Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

bende kist yapmadı aksine basit kistik yapı vardı oda kayboldu çok şükür ben çörek otunu kullanırken inciri kaynatmadan yedim bol bol soğan küründen hamile kalanı fayda göreni pek görmedim açıkcası yakınlarımdan ama inciri kaynatıp içen ve hemen 15 gün sonra hamile olan yakınlarım var. bence çörek otunu kürünü mutlaka denemelisin ben faydasını gördüm gerçekten dün çatlatma iğnesi oldum hatta dr.um kendiliğindende çatlayabilir ama yinede iğne yapalım dedii okadar güzel yumurtladım yani. lütfn sorunun yumurtlama ise denee

o zmn canım tam olarak nasıl uyguladın kürleri anlatır mısın?şu an kürlere başlama niyetim var,henüz başlamadım,uyguladıklarını anlatırmısın açıklamalı olarak?:18::18:

amin inşallah canım allah hepimize nasip etsin bakalım hakkımızda hayırlısı...birde size birşey önemek istiyorum selati tefriciye duasın abdest alıp iki rekat namaz kılın niyetinizi edip 4444 defa okuyun sayısı önemli eksik yada fazla olmasın başkalarıda yardım edebilir sonra allahın izniyle olur inşallah ben okuyorum kuzenlerimde yardım ediyor bana

evet gerçektem etkili bi dua. meryem suresi var birde bu hafta cuma günü annem ve arkadaşları benim için okuyacaklar. 41tane hurmaya ayrı ayrı 41 kişi meryem suresini okuyacak bende 41 gün hurmaları yiyeceğim rabbim yardım etsin isteyen herkese bebek versin inşallah

o zmn canım tam olarak nasıl uyguladın kürleri anlatır mısın?şu an kürlere başlama niyetim var,henüz başlamadım,uyguladıklarını anlatırmısın açıklamalı olarak?:18::18:

soğan kürünü duydum hemen netten araştırdım uygulamaya başladım 10 gün kullanmışımdır kesin daha fazla yapamadım midem kabul etmedi çünkü bıraktım bi faydasını da görmedim. annemin bi arkadaşının kızıda hamile kalamamış hergün 3 tane inciri 1 bardak sütte kaynatmış yatmadan önce içmiş incirlerinide yemiş 15, gün hamile kalmış bunu duyunca kürünü uygulamaya başladım ama kürde yarım litreye 11.12 incir diyodu 3 gün düzenli bi şekilde sabah öğle akşam olmak üzere içtim ama onada devam edemedim yine midem almadı çok tatlıı bayıcak kadar tatlıydı. enson çörek otunu duydum ve araştırdım denemeye karar verdim 1 çorba kaşığı çörek otunu ezdim havanda 1 çorba kaşığı tarçın la beraber iyice karıştırdım üzerine macun kıvamına gelene kadar bal ekledim karıştırdım adetimin 3,günü sabah ve akşam 1 kere aç karna 1 tatlı kaşığı ağzımda bütün kalan çörekotlarını çiğneyerek yedim hemen üstüne su içerek kullandım ama bu aradada dr.um adetin 5, günü kullanmaya başlayacağım ve 5 günde bitireceğim yumurtlama ilacı vermişti onunla beraber çok güzel yumurtladımm

soğan kürünü duydum hemen netten araştırdım uygulamaya başladım 10 gün kullanmışımdır kesin daha fazla yapamadım midem kabul etmedi çünkü bıraktım bi faydasını da görmedim. annemin bi arkadaşının kızıda hamile kalamamış hergün 3 tane inciri 1 bardak sütte kaynatmış yatmadan önce içmiş incirlerinide yemiş 15, gün hamile kalmış bunu duyunca kürünü uygulamaya başladım ama kürde yarım litreye 11.12 incir diyodu 3 gün düzenli bi şekilde sabah öğle akşam olmak üzere içtim ama onada devam edemedim yine midem almadı çok tatlıı bayıcak kadar tatlıydı. enson çörek otunu duydum ve araştırdım denemeye karar verdim 1 çorba kaşığı çörek otunu ezdim havanda 1 çorba kaşığı tarçın la beraber iyice karıştırdım üzerine macun kıvamına gelene kadar bal ekledim karıştırdım adetimin 3,günü sabah ve akşam 1 kere aç karna 1 tatlı kaşığı ağzımda bütün kalan çörekotlarını çiğneyerek yedim hemen üstüne su içerek kullandım ama bu aradada dr.um adetin 5, günü kullanmaya başlayacağım ve 5 günde bitireceğim yumurtlama ilacı vermişti onunla beraber çok güzel yumurtladımm

