Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Dün bu saatlerde işte dedim şimdi regl oldum, karnım nasıl ağrıyor, akıntım oldu ama kan yok. Bugün de sabah hafifti, şimdi yine arttı, karnım ağrıyor hafif hafif, bazen artıyor.[/QUOT

canım inşallah önümüzdeki ay gelmez kırmızılarımız. bugün benimde karnım çok ağırdı resmen kıvrandım bütün gün evde yattım soğan küründen olabilirmi bu ağrılar

Bilmemki, olabilir mi? Ben de 2 gündür çok ağrı çektim, dayanılmaz değil ama regl olacak gibi ama olamıyorum. Bir taraftan ümitleniyorum, bir taraftan korkuyorum, karmakarışığım. İnşallah bir dahaki aya kırmızıları görmezsin canımmmm

Benim bugün bitti çok şükür kızlar inşallah şifa olmuştur
Bugün son günüm çok fena sarı sarı şeyler geldi tamam gelirde bu ne ya
Amma iltihap varmış bendede:KK53:

Şifa olsun canım!! Akıyor resmen, ben de şaştım kaldım...

Son düzenleme:
kızlar benim soğan kürüm dün 15.günüydü ve bugün içmedim bugün sarımsı çok az akıntı oldu ve idrar rengim koyuydu turuncu gibi ve idrarımda koku var acaba soğan küründen dolayımı koku var idrarda ama düşünüyorum 15 gün içtim hiç böyle koku ve renk degişikligi olmadı sizdede oldumu böyle şeyler adetimede 7 gün kaldı bu arada

Hadi ya, korktum şimdi!!! İnşallah öyle birşey yoktur. Zaten yarını da atlatayım test yapacağım samatım, çok ciddi bir ağrım olursa giderim. Sağol canım uyarın için...

ayyy inşallah olmazsın canım ve cücük hüsamettin doğuverir....ben incirimi içiyorum.kocişe de bugün keçiboynuzu başladım.incirim 26 nisanda bitecek.bakalım hayırlısı....yalnız bir sorun var.kanamam azaldı ama bitmedi hala.çok özür dilerim ama normalde bugün ve yarın kahverengi parçalı lekelenmeler olurdu ve biterdi ama soğan kürünün etkisi olmalı ki lekelenme ve parçalar yok.sadece temiz kan...iyi mi kötü mü anlayamadım şimdi....

kızlar benim soğan kürüm dün 15.günüydü ve bugün içmedim bugün sarımsı çok az akıntı oldu ve idrar rengim koyuydu turuncu gibi ve idrarımda koku var acaba soğan küründen dolayımı koku var idrarda ama düşünüyorum 15 gün içtim hiç böyle koku ve renk degişikligi olmadı sizdede oldumu böyle şeyler adetimede 7 gün kaldı bu arada

canım idrarda farklılık olmadı bende ama sarı akıntılarım adet olana dek sürdü....hayırlısı olsun...

Canım az sıvı tüketince de koku ve renk değişimi olabiliyor, ya da idrarla da iltihaplarını atmış olabilirsin. O kadar yapmışsın, keşe 15. günü de tamamlasaydın. Üşenmiyorsan bence gece yatmadan sonuncuyu da kaynat iç derim.

ayyy inşallah olmazsın canım ve cücük hüsamettin doğuverir....ben incirimi içiyorum.kocişe de bugün keçiboynuzu başladım.incirim 26 nisanda bitecek.bakalım hayırlısı....yalnız bir sorun var.kanamam azaldı ama bitmedi hala.çok özür dilerim ama normalde bugün ve yarın kahverengi parçalı lekelenmeler olurdu ve biterdi ama soğan kürünün etkisi olmalı ki lekelenme ve parçalar yok.sadece temiz kan...iyi mi kötü mü anlayamadım şimdi....

Hayra yor hayır olsun canım. Cücük hisamettin de gelir, arkideşleri de gelir inşallah!!!

Şifa olsun canım!! Akıyor resmen, ben de şaştım kaldım...

