sogan kürü kullananlar

:KK1::KK1::KK1:benımkınıde o körolmayasıca leylek kaybetti zahar :))

hep leyleğin suçu valla
bi leylek alıp eğiticem nereye getirceğini bilsin ama canım Alla alla

$1baba1anne_134782615084.jpg
azcık seni güldüreyimmmmmmmmmmmmm :)))

Selam kızlar bugun gittim doktora :KK43: kanamam tam acılmadı koyu kahve leke tarzında oluyom iki gün oldum sonra kesildi ara ara oluyo yani doktora söyledim oda ben bilmem sen bileceksin dedi adetmi diye bende bilmiyom ki dedim öyle kaldı iyi o zaman ya ilaç kullan tam kanaman açılsın dedi yada bekle istersen :KK43: ne yapacağımı bilmiyom yine moralim çook bozuldu bu belirsizlik öldürüyo beni yaa

O nasıl bir dr yaa kıstmıdır degılmıdır, nasıl sen bılcekmıssın dr olurduk ozaman ne anlamı var muayneye gıtmenın, tahlıl felan yapar bı ınsan.sana bırakmıs resmen :KK47:

Selam kızlar bugun gittim doktora :KK43: kanamam tam acılmadı koyu kahve leke tarzında oluyom iki gün oldum sonra kesildi ara ara oluyo yani doktora söyledim oda ben bilmem sen bileceksin dedi adetmi diye bende bilmiyom ki dedim öyle kaldı iyi o zaman ya ilaç kullan tam kanaman açılsın dedi yada bekle istersen :KK43: ne yapacağımı bilmiyom yine moralim çook bozuldu bu belirsizlik öldürüyo beni yaa

canım dr un nasıl bilemez adet mi ne oldugunu
iyice muayene ettimi bişey yok dimi kist vs bişey:26:

aaa sen daha geçen hafta adetim çoook gecikti, söktürücü mü içsem ne yapsam menopoza mı giriyorum yoksa diye dolaşmıyo muydun buralarda :KK30:
şansa bak yaa resmen gebeymişsin ,epey geciktin diye biliyorum cnm ne kadar gecikmiştin? e geç döllenme oldu o zmn, önceki testin tek çizgiydi diye hatırlıyorum çünkü. kontrolün pzt günü mü? bize de yaz gelişmeleri ok? hayırlı uğurlu olsun cnm, Rabbim sağ salim kavuşmayı nasip etsin :KK16::KK16::KK16:

Yok folikcigim,baskasiyla karistirdin herhalde cnm ama insallah o arkadas da hamiledir.Benim adetlerimde bir sikinti yoktu..esimde de oyle..Yani dr lara gore oyleydi..ama bir bucuk yilda hamile kaldim o yuzdeen mutlaka varmistir birsey.Yanlis hatirlamiyorsam sende ve esinde de bi problem yoktu..o yuzden hayit tohumunu adacayi ile birlikte demle oyle ic..ama pes etmek yok..bu ay olmadi diye sonraki ay birakma cnm devam et..

Dualarim sizlerle:KK16:

bu kür sayesin e atedim düzene girdi iki aydır çörek otu bal tarçın kullanıyorum inşallah bu ay olur yoksa delirecem valla

Rabbim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin:nazar:
darısı bize olsun inşallah :KK16:
tavsiyelerin için çok tşk ederim ben deneyeceğim YA MUSAVVİR cc. 7 gün 21 defa mutlaka yapacagım bunu

Dene canim benim..Rabbim hepinizin dualarini kabul etsin..Hepiniz icin dua ediyorum..cunku en iyi birbirimizi biz anliyoruz:KK16:

canım cok sevındım allah kucagına almayı nasıp etsın ıns
Sagol beybisim.darisi hepinizin basina.Dualarimdasiniz:KK16:

HARİKA :) Rabbim sağ sağlim kucağına almayı ve sevincini tamamına erdirmeyi nasip etsin canım.darısı bize inşallah.

Amin cnm darisi basiniza insallah.Rabbim buyuk ,zamanini kararlamistir sizinde..yeterki sabirli olun :KK16:

Dene canim benim..Rabbim hepinizin dualarini kabul etsin..Hepiniz icin dua ediyorum..cunku en iyi birbirimizi biz anliyoruz:KK16:

Sagol beybisim.darisi hepinizin basina.Dualarimdasiniz:KK16:

Amin cnm darisi basiniza insallah.Rabbim buyuk ,zamanini kararlamistir sizinde..yeterki sabirli olun :KK16:

denicem canım mutlaka
temmuz başı adet olucam sonra temizlenince başlarım
hem oruçluyken de daha bi iyi olur
güneş batarken demişsin ya tam batarken yani dimi
battıktan sonra değil :44:

Yok folikcigim,baskasiyla karistirdin herhalde cnm ama insallah o arkadas da hamiledir.Benim adetlerimde bir sikinti yoktu..esimde de oyle..Yani dr lara gore oyleydi..ama bir bucuk yilda hamile kaldim o yuzdeen mutlaka varmistir birsey.Yanlis hatirlamiyorsam sende ve esinde de bi problem yoktu..o yuzden hayit tohumunu adacayi ile birlikte demle oyle ic..ama pes etmek yok..bu ay olmadi diye sonraki ay birakma cnm devam et..

ayyy evet cnm :KK17: döndüm de geçmişe selserley arkadaşla isim benzerliğinden şey olmuş sorry :KK17:
ayyy evet sorun görünmüyo, doğal yolla olmaması için hiçbir tıbbi engel görünmüyo diyollaa :KK23: lem yelid çekiyoruz biz de karı koca, meryem suresi okuyoruz orijinalinden fırsat oldukça.. aşılama hazırlığındayız ama biz artık ..
bi kez daha tebrik ederim arkadaşım, inşallah her şey çoook güzel olur gönlünce :KK9::KK62::KK64:

Yok folikcigim, hayit tohumunu adacayi ile birlikte demle oyle ic..ama pes etmek yok..bu ay olmadi diye sonraki ay birakma cnm devam et..

nasıl birlikte içeyim cnm aynı anda mı yani anlamadım :44: sen nasıl yapmıştın ki?

evet yine ama bu sefer bende gidiyorum hemencik :KK55:
kocişle film izlicez de mısır patlatiyim bari dimi :nazar::125:

bende adet belirtileri var fena ödem yaptı vücudum bugün, çok gerginim ve ayakta sallanıyorum :89: :KK37: kendine iyi bak cnm, iyi geceler, bol muhabbetler :KK54:

X