sogan kürü kullananlar

umut hep var canım olacak Allah ın izniyle inşallah
ben bugünde adet olmadım gece sahurda leke yoktu yedim yattım dedim sabah olursa bozarım
ama bu saat oldu gelmedi yalnız belirti var işte
artık bu saaten sonra gelsede bozmam ama dimi.
canım bi ara 2 ay benm öyle olmuştu 1 gün geldi 2.gün leke 3.leke hatta doktorada gitmiştim ama bişey çıkmadı
bilmiyorum senn niye böyle oldu canım :44:

Ayy bi test yap sana kız ben kızımda hep leke oldum adet beklerken hamile oldugumu öğrendim . Olur mu olur valla olurda kanaman gelirse (Allah korusun) orucunu hemen bozman gerekiyor canim

Son düzenleme:
Ayy bi test yap sana kız ben kızımda hep leke oldum adet beklerken hamile oldugumu öğrendim . Olur mu olur valla olurda kanaman gelirse (Allah korusun) orucunu hemen bozman gerekiyor canim

yok tatlım nerdeeee :KK50: bugün de orucumu bozmadım çok şükür ama yarın ne olur Allah kerim
test yapıp kendimi üzmek istemiyorum zaten gelmezse o zaman yapacagım illaki
şimdiden hiç umudum yok sadece daha umutlanmak için erken diyorum ben:KK34:
umarım ben yanılıyorumdur ve senin dediğin gibi olur bunu yürekten isterim biliyorsun
geçmişte o kadar tek çizgi testlerim oldu ki artık bakmak görmek istemiyorum
her regl dönemim ağlayarak geçiyor bugün olmadı ama yarın kesin gelir kendileri :KK70: zira hiç şaşmaz sağolsun:KK1:

tatlım ben adet oldum olacam sen ne durumdasın?:26:

aynı cnm yoğun belirtiler eşliğinde beklemedeyim :KK4: gözyaşı gözümün ucunda, duygusallık gerginlik stres halsizlik ağrılar sızılar vs.. vs.. :KK37: ama zaten yarından sonra bnm BAT'ım, çünkü yumurtam 17. gün çatlamıştı. yani ayın 17'sinde..

sağol cnm benim allah razı olsun.sen niye olamamıştın ki cnm bende şimdilik klomenle başladım cuma günü kontrole gidicem bakalım rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah hepimize.

yumurtam gerekli olgunluğa geldiğinde günlerden cumartesiydi, çatlatma iğnesi yapılması gerektiği için yapıldı ama 36 saat sonrası pazar gününe denk geldiği için sperm yıkatma yapamadık, ve doğal yolla denedik bu ay :KK1: anlatabildim umarım :KK14: gelecek aya kaldı aşılama mecbur.

aynı cnm yoğun belirtiler eşliğinde beklemedeyim :KK4: gözyaşı gözümün ucunda, duygusallık gerginlik stres halsizlik ağrılar sızılar vs.. vs.. :KK37: ama zaten yarından sonra bnm BAT'ım, çünkü yumurtam 17. gün çatlamıştı. yani ayın 17'sinde..

yumurtam gerekli olgunluğa geldiğinde günlerden cumartesiydi, çatlatma iğnesi yapılması gerektiği için yapıldı ama 36 saat sonrası pazar gününe denk geldiği için sperm yıkatma yapamadık, ve doğal yolla denedik bu ay :KK1: anlatabildim umarım :KK14: gelecek aya kaldı aşılama mecbur.

al benden de okdar canım regl geldi gelecek diye beklemedeyim :KK31:
kuzum umarım bi süpriz olurrrr da mucizen gelmiştir canım merakla bekliyorum haberini:18:

yok tatlım nerdeeee :KK50: bugün de orucumu bozmadım çok şükür ama yarın ne olur Allah kerim
test yapıp kendimi üzmek istemiyorum zaten gelmezse o zaman yapacagım illaki
şimdiden hiç umudum yok sadece daha umutlanmak için erken diyorum ben:KK34:
umarım ben yanılıyorumdur ve senin dediğin gibi olur bunu yürekten isterim biliyorsun
geçmişte o kadar tek çizgi testlerim oldu ki artık bakmak görmek istemiyorum
her regl dönemim ağlayarak geçiyor bugün olmadı ama yarın kesin gelir kendileri :KK70: zira hiç şaşmaz sağolsun:KK1:

Hadi patlatıverin inşallahh arka arkaya güzel haberlerde bayram hediyemiz olsun topikcek, ferahlayalım tazelenelim inşallahh :)normaldekı gecıkmelerde test yapın demedım hıc ama ramazanda test konusunda acele etmenız daha ıyı olur dıye dusunuyorum.gecıkmenın hemen sonrasında yapın testı kı bebek ıcın ılk baslarda su cok cok önemli canlarım.erken ogrenırsenız durumu daha ıyı olur.

