sogan kürü kullananlar

nasıl yani aynı doktora devam edilmiyormu:26: çıkar tabi tatsızlık ne demekmiş arkadaşımın canını yakıyormuş
biz ne zorluklar çekiyoruz bide öyle yapmasın yani bi zahmet azcık halden anlasınlar yahu

yok cnm araşt. hast.lerinde her ay yeni genç dr.lar görev değişimi yapıyor. kendimi insan gibi hissetmiyorum açıkçası ani ve sert hareketlerle bitiriyor işi bu seferki. öncekinden memnundum. am bu acıtıyor ve sinirleniyorum artık. terbiyesiz! o kadar hassas bi yer, dikkatli muamele etmeli. zedeliyor resmen ya gardımı alıp gidiyorum yarın anlayacağın :113:

Son düzenleme:
merhaba kızlar nasılsınız? my baby asyaa folik serçem ne durumdasınız? geçmişi okuyamadım malum boş vaktim hiç yok artık diyebilirim kızım biraz evvel uyudu bende bi bakayım dedim size...biz çok iyiyiz şükür bu ayın 12 sinde 1 aylık olacağız ne çabuk zaman geçiyor sanki daha dün gibi tüp bebek yaptıracaktım o ay hamile olduğumu öğrendim ALLAHım YARRABİM şimdi kızım yanımda uyuyor şükürler olsun... size hep hep dua ediyorum doğumdada ettim ALLAHım kabul etsin inşallaaah hepinizi çok öptümm kendinize iyi bakın

yolsaçını başını
işin rastgelsin kuzum bu sefer inşallah. gelince yaz ne dedi merak ederim:18:

hisarımbusem özledikk seni yeni yöntemlerden mahrum kaldık sen gidince hep aynı şeyleri dönüp dolaşıp tekrarlıyoruz
ben bu ay bi hamilelik şüphesi yaşadıydım ama şuan regl oldum 3 4gün çamur gibi lekelendim sanırım vucuttaki ilaçları tam atmadıgımdan dedim bilmiyorum ama korktum bi an heveslendim de b hcg kan sonucummu öğrendiğimde reglide oldum çok yogun olmasada neyse benden haberler bu kadar,sercemde az kaldı dogumuna,nukranın paşası olcak,folikle asya yazarlar ztn seni görüp onlar kendileri yazsınlar cevaplarını
dogumda dua ettiğin için Allah bin kere razı olsun senden sağolasın çok makbule geçti inan
Maşallah 1 aylık mı olcak prenses
çok öp bizim yerimize de canım,kendine de çok çok iyi bak arada ufak kaçamaklar yapıp gel tamam mı arayı çok açma

canım ne bileyim hiç belirtim yokbiliyorum çok erken ama ne bileyim işte
canım senin eşin daha önce tahlil yaptırmştı yanılmıyosam:44:az bi sorun çkmştı demştn harekesizlk falan:44:
canım biz de şu an tüm evi kolilettirdik ve akşam iftardan sonra taşınacaz.bi dinleneyim dedim geldim nete gireyim dedim.bi de ne göreyim eşimi bilgisayarı da kaldırmışcanımı alababilirsin ama bilgisayarı asssllllaaa dedim ve çıkarttım tekraray burası bağımlılık yapıyo ya

canımmm bende sizi çok özledim...)))) yöntemler fenaydı vallaa ne bulursam onu yapıyordum sizinlede hemen paylaşıyordum ama sen 41 meryem suresini sanki bitirmemiştin bak ben kızımın göbek adını meryem koydurdum doğumda göbeği kesilirken, oku onu artık...
ilaçlardan olabilir canım evt iyice temizlenmiştir için siyah geldiyse bu ay inşallaaaah kalırsın hamile canım arkadaşım...ALLAH sendende razı olsun çoooook öptüm seni

canımbidaha yaptırıcaz tahlil doktor tekrar istedi bu daha baska bu yıkamalı olacak.canım Allah kolaylık versin ev tasımak cok zor gercekten.aynen kuzum bagımlılık yaptı vallahiçbelliolmaz datlım Allah insallah bu takviminin 9 ay kalmasını nasip etsin amin

gece online gördüm galiba seni, geçmişi okuyo heralde dedim az daha beklesem yetişecekmişim Allah yavrularınızı size bağışlasın, Allah sana ve ailene sağlıklı güzel ömür nasip etsin inşallah, güle oynaya büyütmeyi nasip etsin Rabbim. Siz de kendinize iyi bakın.

