Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Pegasum keşke bayırlara giderken ben de senle gelseydim. Beklemek çok zormuş:-(
Canim sen şimdi bebek görmeye gidiyorsun ya, eğer o kişi samimi biriyse söyle adınla dua etsin, lohusa ya onun duası kabul olur. Canım inşallah hepimiz burdan artık, gazı var, uyumadı, uyutmadı gibi şeyler paylaşırız en kısa zamanda, tek sorunumuz gaz maz olur:-)

evrimcim bugün hayırlı olsun için gittim annem ve kız kardeşimde gelmişti tabii annem bebeği kucağına aldı maşallah filan dedi nazar duası falan okudu ondan sonrada başladı bana dua etmeye nasıl yürekten dua ediyor bi görsen "allahım bir tanede benim yavruma ver, şu bebeğin yüzüsuyu hürmetine benim yavrumada yavru ver" ay ben nasıl oldum ama anlatamam boğazım düğüm düğüm oldu amin bile diyemedim annemin o duasını duyunca okadar duygulandımki anlatamam bitaraftanda çaktırmamaya çalışıyorum allahım ne zordu. bebeğin annesi doğumdan sonra bana çok dua etmiş öyle söyledi rabbim tez zamanda sanada nasip etsin dedi allah razı olsun dualarından eksik etmemiş.rabbim hepimize nasip etsin inşallah. evet artık bebeklerimizin gazını mamasını filan yazışalım burdan artık yeter yaaa allahım neolur duy sesimizi. beklemek gerçekten çok zor inşallah sende daha fazla beklemeden pozitif sonucunu olırsın canım arkadaşım :)))

canım ya....ama ben toparladım kendimi çünkü bir yazı okudum ki arkadaşlarda yazmışlardı...soğan kürü ilk kullanıldığı ay kist gibi bir sorun yoksa rahmi gebeliğe hazırlıyormuş.diğer ay yapılan incir kürüde gebeliği kolaylaştırıyormuş.inşallah bu ay gebe kalabilirim ümitliyim yazıyı okuduktan sonra....adetin 2.günü incir kürüne başladım.eşimede keçiboynuzu veriyorum 3 gündür....inşallah başarabiliriz...o zaman benim ve evrimin bebişi seninkini dövecek haberin olsuun tatliş:))):KK9::KK9::KK9:şaka bir yana da incire başladığımdan beri ara ara kasıklarıma sancı giriyor umarım iyiye işarettir.bugün regl bitti şükür....

canım benim bende daha iyiym tabi biraz kafa dağıtmak çok işe yarıyor gerçekten. bu yazdığını bilmiyordum canım iyi oldu bunu paylaştığın allah razı olsun. benim geçen ay kistlerim vardı biliyorsun yazmıştım şimdi temizlenmiş çok şükür bu ayki nasıl bir etki yaptı bilmiyorum ama bide önümüzdeki ay yapıcam garanti olsun ondan sonra incir yapayım. inşallah kasık ağrıların iyiye işarettir amiinnnn.

keşke bende olsaydım orada...dağ görmekten sıkıldım artık....inşallah açacagız yeni topiğimizi......

keşke beraber olabilseydik yanyana yüzyüze nekadar güzel olurdu beraber aşardık bu dönemleri ama olsun bizim gönüllerimiz heran birlikte

sogan kürünü ilk kez yapınca her belirtiyi soğan kürüne baglıyorum bu ay :KK3::KK3::KK3: kan testi yaptırsana canım beklemektense yaptır için rahatlasın benimde adetim ayın 17 sinde inşallah tüm bebişş isteyenler bu ay adet olmazzzzz:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Canım adet gecikmesidir diye korkuyorum, insan negatifi görmekten mi korkuyor ki, yarın gitmeyi düşünüyordum teste ama sanırım hafta sonunu da bekleyeceğim, hayırlısı bakalım...

