sogan kürü kullananlar

Cumhurriyet donemindeki demiryolunu soruyor bana hangı ıkı sehırden gecmıyormus eliyin körüü zaten bi sürü ögrenmemız gerekn sey var demiryolu bi kenarda dursun yani :)

Bu şimdimi söylenir aklımdan sallasaydım tibet gecıyordu 2 sık arasında hep yanlısı buluyorm dıye bos bıraktm bılmedıklerımı sallasaymısım hepsınıde tutturucakmısım bu seferde ısaretlemedım dıye pişmanım

hmm, yanlışlar doğruyu götürüyo mu ki?

hmm, yanlışlar doğruyu götürüyo mu ki?

Götürmezmi 4 yanlısa 1 dogru gıdıyor canım.neyse artık Ösyme ye soylenmekle gecıyor gunler Dünyanın catısı baslarına yıkılsın ::) telefon klubesınde horon teptırsınler ona :)

Götürmezmi 4 yanlısa 1 dogru gıdıyor canım.neyse artık Ösyme ye soylenmekle gecıyor gunler Dünyanın catısı baslarına yıkılsın ::) telefon klubesınde horon teptırsınler ona :)

yds'de gitmiyor doğrular, o yüzden sordum bilmiyordum, yds rahatmış o zmn serbest holigon, ama buna rağmen 52'yi geçemedim

yds'de gitmiyor doğrular, o yüzden sordum bilmiyordum, yds rahatmış o zmn serbest holigon, ama buna rağmen 52'yi geçemedim

Yabancı dil sınavımı oluyor o canım? tutturan tutturabılıyor demekki canım bee yok sende bende o şans :)

canım ramazandan sonra esim sperm tahlili vercek sonucları cıkınca doktora götürücem sonucu o nasıl bir tedavi derse artık.benimişbiraz uzun sürcek yani.kötü düsünme hiç belliolmaz yumurtlamıssın yumurtanda catlamıs hersey güzel oluyor bak.bebekte belki bu ramazanın bereketiyle gelecek.Allah Kerim gülüm umutsuz olma.insallah hamişsindir ve cizelgenhepkalır seninle gülüm.aynencanımyavallabu ay adet olmak için hap map hiçbişey içmiycem.Allah yardımcınız olsun sen dikkat et yinede canım.Allah kolaylık versindatlısım

Kizzz sen ne diyorsun sen adi gibi tadida havali
mideyi hop hop hoplatiyor civan perçemi

kuzumsen ne zaman gidiyorsun asıl başladın mı tekrar ?
ben gitmicem galiba bilmiyorum kafam karışık:44::44:

benim kontrolüm yarın cnm. ilginç olarak birkaç gündür yoğunlaşan akıntım var. epey yoğun ve kıvamlı. klomene adaçayı takviyesi de yapmadım bu ay, sadece 1 doz klomen içtim. üşüttüm mü acaba klimadan naptım :44:

Herkese mrhb arkadaşlar kendi yaşadığım biseyi paylaşmak isterim.kardeşim pkolu uzun yıllardır evli ve 1 senedir çocuk istediği halde olmuyordu.bundan 15 gün önce tedavi için gittiği doktor esinde bi sorun olmadığını kendisinin de yumurtalarinda hiçbir hareket olmadığını çocuğun biraz zor olacağını söylemiş.yumurta catlatici ve adet söktürücü vermiş adet sokturucuyu kullandığı halde adet olmadı 2 gün önce şiddetli mide bulantisiyla doktora gitmiş doktor tahlil yapmadan ülser başlangıcı demiş ama iyiledmeyince bugün bidaha gitmiş doktor hamile olm ihtimalini düşünüp kan ve ultrason istemiş ve ultrasonda 7-8 haftalık hamile olduğu ortaya çıkmış kalp atışlarını bile duymuş uzun oldu ama anlatmak istediğim hiçbirimiz umidimizi kesmeyelim bende 6 aydır demiyorum olmuyo ama bugün anladım ki Rabbimin bi hikmeti vardır herşeyin en iyisini bilir hakkımızda hayırlısı olsun arkadaslar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ne zaman başladın sen ilaçlara ? az mı kaldı çatlatmayı olmana ?
yarın gidince ortaya çıkar cnm dr a söle ama unutma belki fazla olgunlaşmışdır yumiler ondan akıntı yogundur

Maşallah Rabbim sağllıkla kucagına almayı nasip etsin darısı size olsun inşallah...
doktorda hcg yaptırmadan neden hemen söktürücü vermiş ki iyiki ihmal etmeyip yeniden gitmiş doktora

Onu bende anlamadım Rabbimin büyüklüğü allah bana ve isteyen herkese nasip etsin insallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ne zaman başladın sen ilaçlara ? az mı kaldı çatlatmayı olmana ?
yarın gidince ortaya çıkar cnm dr a söle ama unutma belki fazla olgunlaşmışdır yumiler ondan akıntı yogundur

sanmıyorum fazla olgunlaştığını, bu 3. klomen denemem, hiç böyle olmadı. üstelik takviye bile yapmadım dediğim gibi. ilacım dün bitti cnm. muhtemelen pzar akşam çatlatma, salı sabah da aşılama olur. diye düşünüyorum ben.

ayy hadi inşallah kuzum Rabbim bu sefer müjdeni versin sanada
Hafta sonuna denk gelmesin de:18: ilaç bitti diyorsun pazara kadr ne olcak peki?
kendi kendine çatlamıyor dimi:26:

ayy hadi inşallah kuzum Rabbim bu sefer müjdeni versin sanada
Hafta sonuna denk gelmesin de:18: ilaç bitti diyorsun pazara kadr ne olcak peki?
kendi kendine çatlamıyor dimi:26:

valla ben geçen perşembe gittiğimde 7 mm.'di en büyüğü.
geçen ay 14. gün olmuştum çatlatmayı. yeteri kadar olmuştu yumiler. bu ayda öyle olursa ve sağlıklı bi yuminin günde ortalama 1,5 mm büyüdüğünü düşünürsek aslında c.tesi 20mm. olmuş olacak en büyüğü. aslında adaçayı takviyesi bu yüzden yapmadım belki bir gün geciktirebilirsem bu krizden kurtulabilirim diye yani. yine haftasonuna denk gelmesin lütfen bilemiyorum :44: bunu düşünmekten mod'a giremedim zaten hala

düşünme düşünme relaks ol doktor bu sefer bence planlamasını iyi yapacak merak etme emin ellerdesin

düşünme düşünme relaks ol doktor bu sefer bence planlamasını iyi yapacak merak etme emin ellerdesin

yok, araştırma hastanesi ya cnm her ay değişiyo dr. hesap yapmak şöyle dursun, olaya hakim olduğundan emin değilim. ve bu seferkini hiç gözüm tutmadı. canımı da çok yakıyor, eli sert. yarın da aynı şeyi yaparsa tatsızlık çıkarıcam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…