yolsaçını başını
işin rastgelsin kuzum bu sefer inşallah. gelince yaz ne dedi merak ederim:18:

bugün iyi günündeydi Allah'tan sağından kalkmış zaar Gelelim sadede, yine pazara denk gelecek gibi görünüyor, öyle olmaması için elinden geleni yapacak ve tabi son sözü c.tesi sabahın köründe kontrole çağırdı, o zmn söyleyecek. Yummiler iyi, hayat onlara güzel, gezip dolaşıp takılıp gidiyolar her ay, bu ay köşeye sıkıştırmaya çalışıcaz bakalım neler olacak, ne olacaksa güzel olacak :13:

evet bitirmemiştim ama tüp bebek sürecinde annem benim için 41 kişiye 1 er tane verip okutmuştu hurmayaonuda yedim bi güzel ama işte nasip olmadı canım. kendim başlayım tekrar 41 meryeme sağol hatırlattıgın için canım bu sefer söz kaytarmıcam
ne güzel göbek adı meryem demek Allah ım adıyla büyüsün inşallah evlatlarınla mutlu huzurlu sağlıklı bir ömür mutlu olun inşallah

ohh iyi bari sevindim. cumartesi günü belli olcak demek umarım bu sefer hem köşeye hemde rahime sıkışırlar 9 ay çıkmamak üzere

evet saol cnm inşallah, cümlemizin tez vakitte inşallah sağda 14 ve 10 mm.lik iki adet, solda 15 mm.lik bir adet olmak üzere toplam 2 bıçık yımırtam varmış

Son düzenleme:
evet saol cnm inşallah, cümlemizin tez vakitte inşallah sağda 14 ve 10 mm.lik iki adet, solda 15 mm.lik bir adet olmak üzere toplam 2 bıçık yımırtam varmış

1 tane olsun senin olsun kuzum inşallah.rabbim 2 tane verirse ohh ne ala balımızın üstüne dimi ama
ayy merak ediyorum seni cidden ne olcak acaba bu sefer cumartesi ola hayrola inşallah

canim benim maşallah sübhanallah güzel gelişmişler
inşallah kaliteli yumurtalardir tut birakma onlari..
Rabbim daha fazla aratmasin yüzünü güldürsün
Günlük kaç doz klomen kullandin canim merak ettim

canim benim maşallah sübhanallah güzel gelişmişler
inşallah kaliteli yumurtalardir tut birakma onlari..
Rabbim daha fazla aratmasin yüzünü güldürsün
Günlük kaç doz klomen kullandin canim merak ettim

amin, sağolasın. sadece 1 doz içtim selserley'cim. sen nasılsın? düşünüyor musun aşılama ya da başka bişey?

Son düzenleme:

amin, sağolasın. sadece 1 doz içtim selserley'cim. sen nasılsın? düşünüyor musun aşılama ya da başka bişey?

Ahh canim ahhh ben tam tedaviye başladim 2 ay kullandim klomen ve çatlama ignesi tutmadi sonra
dr gonal f diye ilaç yazacagm sana dedi her gün kendi kendine igne vuracaksin dedi bende bu duruma çok üzüldm.
Eşimde üzülmeme dayanamadi ve beni memlekete (mersin) gönderdi bir ay annemlerde kaynanalarda falan stres attim geldim o ay adet görmedim leke oldu sadece sonrasinda 3 aya yakin adet göremedim dr gözetiminde ilaç kullandim yine olamadm bende otlara vurdum kendimi neyseki orucun ilk günü oldum hormon tahlili istemişti dr oda cumartsine denk geldi pazar leke geldi pazartesi bitti yine kaldi arkdaşim sanki Rabbim istemiyor gibi
her defasinda bi sorun çikiyor oysaki hiç bir düzensizlik yoktu saat gibi tikir tikirdi 28 günde birdi.
Ne olacak bilmiyorum folik artik dr görmek istemiyorum anlayacagin ama yapacak bisy yok bekleyecem tekrar hastalamayi sonra tahlil sonra yine devmmm şimfi tatilde gibiyim hiç umursamiyorum saldim çayira mevlam kayira misali

Anladım cnm ama adet olamaman dışında seni yıldıracak bi sorun görmüyorum bence pes etme vakti değil. Daha ısrarcı olmanı beklerim. Sen sana dediğimi içmedin sanırım adet olabilmen için merak etme sakıncalı bişey değil, eskiler bilir, sadece kan sulandıran ve dolaşımını hızlandıran bir tarif o. Faydasını görüp hemen sökülürsün evelAllah ağlamayan çocuğa meme verilmezmiş. sen dermanını aramaya devam etmelisin. bir gün, doğru zamanda yanıt bulacaktır

ayrıca o yumi geliştirici iğneleri evet kendi yapıyor herkes, sadece sen değil yani. çünkü her gün aynı saatte olmalı ve kendin yapabileceğin kadar kolay kullanımı, üzülme.

Güzel temennilerin için teşekkür ederim ama bilmiyorum zamani var demekki.
Ben herşeyi çok kafama takan biriyim galiba.
En son gittigim dr yumurtan tembel dedi ayrica kistler varmiş
bunun için ilaçsiz hamile kalamam sanirm hayirlisi Allahtan canim Rabbim isteyen herkese nasip etsin banada inşallah folik'cim

amin cümlemize cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…