sogan kürü kullananlar

rabbbim isteyene herkese nasip etsin anneligi

ben geçen ay sogan kuru yaptim , daha dogrusu mayisin sonunda adetimin 5. gun basladim 15 gun yaptim sogan kurunu ( kistimin olup olmadigini bilmiorum, incirden once sogan yap için temizlenir dediler bende oyle yaptim )
incire gerek kalmadi su an 1.5 aylik hamileyim ...

Hiç bir beklentim yok ısın acıgı puan olarak 2012de calısmadan hazırlanmadan öylesıne gırıp 70 almıstım ama bunda son 2 3 a harıc calısmıstım kı 70 bile alabılcegmı dusunmuyorum Nasıp artık bundan sonra herkes kendı kasıgındakını yer canım kardesın ıcınde uzuldum canım ama ınsan sındıremıyor bır anda haklıda yanı benım dılıme vurdu sınırım su saat oldu hala su soruda soyleydı bunda boyleydı adamı canından bezdırdım yeter artık bıttı gıttı bırak dusunmeyı dıyp duruyorda elımde degıl:KK5:

Olsun canim kismet artik sil artik kafandan gez toz eylen valla at streslerini.

rabbbim isteyene herkese nasip etsin anneligi

ben geçen ay sogan kuru yaptim , daha dogrusu mayisin sonunda adetimin 5. gun basladim 15 gun yaptim sogan kurunu ( kistimin olup olmadigini bilmiorum, incirden once sogan yap için temizlenir dediler bende oyle yaptim )
incire gerek kalmadi su an 1.5 aylik hamileyim ...

Allah kucagina da almayi nasip etsin insallah bu sogan kürü anladigim kadariyla farkli tepki veriyor bende kullandim adetimin 6. gunu başlayip 10 gün içmişti ve üç ay adet görmedim belki soğanla alakasi yoktur ama
benim içime kurt düştü bi kere :KK43:
( ama ben çok az ilik içmiştim sanirim sicak yudum yudum içilmesi lazimmiş)

Son düzenleme:
Allah kucagina da almayi nasip etsin insallah bu sogan kürü anladigim kadariyla farkli tepki veriyor bende kullandim adetimin 6. gunu başlayip 10 gün içmişti ve üç ay adet görmedim belki soğanla alakasi yoktur ama
benim içime kurt düştü bi kere :KK43:
( ama ben çok az ilik içmiştim sanirim sicak yudum yudum içilmesi lazimmiş)

ben yilbasinda gittim baldilar kist yok overler temiz demislerdi, 6 ay sonra da bu kuru yaptim , kistim yokdu galiba

ben çok sicak içtim,agzimi yaka yaka, ne kadar sicak olursa o kadar iyi olur dediler bana ..

guzel dileklerin için saol, darisi basina insalllahh

kizken benim adetlerim çok duzensuzdi,3 ay gelmedigi olurdu,jinekolog kist var demisti ama ben korkdum o zmaanlar dogum konbtrol hapi kullnamaya evlenincede 2 dogumdan sonra hiç gecikmedi adetim .. bu uçuncu olacak yani ailemize tesrif eden bebi$ oalrak :)

Son düzenleme:
kuzum Hakkını helal et tesbihi çekemedim bi türlü :2:
Gitti bitti sınav stres yok artık rahat ol canım ohhhhhhhhhh misssssssss:KK16::KK16::KK16:
zor diyorlar sınava bnde duydum arkadaşımdan hayırlısı kuzum ya
umarım beklemediğin bi süpriz çıkar güzel puan alırsın :KK34:

canım bende hastalandım şiddetli bir bel ağrısı eşliğinde :KK43: :KK43:

canım bende hastalandım şiddetli bir bel ağrısı eşliğinde :KK43: :KK43:

mutlaka devam et canım soğan kürüne

farklı uygulamalar var resmi sitede sss bölümünde

birine 15gün uygula 15 gün ara ver 15 gün tekrar uygula yazmış

birine başka bir şey

hangisinin sorunu seninkine yakınsa onu uygula.bazıları kist var demiş bazılarının farklı şikayetleri var.

hatta sorabilirsin orda sen de

mutlaka devam et canım soğan kürüne

farklı uygulamalar var resmi sitede sss bölümünde

birine 15gün uygula 15 gün ara ver 15 gün tekrar uygula yazmış

birine başka bir şey

hangisinin sorunu seninkine yakınsa onu uygula.bazıları kist var demiş bazılarının farklı şikayetleri var.

hatta sorabilirsin orda sen de

bende kist yok canım.kolaylaştırsın diye içtim.gelecek adete 10 gün kala 10 gün daha içecem bana uyan bu sanırım.

bende kist yok canım.kolaylaştırsın diye içtim.gelecek adete 10 gün kala 10 gün daha içecem bana uyan bu sanırım.

