sogan kürü kullananlar

yok yaa ayıp olmamıştır yanlış bişey söylemedinki takma bu kadar kafana herşeyi arkadaşım belli çok duygusal bir insansın ALLAH gönlüne göre versin

kızlaaaar benim gözlerim kapanıyor bayaa tek gözle okuyorum yazıları ben yatıyorum canlarım öptüm sizi ii geceler

namık demir diye yazdım google dokuz eylül çıktı ama araştırırım ben onları obür ay olmassa 2sinden birine giderim sigortaya bakıyolardır tabii dimi

bilmem ki bende hiç gitmedim ama isimlerini öyle çok duydum ki
hiçbi fikrim yok canım sigortaya bakıyorlarmı :S

evet evet hızlı ve şiveli olunca böle gulugulu guluu gibi bi ses çıkıyor
bende yarın yokum eşimin iş yemeği var yatılı olcak pazar döneceğim
kayınvalidene de ayıp etmiş değilsin bence o gelsin işte madem sen yatagını yeriyon
gelin kaynana oturursunuz sen ütü yaparsın o katlarr
biz annmle öyle yaparız tabi katlayan benim

kızlaaaar benim gözlerim kapanıyor bayaa tek gözle okuyorum yazıları ben yatıyorum canlarım öptüm sizi ii geceler
iyigecelerrr bende çıkıyorumm şekerler
ALLAH a emanet olun valla sabah ezanı okunuyorr
hadin iyigecelerrr
bu arada kuzey güney tekrarı var tvde hisarbuseliimmm evlenceklerrrr cemreyleee artıkk

inşallahh canlarımm hepimizzz hazirann mayıs annelerinden oluruz tez zamanda
öyle çok itiyorumm kiiii

yok yaa ayıp olmamıştır yanlış bişey söylemedinki takma bu kadar kafana herşeyi arkadaşım belli çok duygusal bir insansın ALLAH gönlüne göre versin

İnşallah canım dua kapılarının acık oldugu bır andır belki amin inşallah:)

hisarcım aslında tam tersi oldugmu söylüyorlar o yüzden size sormak istedim. ısrarla gidip orda kalmamı ıstedı kv eşimde asyayla konusursunuz dedi. bende evimden baska yerde yatamadıgmı solemıstım 2 gun oncede kv deme acaba ınadınamı yapıyor dıye dusundum sonrada kadın senı yalnız bırakıcak degıl tabı koca sehırde dıye kızdım kendime. neyse uzun lafın kısası yarın ben yokum kızçeler yeni yontemler felan bulursanız bekleyın benı sarımsak balık felan beraber gelıstırıp guzellestırırız tarıfı :)

iyigecelerrr bende çıkıyorumm şekerler
ALLAH a emanet olun valla sabah ezanı okunuyorr
hadin iyigecelerrr
bu arada kuzey güney tekrarı var tvde hisarbuseliimmm evlenceklerrrr cemreyleee artıkk

hehe bende onu ızlıyordum vaktımız geldı artık hadi kabak olalım bencede :)

İyigeceler canım

Budurumda sende yoksan mybaby, topik sana emanet hisarbuselik yarın için. :))

İyigeceler kızlar bende kacıyorum artık. eşim benı beklerken kanepede uydu kaldı kolu bıyerde bacagı bıyerde adamın yazık sefıl sefıl yatıyor :) ben ceneye daldım burda :)

Allaha emanetsiniz kızlar...

soğan kürünü denediğim ilk ay hamile kaldım arkadaşlar.ben pkoluyum.1 yıldır istememize rağmen olmuyodu.soğan kürünün pkolulara iyi geldiğini duymuştum,gününü hiç aksatmadan 15 gün günde iki defa yaptım,o ay hamile kaldım.tabiki önce Allahın izniyle,sonra soğan kürünün sayesinde hamile kaldım.

Ca im kullandiginda skintin cok oldu mu

Ya canim ins hadi halay basi cek canim

Insallah hamilesindir canim

Halay başı aday adayımız hadi bakalım duralım inşallah şu halaya artık:)

benim güçlü adayım da aybuke hadi Allah utandırmasın

ayy kızlar süpeesiniz kelimesi az gelir sizin için, ne güzel yürekli insanlarısınızAllah hepimizin gönlünden geçeni versin inşallah

bugün adet günüm, ama şimdilik bir belirtim yok, yanıyorum yanıyorum yanıyorum bol bol üşümem gerekirdi değil mi adet olcak olsam off hadi inşallah yarabbim bak yüzümüze

evet canım bence sen hamilesin bak söylüyorum yarın birgün kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaar hamileyimmmmmm yazacaksın ins

evet canım bence sen hamilesin bak söylüyorum yarın birgün kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaar hamileyimmmmmm yazacaksın ins
Bana da hamile gibi geliyorsun arkadasim.umutlandirmak istemem amaa.test yapp yaa catladikkk vallahhi meraktan.bnmde bgn adet gunum ins gelmezz kendileri henuz gelen yok ama hissediyorum eli kulaginda (

Bana da hamile gibi geliyorsun arkadasim.umutlandirmak istemem amaa.test yapp yaa catladikkk vallahhi meraktan.bnmde bgn adet gunum ins gelmezz kendileri henuz gelen yok ama hissediyorum eli kulaginda (

testte negatif çıkarsa diye korkuyorum

testte negatif çıkarsa diye korkuyorum
Canim cikmaz neqatif insallah ben adet oldugum gune kadar ovi testi yaptim silik cikiyordu koyu bile diye biliriz ama gebelik testi de silik bile yokdu kim demisse gebelik icin ovi kullanin diye yalan bende dogru gostermedi iste neyse mybayby sende insallah hamilesin arkadasim hadi liste bos hamile yok test yapinda yazalim tabi halayda var

akıntım oldu.sende pko varmı cnm.

Canim insallah bizde kaliriz hamile benim 2ci denemem olucak bu sefer insallah tutar simdi adetliyim.birsey sorucam doktur bana ilac yazdi adetin 3gununen 5gun icmeliyim acaba bitsinmmi kure basliyim yoksa ilacla olurmu birlikte icsem?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…