Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

kızlar ben de soğan kürü yapmak istiyorum küre ne zaman başlayacağımı bilmiyorum adette 6. günüm.

bi de kürü uygularken korunmak mı gerekiyor öyle yazıyordu biyerde yardımcı olurmusunuz siz nasıl yapıyorsunuz

Amin canım inşallah bu ay reglin gelmez hep birlikte mutluluktan ağlarız birazda mutluluktan ağlamak istiyorum

Bugün dışarı çıktım, heryer bebek. Bakmaktan alamıyorum kendimi. Sonra bir anne-kız, ya da gelin-kayınvalide geçiyordu bebekle, şöyle baktım bebeğe, tabiki güzel gözlerler. Kadın kızına ya da gelinine dedi ki: "Sana dedim nazar değecek bu çocuğa!!!". O kadar üzüldüm, o kadar rencide oldum ki anlatamam. Şuanda da çok duygusalım, çünkü regl olacağım. Ağlamaktan bıktım, bu hiçbir işe yaramayan hormonlardan da. Rabbim'e isyan etmiyorum, asla ama kendimi suçluyorum, çok zor bir imtihan, Rabbim yardımcımız olsun!!!

Bugün dışarı çıktım, heryer bebek. Bakmaktan alamıyorum kendimi. Sonra bir anne-kız, ya da gelin-kayınvalide geçiyordu bebekle, şöyle baktım bebeğe, tabiki güzel gözlerler. Kadın kızına ya da gelinine dedi ki: "Sana dedim nazar değecek bu çocuğa!!!". O kadar üzüldüm, o kadar rencide oldum ki anlatamam. Şuanda da çok duygusalım, çünkü regl olacağım. Ağlamaktan bıktım, bu hiçbir işe yaramayan hormonlardan da. Rabbim'e isyan etmiyorum, asla ama kendimi suçluyorum, çok zor bir imtihan, Rabbim yardımcımız olsun!!!

üzlme canım rabbim bizim dualarımızı da kabul edecek inaşllah

bende bu ay soğan kürü kullanıyorum arkadaşlar bi arkadaşım 4 yıl bebesi olmadı süt maydonoz buharı ve sogan kürü yaptı o ay hamile kaldı ve bende bu ay deniyorum Allahtan ümit kesilmez bakalım bana yarıcakmı bebişim gelecekmi

iYİ AKŞAMLAR ARKADAŞLAR bENİM Bugün 11. günüm kürde
Bugün doktora gittim kist çıktı ama büyük değil dedi
Kasık ve karın ağrım fazlaydı şu 3 4 gündür geçti
Acaba bu soğan suyu eritmiş olabilir mi bu kisti boyu 2 mm idi
Ben inanıyorum çok faydası oldu bu soğan kürünün bana
Hamilelikte işe yaramadı belki ama belkide kistin büyümesini engelledi yada eritti diye düşünüyorum

benimde yumurtalıgımda ceviz kadar bir kistim vardı 15 gün soğan kürü uyguladım ve kür bitiminde hemen dr. a gittim kistim tamamen kaybolmuş. şu an 2. kürümü yapıyorum. Allah şifa versin

Canım şuanda bizler imtihandayız asla öyle deme üzme kendini
Çünkü bu bizim elimizde olan bir şey değil.Rabbim dilerse olur ancak
Çok çok dua etmk lazım canım.Güzel mevlam Ol derse olur.
Kuru ağaçlara can veren Rabbim bizlerinde yuvasını şenlendirsin
Allah tüm isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eylesin
Biz bilmiyoruz ne zaman anne olacağız mutlaka bi vakti saati vardır
Bize düşen sabretmek ve beklemek...

canım ya ne kadar süredir bebek istiyosunuz inşallah bizimde olacak bir gün sen canını sıkma adette olmazsın inşallah

üzlme canım rabbim bizim dualarımızı da kabul edecek inaşllah

kızlar ben de soğan kürü yapmak istiyorum küre ne zaman başlayacağımı bilmiyorum adette 6. günüm.

bi de kürü uygularken korunmak mı gerekiyor öyle yazıyordu biyerde yardımcı olurmusunuz siz nasıl yapıyorsunuz

Sağol canım. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun. Hamile kalmak amacıyla kullanıyorsan neden korunasın ki? Düşük falan olur diye mi? Bu konuda endişelenme, Dr. Saraçoğlu öyle bir etkisinin olmadığını (düşük gibi) söylüyor, sadece gebeliği öğrendiğinizde bırakın diyor, malum gebelikte herşeyin fazlası zarar.