Hadi patlatıverin inşallahh arka arkaya güzel haberlerde bayram hediyemiz olsun topikcek, ferahlayalım tazelenelim inşallahh :)normaldekı gecıkmelerde test yapın demedım hıc ama ramazanda test konusunda acele etmenız daha ıyı olur dıye dusunuyorum.gecıkmenın hemen sonrasında yapın testı kı bebek ıcın ılk baslarda su cok cok önemli canlarım.erken ogrenırsenız durumu daha ıyı olur.

kuzummm ne de güzel olur elbet de benim kendimden umudum yok
umarım folikcim verir müjdeyi:KK16:
tatlım ztn 3 haziranda regl görmüştüm şimdi de günüm yani
tam zamanında leke olması asla aklıma hamile kalmış oldugumu getirmedi
daha önce oldugu gibi işte önce leke ardından regl:KK55:
ı dont want to test :KK31: (amerikan aksanımı özlemişsindir):KK12::KK12:

Son düzenleme:
al benden de okdar canım regl geldi gelecek diye beklemedeyim :KK31:
kuzum umarım bi süpriz olurrrr da mucizen gelmiştir canım merakla bekliyorum haberini:18:

inşallah cnm cümlemizin :97:

amin cnm amin.. ama benim de olumlu bir tahminim yok maybeybim gibi.. bir an evvel adet olup aşılama sürecine girsem diyorum. :97:

Ramazanda sogan kuru kullanacaktim adetim pazar bitti cuma tekrar adet oldum kullanamadim bu ayda bu kuru ama neden 5 gun arayla adet oldum onu anlamis degilim bildiginuz adet oluyrm ve tesadufe bakin 6 ay once 27 aralikta dgum kntrol hapimi biraktim simdi 27 haziranda adet oldum tam 6 ay belki de artik hapin etkisi tamemn gitmistir artik olsun su bebis 6 aydur denemedigim bi sogan kuru kaldi yiter ya yiter yaaaa

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ramazanda sogan kuru kullanacaktim adetim pazar bitti cuma tekrar adet oldum kullanamadim bu ayda bu kuru ama neden 5 gun arayla adet oldum onu anlamis degilim bildiginuz adet oluyrm ve tesadufe bakin 6 ay once 27 aralikta dgum kntrol hapimi biraktim simdi 27 haziranda adet oldum tam 6 ay belki de artik hapin etkisi tamemn gitmistir artik olsun su bebis 6 aydur denemedigim bi sogan kuru kaldi yiter ya yiter yaaaa

Canım bır dr a gıtsen cok normal gelmedi durumun bana. benımde normal adetım bittikten 2 gun sonra tekrar gelmeye basladı sandımkı regl uzadı ılk kez 10.gunde kanama gelıyodu yani, dr'a gittim düşük yapıyormusum megerse. hamılelıge daır suphede yoktu ıcımde cunku reglımıde ustune gorme seklınde felan degıl herzamankı suresınde mıktarında gormustum.

kuzummm ne de güzel olur elbet de benim kendimden umudum yok
umarım folikcim verir müjdeyi:KK16:
tatlım ztn 3 haziranda regl görmüştüm şimdi de günüm yani
tam zamanında leke olması asla aklıma hamile kalmış oldugumu getirmedi
daha önce oldugu gibi işte önce leke ardından regl:KK55:
ı dont want to test :KK31: (amerikan aksanımı özlemişsindir):KK12::KK12:

inşallah cnm cümlemizin :97:

amin cnm amin.. ama benim de olumlu bir tahminim yok maybeybim gibi.. bir an evvel adet olup aşılama sürecine girsem diyorum. :97:

