sogan kürü kullananlar

yahu kızlar benım bır tup kapalı dıgerı kısmen acık şimdi doktor asılama deneyelım dıyorda zaten kapalı nasıl asılama olcakki sansım cook dusuktur dımı. hem tüp bebek sartları ıcın illa 3 asılama mı olmak lazım . ilk denemede tup bebekle hamıle kalanlar nerde yaptırdınız paylasırmısınız

Canim tutma şansin var bir iki tane dene belli olmaz
yanliş hatirlamiyorsam eşin tüp bebege karşiydi eger karistirmiyorsam...
Hem aşilama da tutmazsa(Allah korusun) eşinin inadida kirilir tüp bebege ikna olur.
Tabi bu benim fikrim canim
Allah yardimcin olsun.

Kızlar bugun 11de aşılama gerçekleşti cok aaz kanamam oldu şidide sağ tarafta şiddetli araara gidip gelen ağrılarım var dua edin ne olur rabbim hayırlıslını versin inş hepimize.

Kızlar bugun 11de aşılama gerçekleşti cok aaz kanamam oldu şidide sağ tarafta şiddetli araara gidip gelen ağrılarım var dua edin ne olur rabbim hayırlıslını versin inş hepimize.

Hadi bakalim hayirli olsun ecem
Rabbim yüzünü güldürdürsün
Hayirlisiyla tutar inşallah

canışıııııım bil bakalım ben kimim:KK9::KK54::KK66::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK69::81::92::124::119:
şşşşıııışşşştttt kimse duymasın:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK1::KK1::KK1::KK1:
canım doktora gttm kadın baya ilgilendi muayene etti birşey yok dedi:44:yumurtalarma da baktı çatlamşlar dedi:KK16:
artık beklemedeyim işte:KK16:hamilelek çizelgmi ble yaptm son adet tarihimi yazdm ,22 mart 2015 doğum çktı:KK1::KK1::KK1:
ayyy bu arada lojman çktı taşınacaz çok yoğunum:KK25:ve karnımda hala ağrı var.yav anlamadm ki ne oldu bna:26:
canışım beni ele verme heeee:KK20::KK20::KK20::KK1::KK1::KK1:

KIZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ tamam gülüm yaaa cok sevindim tanımammı kuzum seni yazdıgım msja cevabından tanıdım:KK76::KK76::KK76::KK76:kuzum en güzeli zaten doktoruna uymak cünkü ovulasyon testleri ates ölcme hepsi bi yere kadar.en güzeli ultrasyon.lojmanmı cıktı kuzum kendini cok yorma tamammı cok dikkat et kendine.bebiş varsa nasıl tasınacaksın kuzum bir yakının gelsin yardım etsin.agrın belki bebişinin müjdesidir gülüm.oyy oyyy mart civcivimi olacak hadi insallah güzel haberini bekliyorum gülüm:21::21::21::21:.ele vermem datlısım:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

sende itiraf ediyorsun demek hahahhahahah :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
ben hiç bilmiodum çoğu kişide öyle oldugunu hiçbi regl belirtisinde bu yazmıyor çünkü :KK1:
bgn yine kahve leke var deliricemmmmmm regl olamıyorum iyimi
kaç senedir düzenli gelen şey bu ay bana yamuk yaptı alacagı olsun:KK47: hemde 9 ay alacagı olsun iyimi:KK53:

ne diyon kız sen nasıl bişimiş o öle :KK37:
az şeyle çok şey anlatmak hiç bana göre değil
ben konuştummu en ince ayrıntısını anlatırım :KK1:

Şuaralar facede donen telefon klubesınde halay cekmek muhabbetını acıklıyorum canım :) kpss sınavındakı bır cumledırde kendılerı:)
senı bılmemmı suya dua uflerken bılem kılı kırk yararsın ıcınemı ufleyım dısınamı , damacanamı pet sısemı :) yoldamı okusam evdemı :) :KK1::KK1:
o hallerine ben burdan kıs kıs guluyordum cok sevımlı oluyorsun:KK1::KK1: bu kabartma tozu pastayı nasıl kabartıcak, babam boyle pastayapmayı nerden ogrendı :KK1::KK1::KK1:

canim benim dedigin gibi hayirlisi buymuş Allah büyük
söktürücü çok iyi degilmiş
duydugum kadariyla
civan perçemi iyi geliyor
beni o söktürdü
eger varsa oralarda bir aktarci
al iç derim tadi aci ama olsun
Tabiki dr a gitmeyi ihmal etme.
öpüldün

var var ben alırım civan perçemini :KK52: ismide çok havalıymış heee civan perçemi :KK51:

yahu kızlar benım bır tup kapalı dıgerı kısmen acık şimdi doktor asılama deneyelım dıyorda zaten kapalı nasıl asılama olcakki sansım cook dusuktur dımı. hem tüp bebek sartları ıcın illa 3 asılama mı olmak lazım . ilk denemede tup bebekle hamıle kalanlar nerde yaptırdınız paylasırmısınız

canım bazı şartlarda illaki 3 aşılama demiyorlar yani sen onun için devlet hastanesine gidiceksin
istedikleri testleri vs eşinle bir yaptırcaksın testleriniz kurulda ya onaylancak yada dicek önce aşılama yapılsın
Tabi tek tarafla şans düşük ama hiç belli olmaz nasip kısmet yani :KK16: olur mu olur:KK16:

yeni aya yeni umutlar bakalım inşallah hayırlısyla canım.peki neden böle leklenmemlerin oluyor ya onuda bi araştırmak lazım canım .