Küra başlamaya gelince, en doğrusu adetten 10 gün önce imiş. Ama ben gibi hemen başlamak isteyenler adetin 7. günü başlıyor. 7. günü başlayıp ilk kürde hamile kalanlar var; mesela, bu formun kurucusu hasankeyf.

Kızlar bişey soracam hani buraya cevap falan yazıyoruz ya başka bi gün girdigimizde yine bu cevap yazdıgımız sayfayı nasıl bulacagız

sağol canım. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun. Hamile kalmak amacıyla kullanıyorsan neden korunasın ki? Düşük falan olur diye mi? Bu konuda endişelenme, dr. Saraçoğlu öyle bir etkisinin olmadığını (düşük gibi) söylüyor, sadece gebeliği öğrendiğinizde bırakın diyor, malum gebelikte herşeyin fazlası zarar.

Küra başlamaya gelince, en doğrusu adetten 10 gün önce imiş. Ama ben gibi hemen başlamak isteyenler adetin 7. Günü başlıyor. 7. Günü başlayıp ilk kürde hamile kalanlar var; mesela, bu formun kurucusu hasankeyf.

7.günü başlanıyo ve 15 gün devam ediyosun sabah akşam ılık olarak iç

Canım şuanda bizler imtihandayız asla öyle deme üzme kendini
Çünkü bu bizim elimizde olan bir şey değil.Rabbim dilerse olur ancak
Çok çok dua etmk lazım canım.Güzel mevlam Ol derse olur.
Kuru ağaçlara can veren Rabbim bizlerinde yuvasını şenlendirsin
Allah tüm isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eylesin
Biz bilmiyoruz ne zaman anne olacağız mutlaka bi vakti saati vardır
Bize düşen sabretmek ve beklemek...

Haklısın Mervecim ama bazen gönül ferman dinlemiyor. Üzülüyor, dayanmak çok zor. Çoook teşekkür ederim, çok güzel sözler söylemişsin. Asr suresinde Rabbim diyor ki: Rahman Rahim olan Allah'ın adıyla

1.Asra andolsun;
2.Gerçekten insan, ziyandadır.
3. Ancak iman edip salih amellerde bulunanlar, birbirlerine hakkı tavsiye edenler ve birbirlerine sabrı tavsiye edenler başka.

Hakk'ı ve sabrı tavsiye ettiğin için Allah razı olsun...

canıım kurbanolurummm yaaa seni okadar iyi anlıyorum ki çokça yaşadığım duygular bunlar offf yaa benide ağlattınn

Sağol canım. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun. Hamile kalmak amacıyla kullanıyorsan neden korunasın ki? Düşük falan olur diye mi? Bu konuda endişelenme, Dr. Saraçoğlu öyle bir etkisinin olmadığını (düşük gibi) söylüyor, sadece gebeliği öğrendiğinizde bırakın diyor, malum gebelikte herşeyin fazlası zarar.

Küra başlamaya gelince, en doğrusu adetten 10 gün önce imiş. Ama ben gibi hemen başlamak isteyenler adetin 7. günü başlıyor. 7. günü başlayıp ilk kürde hamile kalanlar var; mesela, bu formun kurucusu hasankeyf.

teşekkür ederim canım sağol inşallah güzel haberlerimizi veririz birbirimize üzme kendini

kızlar iyi akşamlar başlığa bakınca dikkatimi çekti ben pko'lu değildim ama her ilişkiden sonra malesef yanan tuvalette sabahlayan sistit olan biriydim.ilişkiye bile girmek istemiyordum bu sebeple evlendiğim hafta mevlüdümde tuvaletten çıkamamıştım düşünün o derece.biz de bebek istiyorduk ama malesef idrar yolları iltihabı bağışıklık kazanmış insanların bebek sahibi çok zor olabileceklerini filan duydukça üzülüyordum bir gün ibrahim saraçoğlunun soğan kürünü denemeye karar verdim ürolojiye gittim her türlü testimi yaptırdım ve Allaha şükür sorunum ne benim ne de eşimin yoktu sadece idrar yolu enfeksiyonu önümdeki engeldi düzenli olmasa da 15günün 6günü düzenli içtim ve sonrasında düzensiz içmeye başladım önemsemedim yine bir soğan kürü nasıl iltihabı yok edebilir diye o ay akıntım inanılmaz fazla oldu ve ben iltihabın aktığını resmen hissediyordum derken kasım ayında hamile kaldığımı öğrendim şu an 20haftalık hamileyim Allah izin verirse ağustosta anne olacağım soğan kürü yaptı demiyorum ama denemekte fayda olduğunu düşünüyorum kesinlikle deneyin birşey kaybetmezsiniz inşallah bebek isteyen tüm arkadaşlarım hamile kalırlar şimdiden sevgiler...

canıım kurbanolurummm yaaa seni okadar iyi anlıyorum ki çokça yaşadığım duygular bunlar offf yaa benide ağlattınn

Canım ben de ağlayarak yazıyorum şu an. Zaten her ay böyle regle yaklaştıkça ağlamaktan da yoruldum.

