Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

Canım Allah bebeğini sağlıkla, mutlulukla kucağına almayı nasip eder inşallah. paylaşı bize umut olduğun için tşkler...

canım ben o dönemde öğrendiklerimi de yazayım

1.asla olmuyor neden olmuyor demeyeceksin unutmaya çalışacaksın
2.ilişki esnasında asla bebek düşünmeyeceksin eşin de öyle
3.dualarım ve Allah'a sığınmam vardı en büyük silah olarak yanımda
4.ben soğan kürünü yaparken eşime keçiboynuzu kürü yaptım:KK1: işe yaradı mı açıkcası bilmiyorum

inşallah hayırlı haberlerle gelirsiniz sizlerde Allah kalbinizdekini hakkınızda hayırlı kılsın ve gerçekleştirsin inşallah en kısa zamanda

Canım ben de ağlayarak yazıyorum şu an. Zaten her ay böyle regle yaklaştıkça ağlamaktan da yoruldum.

Canım arkadaşlarım, sizlerin de moralini bozmak istemem ama sözleriniz beni rahatlatıyor, yalnız olmadığımı biliyorum ve inancınız inancımı arttırıyor. Hakkınızı helal edin sizi de üzdüysem, yaranızı deşdiysem...

canım biz tanışmasak bile can yoldaşı olduk, bu sayfalarda, bizi çok yakından tanıyan bir çok kişiden çok daha iyi anlıyoruz bibirimizi sevincimiz ve kederimiz aynı. hepimizin hakkı hepimize helaldir üzme kendini daha 10 nisana çok var allahtan ümit kesilmez

3.dualarım ve allah'a sığınmam vardı en büyük silah olarak yanımda
4.ben soğan kürünü yaparken eşime keçiboynuzu kürü yaptım:KK1: Işe yaradı mı açıkcası bilmiyorum

inşallah hayırlı haberlerle gelirsiniz sizlerde allah kalbinizdekini hakkınızda hayırlı kılsın ve gerçekleştirsin inşallah en kısa zamanda

ilişki anında aklıma gelmiyo ama normal zamanda hep aklımda çıkaramıyorum bi türlü bu ay daha bi kötü oldum:KK19:

4.ben soğan kürünü yaparken eşime keçiboynuzu kürü yaptım:KK1: işe yaradı mı açıkcası bilmiyorum

inşallah hayırlı haberlerle gelirsiniz sizlerde Allah kalbinizdekini hakkınızda hayırlı kılsın ve gerçekleştirsin inşallah en kısa zamanda

Sağol canım, çok değerli tecrübeler bunlar. Benim eşimde asıl sıkıntı, ilaçları var, ilaveten keçiboynuzu da kullanıyoruz. Ben de bu ay soğan kürü uyguladım. 1.madde hariç hepsiniz uygulamaya çalışıyorum, arada fire versem de. Birinci madde de sanırım benim imtihanım. Sevgiler, tekrar teşekkürler...

Bugün dışarı çıktım, heryer bebek. Bakmaktan alamıyorum kendimi. Sonra bir anne-kız, ya da gelin-kayınvalide geçiyordu bebekle, şöyle baktım bebeğe, tabiki güzel gözlerler. Kadın kızına ya da gelinine dedi ki: "Sana dedim nazar değecek bu çocuğa!!!". O kadar üzüldüm, o kadar rencide oldum ki anlatamam. Şuanda da çok duygusalım, çünkü regl olacağım. Ağlamaktan bıktım, bu hiçbir işe yaramayan hormonlardan da. Rabbim'e isyan etmiyorum, asla ama kendimi suçluyorum, çok zor bir imtihan, Rabbim yardımcımız olsun!!!

cnm duygusal anlar yaşıyosun hepimiz gibi.. inş atlatacağız en kısa zamanda bugünleri...
bigün bizde buraya günüm geçti adet olmadım daha yazıp sonraa hamileyimmm inanamıyorum gibi sevinç :KK49::KK49::KK49: cümleleri yazıcaz rabbimin izniyle inş...
zaman zaman duygusallıklarımız ve pes edişlerimiz olsada göbüşümüzde bi bebek düşününce....
allahım o mutluluk... hergün yalvarıyorum allaha olde allhım olsun diye :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:
sende üzülme lütfen güç verelim birbirimize....:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: sonraaaaaaa
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Sağol canım, çok değerli tecrübeler bunlar. Benim eşimde asıl sıkıntı, ilaçları var, ilaveten keçiboynuzu da kullanıyoruz. Ben de bu ay soğan kürü uyguladım. 1.madde hariç hepsiniz uygulamaya çalışıyorum, arada fire versem de. Birinci madde de sanırım benim imtihanım. Sevgiler, tekrar teşekkürler...

