sogan kürü kullananlar

ben taa geçen yıl bu zamanlar yapmıştım cnm kürü, bnm de bilinen bir şikayetim yoktu ve akıntı vs gibi şeyler bende hiç olmadı. kürü iki ay yapmıştım.

anladım canım teşekkür ederim.zaten kisti iltihabı olanlarda oluyormuş akıntı vs.ondan bi değişiklik göremedim sanırım.

HARİKA :) Rabbim sağ sağlim kucağına almayı ve sevincini tamamına erdirmeyi nasip etsin canım.darısı bize inşallah.

Geldım canım geldımm amınn hepımıze ınsallahhh :)

kızlar bu ay soğan kürü uygulamıştım bende 15 gün dün bitti.bende kist iltihap falan yok hamileliği kolaylaştırsın diye içiyodum ancak normalde çok az ve sarımsı olan akıntım bugün evlendiğimden beri ilk defa yoğun ve kremsi birşekilde bembeyaz geldi peçeteye şok oldum.3 yıllık evliyim.bekarken bu şekilde olurdu ancak evlendikten sonra sarımsı bi renkteydi.soğan suyundan kaynaklandığını düşünüyorum başka extre bir şey yapmadım çünkü.

sağol kuuzm iğnelere başladık 10 güne aşılama işlemi yapılacak inşllh tutar canım allahım senidekolay kurtarsın bebeşini size bağışlasın alllah analı babalı büyütsün inşallah canım benim

dün kaynımın kız arkadaşı burdaydı oda azerbeycanlı ama rusyada büyümüş senin fotoğrafını gösterdim hemşehrin dedim çok güzel bayanmış diyorr öptüm canım seni kendine iyi bak tatlım benim

ben soğan kürünü ayrı ayrı zamanlarda 2 kez kullandım
ilk kullandığımda çok ağrım olmuştu kistim 5.5 cm üzeriydi ağrı yapınca acaba yan etkisi olur mu korkusu ile bıraktım
1 ay sonra dr ye gittiğimde kistim 5.23 gibi birşeydi 21 günde bir adet oluyordum 27 güne çıkardı
adet düzensizliği yaşayan varsa bence mutlaka kullansın çok faydasını gördüm.2 defa kullandıpımda ağrm pek olmadı ama civanperçemi ile beraber kullandım ve henüz dr ye gitmedim çünkü adet olduktan sonra tekrar kullanmayı düşünüyrum inş. şifa buluruz

merhaba arkadaslar bende aranıza katıldım bugun 1ıncı gunum ama cok zor ben ıcerken banyoda ıctım :) azımıda dısmacunuyla calkaladım :) benım anlamadıgım konu bu kızlar 15 gun ıcıcem benım önumuzdekı ayın 9da regli olmam gerek (stresten kaymazsa bu ara kahve rengı akıntılarla basım dertteydı kesıldı hemen sogan kurune basladım.bu kur bıttıkten sonra ne zaman baslıyorum?ikinci reglim bittikten 1 haftasonramı*?

teldende gırıyordum ama google ya konu baslıgını yazıp anca okuyabılıyodum sıfreyle felan gıremıyordum anlamadımkı bana ozel bı uygulamamı bu :)

yok canım bazen banada oluyo öle
sen cep telden full site yapmadın mı
öle yapınca aynı pc den girmiş gibi oluyo smileyler falan gözüküyo canım
eee naptın dün d.günnde bakalım

yok canım bazen banada oluyo öle
sen cep telden full site yapmadın mı
öle yapınca aynı pc den girmiş gibi oluyo smileyler falan gözüküyo canım
eee naptın dün d.günnde bakalım

Amaan napcam be bacımm yemegı gelınce hallederız demıstı esım telde bende sandımkı yemege gıdıcez ama ıckısız guzel bır yer bulamamıss :)evde bıseyler yapıp yedık oyle edı ıle budu.herkes kutladı telde bunda hala ses soluk yok unuttu kesın dedım.ama unutmamıs, odadan cıkmamı beklıyormus pastayı getırebılmek ıcın, öyle karı koca pasta yedık hedıyemı aldım oturdum.amaaan tadı tuzu kalmıyo be zaman gectıkce dogum gunlerının felan.

klasik ben ve eşim kutlaması olmuş aynı biz:))
kocişimde hep evde kutlamaktan yana
dışarda sevmiyo öle kutlamaları niyeyse
bende ısrar etmiyorum çıkalım diye
hakkını yemiyim güzel süprizleride olmuştur
tadı tuzu bence bir arada olup mutlu ve sevgiyle kutlayabilmek canım daha ne olsun dimi ama

Ben fesat dusunmesem catlarım zaten canım buraları bılmıyorum ya cok benımı kandırıyor koca sehırde gıdılecek bı restoran olmazmı dıye arkadaslarımla konustum buralı ıckılıymıs gercekte öyle güzel yerler.gecen yıl kardesımı ayarlamıs gunu bırlıgne o gelmıstı cok ozlemıstım.haklısın aslında hıc hatırlanmamaktan ıyıdır ama ne biliiim yaa eskıyozmu dıye canımda sıkılmıyo degıl :)

ne dolanıyorsun kız topik topikkk
nerdeysen çık ortaya
sobeeee sobee sobeeeeeeeeeeeee

yok canım bence onla alakası yok eskimek falan dur daha kızzz ne kdr oldu ki eskiyelim
benim eşimde yer seçiminde çok hassastır hani mekanda evliler içindir diye yazsada yine ince eleyip sık dokur
olsunn be amann pastamızı kestik hediyemizi aldık mı tamam dır benceeee

çok yorgunum bacımm çoook öyle böyle değil lafa girersem bırakamam diye günün özetine göz gezdiriyodum kendi halime.. sizde ne var ne yok?

hayırdır ne yaptın da yoruldun canım
yoksa karışık ızgaramı yaptın
elitt hatun

hee biz onu bilem yapmıyoz yani bana kalsa yapmam da bnm herif bişeyler yapar illa sağolsun ufak tefek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…