sogan kürü kullananlar

ayyy dünürüm şimdi hastaneden geldm:KK1: progestan testi yaptı doktr yumurtam çatlamş..ateşölçerle ateşimi ölçyrm ve ateş ölçere göre 4 temmuzda çatlamş.ben ise 3 temmuz ilşki oldu.yanı dün olmadı:KK43: acaba yetrli mi ki 3 temmuz işlksi:KK43:

canım benim dünürümmm:KK1::KK1::KK1::KK1:hhehe.cok güzel gülüm catlamıs he masallahhhhhhhhhhhhhh:nazar::nazar::nazar::nazar:canım spermler 3 gün yasıyo yani hiçççç ona takılma.bizimde dün ovu testine göre catlatma oldu gösteriyo bizde calısma yapmadık yorgunduk önceki gün yapmıstık.:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:evet gülüm 3 gün yasadıgı için yeterli bence o günde olsa iyi olurdu ama olacagı varsa her sekilde olur gülüm hiççç canını sıkma olurmu simdi bebişi bekliycez insallah senden ümitliyim.Ramazanın hürmetine Allah yavruna kavustursun insalalhhhhhhh amin

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60: sende mi
ayyy baya baya dolup taşacak topik desene hahaa
yalnız hadi konu açıldı diyelim
oraya gelenler ne muhabbet etcek :KK1: bi düşündüm de hiç iç acıcı değil:KK60::KK60::KK60:

Kizlar ne alemsiniz yaa güldürdünüz beni bence topik açmayi sakin düşünmeyin oturun oturduğunuz yerde arada bir açin konuyu gülelim beraber olsun bitsin hahahaha:)) bu arada mybaby kahverengiyse korkma canim kirmizi korkutucu ama yinede hakkinda hayirlisini canim benimm

Kizlar ne alemsiniz yaa güldürdünüz beni bence topik açmayi sakin düşünmeyin oturun oturduğunuz yerde arada bir açin konuyu gülelim beraber olsun bitsin hahahaha:)) bu arada mybaby kahverengiyse korkma canim kirmizi korkutucu ama yinede hakkinda hayirlisini canim benimm

dimi ama bencede bu konuyu kapatalım :13:
bide artık bu ay fos çıktım canım önümüzdeki aya bakıcaz yarın kesin gelicek reglim bak demedi deme eminim
insan kendini tanır dimi bende tanıyorum malesef boşuna heves ettim:KK37:
az önce kahverengi leke geldi arkasıda regl malesef
hayırlısı be kuzum napalım nasip kısmet :KK76:

bide artık bu ay fos çıktım canım önümüzdeki aya bakıcaz yarın kesin gelicek reglim bak demedi deme eminim

Aman canim yaa deme...
Allah büyük olsun mybabybim sakin üzüleyim deme bak .
Rabbim bilir vaktini o zaman verecek demek ki...
Hakkimizda hayirlisi canim

Aman canim yaa deme...
Allah büyük olsun mybabybim sakin üzüleyim deme bak .
Rabbim bilir vaktini o zaman verecek demek ki...
Hakkimizda hayirlisi canim

yok üzülmedim alışık oldugum bi durum ne de olsa:KK53:
Rabbim nasip ettiyse olacaktır elbet canım
tşk ederim desteğin için :KK16:

yok üzülmedim alışık oldugum bi durum ne de olsa:KK53:
Rabbim nasip ettiyse olacaktır elbet canım
tşk ederim desteğin için :KK16:

Hayranim sana...
Hem bu kadar sabirli
hem bu kadar iyi niyetli
hem de bu kadar inançli

Rabbim böyle güzel kalpli insanlarin mükafatini verecektir eminim ben. :))

Hayranim sana...
Hem bu kadar sabirli
hem bu kadar iyi niyetli
hem de bu kadar inançli

Rabbim böyle güzel kalpli insanlarin mükafatini verecektir eminim ben. :))

:KK17:utandırdın beni ama:KK17:
sağol arkadaşım güzel düşüncelerin için:KK16:
elbet bu sabrın sonu selamettir canım

baby herşey güzel olacak bugün olmasada birgün mutlaka inşallah canım.canın sağolsun sağlık olsun.

canımm ne demek ederim tabiki:KK16:
valla regl olmadıgım için:KK53: bugünde tesbihi çekerim canım merak etme
Allah yardımcın olsun sınavında su gibi çöz testleri
ayyy bide belim agrıyo oldum olacam sanırım korkuyorummmm:18::18::18:

kuzummm nukracımmmm:KK48: Amin diyorum dualarına canımmmm:KK19:
Az kaldı sercemin dogumuna sonrada sana gün saycaz inşallah:KK16::KK16::KK16::KK16:
bizde seni özledikkkkkk hiç gelmiyorsun bu aralar :KK19: arada gel haberdar et özletme kendini canım :KK55:
Allaha emanet olun canım :nazar::emir_bebek::KK49::KK54:

canim yarinki sinavinda basarilar diliyorum Rabbim yardimcin olsun :)

kuzum Rabbim yarıdmcın olsun inşallah çok güzel geçer sınavın canım arkadaşım:KK19:

pofff az önce wc gittim peçeteye böle sıvı geldi ovulasyon günündeki gibi şeffaf
sonra içinde çok ince kılcal damar gibi kahvelik vardı çok az:18:
sanırım ben bu akşam yada en geç yarın olucam pazartesiye umutlarım çürüdüüüüüüüüü gittiiiiiiiiiiiii:KK31::KK31::KK31::KK31:
belimde agrıyo tam isabet oldu aman yaaaa bu ayda fossss moralim bozuldu