Canım arkadaşlarım, sizlerin de moralini bozmak istemem ama sözleriniz beni rahatlatıyor, yalnız olmadığımı biliyorum ve inancınız inancımı arttırıyor. Hakkınızı helal edin sizi de üzdüysem, yaranızı deşdiysem...

Son düzenleme:
canım 15 ay oldu, belki daha fazla. çok tşk ederim, allah hepimizin muradını verir inşallah...

amin canım yaa inşallah rabbim en kısa zamanda tüm isteyen herkese verir umutsuz olma tamammı kafaya çok takmakta engelliyomuş ama takıyoruz işte

kızlar iyi akşamlar başlığa bakınca dikkatimi çekti ben pko'lu değildim ama her ilişkiden sonra malesef yanan tuvalette sabahlayan sistit olan biriydim.ilişkiye bile girmek istemiyordum bu sebeple evlendiğim hafta mevlüdümde tuvaletten çıkamamıştım düşünün o derece.biz de bebek istiyorduk ama malesef idrar yolları iltihabı bağışıklık kazanmış insanların bebek sahibi çok zor olabileceklerini filan duydukça üzülüyordum bir gün ibrahim saraçoğlunun soğan kürünü denemeye karar verdim ürolojiye gittim her türlü testimi yaptırdım ve Allaha şükür sorunum ne benim ne de eşimin yoktu sadece idrar yolu enfeksiyonu önümdeki engeldi düzenli olmasa da 15günün 6günü düzenli içtim ve sonrasında düzensiz içmeye başladım önemsemedim yine bir soğan kürü nasıl iltihabı yok edebilir diye o ay akıntım inanılmaz fazla oldu ve ben iltihabın aktığını resmen hissediyordum derken kasım ayında hamile kaldığımı öğrendim şu an 20haftalık hamileyim Allah izin verirse ağustosta anne olacağım soğan kürü yaptı demiyorum ama denemekte fayda olduğunu düşünüyorum kesinlikle deneyin birşey kaybetmezsiniz inşallah bebek isteyen tüm arkadaşlarım hamile kalırlar şimdiden sevgiler...

Canım Allah bebeğini sağlıkla, mutlulukla kucağına almayı nasip eder inşallah. paylaşı bize umut olduğun için tşkler...

kızlar iyi akşamlar başlığa bakınca dikkatimi çekti ben pko'lu değildim ama her ilişkiden sonra malesef yanan tuvalette sabahlayan sistit olan biriydim.ilişkiye bile girmek istemiyordum bu sebeple evlendiğim hafta mevlüdümde tuvaletten çıkamamıştım düşünün o derece.biz de bebek istiyorduk ama malesef idrar yolları iltihabı bağışıklık kazanmış insanların bebek sahibi çok zor olabileceklerini filan duydukça üzülüyordum bir gün ibrahim saraçoğlunun soğan kürünü denemeye karar verdim ürolojiye gittim her türlü testimi yaptırdım ve allaha şükür sorunum ne benim ne de eşimin yoktu sadece idrar yolu enfeksiyonu önümdeki engeldi düzenli olmasa da 15günün 6günü düzenli içtim ve sonrasında düzensiz içmeye başladım önemsemedim yine bir soğan kürü nasıl iltihabı yok edebilir diye o ay akıntım inanılmaz fazla oldu ve ben iltihabın aktığını resmen hissediyordum derken kasım ayında hamile kaldığımı öğrendim şu an 20haftalık hamileyim allah izin verirse ağustosta anne olacağım soğan kürü yaptı demiyorum ama denemekte fayda olduğunu düşünüyorum kesinlikle deneyin birşey kaybetmezsiniz inşallah bebek isteyen tüm arkadaşlarım hamile kalırlar şimdiden sevgiler...

saol canım inşallahhh hayırlısıyla kucagına alırsın bende bu ay sogan kürünü deniyorum bakalım inşallah bendede işe yarar

X