Püff içimiz gecti iyce bizim bee su hale bak umıt etmeyı umıt eder olduk, ben ılk zamanlarımızı ıstıyorum yaaa gecıkmeyı bıle beklemeden kostur kostur test yaptgmız zamanları bı nane bılmeden su belırtımı bu belırtımı dıye dıdıkledıgımız anları ne cok sey ogrendık beraber, ne cok sey yasadık canlarım yaa, toydum, testlere doydum, piştim durumundayız :) Rabbim hayırlı olanı yasatsın sızlerede ınsallahh.amerikan aksanını yesinler senin diğer topikte surreal takıla takıla olacagı buydu aklına dustu yıne :))

Kizlar sogan kurune hemen baslasam olmaz mi? Henuz adetime bir hafta var, illa adet bitiminden 7 gun sonra mi yapmak gerekiyor? Daha once yapsak olmaz mi?

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Püff içimiz gecti iyce bizim bee su hale bak umıt etmeyı umıt eder olduk, ben ılk zamanlarımızı ıstıyorum yaaa gecıkmeyı bıle beklemeden kostur kostur test yaptgmız zamanları bı nane bılmeden su belırtımı bu belırtımı dıye dıdıkledıgımız anları ne cok sey ogrendık beraber, ne cok sey yasadık canlarım yaa, toydum, testlere doydum, piştim durumundayız :) Rabbim hayırlı olanı yasatsın sızlerede ınsallahh.amerikan aksanını yesinler senin diğer topikte surreal takıla takıla olacagı buydu aklına dustu yıne :))

Kigizz sabah sabah duygulandirdin ya sen beni:KK5:
Nasil guzel anlatmissin helal olsun sana zeki kuzum benim
Bir zamanlar biz oyleydik de o gunleri unutacak kdr cok zaman gecti be kuzum:KK31:
Keske ogrendigimiz bilgilerin ustune dahasini eklemeseydik
Keske tup nedir asilama nedir o nedir bu nedir bilmeseydik
Keske aci sonuclari hic gormesydik
Keske keske.... Rabbim in takdiri elbet.bu sabrimizin sonu selamettir be asyam

Bide amerikan aksanima laf etmissin diger topik yokkende aksanim vardi:))
Cumlelerime son noktayi yine amerikan aksanimla bitirecegim THe End.:nazar:

Kigizz sabah sabah duygulandirdin ya sen beni:KK5:
Nasil guzel anlatmissin helal olsun sana zeki kuzum benim
Bir zamanlar biz oyleydik de o gunleri unutacak kdr cok zaman gecti be kuzum:KK31:
Keske ogrendigimiz bilgilerin ustune dahasini eklemeseydik
Keske tup nedir asilama nedir o nedir bu nedir bilmeseydik
Keske aci sonuclari hic gormesydik
Keske keske.... Rabbim in takdiri elbet.bu sabrimizin sonu selamettir be asyam

Bide amerikan aksanima laf etmissin diger topik yokkende aksanim vardi:))
Cumlelerime son noktayi yine amerikan aksanimla bitirecegim THe End.:nazar:

siz ikiniz! derhal bu mesajlaşmaya ve beni duygulandırmaya bi son verin! sabah sabah gahretsin! :117: (işte size amerikan aksanlı türkçe bu da) :KK53:

uyandım bugün karın ağrısıyla, kalktım baktım regl gelmiş hoşgelmiş :KK37: neyse ki 15. gün pzt.ye geliyo bu sefer :KK52:

Kizlar sogan kurune hemen baslasam olmaz mi? Henuz adetime bir hafta var, illa adet bitiminden 7 gun sonra mi yapmak gerekiyor? Daha once yapsak olmaz mi?

adet döngünü bozarsın cnm şimdi değil bitince başlaman gerek bu yüzden.