Son düzenleme:
evrimcim bugün hayırlı olsun için gittim annem ve kız kardeşimde gelmişti tabii annem bebeği kucağına aldı maşallah filan dedi nazar duası falan okudu ondan sonrada başladı bana dua etmeye nasıl yürekten dua ediyor bi görsen "allahım bir tanede benim yavruma ver, şu bebeğin yüzüsuyu hürmetine benim yavrumada yavru ver" ay ben nasıl oldum ama anlatamam boğazım düğüm düğüm oldu amin bile diyemedim annemin o duasını duyunca okadar duygulandımki anlatamam bitaraftanda çaktırmamaya çalışıyorum allahım ne zordu. bebeğin annesi doğumdan sonra bana çok dua etmiş öyle söyledi rabbim tez zamanda sanada nasip etsin dedi allah razı olsun dualarından eksik etmemiş.rabbim hepimize nasip etsin inşallah. evet artık bebeklerimizin gazını mamasını filan yazışalım burdan artık yeter yaaa allahım neolur duy sesimizi. beklemek gerçekten çok zor inşallah sende daha fazla beklemeden pozitif sonucunu olırsın canım arkadaşım :)))

Canım arkadaşım benim, ne güzel anlatmışsın. Anneciğinin, annelerimizin, hepimizin duaları hayırlısıyla kabul olur inşallah. Bembiş bembiş, mis kokulu bebeklerimiz doğar. Benim reglim gelmedi henüz ama yüreğim pır pır, bekliyorum canım, idrar testinde pozitifi de göremedim henüz. Ya çok erken, ya da soğan küründen dolayı bir adet gecikmesi mi ki???Bu arada iştahım açıldı baya bir ama ben de regl öncesi de açılır. Ayırt edilemez bir durumdayım.

Çoooook tşk ederim güzel dileklerin için, Rabbim sana da en kısa zamanda hayırlı uğurlu bir evlat nasip etsin pegasum!!!

Son düzenleme:
soğan kürü yapıyor olanlar hadi hiç sesiniz çıkmıyor..bnm bugün 9. günüm ama hala bi değişiklik yok .bi arkadaş yazmıştı burada adet döneminde sökülebilirsin diye..acaba öylemi olucam...bnm gibi kürü uygulayıpta akıntısı hiç gelmeyen varmı...

soğan kürü yapıyor olanlar hadi hiç sesiniz çıkmıyor..bnm bugün 9. günüm ama hala bi değişiklik yok .bi arkadaş yazmıştı burada adet döneminde sökülebilirsin diye..acaba öylemi olucam...bnm gibi kürü uygulayıpta akıntısı hiç gelmeyen varmı...

Canım benim 14. günden sonra akıntım gelmeye başlamıştı

Samatım öyle dayanılmayacak gibi bir ağrı değil, adet ağrısının başlangıcı olur ya, ona benzyor, gelip gelip gidiyor. Belki de soğan kürünün bende etkisi bu oldu, belki iltihaplar temizleniyor. Ya da gercekten cücük hüsamettin geliyor. Canikom merak etme, inşallah kötü birşey yoktur. Güzel bir haber alsam hemen size yetiştircem zaten:-) Kan testi için biraz daha beklemem gerek sanırım, belki de mevsim değişikliğinden, stresten falan adet gecikmesidir.Ama içim hiç öyle söylemiyor yaaaa!!!:-)

tatlım inşallah hüsammettindir yola çıkmış da anne ben geliyorum sinyallerini veriyordur.allahın izniyle güzel haberler vereceksin bize...benimde bugün bitti.herhalde soğan kürünün etkisi süt kesiği akıntılarım yok artık....hatta sarı lekelenmelerde bitti...incir kürünü yapıyorum ve regl bittikten sonra akıntılarda bitince daha bir ümitlendim.eşime de sadece 1 hafta keçiboynuzu yapacagım....bakalım hayırlısı....

kızlar bu incir kürü benim acayip iştahımı açtı yaa.bugün 11.günüm.ve yemek yedikten sonra bile yememiş gibi oluyorum.aranızda böyle olan varmı acaba?

