sogan kürü kullananlar

en cahil olduğum konu bu biyolojik konular sanırım.hiçbir şey anlamdım:KK17::KK17::KK17:e şimdi benim bu yumurtanın çatladığını nasıl anlicam yav:18: canım doktorumun tavsiyesiyle dün gece eşimle ilişki oldu.ilşkiden hemen sonra eşim banyoya gitti ve benim kasıklarımda bi basınç bi sancı nefes alamıyordum sürüne sürüne kıvranarak tuvalete sürükledm kendmi çünkü midem de bulanmya başladı.rahim filmi çektn mi ilaç verrken bi basınç sancı olur kasıklarda benm de öyle oldu ama o rahim filmi ağrısının bin katıydı 2 saat o şiddetle devam etti.eşim ne ettiyse de acile gitmedm.çünkü doktr soru sorck dye utandm:KK17:neyse 2-3 saatten sonra azaldı acı.ve bugünde hala kasıklarmda yara varmş gbi hissedyrm kendimi.ilk defa böyle birşey oluyor.yarın doktora gidecem
:18:gitmişken yumurtam çatlamış mı kesin diye hakkında yine soru sorsam mı acep:KK1:

canım en güzeli sen bence doktorunun dedigini uygula cünkü o ultrasonla bakıyodur ve catladıgını görmüstür canım.aynı sey bendede oldu gülüm dedim içimden acaba kistimmi olustu yoksa korktum belkide yumurtan catladı canım.cekildim canım rahim filmi benimde 2 gün önce aynı sekilde agrım olduhayırlara vesile olsun insallah.bi git gülüm keske gitseydin doktora ozaman yarın mutlaka git gelişmelerden haber et sor tabi gülüm ne olmus bi baksın cok öptüm gülüm:KK54:

rica ederim

şifa olsunnn :nazar:

Rabbim şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine isteyen heeeeerkeslere nasip etsin inşallah bu duyguyu

aminn canım amin inşallah.ama ben şimdi soğan bitince testere dişli aslanpençesine başlamıştım 1 ay onu içeyim dedim gelecek adete 10 gün kala tekrar soğan içecektim.şimdi acaba aslanpencesini bırakıp adet bitiminde gene soğanamı başlasam karar veremedim.

İyi geceler hanımlar soğan suyu içipte kasik ağrısı cekeniniz varmı yoksa bu ağrı yumurta agrisimi :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İyi geceler hanımlar soğan suyu içipte kasik ağrısı cekeniniz varmı yoksa bu ağrı yumurta agrisimi :KK43:

canım ben soğan suyu içmeye adetimin 4.günü başlamıştım.adetin 17.günü sağ kasığımda çok fazla ağrı oldu sancı gibi oturdum kaldım.adetin 18.günü soğan suyunu son kez yapmıştım 15.gün doldu.ertesi gün afedersin peçeteye bembeyaz kremsi bir akıntı gelmişti.ozaman faydası olduğunu anladım.yani kürün bimesine 2 gün kala ve bittikten 1 gün sonra :KK66:

canım ben soğan suyu içmeye adetimin 4.günü başlamıştım.adetin 17.günü sağ kasığımda çok fazla ağrı oldu sancı gibi oturdum kaldım.adetin 18.günü soğan suyunu son kez yapmıştım 15.gün doldu.ertesi gün afedersin peçeteye bembeyaz kremsi bir akıntı gelmişti.ozaman faydası olduğunu anladım.yani kürün bimesine 2 gün kala ve bittikten 1 gün sonra :KK66:

Bende adetin 4, günü başladım tam 8 gün oldu bugün benimde öyle koyu bi akintim var şuan ve kasiklarimda ağrı özellikle sağda daha fazla faydası oluyor demekki tesekkur edrm cvp için :KK66:

Bende adetin 4, günü başladım tam 8 gün oldu bugün benimde öyle koyu bi akintim var şuan ve kasiklarimda ağrı özellikle sağda daha fazla faydası oluyor demekki tesekkur edrm cvp için :KK66:

evet canım.rica ederim.biz bebek için uğraştığımızdan dolayı sadece tek bir faydaya odaklanıyoruz.:) en kötü ihtimalle rahim kanserine karşı korunuyoruz bebiş gelmesede :)

kuzum Hakkını helal et tesbihi çekemedim bi türlü :2:
Gitti bitti sınav stres yok artık rahat ol canım ohhhhhhhhhh misssssssss:KK16::KK16::KK16:
zor diyorlar sınava bnde duydum arkadaşımdan hayırlısı kuzum ya
umarım beklemediğin bi süpriz çıkar güzel puan alırsın :KK34:

Olsun canim kismet artik sil artik kafandan gez toz eylen valla at streslerini.