Son düzenleme:

canım düzenli adet görüyorsan adet gününü bekle ve adetin bittikten 2 gün sonra soğan kürünü uygula.15 gün.soğan kürü bittikten sonra ki adetinde değilde bir sonraki adetine 10 gün kala 5 veya 10 gün kala yine uygula.eğer adetin düzensizse adet göremiyorsan ozaman hemen başlayabilirsiniz diyor saraçoğlu :KK66:

kızlar biliyorum erken yapmışsın diyeceksiniz ama adetimin 25.günü bugün 29-30 günde adet olurum.bugün bel ve hafif karın ağrım başladı adet olmadan hissederim hep .yine de bi test yapayım dedim nasılsa çıkmayacak çıkarsada moralim düzelsin dedim.ama tabiki çıkmadı adete 5-6 gün var daha olsaydı çıkarmıydı diyecem ama aslında cevabı kendimde biliyorum ilk hamileliğimde 32.günümde test yapmış olmama rağmen 2.çizgi çok silikti :KK43:ama şimdi gölgesi bile yok:KK43:

Canım bır dr a gıtsen cok normal gelmedi durumun bana. benımde normal adetım bittikten 2 gun sonra tekrar gelmeye basladı sandımkı regl uzadı ılk kez 10.gunde kanama gelıyodu yani, dr'a gittim düşük yapıyormusum megerse. hamılelıge daır suphede yoktu ıcımde cunku reglımıde ustune gorme seklınde felan degıl herzamankı suresınde mıktarında gormustum.

Allah allah gecmis olsun canim korktum simdi oyle deyince ama bugun bitti kanama leke geliyo 3 gun surdu ama hic agrim filan da olmadi ara kanama gibi bise 3 aydir adet sokturucu kullaniyorum belki ondandir ama ranazandan sonra tekrar ozele gidip bi dip kose muayene olmam lazim

siz ikiniz! derhal bu mesajlaşmaya ve beni duygulandırmaya bi son verin! sabah sabah gahretsin! :117: (işte size amerikan aksanlı türkçe bu da) :KK53:

uyandım bugün karın ağrısıyla, kalktım baktım regl gelmiş hoşgelmiş :KK37: neyse ki 15. gün pzt.ye geliyo bu sefer :KK52:

folikim canım bende sabah okuyunca duygulanmıştım
ama tamam madem sen öyle istiyorsun bu konuşmaya derhal bi son verdim gitti :KK45:
iyi hadi 15.gün pazartesi iyi olmuş 16. da olsa 17. de olsa kaçarı yok aşılanamanın bu sefer demek :KK9:
vesilen olur inşallah folikim
bende adet olmadım hala ama oldum olcam ya akıntı var onun dışında ağrı bişey yok:KK50:
aferdersin wc den sonra koyu ve sarı renk akıntı var 2 gündür anlamadım ne diye nazlannıyo
bide bugün kesin olurum artık diye niyet de etmedim boşu boşuna:KK19:

adet döngünü bozarsın cnm şimdi değil bitince başlaman gerek bu yüzden.
Canim evet ama gecen hafta tup bebek tedavisi gordum, gecen pzt embriyo gelisemediginden transfer iptal oldu. Simdide adet olmayi bekliyorum. Ama islemler dolayisiyla gunum kaymis olabilir. o nedenle ne zaman baslasam bilemedim. agustos adetimde de 2. tup denemesi yapacagim, yumurta arttirsin diye sogan kurune baslamak istiyorum.

Canim evet ama gecen hafta tup bebek tedavisi gordum, gecen pzt embriyo gelisemediginden transfer iptal oldu. Simdide adet olmayi bekliyorum. Ama islemler dolayisiyla gunum kaymis olabilir. o nedenle ne zaman baslasam bilemedim. agustos adetimde de 2. tup denemesi yapacagim, yumurta arttirsin diye sogan kurune baslamak istiyorum.

öyle desene :KK9: senin ilacın soğan değil incir kürü o zaman :KK34:

folikim canım bende sabah okuyunca duygulanmıştım
ama tamam madem sen öyle istiyorsun bu konuşmaya derhal bi son verdim gitti :KK45:
iyi hadi 15.gün pazartesi iyi olmuş 16. da olsa 17. de olsa kaçarı yok aşılanamanın bu sefer demek :KK9:
vesilen olur inşallah folikim
bende adet olmadım hala ama oldum olcam ya akıntı var onun dışında ağrı bişey yok:KK50:
aferdersin wc den sonra koyu ve sarı renk akıntı var 2 gündür anlamadım ne diye nazlannıyo
bide bugün kesin olurum artık diye niyet de etmedim boşu boşuna:KK19:

inşallah cnm amin.. hayırlısı olsun, seni beklemeye devam ediyoruz o zmn :KK52:

X