örnek olarak yazdım kisti canım. farklı sorunlarla da sormuşlar.sorun olmayan da yazmış

ben incelemiştim 3-4 farklı uygulama da vardı

sen daha iyi bilirsin tabi

örnek olarak yazdım kisti canım. farklı sorunlarla da sormuşlar.sorun olmayan da yazmış

ben incelemiştim 3-4 farklı uygulama da vardı

sen daha iyi bilirsin tabi

estagfurullah canım.sanki sorunu olmayanlar için bu şekilde içilsin diye okumuştumda oyüzden böyle yapayım dedim.tekrar bi bakayım.nerde yazıyor canım saraçoğlunun sitesinde mi?

estagfurullah canım.sanki sorunu olmayanlar için bu şekilde içilsin diye okumuştumda oyüzden böyle yapayım dedim.tekrar bi bakayım.nerde yazıyor canım saraçoğlunun sitesinde mi?

google a saracoğlu resmi sitesi yazıp bulmuştum siteyi ben

sss kısmında sorular vardı

orda okumuştum

istersen sen de bakabilirsin

Allahım isteyen herkese nasip etsin çok bekletmesin inşallah

dualarımdasınız

:nazar:

google a saracoğlu resmi sitesi yazıp bulmuştum siteyi ben

sss kısmında sorular vardı

orda okumuştum

istersen sen de bakabilirsin

Allahım isteyen herkese nasip etsin çok bekletmesin inşallah

dualarımdasınız

:nazar:

amin canım.oraya baktım ama çok soru var tek tek bakamadım.bi programdaki konuşmasını dinledim.soğan kürünü 15 gün uygulayın adet görün adetinizin bitince hemen tekrar 15 gün daha uygulayın dedi.bende öle yapayım ara vermeden bu ayda uygulayım.teşekkür ederim canım.

ayyyyy canışım çok sevindim seninkinn de çatladığına:KK16::KK16::KK16:ayyyy inş ikimz de hamiş kalırz bu kez.RABBİM yüzümüzü güldür bu kez inş:KK14: ben her ay soğanla çatlıyo yumurtam ama beiş olmyo o yüzden pek ümütli dğlm:KK43:canışım senin ki ilk kez mi çatlıyo?

datlım ben yumurtlamadım sanırım gecen ay progesteronum 0,6 cıkmıstı akıntım vardı oda kesildi.yüzde doksan test yanılttı beni yada negatifti.ben pek catlamaya dair bir belirti yasamadım gülüm bi ara karnım agrıdı ama ne öyle sümüksü bir akıntım oldu nede baska bişi.sadece sogan küründen dolayı bayazımsı akıntım oldu.oda azaldı simdi.progesteronun 7.52 mi cıktı gülüm yumurtlaman olmus ama kaliteli yumurtlama olmamıs .biz pkolularda böyle olyo malesef ama degerinle gebelik sansın var gülüm canını sıkma 10 üstü kaliteli yumurta olustugunu gösterir.benimki 0,65 di seninki gene iyi kuzum üzülme tamamı

datlım ben yumurtlamadım sanırım gecen ay progesteronum 0,6 cıkmıstı akıntım vardı oda kesildi.yüzde doksan test yanılttı beni yada negatifti.ben pek catlamaya dair bir belirti yasamadım gülüm bi ara karnım agrıdı ama ne öyle sümüksü bir akıntım oldu nede baska bişi.sadece sogan küründen dolayı bayazımsı akıntım oldu.oda azaldı simdi.progesteronun 7.52 mi cıktı gülüm yumurtlaman olmus ama kaliteli yumurtlama olmamıs .biz pkolularda böyle olyo malesef ama degerinle gebelik sansın var gülüm canını sıkma 10 üstü kaliteli yumurta olustugunu gösterir.benimki 0,65 di seninki gene iyi kuzum üzülme tamamı
ayyyy canım diğer yazdıklarımı okudn mu:KK14:ya kafamı çok karıştran arkadaşlar oldu:KK43:yumurta çatladktan 1 hafta sonra progesteronda çıkarmş ,değer 10 olmlymş vs. acaba yumurtam hep kalitesiz diye mi bebek olmuyo:26: ya ne oldu da yumurtam çatlamamış dyosn ki?bende de akıntı olmaz yumurtam çatladğnda. sen de progesteron testi yapsana:26:

ayyyy canım diğer yazdıklarımı okudn mu:KK14:ya kafamı çok karıştran arkadaşlar oldu:KK43:yumurta çatladktan 1 hafta sonra progesteronda çıkarmş ,değer 10 olmlymş vs. acaba yumurtam hep kalitesiz diye mi bebek olmuyo:26: ya ne oldu da yumurtam çatlamamış dyosn ki?bende de akıntı olmaz yumurtam çatladğnda. sen de progesteron testi yapsana:26:

yok gülüm okuyamadım.temizlik yaptım yoruldum yeni oturdum gülüm.ben gecen ay yaptırdım datlım adetimin 21, gününde 0,65 cıktı ve yeni adetimin 2. günündede 4 cıktı doktorum yumurtlama olmamıs dedi.döllenme olduktan bi hafta sonra kanda belli olur gebelik.belki yumurtan gec catlayabilir mesela bir yakınımın gebeliği adetine bir gün kala olmustu.gec yumurtluyomus meger.ayrıca progesteron kaliteli yumurtlama olup olmadıgını gösterir yumurtanın catlayıp catlamadıgını degil.bak söyle yazıyo mesela

Yumurta Çatlaması Nedir,Yumurta Çatlaması Nasıl Olur,Yumurta Çatlaması Nasıl Anlaşılır

Yumurta çatlaması hormon testleri ile teorik olarak anlaşılabilir. Ancak bu test 22. gün yapılan progesteron testi değildir.

