Popüler Konu Soğan kürü kullanıp hamile kalan var mı?

kızlar incir kürünü yapacagım ama kaynamakta olan suyamı yoksa soğuk suya incirleri atıp öyle mi kaynatacagım.bugün kaynamakta olan suya atacagım ama doğrusu ne merak ettim.bazı yerlerde kaynamakta olan su diyor.youtube dan dinledim.saraçoğlu bu konuda kaynat ve kaynatma demiyor.kafam karıştı.bu arada yeni bir gün yeni birkür bize yepyeni bir sayfa açar allahımdan dileğim .....

samat canım ben dinledim bak yarım litre kadar suyu kaynat kaynamaya başalayınca 4 6 tane inciri ikiye böl 15 dk kaynat başka bir tencerede yine 2 bardak suyu kaynat kaynamaya başlayınca 4 5 tane havucu kır içine onuda 20 dk kaynat sonra havuç suyuyla incir suyunu birbirine karıştır bu karışımı taze yapmak gerekmiyormuş mesela bu hazırladığınızı dolapta saklamak şartıyla iki gün tüketebilisiniz dedi havuç koyma sebebi normalde incir kist yaparmış havuç onu engeller dedi birde su yine klorsuz olacak inşallah işine yarar

samat canım ben dinledim bak yarım litre kadar suyu kaynat kaynamaya başalayınca 4 6 tane inciri ikiye böl 15 dk kaynat başka bir tencerede yine 2 bardak suyu kaynat kaynamaya başlayınca 4 5 tane havucu kır içine onuda 20 dk kaynat sonra havuç suyuyla incir suyunu birbirine karıştır bu karışımı taze yapmak gerekmiyormuş mesela bu hazırladığınızı dolapta saklamak şartıyla iki gün tüketebilisiniz dedi havuç koyma sebebi normalde incir kist yaparmış havuç onu engeller dedi birde su yine klorsuz olacak inşallah işine yarar

aaa kist yaptığını bilmiyordum sadece adeti 35 günden fazla süren bayanlar için yumurta çatlatmak için havuç konulabilir diye biliyordum.bakalım bugün start verdim incire sorunsuz olursa ayın 26 sı son.....umudum var....

Kizlar bende sogan kürüne baslamak istiyorum!
yarin kürtaja girecegim bana dua edermisiniz? tüp bebekten iki defa hamile kaldim ama ikiside bo$ gebelik oldu
acaba sogan kürü yapsammi? ne dersiniz? en azindan kurtajdan sonra rahimi temizler birdahaki tup bebek icinde rahim hazir olur
bilmiyorum fikrinizi alabilirmiyim?

Rabbim cumlemizin kucaklarini doldursun en kisa zamanda bizleride cocuk sahibi etsin hatta çifter çifter :),!

Amin!!!Canım aramıza hoş geldin. Bence yap derim, hem FSH'ı da düzenliyormuş, Allah şifa versin, yardımcın olsun inşallah!!! Bizi durumun hakkında bilgilendir, güzel haberlerini alalım inşallah.

kızlar banada yardım lütfen.ben bu ay hem hayıt tohumunu hemde soğan kürünü yapcam adetim biterse.ikisinin birarada sakıncası varmı

Ben ikisini bir arada kullanma derim, genelde iki kür bir arada önerilmiyor ama yine de araştır canım...

Son düzenleme:
canlarım üzüldüm ama yapacak birşey yok....keşke olağanüstü birşey olsaydı da gebe kalsaydım demek benim velet kurusoğana doğmak istemiyor.bugün incir kürüne başlayacagım ama kanamamın artmasından korkuyorum.aslında soğan kürünün faydasını gördüm galiba normalde ayaga kalktığım anda birşeyler düşer gibi olurdum ve parça parçaydı.şu an o yok adet sancısı ve parçalar yok ...ümitliyim incir kürü yapacagım bulabilirsek keçiboynuzu da alacagız eşimde sorun yok ama yapmak istiyor.o da olmazsa mayısta doktora gidecegim.dua edin ne olur gelsinler bebişlerimiz ...