:KK55::KK55:bekle biziiiiiiii temmuzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:KK55::KK55:
aynen canım bend emerak ediyorum
tüp bebek doktorumu aramayı düşünüyorum bugün bakalım ne dicek:26:

canım hadi hayırlı olsun umarım bebişin müjdesini alırsın tez zamanda
kendine çok iyi bak tamam mı, çok yormadan kendini dinlenmye çalış:KK34:
güzel haberlerini bekliyoruzzzzz:KK16::KK16::KK16:

Şuaralar facede donen telefon klubesınde halay cekmek muhabbetını acıklıyorum canım :) kpss sınavındakı bır cumledırde kendılerı:)
senı bılmemmı suya dua uflerken bılem kılı kırk yararsın ıcınemı ufleyım dısınamı , damacanamı pet sısemı :) yoldamı okusam evdemı :) :KK1::KK1:
o hallerine ben burdan kıs kıs guluyordum cok sevımlı oluyorsun:KK1::KK1: bu kabartma tozu pastayı nasıl kabartıcak, babam boyle pastayapmayı nerden ogrendı :KK1::KK1::KK1:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: hahahahhahahahaahhahahaaha koptum ya kıgızzzz:KK76:
sen cvp yazmadan ben merak edip araştırdım zaten soruyu sosyal medyada alay konusu olmuş kırmış geçirmiş milleti:KK33:

KIZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ tamam gülüm yaaa cok sevindim tanımammı kuzum seni yazdıgım msja cevabından tanıdım:KK76::KK76::KK76::KK76:kuzum en güzeli zaten doktoruna uymak cünkü ovulasyon testleri ates ölcme hepsi bi yere kadar.en güzeli ultrasyon.lojmanmı cıktı kuzum kendini cok yorma tamammı cok dikkat et kendine.bebiş varsa nasıl tasınacaksın kuzum bir yakının gelsin yardım etsin.agrın belki bebişinin müjdesidir gülüm.oyy oyyy mart civcivimi olacak hadi insallah güzel haberini bekliyorum gülüm:21::21::21::21:.ele vermem datlısım:KK30::KK30::KK30::KK30::KK30::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

ya ben halime gülsem mi ağlasam mı bilmiyorum:KK37::KK37::KK37:canım 2 yıldır ben her ay böyle bekliyorum ve sonuç hüsran oluyor:KK43::KK43::KK43:yani benim bu çizelge bi on gün sonra yalan olacak.benimkisi de işte her ay olduğu gibi bomboş bir umut işte:KK43:canım ağrılarım bence oruçtan dolayı oldu diye düşünüyorum.hem bebiş varsayalım ki var olsa bile 1-2 günlük bebiş neyin ağrısını vericek:26:
evet canım lojmana taşınıyoruz.sağolsun,görümcek geldi yardıma:KK16:
eee canış sen şimdi bu ay ne kadar beklicen daha? millet gibi normal adet de olamıyoruz ki adet gününü beklesen:KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
var var ben alırım civan perçemini :KK52: ismide çok havalıymış heee civan perçemi :KK51:

canım bazı şartlarda illaki 3 aşılama demiyorlar yani sen onun için devlet hastanesine gidiceksin
istedikleri testleri vs eşinle bir yaptırcaksın testleriniz kurulda ya onaylancak yada dicek önce aşılama yapılsın
Tabi tek tarafla şans düşük ama hiç belli olmaz nasip kısmet yani :KK16: olur mu olur:KK16:

:KK55::KK55:bekle biziiiiiiii temmuzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:KK55::KK55:
aynen canım bend emerak ediyorum
tüp bebek doktorumu aramayı düşünüyorum bugün bakalım ne dicek:26:

canım hadi hayırlı olsun umarım bebişin müjdesini alırsın tez zamanda
kendine çok iyi bak tamam mı, çok yormadan kendini dinlenmye çalış:KK34:
güzel haberlerini bekliyoruzzzzz:KK16::KK16::KK16:
sağol canım benim allah razi olsun elimden geleni yapıyom 21 temmuz safak baklım hayırlsı olur inş.

