sogan kürü kullananlar

testlerin sonucu kısa sürede çıkmıyo mu ki zaten :44:

zaten o genetik testlerin sonucu 1 ay sonra çıkıyormuş
Aynen asyacım Rabbim dermansız dert vermesin
seninde Allah ın izniyle bişey çıkmayacak
kanaman ne şekilde yani yogun mu yoksa leke şeklinde mi peki ?

hayır beaaa 8'e kadar normal aralık. 8'den sonrası anormal aralık. 12'den sonrası çanlar çalıyor kafayı yiiciim az kaldı

Testere dişli aslan pençesi kürü:
Üç-dört gram (bir tatlı kaşığı) kurutulmuş testere dişli arslanpençesi kaynamakta olan bir bardak (150- 200 ml) klorsuz suya atılır. Kısık ateşte 10 dakika kaynatmaya devam edilir. Daha sonra soğumaya bırakılır, ılıyınca süzülür. Bir ay boyunca her gün iki defa bir su bardağı içilir. İlki kahvaltıdan iki saat sonra, ikincisiyse akşam yemeğinden iki saat sonra içilir. Her defasında taze hazırlanması şarttır. Bir aydan sonra bir hafta ara verilir. Bir hafta aradan sonra aynı şekilde bir aylık uygulama tekrar edilir. Ve sonlandırılır

fsh için bunu yapmış bak bi araştır istersen canım

testlerin sonucu kısa sürede çıkmıyo mu ki zaten :44:

zaten o genetik testlerin sonucu 1 ay sonra çıkıyormuş
Aynen asyacım Rabbim dermansız dert vermesin
seninde Allah ın izniyle bişey çıkmayacak
kanaman ne şekilde yani yogun mu yoksa leke şeklinde mi peki ?

Bişeyide bilmeyin emi cinbiberlerii sizii :)) evet gec cıkıyormus :)) kanamam bazen pembe leke gıbı bıttı dıyorum abdest alıyorum ertesi gün çamur gibi geliyor ama yogun değil az az canım.gusul abdestınde rekora dogru kosuyorum bu ay

ahh asyam neler okudum neler öğrendim tüp topiğinde bi bilseeeennn
Çok şükür halimize bak en son ne çekti dikkatimi biri anlattı
kadın bağışıklık testi yaptırmış vucut bağışıklıgı fazla çıkmış
embriyoyu kabul etmiyomuş vucut yabancı madde diyip atıyomuş hep
bunun için 2 3 ay eşinin kanından aşı yapıp tüp bebek için hazırlamışlar vucudu
öyle ilginç şeyler varki hep şükürediyorum
sizlerede kendimede dua ediyorum inanın

ehe :86: soğan kürü yapmanın tam zamanı bence

tamamdır o iş bende

Bana bi gülme gelipduru Tövbe Yarabbii : Yeni bir kür ve tarif mybabyden :)bendede pazar arastırmaları mevcut bol bol, boylama subyani vs :) bızım sırtımız yere gelmez mybaby aktar acsakya kıgzz beraber :)

Bana bi gülme gelipduru Tövbe Yarabbii : Yeni bir kür ve tarif mybabyden :)bendede pazar arastırmaları mevcut bol bol, boylama subyani vs :) bızım sırtımız yere gelmez mybaby aktar acsakya kıgzz beraber :)

uzun zamandır uzak kalmıştım kürlerden
bırakmıştım bu pis işleri
tüpten negatifi alınca döndüm yine kürkçü dükkanına
açalım kızzz
dükkanın adıda şey olsun
^^dokuz doguran aktariye^^ hahahahhaaaaaa
(aktar bayan aktariye erkek ) öle şey ettim ben

Bak bunu hıc duymamıstım bunu drumu yapmıskı banada yaparlarmı acaba? genetık testlerın ıcınde buda varmıdır kı ? kafamda delı sorular an ıtıbarıyle :))

ehe :86: soğan kürü yapmanın tam zamanı bence

Şeytan dürtüp duruyor zatende tırsıyorum bıraz, rahım ıcını ınceltırmı kı sogan, kurtajda zaten ıncelıyor ya o bakımdan.

ramazandan sonra bomba gıbı donecegım aranıza yeni kür arastırmaları yapmak gerek cok yattık bencede :))

canım onunda tüp bebekleri tutmayınca yaptırmışlar işte
senin şimdi böyle bişey yaptırmana gerek yok diyorum ama yinede dr una gittiğinde danışmanda fayda görüyorum açıkcası
eksiksiz her şeyi tam kontrol ettirmekte fayda var

sakın sogankürü yapma derim ben bi adetini gör bi kendine gelsin hele vucut dur daha

tam tersi olmasın ooo

Şeytan dürtüp duruyor zatende tırsıyorum bıraz, rahım ıcını ınceltırmı kı sogan, kurtajda zaten ıncelıyor ya o bakımdan.

aman diyim bacım şaka yaptım, evet zaten inceldi rahim, kendi ritmine bırak bi süre yoruldu zaati

ramazandan sonra bomba gıbı donecegım aranıza yeni kür arastırmaları yapmak gerek cok yattık bencede :))

ahhah çok yattık evet yeni ummanlara yelken açmalı :103:

Foliik mybaby dur dıyorsa durmak lazım sanki Kür işleri bakanımız o bizim :) Ramazandan sonra baslarım adet duzenımı bı ogreneyımde once.Lohusa sayılıyormusum suan dıkkat etmemde lazımmıs yedıgıme ıctıgıme,kurtajdan bıgun oncekı muaynemde ellerı ayakları bası herseyı bellıydı bebegımın erkek cocuguymus 40 gunde olusurmus erkek cocugun organları.

dediydim sana oğlan diye ama mekanı cennet olsun, düşünme bunları yeni aşklara yelken açıyoruz demedim mi ben daha deminnnn

evet bakanım çok pis bakarım
http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=730184&page=22&p=35847113&posted=1#post35847113 gelsene sende böyle geyik yapmaya
bizim tüpçülerin mekanı abone ol konuya havan değişir başka topiklere de yelken açmak lazım dimi ama

Benim doguma 7 hafta 4 gun kaldi kizlar insallah beceririm dogurmayi cok qarip hissler yasiyorum bazen korkuyorum normal dogum olucak her. sancimda isimlerinizi cekicem insallah gercek isimlerinizi 3 hafta kalmis yazarsiz bana ben bu stresle erken dogururum diye korkuyorumda o yuxlzden 3 hafta once yazarsiz hepinizi seviyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…