Canım dualarımız seninle, Allah yardımcımız olsun!!!

kızlar sayfaları incelerseniz arkadaşın biri seda sayanın programına saraçoğlunun çıktığında kürü anlatmış kesinlikle havuç la kullanın diyo ben bir bakıyım sizini için paylaşırım birazdan

arkadaşlar eğer mesajıma cevap verirseniz sevinirim ben adetime 10 gün kala soğan kürü yapmaya başladım eşimede kür yapıyorum allah izin verirse tabi bu 10 günlük sürede gebe kalma şansım olurmu acaba çooook merak ediyorum

Canım yumurtlama dönemine bağlı, eğer adetine son 10 gün kala yumurtluyorsan olabilir. Yalnız eşinde sorun varsa hemen sonuç bekleme, çünkü erkeklerde sperm üretimi 60-70 günde bir oluyor ortalalama, birkaç ayda sonuç alırsın ancak.

Canım dualarımız seninle, Allah yardımcımız olsun!!!

günaydın canım şuan incir kürünü içiyorum soğan daha mı iyiydi ya....bu çok tatlı ayrıca kaynayınca sadece 1 su bardağı kalıyor...ayrıca soğanda midem bulanmazken bunda bulandı bulanacagım

Son düzenleme:
kızlar incir kürünü yapacagım ama kaynamakta olan suyamı yoksa soğuk suya incirleri atıp öyle mi kaynatacagım.bugün kaynamakta olan suya atacagım ama doğrusu ne merak ettim.bazı yerlerde kaynamakta olan su diyor.youtube dan dinledim.saraçoğlu bu konuda kaynat ve kaynatma demiyor.kafam karıştı.bu arada yeni bir gün yeni birkür bize yepyeni bir sayfa açar allahımdan dileğim .....

Canımcım ben kaynamakta olan suya diye biliyorum, zaten bütün kürler böyle sanırım. Sen kaynamakta olan suya at derim.

kızlar internetten saraçoğlunun incir kürü anlatan videosu yazıp girin önünüze çıkan sayfadaki 3 linke tıklayın seda sayanın programının videosu çıkacak dinleyin ve net bir cavap alın

günaydın canım şuan incir kürünü içiyorum soğan daha mı iyiydi ya....bu çok tatlı ayrıca kaynayınca sadece 1 su bardağı kalıyor...ayrıca soğanda midem bulanmazken bunda bulandı bulanacagım

Canım incir kürünü iç derim, ne de olsa birkez soğan kürü yaptın. Midenin bulanması normal, reglinin ilk günleri olduğu için mide hassas, alışırsın. Şifa niyetine Rabbim de, besmele çek, iç tatlım. Yalnız monday kafamı karıştırdı, ben ilk defa duyuyorum incir kürünün kist yaptığını? Kist yapsa neden önerilsin ki? Havuç kisti önlemek için değil de, yumurtayı çatlatmak için kullanılıyor diye biliyorum. Şimdi kafam karıştı.

aaa kist yaptığını bilmiyordum sadece adeti 35 günden fazla süren bayanlar için yumurta çatlatmak için havuç konulabilir diye biliyordum.bakalım bugün start verdim incire sorunsuz olursa ayın 26 sı son.....umudum var....

canım sanırım sende geç oluyodun belkide ben yanlış hatırladım

Canım incir kürünü iç derim, ne de olsa birkez soğan kürü yaptın. Midenin bulanması normal, reglinin ilk günleri olduğu için mide hassas, alışırsın. Şifa niyetine Rabbim de, besmele çek, iç tatlım. Yalnız monday kafamı karıştırdı, ben ilk defa duyuyorum incir kürünün kist yaptığını? Kist yapsa neden önerilsin ki? Havuç kisti önlemek için değil de, yumurtayı çatlatmak için kullanılıyor diye biliyorum. Şimdi kafam karıştı.