çörek otu kürü adetin 3, günü başlanıyor adetin 12, günü bırakılıyor. ben bu kürü uygularken ilaçta kullandım birde sabah akşam farketmeden gün içide devamlı kuru inciri yıkayıp yıkayp yedim bol bol lütfen dene

Pegasum üzülme nolur, biliyorum çok zor ama vardır bunda da bir hikme. Sanırım selbu arkadaşımız başka bir topikte paylaşmıştı, çok hoşuma gitmişti, kaydetmiştim:

Dünyada her ne yaşanıyorsa yaratan tarafından gönderilmiştir.Allah kuluna zulmetmek yada sadece acı çektirmek için sıkıntı vermez.Sıkıntı 3 nedenle verilir,
Ya günahlara kefaret , Ya manevi derecenin yükselmesi ,Yada Allahı ve ahireti hatırlatmak için.
Dert Allahı anmana vesile olacaksa,tüm dünya malından iyidir.
Dertsiz dua soğuktur...
Allah onu unutturacak maldan onu unutturacak dünya zevklerinden bizleri uzak tutsun...amin

canımm alıştım artık bu üzülmelere her ay aynı hüzün aynı hüsran. bende öyle düşünüyorum vardır bir hikmeti zaman zaman allahım hangi günahın bedelini ödüyorum diye düşünmektende alamıyorum kendimi canıımm iyi varsınız allah hepinizden razı olsun

ya arkadaşlar ovulasyon testi aldım içinden 2 tane gebelik testi gibi bişey çıktı tek kullanımlıkmı acaba hiçbişey anlamadım bilen varmı ne zaman yapmalıyım bunu:KK43:(

ya arkadaşlar ovulasyon testi aldım içinden 2 tane gebelik testi gibi bişey çıktı tek kullanımlıkmı acaba hiçbişey anlamadım bilen varmı ne zaman yapmalıyım bunu:KK43:(

hangi marka canım?
ben de geçen ay certain marka ovulasyon testi almıştım. öyle 2 tane gebelik testi benzeri test çıktı. tek kullanımlık oluyor bunlar. her gün yeni bir tane yapmak gerekiyor. brn akşam 5 gibi yapıyordum. öncesinde en az 2 saat sıvı tüketmiyordum. aynı koyulukta 2 çizgi çıkınca pozitif oluyor. bunu görene kadar her gün bir tane yapıyorsun. teki koyu teki silik olunca negatif oluyor. hadi hayırlı olsun bakalım.

hangi marka canım?
ben de geçen ay certain marka ovulasyon testi almıştım. öyle 2 tane gebelik testi benzeri test çıktı. tek kullanımlık oluyor bunlar. her gün yeni bir tane yapmak gerekiyor. brn akşam 5 gibi yapıyordum. öncesinde en az 2 saat sıvı tüketmiyordum. aynı koyulukta 2 çizgi çıkınca pozitif oluyor. bunu görene kadar her gün bir tane yapıyorsun. teki koyu teki silik olunca negatif oluyor. hadi hayırlı olsun bakalım.

aynı canım kullanımını okudum sanırım anladım:)))ben 27 günde bir adet oluyorum 6 nisanda adet oldum yazılana göre 10 günü yapmam gerekiyor burda öyle yazıyo adet uzunluğuna göre değişen günler önerilmiş bakalım önce bunu yapayım sonra çıkmazsa duruma göre tekrar alırım inşallah yakalarım ya peki o günlerden önce yumurtlama olmuyomu acaba ya öyleyse naparım ben hiç bulamam o günü sanırım:KK43:(yani belkide adetim biter bitmez yumurtluyosam olabilirmi acaba böyle bişey

canım senin adetlerin düzenli olduğu için o belirlenen günde yapmaya başlaman yeterli. benim polikistik over nedeniyle adetlerim düzensiz. adet düzensiz olunca adet bittikten sonra yapılmaya başlanıyo. ben hergün yaptım 20. güne kadar. sonra ümidim kırılmıştı. elimde test de kalmamıştı. 21. güne denk gelen doktor kontrolüm vardı. kontrolde çatlamak üzere olan yumurta görülmüştü. tabi ben o gün test yapmadığım için görme şansım olmadı testte.