Asyacanin sinavi nasil geçti acaba kardeşiminki çok kötü geçmis çok üzgündü :KK43:(

yaa :KK43:( hayırlısı canım belli olmaz belki süpriz olur
asyanınkinide bilmiyorum ama sınav heycanını atmadı sanırm hala gelmediğine göre :KK1:

inşallahh canim umut işte .
inşallah asyanin güzel geçmiştir

Dualarınız için Allah razı olsun guzel kalplı arkadaslarım..Kendıme gelemedım halaa üzerimden silindir gibi geçti sınav, okadar cok bosum varki:KK43: battım resmenn battımm. ama puanlar dusucek sanırım cunku herkes zorlugundan sıkayetçi..hıc uyumadan gırmıstım bılıyomusunz stresten 1 gece oncesı delı gıbı dolandm durdum evın ıcınde, sınav anında soruların zorlugunu gordukce bir panık, mal gozetmen son yarım saatımı sukadar kaldı bukadar kaldı dıyerek yedi, hee bunlar olmasaydı fullmu yapardım bu sorularla ımkansızdı, ne kıtaplarda ne dersanede ıslenmemıs bır mufredat vardı karsımızda.hayırlısı artık gectı gıttı sukur attım kendımı sokaklara keyıf yapıcam artık ohh bee yanıyorum tarıhe verdıgım 10 ayıma, tarıh yuzunden matematıgı haarcayısıma,:KK14::KK14:

:KK17:utandırdın beni ama:KK17:
sağol arkadaşım güzel düşüncelerin için:KK16:
elbet bu sabrın sonu selamettir canım

Dualarınız için Allah razı olsun guzel kalplı arkadaslarım..Kendıme gelemedım halaa üzerimden silindir gibi geçti sınav, okadar cok bosum varki:KK43: battım resmenn battımm. ama puanlar dusucek sanırım cunku herkes zorlugundan sıkayetçi..hıc uyumadan gırmıstım bılıyomusunz stresten 1 gece oncesı delı gıbı dolandm durdum evın ıcınde, sınav anında soruların zorlugunu gordukce bir panık, mal gozetmen son yarım saatımı sukadar kaldı bukadar kaldı dıyerek yedi, hee bunlar olmasaydı fullmu yapardım bu sorularla ımkansızdı, ne kıtaplarda ne dersanede ıslenmemıs bır mufredat vardı karsımızda.hayırlısı artık gectı gıttı sukur attım kendımı sokaklara keyıf yapıcam artık ohh bee yanıyorum tarıhe verdıgım 10 ayıma, tarıh yuzunden matematıgı haarcayısıma,:KK14::KK14:

Çok üzüldüm canim:KK43:(
Evet çok zormuş sistemin değişeceği tuttu oda size denk geldi.
Belkide kat sayi düşer hakkinizda hayirlisi kardeşim çok agliyordu bir saat tel de teselli verdim ama öylece agladi o çok üzüldüm çok emek vermişti .
hayirlisi Allah tan...

Çok üzüldüm canim:KK43:(
Evet çok zormuş sistemin değişeceği tuttu oda size denk geldi.
Belkide kat sayi düşer hakkinizda hayirlisi kardeşim çok agliyordu bir saat tel de teselli verdim ama öylece agladi o çok üzüldüm çok emek vermişti .
hayirlisi Allah tan...

Hiç bir beklentim yok ısın acıgı puan olarak 2012de calısmadan hazırlanmadan öylesıne gırıp 70 almıstım ama bunda son 2 3 a harıc calısmıstım kı 70 bile alabılcegmı dusunmuyorum Nasıp artık bundan sonra herkes kendı kasıgındakını yer canım kardesın ıcınde uzuldum canım ama ınsan sındıremıyor bır anda haklıda yanı benım dılıme vurdu sınırım su saat oldu hala su soruda soyleydı bunda boyleydı adamı canından bezdırdım yeter artık bıttı gıttı bırak dusunmeyı dıyp duruyorda elımde degıl:KK5:

canım benim dünürümmm:KK1::KK1::KK1::KK1:hhehe.cok güzel gülüm catlamıs he masallahhhhhhhhhhhhhh:nazar::nazar::nazar::nazar:canım spermler 3 gün yasıyo yani hiçççç ona takılma.bizimde dün ovu testine göre catlatma oldu gösteriyo bizde calısma yapmadık yorgunduk önceki gün yapmıstık.:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:evet gülüm 3 gün yasadıgı için yeterli bence o günde olsa iyi olurdu ama olacagı varsa her sekilde olur gülüm hiççç canını sıkma olurmu simdi bebişi bekliycez insallah senden ümitliyim.Ramazanın hürmetine Allah yavruna kavustursun insalalhhhhhhh amin
ayyyyy canışım çok sevindim seninkinn de çatladığına:KK16::KK16::KK16:ayyyy inş ikimz de hamiş kalırz bu kez.RABBİM yüzümüzü güldür bu kez inş:KK14: ben her ay soğanla çatlıyo yumurtam ama beiş olmyo o yüzden pek ümütli dğlm:KK43:canışım senin ki ilk kez mi çatlıyo?

kuzum Hakkını helal et tesbihi çekemedim bi türlü :2:
Gitti bitti sınav stres yok artık rahat ol canım ohhhhhhhhhh misssssssss:KK16::KK16::KK16:
zor diyorlar sınava bnde duydum arkadaşımdan hayırlısı kuzum ya
umarım beklemediğin bi süpriz çıkar güzel puan alırsın :KK34:

X