canım asla yanıltmak istemem ama öyleymiş sıkça sorulan sorulardada okumuştum çünkü ama tabiki sizde araştırın belkide ben yanlış biliyorum düzeltmiş olurum

Ben de soğan kürünü tesadüfen öğrendim. Çalıştığım için gündüz tv programlarını izleyemiyorum. 1,5 senedir PKO için doktor doktor gezdim. Hemen hepsi aynı ilaçları verip adet olmamı sağlamaktan başka bir şey yapmadılar ve çocuğun olmaz ya aşılama ya da tüp bebek dediler. En son gittiğim doktor hormon testi istemişti. Sonuç saatini beklerken ne tesadüftür ki tv de ibrahim saraçoğluna rastladık pko ve soğan küründen bahsediyordu. Erkek içinse keçi boynuzu kürü. Umut oldu bu bize denemekten zarar gelmez diye düşündük. Hormon testi sonuçlarından sonra adet olmak için doktorun verdiği hiç bir ilacı kullanmadım 15 gün soğan kürü yapıp içtim. adet olmayı beklerken hamile kalmışım. o kadar şaşırdım ki buna ilk başta sevinemedim takii meleğimizin kalp atışlarını duyana kadar. umudumu tükettiğim anda umut oldu bu soğan kürü. tüm pko lu arkadaşlar umutla kullansın. inanın inancınız olsun. allahım her keze nasip etsin inşallah. şimdilik 2,5 aylık hamileyim umarım allah hayırlısıyla kucağımıza almayı da nasip eder..... :KK16:

Ben de soğan kürünü tesadüfen öğrendim. Çalıştığım için gündüz tv programlarını izleyemiyorum. 1,5 senedir PKO için doktor doktor gezdim. Hemen hepsi aynı ilaçları verip adet olmamı sağlamaktan başka bir şey yapmadılar ve çocuğun olmaz ya aşılama ya da tüp bebek dediler. En son gittiğim doktor hormon testi istemişti. Sonuç saatini beklerken ne tesadüftür ki tv de ibrahim saraçoğluna rastladık pko ve soğan küründen bahsediyordu. Erkek içinse keçi boynuzu kürü. Umut oldu bu bize denemekten zarar gelmez diye düşündük. Hormon testi sonuçlarından sonra adet olmak için doktorun verdiği hiç bir ilacı kullanmadım 15 gün soğan kürü yapıp içtim. adet olmayı beklerken hamile kalmışım. o kadar şaşırdım ki buna ilk başta sevinemedim takii meleğimizin kalp atışlarını duyana kadar. umudumu tükettiğim anda umut oldu bu soğan kürü. tüm pko lu arkadaşlar umutla kullansın. inanın inancınız olsun. allahım her keze nasip etsin inşallah. şimdilik 2,5 aylık hamileyim umarım allah hayırlısıyla kucağımıza almayı da nasip eder..... :KK16:

ALLAH c.c inşallah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşaallah cnm..Bende soğan kürü içtim 15 gün şuan adeti beklemekteyim.Yani beklememekteyim NOBAT:12 nisan inşallah haftaya bende yazarım buraya hamileyimmm diye....

merhaba öncelikle tebrik ederim allahım hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı nasip etsin hayırlı sağlıklı uzun ömürlü olsun.soğan kürüne adetin kaçıncı günü kullandın birde belirtilerin varmıydı hamileliğe dair ne zaman öğrendin geçikmeden sonramıçokmu soru sordum bilmiyorum meraktan.bende soğan kürünü adetin 8. günü başladım 13 gün kullandım.soğan kürü bittikten 2gün sonra kahverengi akıntı oldu 3gün pıhtılı kan geldi ama çok az ve temiz kandı bir gün sonra yine oldu ve öyle bitti test yaptım adet günü ve 2gün sonra negatif sonuç buna anlam veremedim ben adetmi oldum o zaman kasıklarımda batma var göğüs uçlarım çok hassas bana ne oluyor .....

canım allah kucagına almayı nasip eder inşallah duanı esirgeme bizlerden.

X