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: hahahahhahahahaahhahahaaha koptum ya kıgızzzz:KK76:
sen cvp yazmadan ben merak edip araştırdım zaten soruyu sosyal medyada alay konusu olmuş kırmış geçirmiş milleti:KK33:

He yaa hiç sorma bırde et balık tavuk muhabbetı var ki sorma mıllete yarım porsıyon tam porsıyon yemek dagıttırdılar resmen turkce mantık sorusunda :)oruc kafaya mıllet dayanamadım soruyu yedim geyıgı yapıyor :))Malezya ucagının gıdıs yönünümü ararsın, Dünyanın catısı neresıdırımı ararsın Vatandaşı olmasan gercekten eglencelı bır ulkeyız haa:KK1::KK1::KK1:

He yaa hiç sorma bırde et balık tavuk muhabbetı var ki sorma mıllete yarım porsıyon tam porsıyon yemek dagıttırdılar resmen turkce mantık sorusunda :)oruc kafaya mıllet dayanamadım soruyu yedim geyıgı yapıyor :))Malezya ucagının gıdıs yönünümü ararsın, Dünyanın catısı neresıdırımı ararsın Vatandaşı olmasan gercekten eglencelı bır ulkeyız haa:KK1::KK1::KK1:

amanınnn neymiş kız onlar öyle :KK9::KK9::KK9::KK9: şok şok şok flaş flaş yani :KK52::KK52::KK52:
kpss bana göre bi sınav değilmiş bunu anlamış oldum :KK1:

amanınnn neymiş kız onlar öyle :KK9::KK9::KK9::KK9: şok şok şok flaş flaş yani :KK52::KK52::KK52:
kpss bana göre bi sınav değilmiş bunu anlamış oldum :KK1:

Eylülde gireceklerede malezya ucagını buldururlar herhalde :))) 1 sene calıs emek ver gel malezya ucagında kaybol dunyanın catısına tosla kafayı işte :)bende bana göre olmadıgını anladımda gec anladım be bacım :))

Eylülde gireceklerede malezya ucagını buldururlar herhalde :))) 1 sene calıs emek ver gel malezya ucagında kaybol dunyanın catısına tosla kafayı işte :)bende bana göre olmadıgını anladımda gec anladım be bacım :))

olsun hayırlısı tatlım:KK34: belli olmaz ummadıgın bi puan alırsın belki şöle en tavanından :KK53:
ben çıkıcam tatlım şimdi sonra görüşürüz olur mu:KK3:

Merhaba kızlarrrr bende 4 aydır bebiş istiyorum. Buzamana kadar sadece düğün öncesi kadındoğuma gitmiştim sadece ultrasonla bakmıştı herşey normal demişti.forumda folik asit kullananları okudum doktor kontrolündemi kullanılmalı kendim alıp denemelimiyim ? Yada soğan kürünümü denesem ikisi birlikte yapılıyor mu ? Beni bilgilendirirseniz çok sevinirim kızlarrrr :KK43:((((((

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Haha Turkce sorusuudu o canım, romanla sıırmıydı neydı kıyaslamasını yapıyor sıır yazmanın romandan ddaha zorlastıgını anlatabılmek ıcın kullanmıs o cumleyı :) zor degıldı ama komıktı sınavın ortasında hayal edıyorsun kendını oyle :) az seyle cok soz anlatmayı oyle o sekılde anlatmaya calısmıs :)

öğrendim cnm işyerindeki arkadaşlardan :KK9: bi de yapılan yollar hakkında varmış heralde :26:

beklediğim gibi negatif kuzum 1,20 hiç üzülmedim inan
Demekki zamanı değilmiş hayırlısı böyleymiş
bi kaç gün daha beklicem sonra dogru doktora :KK55::KK55::KK55:
tşk ederim hepinizeeeeeee:KK16::KK16::KK16::KK16:

hayırlısı olsun cnm ne mzn gideceksin dr.a?

Hayırlı olsun cnmmm, ALlah yardımcın olsun, inşallah duaların kabul olsun :KK16:

dünyanın çatısı Tibet :KK53:

Merhaba kızlarrrr bende 4 aydır bebiş istiyorum. Buzamana kadar sadece düğün öncesi kadındoğuma gitmiştim sadece ultrasonla bakmıştı herşey normal demişti.forumda folik asit kullananları okudum doktor kontrolündemi kullanılmalı kendim alıp denemelimiyim ? Yada soğan kürünümü denesem ikisi birlikte yapılıyor mu ? Beni bilgilendirirseniz çok sevinirim kızlarrrr :KK43:((((((

hoşgeldin cnm, inşallah bizimki gibi uzun sürmez senin mücadelen, folikasit için dr.a danışmana gerek yok cnm ama bir doktorun varsa folikasit kullanmaya başladığını söyle tabi, hoş, o kendi sana yazacaktır zaten. Folidoce öneririm, B12 takviyeli, günde 1 adet alıyorsun, yan etkisi yok, rahatsızlık vermez. :KK19:

Çok tşk ederim canımm rabbim inşallah kimseye çok aratmadan nasip eder. Soğan kürüyle bir arada kullansam olur mu ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X