sogan kürü kullananlar

CANIM ARKADASIM KAC GUNDUR TAKIP EDIYORUM senı gercekten bu kadar sabırlı bu kadar mutevazı bır ınsan tanımadım canım benım senınle tanısmaK yuzyuze konusmak butun sıkıntılarımı anlatıp aglamak ısterdım o kadar rahatlatıyorsun kı ben ılk kk ya kaydoldugumda senle konusmustum benı hıc yalnız bırakmadın senı gercekten taktır edıyorum

34.günüm canım :26: uzun zamandır ilk defa böyle bi gecikme oldu
hala ara ara wc den sonra kahve leke geliyo yani hamileysem bile bu lekere takmış durumdayım neyin nesi diye
o yüzden korkuyorum olmaktan da olmamaktanda yrn kan sonucum herşeyi açıga çıkarcak iyiki
hamileysemde canım sağolsun değilsemde :KK16: Rabbim verir elbet sabır istiyorum sadece

evet canım inşallah bebiş vardır.ama tehlikeli bir durum değildir inşallah.kan tahlili yaptırdığın zaman hani bi barkod yapıştırıyorlarya tahlilin üzerine onda numara var bitane onu bikenara yazarsan canım tc ve o barkod numarasıyla aile hekiminde yaptırmış olduğun tahlil sonucu internetten kendin görebiliyorsun.ben hep öyle yapıyorum.hastanede yaptırırsanda sıra numarası aldığında o kağıtta vizit no,dosya no hasta kayıt no falan yazar onunla ve tc ile yaptırdığın hastanenin sayfasına girdiğinde labrotuar sonuç kısmından öğrenebilirsin canım.aklında bulunsun.

soğan kürünü hiç ara vemeden kullansak ne olur ki:26:

olmaz canım.2 şekilde yapılıyor 1.si:adetin bitince 2 gün sonra başlayacaksın 15 gün yapacaksın.sonra adet göreceksin adetin bitikten 2 gün sonra tekrar bi 15 gün daha yapacaksın.yada adetin bitince 15 gün yaptın adet oldun.sonraki adetine 10 gün kala bi on gün daha yapacaksın.ikisinden biri.genelde kisti olanlar için ilk şık uygulanıyo bildiğim kadarıyla.

regli olmakla birlikte büyük abdeste çıkanların paylaşım alanı :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
folik de ilk davetlimiz olur :))))
yok canım olmadım ama belim ağrıyo çok korkuyorum geldi gelicek diyeeee:18::18::18::18::18::18:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: sende mi
ayyy baya baya dolup taşacak topik desene hahaa
yalnız hadi konu açıldı diyelim
oraya gelenler ne muhabbet etcek :KK1: bi düşündüm de hiç iç acıcı değil:KK60::KK60::KK60:

:KK53: böyle b.ktan muhabbet görülmedi komşular yetişiiinn :KK52: bnm de öyle belirtim var bi kerem ama ona belirti demiyorum diğerlerinin yanında, ve ayrıca o belirti şöyle ki adet öncesi kabızlık olur, adetle birlikte gevşer rahatlar vücut ve genelde çoğu kişide böyle olur, size özel değil yani :KK33:

Dualarınız için Allah razı olsun guzel kalplı arkadaslarım..Kendıme gelemedım halaa üzerimden silindir gibi geçti sınav, okadar cok bosum varki:KK43: battım resmenn battımm. ama puanlar dusucek sanırım cunku herkes zorlugundan sıkayetçi..hıc uyumadan gırmıstım bılıyomusunz stresten 1 gece oncesı delı gıbı dolandm durdum evın ıcınde, sınav anında soruların zorlugunu gordukce bir panık, mal gozetmen son yarım saatımı sukadar kaldı bukadar kaldı dıyerek yedi, hee bunlar olmasaydı fullmu yapardım bu sorularla ımkansızdı, ne kıtaplarda ne dersanede ıslenmemıs bır mufredat vardı karsımızda.hayırlısı artık gectı gıttı sukur attım kendımı sokaklara keyıf yapıcam artık ohh bee yanıyorum tarıhe verdıgım 10 ayıma, tarıh yuzunden matematıgı haarcayısıma,:KK14::KK14:

şu telefon kulübesinde halay muhabbeti neymiş bi deyiver hele :KK1: merak ettim :26:

Kızlarr salı günü aşılama yapılacak dua edin bana :)

Allah yar ve yardımcın olsun cnm, sabrın sonu selamet inşallah :KK16:

rabbbim isteyene herkese nasip etsin anneligi

ben geçen ay sogan kuru yaptim , daha dogrusu mayisin sonunda adetimin 5. gun basladim 15 gun yaptim sogan kurunu ( kistimin olup olmadigini bilmiorum, incirden once sogan yap için temizlenir dediler bende oyle yaptim )
incire gerek kalmadi su an 1.5 aylik hamileyim ...

maşallah, ne mutlu sana, darısı başımıza :KK16:

bende hastalandım kızlar.bu ay soğan kürü içmiştim ama olmadı:KK43:

yeni döngün hayrolsun cnm.:KK34:

Rabbim şu mübarek günlerin yüzü suyu hürmetine isteyen heeeeerkeslere nasip etsin inşallah bu duyguyu

aminn amin aminnn :KK16: Allah razı olsun.