canım yeme sen sonra bebiş yerine göbişlerimiz olur unutma....bende yapıyorum 7.günüm oldu ama yemek yeme alışkanlığım değişmedi acaba ben çok mu yiyiyorum:)))bu arada kasık ağrın veya idrarda koku oluyor mu....

allah dualarını kabul eder inşallah....zor bir durumla karşı karşıya kalmışsın ama allah nasip edecektir.kızlar hiçbirinizi tanımıyorum ama siz dert ortagım oldunuz özellikle evrim ve sen....her duamda hepiniz varsınız....kulun kula duası kabul olurmuş.dilerim allahtan mutluluğumuzu paylaşmayı nasip eder hepimize....

keşke beraber olabilseydik yanyana yüzyüze nekadar güzel olurdu beraber aşardık bu dönemleri ama olsun bizim gönüllerimiz heran birlikte

ayyy süper olurdu kızlar valla....ağlaşırdık gülüşürdük destek olurduk birbirimize....bari aynı şehirlerde yaşasaydık ama birimiz şamda birimiz bağdatta misaliyiz..gönüllerimiz bir olsun yeter....senin bu taraflara gelme olasılığın olmayabilir ama bizler tayinciyiz bakarsın oraya yolumuz düşmüş.bu arada evrimin vana gelme durumu var... bekliyorum eğer isterse geldiğinde muhakkak tanışmaya çalışacagım....

benim hiç akıntım olmadı canım sadece kür bittikten 1 gün sonra biraz oldu akıntım hepsi bu kadar ve ayın 17 si adet günüm bakalım bende işe yarıcakmı

kızlar ya bu sogan kürü gögüs agrısı yaparmı ben gögüs agrısı nedir hiç bilmezdim bu ay sogan kürü yaptım ve adetim ayın 17 sinde gögüslerim agrıyo ilk kez sogan kürü denedigim için belirtileri hep sogan kürüne yoruyorum

allah dualarını kabul eder inşallah....zor bir durumla karşı karşıya kalmışsın ama allah nasip edecektir.kızlar hiçbirinizi tanımıyorum ama siz dert ortagım oldunuz özellikle evrim ve sen....her duamda hepiniz varsınız....kulun kula duası kabul olurmuş.dilerim allahtan mutluluğumuzu paylaşmayı nasip eder hepimize....

Canım benim sizleri çooook seviyorum...

Son düzenleme:
ALLAH c.c inşallah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşaallah cnm..Bende soğan kürü içtim 15 gün şuan adeti beklemekteyim.Yani beklememekteyim NOBAT:12 nisan inşallah haftaya bende yazarım buraya hamileyimmm diye....

Çok teşekkür ederim Allah isteyen her keze nasip etsin inşallah

ayyy süper olurdu kızlar valla....ağlaşırdık gülüşürdük destek olurduk birbirimize....bari aynı şehirlerde yaşasaydık ama birimiz şamda birimiz bağdatta misaliyiz..gönüllerimiz bir olsun yeter....senin bu taraflara gelme olasılığın olmayabilir ama bizler tayinciyiz bakarsın oraya yolumuz düşmüş.bu arada evrimin vana gelme durumu var... bekliyorum eğer isterse geldiğinde muhakkak tanışmaya çalışacagım....

Canım benim inşallah tanışırız, haberleşiriz...

Kızlar sabah kalktım, kırmızıyı gördüm:-( 3 gün gecikti, ki hiç gecikmezdi. Psikolojik desem zaten 1.5 yıldır her ay ümitleniyordum, çok daha stresli günlerim oldu. Çok üzüldüm. O yüzden artık ümitlenmemeye çalışacağım. Bugün kan testine gidecektim. Artık eşim bile inanmıştı, ama işte nasip değilmiş. Artık düşünmek bile istemiyorum, çok üzüldüm.
Bu gecikmenin sebebi bende soğan kürünün etkisi olabilir. Zaten adetten önce de bir hafta kasık ağrısı çektim. Belki de iltihaplar temizlendi, bilemiyorum.
Malesef size güzel haberlerim yok. Kaç gündür gecikti gecikti diye kafanızı şişirdim, o kadar.

X