valla bikaç gün gezdim stres attım şimdi daha iyiyim hatta bugün kardeşimin yakın arkadaşı doğum yaptı onu ziyarete gidicem. (kardeşimin arkadaşları bile doğurdu bende tık yok yahuuu) =\\ incir kürüne başlıycam ama ben bu ay yine soğan kürü yapayım diyorum bu aydan sonra incir kürüne başlamayı düşünüyorum. evrimin kırmızıları gelmemiş çok sevindim . senin bebiş bizimkileri dövücek derken evrimin bebişi bizimkileri dövücek galiba :)))))

Pegasum keşke bayırlara giderken ben de senle gelseydim. Beklemek çok zormuş:-(
Canim sen şimdi bebek görmeye gidiyorsun ya, eğer o kişi samimi biriyse söyle adınla dua etsin, lohusa ya onun duası kabul olur. Canım inşallah hepimiz burdan artık, gazı var, uyumadı, uyutmadı gibi şeyler paylaşırız en kısa zamanda, tek sorunumuz gaz maz olur:-)

samatcım adet olduktan sonra motivasyonum çok düştü bende kendimi vurdum çayıra bayıra :)) yağmur çamur demedim gezdim valla bikaç gün gezdim stres attım şimdi daha iyiyim hatta bugün kardeşimin yakın arkadaşı doğum yaptı onu ziyarete gidicem. (kardeşimin arkadaşları bile doğurdu bende tık yok yahuuu) =\\ incir kürüne başlıycam ama ben bu ay yine soğan kürü yapayım diyorum bu aydan sonra incir kürüne başlamayı düşünüyorum. evrimin kırmızıları gelmemiş çok sevindim . senin bebiş bizimkileri dövücek derken evrimin bebişi bizimkileri dövücek galiba :)))))

canım ya....ama ben toparladım kendimi çünkü bir yazı okudum ki arkadaşlarda yazmışlardı...soğan kürü ilk kullanıldığı ay kist gibi bir sorun yoksa rahmi gebeliğe hazırlıyormuş.diğer ay yapılan incir kürüde gebeliği kolaylaştırıyormuş.inşallah bu ay gebe kalabilirim ümitliyim yazıyı okuduktan sonra....adetin 2.günü incir kürüne başladım.eşimede keçiboynuzu veriyorum 3 gündür....inşallah başarabiliriz...o zaman benim ve evrimin bebişi seninkini dövecek haberin olsuun tatliş:))):KK9::KK9::KK9:şaka bir yana da incire başladığımdan beri ara ara kasıklarıma sancı giriyor umarım iyiye işarettir.bugün regl bitti şükür....

Pegasum keşke bayırlara giderken ben de senle gelseydim. Beklemek çok zormuş:-(
Canim sen şimdi bebek görmeye gidiyorsun ya, eğer o kişi samimi biriyse söyle adınla dua etsin, lohusa ya onun duası kabul olur. Canım inşallah hepimiz burdan artık, gazı var, uyumadı, uyutmadı gibi şeyler paylaşırız en kısa zamanda, tek sorunumuz gaz maz olur:-)

keşke bende olsaydım orada...dağ görmekten sıkıldım artık....inşallah açacagız yeni topiğimizi......

Canım sabah ben de negatifi gördüm ama hala kızmızılardan da haber yok. Hayıslısı bakalım...

canım hayırlısı olsun.birkaç gün daha bekle istersen ama idrarda çıkacak diye bir şart yok kan testi yapılmadan gebe olup olmadığını anlayamayız ama ağrıların dayanılmaz ise beni korkutuyor istersen regl olmazsan şayet test yapıp bir doktora görün...inşallah gebesindir ve kendini idrar testinde göstermek istemiyordur....

canım hayırlısı olsun.birkaç gün daha bekle istersen ama idrarda çıkacak diye bir şart yok kan testi yapılmadan gebe olup olmadığını anlayamayız ama ağrıların dayanılmaz ise beni korkutuyor istersen regl olmazsan şayet test yapıp bir doktora görün...inşallah gebesindir ve kendini idrar testinde göstermek istemiyordur....