Mybabym helal olsun kuzum nedemek :) Icıme oturan öküz bı kalksın bu dedıklerınızın hepsını yapıcam ınsallah.

Kızlarr salı günü aşılama yapılacak dua edin bana :)

canım Rabbim vesile kılsın mucizeni umarım herşey gönlünce olur
Allah yardımcın olsun

rabbbim isteyene herkese nasip etsin anneligi

ben geçen ay sogan kuru yaptim , daha dogrusu mayisin sonunda adetimin 5. gun basladim 15 gun yaptim sogan kurunu ( kistimin olup olmadigini bilmiorum, incirden once sogan yap için temizlenir dediler bende oyle yaptim )
incire gerek kalmadi su an 1.5 aylik hamileyim ...

Allah sağlıkla kucagınıza Almayı nasip etsin:nazar:
darısı bize olsun inşallah:KK16:
mybabycim geldimi seninki :)
beklediğin misafir ...
Umarim yolunu şaşirip geri dönmüştür :KK66:)

kız gelmedi ya :S dün kahve leke geldi yine devamı yok
sabah uyandım tertemiz yani:26:
şimdi kan vericem arkadaki sağlık ocagına gidip:KK55:
hamile degilsem de doktora gideceğim ona göre

bende hastalandım kızlar.bu ay soğan kürü içmiştim ama olmadı:KK43:

kuzum üzülme nasip kısmet bugün olmadı ama olucak biliyorsun
sadece Vakti saati var Rabbim nasip edene kdr pes etmek yok:KK20: yeni yumilerle yeni umutlar olucak:KK16:
ayyy hastalanamadım ben tatlım ya bel agrımda kesildi :26: olcam olamıyorum gibi bişeyim yani

Mybabym helal olsun kuzum nedemek :) Icıme oturan öküz bı kalksın bu dedıklerınızın hepsını yapıcam ınsallah.

Ayyy canım canımmmmm:KK48:
umut hala var bnm için:18::18::18:
şimdi kan vermeye gideceğim bakalım kuzum ya olmadım hasta yani olamadım kahve leke var gerisi yok:KK19:

Allah yardımcın olsun

sadece Vakti saati var Rabbim nasip edene kdr pes etmek yok:KK20: yeni yumilerle yeni umutlar olucak:KK16:
ayyy hastalanamadım ben tatlım ya bel agrımda kesildi :26: olcam olamıyorum gibi bişeyim yani

şimdi kan vermeye gideceğim bakalım kuzum ya olmadım hasta yani olamadım kahve leke var gerisi yok:KK19:

Evde test yapmadın dımı meydanı bos buldun nasılsa asya yok kım dıdıklıcek senı ama ben o folıgede sormassam :) ona devretmıstım senı :)Kuzum benı hadı ınsallah hayırlı sonuclarla gel.tup denemesı sonrası kendılıgınden hamıle kalanlardan bırıde sen ol ınsallah.gecen haftada pembe leke olmstu aklıma yerlesma kanaması fıkrı gelıyor ve kuvvetlı bır sekılde..sonuctan haberdar et emi ve sonuc neolursa olsun uzulmekte yok toy toy :) bız aştık artık oraları dimi kuzum benım :) ama guzel olsun ınsallah Allahımda agzına agzına carpıvereyım mybabymın sınavın sıkıntısının hıncınıda senden alcam test yapmadın dıye ohh olsun:KK16::KK16::KK16::KK33::KK33::KK33::KK1::KK1::KK1::KK1:

Evde test yapmadın dımı meydanı bos buldun nasılsa asya yok kım dıdıklıcek senı ama ben o folıgede sormassam :) ona devretmıstım senı :)Kuzum benı hadı ınsallah hayırlı sonuclarla gel.tup denemesı sonrası kendılıgınden hamıle kalanlardan bırıde sen ol ınsallah.gecen haftada pembe leke olmstu aklıma yerlesma kanaması fıkrı gelıyor ve kuvvetlı bır sekılde..sonuctan haberdar et emi ve sonuc neolursa olsun uzulmekte yok toy toy :) bız aştık artık oraları dimi kuzum benım :) ama guzel olsun ınsallah Allahımda agzına agzına carpıvereyım mybabymın sınavın sıkıntısının hıncınıda senden alcam test yapmadın dıye ohh olsun:KK16::KK16::KK16::KK33::KK33::KK33::KK1::KK1::KK1::KK1:

kuzuuuuuuucukkkk günaydın erkencisin yada daha uyumadın mı demeliyim :KK1:
ayy aştık tabi kuzum umarım başka bişi yokturda tek gebelikten regl olmamış olayım korktum açıkcası
şimdi sağlık ocagına gidip kan vercem üniversiteye kan sonucuma göre giderim dedim
bakalım nasip kısmet :)
folik valla yoktu haftasonu o yüzden rahat raht geçirdim didiklenmeden:KK9:
kızzzz tek olsunda sen çarp ayol :KK4:
geçen hafta pembe gelmedide 31.haziranda sabah uyandıgımda koyu leke vardı
sonra devamı gelmedi
hafta sonuda kahve leke vardı öle tuhaf bişi oldum anlıcagın bilmiyorum :18:
gelince yazarım umarım sonuc hemen çıkar ya

kuzuuuuuuucukkkk günaydın erkencisin yada daha uyumadın mı demeliyim :KK1:
ayy aştık tabi kuzum umarım başka bişi yokturda tek gebelikten regl olmamış olayım korktum açıkcası
şimdi sağlık ocagına gidip kan vercem üniversiteye kan sonucuma göre giderim dedim
bakalım nasip kısmet :)
folik valla yoktu haftasonu o yüzden rahat raht geçirdim didiklenmeden:KK9:
kızzzz tek olsunda sen çarp ayol :KK4:
geçen hafta pembe gelmedide 31.haziranda sabah uyandıgımda koyu leke vardı
sonra devamı gelmedi
hafta sonuda kahve leke vardı öle tuhaf bişi oldum anlıcagın bilmiyorum :18:
gelince yazarım umarım sonuc hemen çıkar ya

Canim merak ettim sonucu bekliyoruz 4 gozle bnm de bata kaldi 6 haydi hayirlisi... :)

Allah yardımcın olsun

sağol xcnm allah razı olsun

Canim merak ettim sonucu bekliyoruz 4 gozle bnm de bata kaldi 6 haydi hayirlisi... :)

geldim ben ama kan sonucu yarın öğlen çıkcakmış :KK14:
zaten ben yarın öğlene regl olurum kesin :KK9:
amaaaa idrar testi aldım eve elim boş dönmedim:KK53:

aminn canım amin inşallah.ama ben şimdi soğan bitince testere dişli aslanpençesine başlamıştım 1 ay onu içeyim dedim gelecek adete 10 gün kala tekrar soğan içecektim.şimdi acaba aslanpencesini bırakıp adet bitiminde gene soğanamı başlasam karar veremedim.

aslan pençesini hiç bilmiyrm canım

sen bilirsin

Allah yardımcın olsun

kahve leke miiiiiiiiiiiiiii?

hadi hayırlısıııııııııııııı? :KK9::KK9::KK9:

:KK34::KK34::KK34::KK34:

Ayy cok merak ettim :KK66:

sabah ilk idrar olmadı ama umarım varsa bişey çıkar
birazdan yapacagım kızlar :KK55:
valla 31 haziranda kahve leke geldi sabah hah dedim ramazanın ilk günü oldum :KK53:
sonra bu 5inde 6sında yine leke geldi yani aradan 1 hafta sonra tekrr kahve gelmesi delirtti beni
ya sökülemedi yada başka bişey var endişeliyim
kan sonucuma göre dr a gideceğim bakalım

Ayy cok merak ettim :KK66:

kızlar yaptım idrar testini silik çizgi bile yok
önümüzdeki ay inşallah çift görürüz hepimiz
bu ay Rabbim nasip etmemiş umarım tez zamanda eder
boşu boşuna heveslendim tühhhh:KK50:

X