Mybaby su sabrin beni catlatti seni hala catlatmadi hayrettt takipteyim insallah hamilesindir insallah su mubarek gunler hurmetine insallahhh

inşallah ben de umutluyum maybeybimden Allah mahcup etmesin :KK19:

Allah yar ve yardımcın olsun cnm, sabrın sonu selamet inşallah :KK16:

maşallah, ne mutlu sana, darısı başımıza :KK16:

yeni döngün hayrolsun cnm.:KK34:

sağolasın canım ama bu döngüden umudum yok pek.izne ayrılıyoruz evde olmayacağız kayınvalideme gideceğiz oyüzden bu ayı baştan gözden çıkarıyorum tam yumurtlama günlerinde orada olacaz:KK53:

:KK53: böyle b.ktan muhabbet görülmedi komşular yetişiiinn :KK52: bnm de öyle belirtim var bi kerem ama ona belirti demiyorum diğerlerinin yanında, ve ayrıca o belirti şöyle ki adet öncesi kabızlık olur, adetle birlikte gevşer rahatlar vücut ve genelde çoğu kişide böyle olur, size özel değil yani :KK33:

şu telefon kulübesinde halay muhabbeti neymiş bi deyiver hele :KK1: merak ettim :26:

Haha Turkce sorusuudu o canım, romanla sıırmıydı neydı kıyaslamasını yapıyor sıır yazmanın romandan ddaha zorlastıgını anlatabılmek ıcın kullanmıs o cumleyı :) zor degıldı ama komıktı sınavın ortasında hayal edıyorsun kendını oyle :) az seyle cok soz anlatmayı oyle o sekılde anlatmaya calısmıs :)

CANIM ARKADASIM KAC GUNDUR TAKIP EDIYORUM senı gercekten bu kadar sabırlı bu kadar mutevazı bır ınsan tanımadım canım benım senınle tanısmaK yuzyuze konusmak butun sıkıntılarımı anlatıp aglamak ısterdım o kadar rahatlatıyorsun kı ben ılk kk ya kaydoldugumda senle konusmustum benı hıc yalnız bırakmadın senı gercekten taktır edıyorum

canımmmm :KK48: keşke öyle bi imkanımız olsaydı bende sizleri tanımak çok isterdim :KK16:
elimden geldiğince bildiğim konularda yardımcı olmaya çalıştım
evet sizleri tanımıyorum ama aynı kaderi paylaşıyorum size yardımcı olmak beni mutlu ediyor
üzüntülerimizde sevinçlerimizde ortak bu yolda
en önemlisi bu bizim seçimimiz değildi Rabbim in takdiri bunu biliyoruz
ve gün gelecek bizde bu sabrımızın sonunda mukafatımızı alacagız buna inanıyorum hemde yürekten
umudumu hiç kaybetmiyorum sizinde kaybetmenizi asla istemiyorum pes etmek yok kuzum tamam mı:KK34:

evet canım inşallah bebiş vardır.ama tehlikeli bir durum değildir inşallah.kan tahlili yaptırdığın zaman hani bi barkod yapıştırıyorlarya tahlilin üzerine onda numara var bitane onu bikenara yazarsan canım tc ve o barkod numarasıyla aile hekiminde yaptırmış olduğun tahlil sonucu internetten kendin görebiliyorsun.ben hep öyle yapıyorum.hastanede yaptırırsanda sıra numarası aldığında o kağıtta vizit no,dosya no hasta kayıt no falan yazar onunla ve tc ile yaptırdığın hastanenin sayfasına girdiğinde labrotuar sonuç kısmından öğrenebilirsin canım.aklında bulunsun.

yaaa bilmiyordum benim elime geçmedi ki o barkod aldı yapıştırdı hemen :KK53::KK53:
bundan sonra hemen not ederim bakarım canım tşk ettim.
öğlen gidicem sonucu almaya kolestrol vs testleride yaptırdım gitmişken onlarıda merak ediyorum

sende itiraf ediyorsun demek hahahhahahah :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
ben hiç bilmiodum çoğu kişide öyle oldugunu hiçbi regl belirtisinde bu yazmıyor çünkü :KK1:
bgn yine kahve leke var deliricemmmmmm regl olamıyorum iyimi
kaç senedir düzenli gelen şey bu ay bana yamuk yaptı alacagı olsun:KK47: hemde 9 ay alacagı olsun iyimi:KK53:

