sogan kürü kullananlar

hayırdır ne yaptın da yoruldun canım
yoksa karışık ızgaramı yaptın:KK12::KK12:
elitt hatun:KK1:

ben karışık ızgara olmuşum bugün :KK37: dışarda iskender yedik akşam konuk vardı yurt dışından, tabi sabah 7'den beri ayakta olduğumu ve akşam 6 buçuğa kadar bilfiil ders anlattığımı düşününce ve koca istanbulda bi vapur, bi tramvay, bi metro derken eve daha yeni girebildik :89: şükür bugünüme..

yok canım bence onla alakası yok eskimek falan dur daha kızzz ne kdr oldu ki eskiyelim :KK70:
benim eşimde yer seçiminde çok hassastır hani mekanda evliler içindir diye yazsada yine ince eleyip sık dokur :KK9:
olsunn be amann pastamızı kestik hediyemizi aldık mı tamam dır benceeee:KK1::KK1::KK1:

Süpriz yapıcak olsada cakarım hemen zaten agız tadıyla bır suprızde yaptırmadım adama buzamana kadar, gecen yıl kardesımın numarısını erkek adıyla kaydetmıs cakmıyım dıye, onu bıle anladım yani didikleme işte bi dur dimi, bide monoton gectı dıye sızlanıyorum burda olmam ben olmam :)süprizz benım neyımee be ye pastanı oturr ıste

Süpriz yapıcak olsada cakarım hemen zaten agız tadıyla bır suprızde yaptırmadım adama buzamana kadar, gecen yıl kardesımın numarısını erkek adıyla kaydetmıs cakmıyım dıye, onu bıle anladım yani didikleme işte bi dur dimi, bide monoton gectı dıye sızlanıyorum burda olmam ben olmam :)süprizz benım neyımee be ye pastanı oturr ıste

insanın ağzının tadı olsun be canm, beklentiyi minimumda tutmak lazım diyorum hep :KK16:

ben karışık ızgara olmuşum bugün :KK37: dışarda iskender yedik akşam konuk vardı yurt dışından, tabi sabah 7'den beri ayakta olduğumu ve akşam 6 buçuğa kadar bilfiil ders anlattığımı düşününce ve koca istanbulda bi vapur, bi tramvay, bi metro derken eve daha yeni girebildik :89: şükür bugünüme..

Folikk perte cıkmıssın sen resmenn, o saydıgın tasıtlar kafi zaten mahvolmaya ıst da :)dınlen ıycee kuzum

ooooooo baya full geçmiş cidden:KK31:
arada götürmüşün iskenderi migdeye :KK70: afiyet olsun

bende öyleyim yaaa hep süprizleri anlamışımdır yani:KK52:
napiyim canım benim suçum mu çaktırmasın o da alla ala:KK23:

terim soğumadan girip bi duş alıp yatmanın hayaliyle yanıp tututaşarak girmiştim eve, iki dakka baktırmadınız kendi halime dakılıyodum enderde, ahanda 20 dakika oldu ayakta sallanıyom valla :89:

insanın ağzının tadı olsun be canm, beklentiyi minimumda tutmak lazım diyorum hep :KK16:

Çok şükür canım gercektende öyle aslında. beklentı ıcınde olmıcam dıye gun boyu kendi kendime hatırlatıp durdum unuttugnu sanıp uzulmeye baslamıstım aslında gayet raht tavırlar felan canım sıkılmaya baslamıstı, unutmadıgını anladım ya gari baska bıseye takıcam.:)) Elinden geleni yapmış ya oda yeter tabikii.

Folikk perte cıkmıssın sen resmenn, o saydıgın tasıtlar kafi zaten mahvolmaya ıst da :)dınlen ıycee kuzum

ooooooo baya full geçmiş cidden:KK31:
arada götürmüşün iskenderi migdeye :KK70: afiyet olsun

pertim valla ama şaka bi yana Allah razı olsun sizden, iki dakka da olsa görüşmek iyi geldi, öpüyorum şimdilik canlar zor duruyom oturduğum yerde :KK54::KK54:

terim soğumadan girip bi duş alıp yatmanın hayaliyle yanıp tututaşarak girmiştim eve, iki dakka baktırmadınız kendi halime dakılıyodum enderde, ahanda 20 dakika oldu ayakta sallanıyom valla :89:

tamam hadi git madem ki seni azat ediyoruz bugünlük :KK55:
bende bi bölüm game of thrones izlerim zıbarırım :KK53:

Hahaha mybaby sobeler öyle adamıı :))) günün özetinide aldıgmıza göre gonkk sesıyle uykuya gecebılırsın:) Gonkkkkkkkk :))

Çok şükür canım gercektende öyle aslında. beklentı ıcınde olmıcam dıye gun boyu kendi kendime hatırlatıp durdum unuttugnu sanıp uzulmeye baslamıstım aslında gayet raht tavırlar felan canım sıkılmaya baslamıstı, unutmadıgını anladım ya gari baska bıseye takıcam.:)) Elinden geleni yapmış ya oda yeter tabikii.

beterin beteri var
haline şükret dostummm :KK24::KK24::KK24::KK24: şarkısını armagan ediyorum bizeeee

$images.jpg

asyam baksana meger benim bebiş kaybolmuşşşşş
:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Selam kızlar bugun gittim doktora :KK43: kanamam tam acılmadı koyu kahve leke tarzında oluyom iki gün oldum sonra kesildi ara ara oluyo yani doktora söyledim oda ben bilmem sen bileceksin dedi adetmi diye bende bilmiyom ki dedim öyle kaldı iyi o zaman ya ilaç kullan tam kanaman açılsın dedi yada bekle istersen :KK43: ne yapacağımı bilmiyom yine moralim çook bozuldu bu belirsizlik öldürüyo beni yaa

nettenmı izliyon, hıc ızlemedim buzamana kadar ama belkı bı ılkı gerceklestırebılırim tahammül edebilirsem sonuna kadar :)

biraz açık sahneler çok ama genel olarak çok sürükleyici yani benim film zevkime hitap etti
ilk bi kaç bölüm pür dikkat izlemen gerekki kim kimmiş iyice anlamak lazım
biraz kalabalıkça türler var çünküm :KK34:

X