canım senin adetlerin düzenli olduğu için o belirlenen günde yapmaya başlaman yeterli. benim polikistik over nedeniyle adetlerim düzensiz. adet düzensiz olunca adet bittikten sonra yapılmaya başlanıyo. ben hergün yaptım 20. güne kadar. sonra ümidim kırılmıştı. elimde test de kalmamıştı. 21. güne denk gelen doktor kontrolüm vardı. kontrolde çatlamak üzere olan yumurta görülmüştü. tabi ben o gün test yapmadığım için görme şansım olmadı testte.

anladım canım peki bu yumurta çatlamadanmı normalde döllenme oluyo yoksa çatlaması olduktan sonramı oluyo

anladım canım peki bu yumurta çatlamadanmı normalde döllenme oluyo yoksa çatlaması olduktan sonramı oluyo

birde düzensiz derken baya sarkmamı oluyo çünkü benim 5 gün erken oluyo mesela bu ay 6 nisanda oldum mayıs 1 de bekliyorum yani 5 gün geri atıyo bazen 6 gün bazen 7 gün atıyor benimkidemi düzensiz acaba

slm....

bal+çörekotu+tarçın kürümü 12. gün bitirdim ....soğan küründe 14. gündeyim yarın oda bitiyor :KK76: ne akıntı nede başka bir durum var şimdilik bakalım hayırlısı ...inşallah bu sefer olur bebek ...olmazsa da diğer ay incir kürünü yapıcam :KK15:

birde eşime keçiboynuzu kürü yapmayı düşünüyorum ....eşimde sperm sorunu yok ama yinede etkiyi arttırır diye düşünüyorum ...inşallah hepimiz hamile kalırız :KK34:

kızlar kocişine keçiboynuzu yapan var mı...ya ben inciri yaparken onda sorun olmasa da keçiboynuzu yapalım dedik ama diğer topikleri okuyunca canım sıkıldı...sizce ben inciri yaparken en azından kürüm bitene kadar ona da keçiboynuzunu yapsam mı?

ben yapmayı düşünüyorum canım. adet olabilirsem eğer kendim soğan kürüne başlıcamiona da keçiboynuzu,aynı anda...

samatcım ben yapıyorum eşime 2 bardak klorsuz suyu kaynatıyorum kaynamaya başlayınca 4 tane keçiboynuzunu küçük parçalar halinde kırıp içine atıyorum kapağını kapatıp 3 dk kaynatıyorum sonra soğmaya bırakıyorum gece yatarken içiriyorum ama ilk başladığında bunu sabah akşam aç karnına 1 hafta yapman gerekiyormuş en azından ben öyle biliyorum

Son düzenleme:
canımm alıştım artık bu üzülmelere her ay aynı hüzün aynı hüsran. bende öyle düşünüyorum vardır bir hikmeti zaman zaman allahım hangi günahın bedelini ödüyorum diye düşünmektende alamıyorum kendimi canıımm iyi varsınız allah hepinizden razı olsun

Canım sen de iyiki varsın, inşallah en kısa zamanda hayırlı haberi alırsın. Kucağına da alınca ooooh beklediğime deymiş dersin inşallaaaaah!!

sadece karın ağrın mı var canım başka belirtin yok dimi dur bakalım inşallah senden hayırlı haber alırız

Dün bu saatlerde işte dedim şimdi regl oldum, karnım nasıl ağrıyor, akıntım oldu ama kan yok. Bugün de sabah hafifti, şimdi yine arttı, karnım ağrıyor hafif hafif, bazen artıyor.

Dün bu saatlerde işte dedim şimdi regl oldum, karnım nasıl ağrıyor, akıntım oldu ama kan yok. Bugün de sabah hafifti, şimdi yine arttı, karnım ağrıyor hafif hafif, bazen artıyor.

canım inşallah regl olmazsın da seviniriz şayet olmazsan karın ağrısı için hemen doktora git çünkü dış gebelikte de karın ve kasık ağrısı şiddetli oluyor...

canım inşallah güzel haberini alırız:KK16: topiğimizin minik cücükleri gelsin artık hep beraber kutlayalım :KK76:

X