Düzenli adet gören kadında 12-13. günlerde yumurtayı çatlakmak üzere ani bir yükselen LH hormon seviyesi yumurtanın çatlayacağını gösterir. Ancak yine bu çatlama şart değildir.

Yumurtanın çatladığının esas tesbiti ultrason takibi ile mümkündür. Diğerleri sadece izafidir. Yani kesin değildir. Bu durumda yumurtanın geç çatlaması ile ilgili bir teşhisi de bu test koyamaz.

amin canım.oraya baktım ama çok soru var tek tek bakamadım.bi programdaki konuşmasını dinledim.soğan kürünü 15 gün uygulayın adet görün adetinizin bitince hemen tekrar 15 gün daha uygulayın dedi.bende öle yapayım ara vermeden bu ayda uygulayım.teşekkür ederim canım.

rica ederim

şifa olsunnn :nazar:

Rabbim şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine isteyen heeeeerkeslere nasip etsin inşallah bu duyguyu

yok gülüm okuyamadım.temizlik yaptım yoruldum yeni oturdum gülüm.ben gecen ay yaptırdım datlım adetimin 21, gününde 0,65 cıktı ve yeni adetimin 2. günündede 4 cıktı doktorum yumurtlama olmamıs dedi.döllenme olduktan bi hafta sonra kanda belli olur gebelik.belki yumurtan gec catlayabilir mesela bir yakınımın gebeliği adetine bir gün kala olmustu.gec yumurtluyomus meger.ayrıca progesteron kaliteli yumurtlama olup olmadıgını gösterir yumurtanın catlayıp catlamadıgını degil.bak söyle yazıyo mesela

Yumurta Çatlaması Nedir,Yumurta Çatlaması Nasıl Olur,Yumurta Çatlaması Nasıl Anlaşılır

Yumurta çatlaması hormon testleri ile teorik olarak anlaşılabilir. Ancak bu test 22. gün yapılan progesteron testi değildir.

Düzenli adet gören kadında 12-13. günlerde yumurtayı çatlakmak üzere ani bir yükselen LH hormon seviyesi yumurtanın çatlayacağını gösterir. Ancak yine bu çatlama şart değildir.

Yumurtanın çatladığının esas tesbiti ultrason takibi ile mümkündür. Diğerleri sadece izafidir. Yani kesin değildir. Bu durumda yumurtanın geç çatlaması ile ilgili bir teşhisi de bu test koyamaz.
en cahil olduğum konu bu biyolojik konular sanırım.hiçbir şey anlamdım:KK17::KK17::KK17:e şimdi benim bu yumurtanın çatladığını nasıl anlicam yav:18: canım doktorumun tavsiyesiyle dün gece eşimle ilişki oldu.ilşkiden hemen sonra eşim banyoya gitti ve benim kasıklarımda bi basınç bi sancı nefes alamıyordum sürüne sürüne kıvranarak tuvalete sürükledm kendmi çünkü midem de bulanmya başladı.rahim filmi çektn mi ilaç verrken bi basınç sancı olur kasıklarda benm de öyle oldu ama o rahim filmi ağrısının bin katıydı 2 saat o şiddetle devam etti.eşim ne ettiyse de acile gitmedm.çünkü doktr soru sorck dye utandm:KK17:neyse 2-3 saatten sonra azaldı acı.ve bugünde hala kasıklarmda yara varmş gbi hissedyrm kendimi.ilk defa böyle birşey oluyor.yarın doktora gidecem
:18:gitmişken yumurtam çatlamış mı kesin diye hakkında yine soru sorsam mı acep:KK1:

ben yilbasinda gittim baldilar kist yok overler temiz demislerdi, 6 ay sonra da bu kuru yaptim , kistim yokdu galiba

ben çok sicak içtim,agzimi yaka yaka, ne kadar sicak olursa o kadar iyi olur dediler bana ..

guzel dileklerin için saol, darisi basina insalllahh

kizken benim adetlerim çok duzensuzdi,3 ay gelmedigi olurdu,jinekolog kist var demisti ama ben korkdum o zmaanlar dogum konbtrol hapi kullnamaya evlenincede 2 dogumdan sonra hiç gecikmedi adetim .. bu uçuncu olacak yani ailemize tesrif eden bebi$ oalrak :)

Amin canim inşallah
olabilir ben baya ılık içmiştim kokusundan dolayi.
Aslinda benim hiç düzensizlik yoktu ama kürden sonra böyle oldu zararsiz kistlerim var ayrica yumurta tembelligi varmis bende kizima kardes istiyorum ama 2 yildir olmuyor Rabbim büyük olur inşallahh isteyen herkese.
Allah evlatlarini sana bagislasin darisi bize inşallahhh

X