Valla canım ya şaştım kaldım bende bu kadar iltihap varmış inşallah tüplerimi tıkamamıştır bu iltihap
Sağol Mervem, çok iyisin. İnşallah size yeni bir cücük haberi veririm, sizlerden de haberler pıtır pıtır dökülür canlarım!!!!

Sende sağol canım benim ayy inşallah tez vakitte haberini alırız
Ahh benim biraz zorr:KK31:

Canım sıvı tüketiminle alakalı ama soğan kürününde etkisi var bence
Çünkü ben bizzat duydum
İbrahim Saraçoğlundan Gülbenin programına çıkmıştı
Göreceksiniz dedi bu küre başladıktan 4 5 gün sonra hem akıntı hemde idrar renginiz koyulaşacak dedi:KK12:

Valla canım ya şaştım kaldım bende bu kadar iltihap varmış inşallah tüplerimi tıkamamıştır bu iltihap

Sende sağol canım benim ayy inşallah tez vakitte haberini alırız
Ahh benim biraz zorr:KK31:

Öyle deme canım, ne mucizeler okuyoruz burda. Zoru kolay eden Allah. Yoktan var eden Allah, ol diyen O; zor diye birşey asla yok.

Canım sıvı tüketiminle alakalı ama soğan kürününde etkisi var bence
Çünkü ben bizzat duydum
İbrahim Saraçoğlundan Gülbenin programına çıkmıştı
Göreceksiniz dedi bu küre başladıktan 4 5 gün sonra hem akıntı hemde idrar renginiz koyulaşacak dedi:KK12:

O zaman süper canım, işe yaramış!!!

Kızlar iki gündür kafam yerinde değil, neden bilmiyorum. Yeni neslin argo tabiriyle "mala bağladım".:-))) Şöyle ki:
-Yarım kavanoz pirincin üzerine, yanında boş duran kavanoz varken, bir paket ince bulduru boca edip, birgün sonra fark edip ayırayım derken bir güzel karıştıran ben
-Cep telefonunu evin içinde kaybedip (şarjı bitmiş bir de arayanlardan duymamışım), bütün evi 1 gece 1 gündüz arayıp, apartmanın bahçesine kadar eşime arattırıp mandal torbasında bulan ben
-Nichol Kidman'a aşkım bu Mel Gibson değil mi diyen ben:-))
Hamile kalamadan bunadım:-)

Son düzenleme:
Kızlar iki gündür kafam yerinde değil, neden bilmiyorum. Yeni neslin argo tabiriyle "mala bağladım".:-))) Şöyle ki:
-Yarım kavanoz pirincin üzerine, yanında boş duran kavanoz varken, bir paket ince bulduru boca edip, birgün sonra fark edip ayırayım derken bir güzel karıştıran ben
-Cep telefonunu evin içinde kaybedip (şarjı bitmiş bir de arayanlardan duymamışım), bütün evi 1 gece 1 gündüz arayıp, apartmanın bahçesine kadar eşime arattırıp mandal torbasında bulan ben

hayırlısıyla bebiş doğunca onu da mandal sepetinde unutabilirsin dikkat et tatlım....

hehhehee:KK9::KK9:Ay canım kıyamam sana yaa
Bende geçen ay o kadar takmıştım ki artık geceleri ağlamaktan uyuyamıyordum bile
Yanlışlıkla çöpe tabak felan atmışım eşim çöpü atarken farketmiş:KK1:
Ah bizi bizden alıyor bu bebek olayı
Amaa artık hiç takmıyorum şuann valla o kadar rahatımkiii:21::KK64:

Bende geçen ay o kadar takmıştım ki artık geceleri ağlamaktan uyuyamıyordum bile

Canım güldüm vallahi:-))Ben de çöpte bile aradım telefonu, hatta çamaşır sepetinde. Benim sadece bebek de değil, iş sıkıntım da var. Doktoralı işsizim. Bebeğim gelir de annesinin elinden tutar inşallah.

katılıyorum sana ...geçen ay fazlasıyla takmıştım ama bu ay rahatım belkide incir işe yarayacak rahatlığı bende ki.....

X