sogan kürü kullananlar

mrb arkadaşlar bu ay soğan kürü uygulamıştım. dün adet olmam gerekiyodu olmadım. hiçbir hamilelik belirtisi de yok. sadece adet olacakmışım gibi belimde ve kasığımda ağrı var. soğan kürü yapıp da adeti geciken var mı acaba.

mrb arkadaşlar bu ay soğan kürü uygulamıştım. dün adet olmam gerekiyodu olmadım. hiçbir hamilelik belirtisi de yok. sadece adet olacakmışım gibi belimde ve kasığımda ağrı var. soğan kürü yapıp da adeti geciken var mı acaba.

mrb cnm dikkat et agir kaldirma insallah hamilesindir. benimde ayni belirtilerim vardi hatta beni gece uykumdan uyandiracak kadar siddetli agrilarim oldu suan dogum icin gun sayiyorum. :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

mrb cnm dikkat et agir kaldirma insallah hamilesindir. benimde ayni belirtilerim vardi hatta beni gece uykumdan uyandiracak kadar siddetli agrilarim oldu suan dogum icin gun sayiyorum. :)

teşekkür ederim canım cvp verdğn için. allah bebeğini hayırlısıyla sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin.yazını okuyunca umutlandım.çünkü başka hiç bir belirtim yok. halsizlik mide bulantısı falan hiç bişey yok.seninde mi öyleydi

teşekkür ederim canım cvp verdğn için. allah bebeğini hayırlısıyla sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin.yazını okuyunca umutlandım.çünkü başka hiç bir belirtim yok. halsizlik mide bulantısı falan hiç bişey yok.seninde mi öyleydi
rica ederim canim.amiiin :)
10 haftalik olana kadar hic mide bulantisi basdonmesi olmadi hatta gercekten hamilemiyim diye dusunmeye baslamistim :) test yap istersen ben cift cizgiyi 2 gun geciktikten sonra gordum.

Son düzenleme:
rica ederim canim.amiiin :)
10 haftalik olana kadar hic mide bulantisi basdonmesi olmadi hatta gercekten hamilemiyim diye dusunmeye baslamistim :) test yap istersen ben cift cizgiyi 2 gun geciktikten sonra gordum.

saol canm. inşallah bende senin gibi hamileyimdir.10 aydr beklyorm.allah isteyen herkese bu mübarek ramazını serifin hürmetine nasip eder inşallah.

saol canm. inşallah bende senin gibi hamileyimdir.10 aydr beklyorm.allah isteyen herkese bu mübarek ramazını serifin hürmetine nasip eder inşallah.

amin. rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin saglikli hayirli evlatlar nasip etsin insallah.

Ramazan Ayı Geldi Hoşgeldi 11 ayın Sultanı
Rabbim Bu MUBAREK günlerin Hurmetine bizleride Evlatlarımıza Tez zamanda kavuştursun inşallah, bu Mubarek ayı layıkıyla yaşayabilmeyi nasip etsin,ettiğimiz bir cümle dualar kabul olsun inşallah

Yüce Rabbim bizlere sana kul, peygamberimize ümmet olacak ,
annesine babasına vatanına hayırlı saygılı sevgili evlat olacak,
anne baba kardeş sevgisi olan,
kaderi güzel yazılı, bahtı güzel yazılı,
huyu güzel,kendi güzel,yüzü güzel,iyi ahlaklı,terbiyeli,vefalı,merhametli
eli ayagı düzgün hiçbir azası eksik olmayan,
aklı yerinde,uzun ömürlü evlatlar ver Ya RABBİM...
analı babalı büyütmeyi nasip et Ya RABBİM...
huzurla, berektle, mutlulukla,sağlıkla,sevgiyle,büyütmeyi nasip et Ya RABBİM....
bizim için hayırlısıyla hayırlı zamanda ver Ya RABBİM...
Sen duaları kabul edensin, yoktan var edensin Dualarımızı kabul Allah ım...
İsteyen nerde kim varsa hasretlerini dindir Allah ım AMİN

Ayy canım benim Amin Aminnnn ne güzel bir dua kuzum Allah razı olsun senden canımm

canım bu ay bende uyguladım 1 hafta oldu biteli adetin 24.günündeyim 4-5 temmuz gibi hastalanmam lazım.bekliyorum bende.inşallah hamilelik gecikmesidir :)

evettttttttttt:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:geldi 11 ayın sultanı
çok şükür bu günlerimize Rabbim herkese kolaylıklar versin
iftira ne yapsam diye düşünüyorum şuan aklımda deli sorular:KK53:
aslında bi başıma olsam çorba salata tamamdır bana yeterde eşim pek yemez öyle pofff:KK31:
yemekleri paylaşmak konusuda bana uyar :KK34:

canım hayırlısı olsun inşallah vesilen olur bu tedavi
Rabbim bu mubarek günlerde gönlüne göre versin

ohh yani sonunda ne rahatlamışsındır :KK9:
bende sen gibiyim sabah uyandıgımda kahve leke vardı çamaşırımda
çok azdı ama devamı gelirse bozarım dedim hala gelmedi o yüzdn tutuyorum Rabbim kabul etsin inşallah
yarına bende sen gibi tutamıyciiiimmm ama orası kesin:KK31:
bu ayki hamile umudumda böylece son bulmuş oldu umudum diğer aya inşallah:KK55:

Canımm benim bu olmadı sonraki ay oda olmadı bir sonraki ay Allah kerim olacak elbet:) umudumuzu kaybetmeyelim güzel Allahım bilir uygun zamanı... Yok mybaby ne rahatlaması dün kanamaydı bugün leke bitiyor galiba civan perçemi içe içe bir hal oldum acı acıı :KK43:( ama yinede bir gün sürdü. Üç aydır hiç olmadı yine buna şükür dimi canım :-)

Canım benimm Rabbim imtihanımızı kolaylastırsın ınsallah zordu evet ama Rabbim tasıyamayacagı yuku vermezmıs kuluna.şimdi daha ıyıyım Rabbim hepimize hayırlı saglıklı sıhhatlı guzel ahlaklı evlatlar nasıp etsın ınsallaah tatlımm:)

Amin canım inşallahh. Bu mübarek günlerde birbirimize bolca dua edelim kabul olur inşallah

Bak ben o konuda cok sanslı bı hatunumm hee :) tek cesıt yemek salata olsun yeter corbayıda aramaz.eılk evlendgımzde ne kasıodum Allahım corbası salatası tatlısı, garıbımde ben kırılcam dıye ses edemıyomus bende o ıstıo dıye yıpratıodum kendımı.bi gun tek cesıt yemek yemek sunnettır neden bukadar fazla yapıyosun 2 kısıyız dedı ben:KK53::KK53: be Allahın adamı bastan desen ya sunu :)) uyanır uyanmaz ne psırsem derdıne dusmustumkıı madem soruyosun ılla ıstedgmı yapcan etli topalak yemeği istiyorum demezmi( konya usulu) saaat 3 de ıstedı bunuda.ve ben ılk kez yapıyorum bakalım nasıl olcak.kendısı tarıf ettı begenmezsede onun sucu hıhhhh:KK19::KK19: yanınada pılav salata.. hadı bakalım bayanlar gelsın menulerr

bende tek çeşit yemek yaparım ama eşim çok yemek seçer genelde kuru beslenmeyi sever
pattes kızartması makarna pilav yada işte fırına verilen kuru kuru yemekler
sulu sevmiyo bende o yüzden ne yapcam derdine çok düşüyorum
artık sebzeleride başamel sosla fırına vermeye başladım zeytinyaglı sulu hallerini özledim vallahi:KK9:
konya usulu etli yemeklerde güzel olur hani bi bakayım netten nasıl bişeymiş:KK34:

böyle güzel bir duaya anca yürekten bir aminnnnnnnnnnnnnnnnnnn denir ağzına sağlık canım :)

sizinde amin diyen yüreğinizden Allah razı olsun

Ayy canım benim Amin Aminnnn ne güzel bir dua kuzum Allah razı olsun senden canımm

kuzumm benim inşallah dualrımız kabul olur:KK16:

Canımm benim bu olmadı sonraki ay oda olmadı bir sonraki ay Allah kerim olacak elbet:) umudumuzu kaybetmeyelim güzel Allahım bilir uygun zamanı... Yok mybaby ne rahatlaması dün kanamaydı bugün leke bitiyor galiba civan perçemi içe içe bir hal oldum acı acıı :KK43:( ama yinede bir gün sürdü. Üç aydır hiç olmadı yine buna şükür dimi canım :-)

umut hep var canım olacak Allah ın izniyle inşallah
ben bugünde adet olmadım gece sahurda leke yoktu yedim yattım dedim sabah olursa bozarım
ama bu saat oldu gelmedi yalnız belirti var işte
artık bu saaten sonra gelsede bozmam ama dimi.
canım bi ara 2 ay benm öyle olmuştu 1 gün geldi 2.gün leke 3.leke hatta doktorada gitmiştim ama bişey çıkmadı
bilmiyorum senn niye böyle oldu canım :44:

evettttttttttt:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:geldi 11 ayın sultanı
çok şükür bu günlerimize Rabbim herkese kolaylıklar versin
iftira ne yapsam diye düşünüyorum şuan aklımda deli sorular:KK53:
aslında bi başıma olsam çorba salata tamamdır bana yeterde eşim pek yemez öyle pofff:KK31:
yemekleri paylaşmak konusuda bana uyar :KK34:

canım hayırlısı olsun inşallah vesilen olur bu tedavi
Rabbim bu mubarek günlerde gönlüne göre versin

ohh yani sonunda ne rahatlamışsındır :KK9:
bende sen gibiyim sabah uyandıgımda kahve leke vardı çamaşırımda
çok azdı ama devamı gelirse bozarım dedim hala gelmedi o yüzdn tutuyorum Rabbim kabul etsin inşallah
yarına bende sen gibi tutamıyciiiimmm ama orası kesin:KK31:
bu ayki hamile umudumda böylece son bulmuş oldu umudum diğer aya inşallah:KK55:
sağol canım benimm inşallah hayırlısı olur dua edin bana

içtin mi diye yazacaktım sonra alttaki mesajı gördüm :KK53: hayırlı olsun cnmmm

hayırlı uğurlu olsun, aşılama ben olamadım sen ol inşallah ve başarılı olur sonu inşallahhh :KK16:
sağol cnm benim allah razı olsun.sen niye olamamıştın ki cnm bende şimdilik klomenle başladım cuma günü kontrole gidicem bakalım rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah hepimize.

X