Haha Turkce sorusuudu o canım, romanla sıırmıydı neydı kıyaslamasını yapıyor sıır yazmanın romandan ddaha zorlastıgını anlatabılmek ıcın kullanmıs o cumleyı :) zor degıldı ama komıktı sınavın ortasında hayal edıyorsun kendını oyle :) az seyle cok soz anlatmayı oyle o sekılde anlatmaya calısmıs :)
ne diyon kız sen nasıl bişimiş o öle :KK37:
az şeyle çok şey anlatmak hiç bana göre değil
ben konuştummu en ince ayrıntısını anlatırım :KK1:

canım en güzeli sen bence doktorunun dedigini uygula cünkü o ultrasonla bakıyodur ve catladıgını görmüstür canım.aynı sey bendede oldu gülüm dedim içimden acaba kistimmi olustu yoksa korktum belkide yumurtan catladı canım.cekildim canım rahim filmi benimde 2 gün önce aynı sekilde agrım olduhayırlara vesile olsun insallah.bi git gülüm keske gitseydin doktora ozaman yarın mutlaka git gelişmelerden haber et sor tabi gülüm ne olmus bi baksın cok öptüm gülüm:KK54:

canışıııııım bil bakalım ben kimim:KK9::KK54::KK66::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK69::81::92::124::119:
şşşşıııışşşştttt kimse duymasın:KK20::KK20::KK20::KK20::KK20::KK1::KK1::KK1::KK1:
canım doktora gttm kadın baya ilgilendi muayene etti birşey yok dedi:44:yumurtalarma da baktı çatlamşlar dedi:KK16:
artık beklemedeyim işte:KK16:hamilelek çizelgmi ble yaptm son adet tarihimi yazdm ,22 mart 2015 doğum çktı:KK1::KK1::KK1:
ayyy bu arada lojman çktı taşınacaz çok yoğunum:KK25:ve karnımda hala ağrı var.yav anlamadm ki ne oldu bna:26:
canışım beni ele verme heeee:KK20::KK20::KK20::KK1::KK1::KK1:

Son düzenleyen: Moderatör:
canim sonucunu alir almaz paylaş çoookkkkk merak ediyorum :-O
müjdeli haberlerini bekliyorum ;-)
Eger yoksa da güzel canin sag olsun
sakin üzme kendini
Rabbim hayirlisini nasip etsin inşallah

Son düzenleme:
canim sonucunu alir almaz paylaş çoookkkkk merak ediyorum :-O
müjdeli haberlerini bekliyorum ;-)
Eger yoksa da güzel canin sag olsun
sakin üzme kendini
Rabbim hayirlisini nasip etsin inşallah

beklediğim gibi negatif kuzum 1,20 hiç üzülmedim inan
Demekki zamanı değilmiş hayırlısı böyleymiş
bi kaç gün daha beklicem sonra dogru doktora :KK55::KK55::KK55:
tşk ederim hepinizeeeeeee:KK16::KK16::KK16::KK16:

canim benim dedigin gibi hayirlisi buymuş Allah büyük
söktürücü çok iyi degilmiş
duydugum kadariyla
civan perçemi iyi geliyor
beni o söktürdü
eger varsa oralarda bir aktarci
al iç derim tadi aci ama olsun
Tabiki dr a gitmeyi ihmal etme.
öpüldün

duaçiçeği arkadaşımızn sorunu nedr bilmiyorum malesef...benim sorunum pko illeti:KK43:(((

sağ tup tamamen kapalı solda yer yer gecıs var 3 yıldır olmuyor esimdedi biraz yavas hareket ama genel sorun benım tuplerde işte pkoda varda onu cok sorun yapmıolar sonucta her ay yumurta buyuyp catlıyo ama kapalı tarafta işte

Canım benım ıkı arkadasım ankarada bır klınıkte yaptrdı tub bebk ıkısınınd eılk dneemde tuttu tam adını bılmıyorum hastanenın ama

unutulmuyor canım ben bır kere hamıle kaldım dusuk oldu o sıra yasadıgım psıkolojıyı bır ben bılıyorum ıcten gelerek soylemesede bazı seylerı ınsanın ıcıne ıslıyor
bazen dıyorum rabbım boyle bır dert vermıs dermanınıda verır sabır etmemız lazım ama yanımızda destek gormemeız gereken yerde bu sekılde olunca ınsanın hevesı kalmıyor
kac gundur o kadar umut doluyum kı ama o lafları hatırladıkca hayırlısı belkıde bu dıyorum
:26:

canım rıca etsem nerde kimin yaptığını ögrenebılırmısın benım için artık baska carem yok heralde.

yahu kızlar benım bır tup kapalı dıgerı kısmen acık şimdi doktor asılama deneyelım dıyorda zaten kapalı nasıl asılama olcakki sansım cook dusuktur dımı. hem tüp bebek sartları ıcın illa 3 asılama mı olmak lazım . ilk denemede tup bebekle hamıle kalanlar nerde yaptırdınız paylasırmısınız

yeni aya yeni umutlar bakalım inşallah hayırlısyla canım.peki neden böle leklenmemlerin oluyor ya onuda bi araştırmak lazım canım .

X