Samatım öyle dayanılmayacak gibi bir ağrı değil, adet ağrısının başlangıcı olur ya, ona benzyor, gelip gelip gidiyor. Belki de soğan kürünün bende etkisi bu oldu, belki iltihaplar temizleniyor. Ya da gercekten cücük hüsamettin geliyor. Canikom merak etme, inşallah kötü birşey yoktur. Güzel bir haber alsam hemen size yetiştircem zaten:-) Kan testi için biraz daha beklemem gerek sanırım, belki de mevsim değişikliğinden, stresten falan adet gecikmesidir.Ama içim hiç öyle söylemiyor yaaaa!!!:-)

Son düzenleme:
mrb arkadaşlar biraz önce kanal 7 aradım ikbalin programında bir profesör çıktı kadın probleriyle alakalı gebelikle falan ilgili oraya bağlandım doktor beni arayacak gün içinde sormak istediğiniz bişey varsa hemen söyleyin sorayımm

kaç gün geçmişti adetin[/QUO

7 NİSANDA OLMAM LAZIMDI CANIM.YANİ BUGÜN 5, GÜN.OLSA ÇIKARDI YİNE YOK BU AYDA.POLİKİSTİK OVER VAR BENDE ÖNCELERİ 35 40 GÜNDE OLURYORDUM AMA TEDAVİ GÖRELİ GÜNÜNDE HATTA BİRKAÇ GÜN ÖNCE OLUYORDUM.AMA YİNE DÜZENSİZLEŞMEYE BAŞLADI HERHALDE OFF OFFF...

kızlar bu incir kürü benim acayip iştahımı açtı yaa.bugün 11.günüm.ve yemek yedikten sonra bile yememiş gibi oluyorum.aranızda böyle olan varmı acaba?

Canım sabah ben de negatifi gördüm ama hala kızmızılardan da haber yok. Hayıslısı bakalım...[/QUO

BENİMDE YOK DAHA AMA HİÇ UMUDUM YOK.5, GÜNÜMDÜ BUGÜN GEÇELİ OLSA ÇIKARDI HERHALDE.GELİR KIRMIZILAR ARTIK BUGÜN YARIN.AĞLAMAK İSTİYORUUUUM!

Canım umudunu yitirme bence, hiç belli olmaz, bekleyeceğiz bakalım hayırlısın. Ben hala umutluyum:-) Sen de öyle ol...

Canım benim de soğan küründe 14. güne kadar hiç akıntım olmadı, sonrasında 3-4 gün baya bir akıntım oldu, hatta kaç defa regg oldum sandım. Benim 9-10'u gibi regl olmam gerekiyordu,2-3 gün gecikti, sabah yine test yaptım, negatif. 4 gündür adet sancısı gibi bir sancı gelip gidiyor, ama regl olamadım. Yaklaşık bir haftadır falan da sol kasığım baya ağrıdı.Belki soğan kürünün etkisidir diye düşünmeye başladım, iltihaplar sökülüyordur, reglle atılacaktır diye. Diğer bir ihtimal ki en çok istediğim, şlk ayda böyle adet sancısı gibi kramplar giriyormuş.
Göğüs ağrılarına gelince canım, benim her regl öncesi az çok olur zaten, yine var gögüs ağrılarım. Bel ağrısı falan yok bende. Bekliyorum canım.
Senin geçen ay gecikmiş ya, psikolojik de olabilir diye düşünmeye başladım benimkisi. Çok istediğim için beynim regli erteliyor sanırım.
Hayırlısı yine de hala umudum var. İnşallah hamişizdir canım.

sogan kürünü ilk kez yapınca her belirtiyi soğan kürüne baglıyorum bu ay :KK3::KK3::KK3: kan testi yaptırsana canım beklemektense yaptır için rahatlasın benimde adetim ayın 17 sinde inşallah tüm bebişş isteyenler bu ay adet olmazzzzz:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

X