Bugün dışarı çıktım, heryer bebek. Bakmaktan alamıyorum kendimi. Sonra bir anne-kız, ya da gelin-kayınvalide geçiyordu bebekle, şöyle baktım bebeğe, tabiki güzel gözlerler. Kadın kızına ya da gelinine dedi ki: "Sana dedim nazar değecek bu çocuğa!!!". O kadar üzüldüm, o kadar rencide oldum ki anlatamam. Şuanda da çok duygusalım, çünkü regl olacağım. Ağlamaktan bıktım, bu hiçbir işe yaramayan hormonlardan da. Rabbim'e isyan etmiyorum, asla ama kendimi suçluyorum, çok zor bir imtihan, Rabbim yardımcımız olsun!!!

cnm duygusal anlar yaşıyosun hepimiz gibi.. inş atlatacağız en kısa zamanda bugünleri...
bigün bizde buraya günüm geçti adet olmadım daha yazıp sonraa hamileyimmm inanamıyorum gibi sevinç :KK49::KK49::KK49: cümleleri yazıcaz rabbimin izniyle inş...
zaman zaman duygusallıklarımız ve pes edişlerimiz olsada göbüşümüzde bi bebek düşününce....
allahım o mutluluk... hergün yalvarıyorum allaha olde allhım olsun diye :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:
sende üzülme lütfen güç verelim birbirimize....:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: sonraaaaaaa

Kızlar burası yeri degil ama nerden soracagımı bilemedim benim adetlerim düzenlidir ve günü gününe olurum geçen ay 4 gün gecikme oldu ve adet oldum ve okudugum kadarıyla böyle durumlarda vücut rahim kendini hamilelige hazırlıyomuş bilginiz varmı

Kızlar burası yeri degil ama nerden soracagımı bilemedim benim adetlerim düzenlidir ve günü gününe olurum geçen ay 4 gün gecikme oldu ve adet oldum ve okudugum kadarıyla böyle durumlarda vücut rahim kendini hamilelige hazırlıyomuş bilginiz varmı

evt cnm doğru... bende heray 7 gün9 gün gecikiyorum malesef ...
bizde rahim aranıyo derler .... bebek istiyo yaniii...

canım biz tanışmasak bile can yoldaşı olduk, bu sayfalarda, bizi çok yakından tanıyan bir çok kişiden çok daha iyi anlıyoruz bibirimizi sevincimiz ve kederimiz aynı. hepimizin hakkı hepimize helaldir üzme kendini daha 10 nisana çok var allahtan ümit kesilmez

Evet canım, haklısın. Fonda her ay olduğu gibi kulaklarımda Mashar Alanson çalıyor: "Benim hala umudum var, isyan etsem de istediğim kadar.İnat etsem, bırakmazlar Sahibim var...Güzel günler bizi bekler" inşallah kızlar!!!:-)Yüzümü güldürdünüz, Allah da sizlerin, hepimizin yüzünü güldürsün...

Haklısın canım, çok haklısın. Sizin inansınız yeniden inancımı kuvvetlendirdi arkadaşlarım, çoooook tşkler...

kızlar ben çıkıyorum herkeze iyi geceleeerrr. evrimcim üzülme arkadaşım rabbim dualarımızı kabul edicektir. birgün bizimde cücük hüsamettinimiz olucak

Canlarım ben de çıkıyorum, hepinizden Allah razı olsun ve dualarımız hayırlısıyla kabul olsun inşallah!!!

ilişki anında aklıma gelmiyo ama normal zamanda hep aklımda çıkaramıyorum bi türlü bu ay daha bi kötü oldum:KK19:

bende öyleydim her ay neden olmuyor diyordum ağladığım bile oluyordu sorunumuz yoktu neden olmuyor diye sıyıracaktım kafayı ta ki birgün kendim için eşim için söz verdim aklıma geldikçe film izledim müzik dinledim dua ettim Allahıma sığındım ama asla ağlamayacağıma söz verdim sonunda Allah mükafatını yolladı bana emanet olarak şimdilik karnımda...

rica ederim ne demek canım :KK34: Allah inşallah sıkıntılarınızı en kısa zamanda alır .isyan etmediğin sürece sorun yok demektir dini vecibeler tarafından.aklına geldikçe arkadaşa da dediğim gibi film izle müzik dinle sevdiğin başka hobiler varsa onları yap dua et ağlamayacağına söz ver çok önemli bu imtihandan yıldızlı pekiyi ile geçersin inşallah...

bu gibi durumda 3 aya kadar hamile kalırsın falan diye okudum senin kaç aydır gecikiyo adetin

yani cnm benim eşimde problem var... 4 -5 aydır böle :KK43::KK43::KK43::KK43:
artık geciktiğimde acaba diyorum umut işte napıyım eşim yok yaa yapma test kaçkere aynı şey diyo varsa sürpriz olsun diyoooo :2::2::2::2::2::2:
heray beklemek çok zorrr ama :44::44::44:

allah kazasız belasız kucagına almayı nasip eder inşallah canım.ayyy çok sevindim darısı hepimizin başına dua et bizlere

İNS CNM EN KSIA ZAMANDA GUZEL HBRI ALIRSNZ SIZDE RABBIM OL DEDIGINDE OLACAK EMIN BENDE COK ISTIORDUM ALLAHIMA SUKURLER OLSUN KAVUSTUM BEBEGIME COK SUKUR DAHA COK ERKEN 6 HAFTALIK HAMILEYIM :nazar:HEPMZ BIRBIRIMZE DUA EDELIM KI HERSEYN HYRLISI BIZIM OLSUN CNM KULUN KULA DUASI COK GECERMIS O YUZDEN BENDEN SIZE BOLBOL DUA HEMEN BIDAHAKI AY INS ADET GORMEYIN HIC BIRINZ VE SONUCU BEBEK OLSUN INS :nazar::emir_bebek::KK49:

bende bu hafta soğan kürüne başlıcam nasip olursa ...
allah kmsenin emeklerini boşa çıkarmasın inş kızlarrrrr...

X