sogan kürü kullananlar

Asyayı bos bırakırsan ya erkek ınfertilesine gider yada ovulasyon testleri hakkında bilgiye :)) bende erken kacıcam bugun yarın sabahtan dıscıde randevum var
Tribulus macunuda sperm artırmak ve hareketlilik için canım vitamin seklınde kapsülleride satılıyormuş arı sütü ve tribulus kapsüllerini önerdi ıkısı birden pahalı geldi bana bende cayını aldım sıcak suya atıp demlenınce ıcıcek. kapsülü daha etkılıymıs 1 kapsül= 8 bardak caya tekabul edıyormus marankinin kitabından gösterdi bu bılgıyıde.

kapanış deme adet olana kadar devaaam

ayy alemsinn yaaa :))) yimirtaaaaaaaa demisiniz koptum.hamilelik belirtisine okdr beyin patlatiyoz bide yimirtlama belirtis olsunn sonraa nolcekk bizim halimizzz

ayy kuzumm ne ince hesap yapmissin helal olsun sana.insallah bu ay bebislerimizin haberini alcazz :))
Ayrica ne kapanis diyosun kii belli olmazz yanii

kapanış deme adet olana kadar devaaam

yanlış anlar mıyım kuzum aşk olsun ama güldürmeyi de başardın, Allah razı olsun sesli güldüm hem de
ya ben öyle dedim de du bakalım adamı nası tutcam keçiboynuzuydu pekmezdi fınfıktı mesir macunuydu yükledim ne varsa bu ay

oooh rahatladı valla sendende ALLAH razı olsuun tutmakendi haline bırak adet olna kadar devam et adetine yakında hemile kalanları okudun ben burda aklında olsun

Himm ilgin ilk defa duydum tribulusu. Sen baya aktari alt ust etmisin

Fincanlımdada duygulandıysan senin yumurta baya bi hassas buay catlayasıcaa:))Peki canım moda mod ilişki nasıl olucak ki şimdi sen saat gelince kocanı uyandırcan hadi kalk sevişcezmi dicen kız :)zorunlulukmus gıbı yaparsanız nasıl konsantre olcanız ki.benım adetım bugun bıttı akıntı var hafıfte gittim temızlendım paklandım belki tosbanın canı ceker diye basım agrıyor dedi devirdi yattı kaldım öyle süslendiğimlen haha

Himm ilgin ilk defa duydum tribulusu. Sen baya aktari alt ust etmisin

Aslında ılk gıttıgım aktarcıydı. saracoglunun urunlerının satıldıgı bı yer varmıs megerse burda tesadufen onunden gecerken farkettim ıcerı bi girip sorayım dedım arı sutu polen balı fıyatları gorunce arkama bakmadan cıktım karsıma cıkan ılk aktarcıda bilgili biriymiş çok şükür. aktarcıdan önce erkek ınfertılıtesını alt ust ettim küçük hanııım bos durmuyoz burda :))ginseng macunu ve tribulus macunu sormaya gıttım.tribulusun kapsülü varmış elinde.:)

ya uyanıp bi toparlanıyom ben, sonradan yataktan çıkamayacağım için önce onun kahvaltısını bi hazır ediyom, uyandırıyom usulca, o da bi toparlanıp geliyo sonra sokuluyo kendinden kedi gibi yamacıma

keşke 2 ay önce öğrenseydik ama geçti napalım nasip[/QUOTE]

Öyle canım geçti inşallah Rabbim seneye nisana kadar doldurur kucaklarımızı inşallah.

ya uyanıp bi toparlanıyom ben, sonradan yataktan çıkamayacağım için önce onun kahvaltısını bi hazır ediyom, uyandırıyom usulca, o da bi toparlanıp geliyo sonra sokuluyo kendinden kedi gibi yamacıma

Benim garfield uyandıktan sonra ayılana kadar benim yumurtam kendinden geçer sınırınden catır catır catlar heee :) Şebnem ferahın bı sarkısı geldi aklıma gunaydın sevgilim ne güzel birgün değilmi kahvaltıdan önce biraz daha sevişelimmi hahah

ginseng macunu ve tribulus macunu, çok hoş valla ben de yeni duyuyom, şifa olsun da size de tez vakitte neyse ne artık

ginseng macunu ve tribulus macunu, çok hoş valla ben de yeni duyuyom, şifa olsun da size de tez vakitte neyse ne artık

Amin canım ıkısınıde bulamadım zaten. saf arı sütü ve tribulus cayı aldım geldim :) inşallah Rabbim hayırlısını versin hepimize.

ay noldu gitti bizim kızlar ikisi birden pes etti anlaşmış gibi huu huuuu hisarım busem and my baby noldunuz ayol, bak senin garfield'dan beterleri de var asyacan

hisar gitti adı kaldııı ben kaçar, saati 06:30 ettim dostlar çanlar bizim için çalıyorrr

Son düzenleme:
ay noldu gitti bizim kızlar ikisi birden pes etti anlaşmış gibi huu huuuu hisarım busem and my baby noldunuz ayol, bak senin garfield'dan beterleri de var asyacan

Mybaby uyudu kaldı sanırsam elinde telefonla :) hisarcıımda casper gibin var ama yok :) benimde soldan soldan gelıyorlar sabah dişçiye gidicem kacsam olur artıkın. seninde fik fik vakti gelmiştir yavas yavas :):) Rabbim kolaylastırsın inşallah kendi katından hayırlı bir evlat nasip etsin bu gece size.Ey Allahım! Beni şeytandan, şeytanı da, bize vereceğin çocuktan uzaklaştır." Kim bu duayı okursa, doğacak olan çocuğuna şeytan zarar vermez"

Kızlar hepinize iyigeceler dileyerekten ben kabak oluyorum artık.:) Allaha emanetsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…