sogan kürü kullananlar

benim de adete yakin gecen ay ovi testlerim koyuydu ama erken adet oldum budami yumurtlamak anlamina geliyor yani? :44:

tatlım ben bilemem onu ama çok takılma derim günlere. eger bebek istiyorsan gün aşırı ilişki öneriyorlar
ovi testini hiç kullanmadım bilmiyorum sercemcim
ama şunu diyebilirm ki günlere çok takılmıyorum ben tek dikkat ettiğim yumurtlama dönemimi kaçırmamak
onun dışında yaptıgım bişiy yok :)

anladim canim ne yapiyim artik ovi almisim bir yoklayim bakalim bence benim yumurtam catlamiyor cunki cok koyu cizgi yakalayamadim bugunde silik cikti dunkunnen biraz koyu ama acaba yumurta catlamasina sogan kuru yardimci oluyormu?

anladim canim ne yapiyim artik ovi almisim bir yoklayim bakalim bence benim yumurtam catlamiyor cunki cok koyu cizgi yakalayamadim bugunde silik cikti dunkunnen biraz koyu ama acaba yumurta catlamasina sogan kuru yardimci oluyormu?

çatlıyordur tatlım sen sıkıntı yapma tam bak yumurtlama günün etkileme vucudunu relaxx oll

adetiniz bitmeden başlamayın kızlar ya hamile iseniz???
valla ben en sonlarda yaptim adet geldi gitdi sonra lekeler geldi o zaman yaptim gunde 1 kez iciyorum bence ziyani olmaz
çatlıyordur tatlım sen sıkıntı yapma tam bak yumurtlama günün etkileme vucudunu relaxx oll

insallah catliyordur etkilememeye alisiyorum ama hic akintimda yok inan belki doktorun yazdigi ilac yapmisdir nebiliyim her zaman 10 cu gunumde akintim olurdu azda olsa geliyordu simdi 3 gundur tik yok belki irelideki gunlerde olur insallah

sorularimlada sizi bezdirdim biliyorum lutfen haqqinizi helal edin cunki olmayinca her kotu ihtimal aklima geliyor burda doktorda tanimiyorum ki gidiyim herseyi ona soruyum iste yok :44: sizden bilgileniyorum insallah bikmazsiz benden

bizm kendimiz aldık vitamini canım valla doğru söylüyorsun neler var

yapıyoru tabii yapmammı

dua okuyacak anne adayıkac tane okuyacak durumu
beybişim3
canlarım çarsamba kandil 41 yasin okuyalım çarsambaya kadar kimler ne kadar okumak istiyorsa adınızı yazdırın canlarım

pko olduğumu öğrenince bu ay çalışmalara başlamıştık
12 gün sabahları bir bardak soğan kürü içtim
batım 1 mayıstı hala gelen giden yok ve kür bende hiç ama hiç akıntı yapmadı
kafam karıştı herkeste söktürücü etki yapıyormuş:44:

sorularimlada sizi bezdirdim biliyorum lutfen haqqinizi helal edin cunki olmayinca her kotu ihtimal aklima geliyor burda doktorda tanimiyorum ki gidiyim herseyi ona soruyum iste yok :44: sizden bilgileniyorum insallah bikmazsiz benden

ayy helal olsun tatlım olurmu öyle şey bezdirmek söz konusu değil.
sadece kötü düşünme hemen kendini sıkma canım yeter
önemli olan pozitif düşün pozitif olsun :))

dua okuyacak anne adayıkac tane okuyacak durumu
beybişim3
canlarım çarsamba kandil 41 yasin okuyalım çarsambaya kadar kimler ne kadar okumak istiyorsa adınızı yazdırın canlarım

canımm benden de yaz oraya 4 tane meryem okurum

canımm benden de yaz oraya 4 tane meryem okurum[/QUOTE]

Tatlım meryem suresi deil carsambaya kadar 41 yasin demiş.beybişim banada 3 tane yaz fazla okuyabılırsem bilgilendiririm seni.

canim pko icin gunde 2 bardak demis sarracoglu ac karnina gunduz gece ama sen test yap gebelik diyilse tekrar basla adetden sonra 15 gun devamli ic sifa olsun insallah

canim pko icin gunde 2 bardak demis sarracoglu ac karnina gunduz gece ama sen test yap gebelik diyilse tekrar basla adetden sonra 15 gun devamli ic sifa olsun insallah

evet 2 bardak içmek gerekiyormuş ama ilk deneyişim olduğundan 1 bardakla başlayayım dedim
akıntı olmaması beni şüphelendirdi:44:
günde bir bile çok geliyor
hamile olma ihtimalim yok gibi gecen ayda 40 gün sonra adet oldum bu ayda bir hafta içinde gelir diye düşünüyorum
amin hepimize şifa olsun inşallah

canım mutlaka günde 2 bardak iç sogan pkolularaiyi geliyormus mutlaka 15 gün 2 bardak ögleden önce ve sonra aç karnına iç tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…